پنج شنبه , ۶ تیر ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / دکتری / انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97
انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

داوطلبان زیادی حتی قبل از زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 برای مشاوره انتخاب رشته با مرکز مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس می گیرند. چرا که از اهمیت انتخاب رشته صحیح برای این آزمون مهم آگاهی دارند و مطلع هستند که نحوه تحلیل کارنامه اولیه و انجام یک انتخاب رشته درست به اطلاعات و تجربه زیادی بستگی دارد و چنانچه اشتباهی در انتخاب رشته آزمون دکتری داوطلب صورت بگیرد به طور مستقیم در آینده تحصیلی و شغلی وی تاثیر منفی خواهد گذاشت و بالعکس، اگر با بهره گیری از تجربیات یک مشاوره خبره انتخاب رشته صورت بگیرد، مطمئنا یک انتخاب رشته عالی صورت خواهد گرفت و در نتیجه تاثیر مثبتی در آینده تحصیلی و شغلی داوطلب خواهد گذشت. به همین دلیل این مقاله را آماده کرده ایم تا در آن هم به زمان انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 بپردازیم و هم مشاوره ای در راستای انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت خدمت شما داوطلبان گرامی ارائه دهیم. چنانچه پس از مطالعه این مقاله نیاز به مشاوره و راهنمایی های بیشتری داشتید می توانید از طریق تماس با مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، از مشاوران برتر آموزشی این مرکز، مشاوره و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. 

چنانچه داوطلب به هر دلیل در تاریخ تعیین شده برای انتخاب رشته ، موفق به انتخاب رشته نگردد، از فرآیند پذیرش حذف خواهد شد.

شرایط و نحوه شرکت در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

تنها داوطلبانی مجاز به انتخاب رشته خواهند بود که در آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 شرکت کرده و در کارنامه اولیه که برای ان ها صادر می شود مجاز به انتخاب رشته شوند. لازم به ذکر است هر داوطلب زمانی مجاز به انتخاب رشته خواهد شد که 30 درصد نمره آزمون و 50 درصد میانگین نمره ی داوطلبان آن رشته را کسب نماید. در این صورت در کارنامه اولیه ای که برای داوطلب صادر می شود مجاز به انتخاب رشته اعلام خواهد شد. داوطلبان می بایست در زمان مقرر، به سایت سازمان سنجش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir مراجعه و انتخاب رشته نمایند.

در صورت تمایل جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با انتخاب رشته دکتری 97 و انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 97 کلیک نمایید.

مشاوره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

اولین نکته قابل ذکر این است که در ابتدا بایستی به رتبه و ظرفیت پذیرش رشته محل ها که در دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 ذکر شده توجه نمایید.

داوطلبانی که برای انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 مجاز به انتخاب رشته شناخته شوند بایستی رشته هایی را انتخاب کنند که از لحاظ مصاحبه محدودیتی نداشته باشد. محدودیت های مصاحبه ای به این شکل هستند:

محدودیت های مصاحبه ای
در رشته هایی که فقط در یک منطقه آمایشی مصاحبه آنها انجام می شود، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت دیگر شرایط و ضوابط، نسبت به انتخاب تمامی رشته محل ها اقدام کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد.
در رشته هایی که فقط در 2 منطقه آمایشی مصاحبه آنها انجام می شود، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت دیگر شرایط و ضوابط نسبت به انتخاب تمامی رشته محل ها اقدام کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد.
در رشته هایی که فقط در 3 منطقه آمایشی مصاحبه آنها انجام می شود، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و رعایت سایر شرایط و ضوابط، نسبت به انتخاب تمامی رشته محل ها اقدام کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب آنان وجود ندارد.

” توجه داشته باشید، در رشته هایی که در 3 منطقه آمایشی مصاحبه آن ها انجام می شود، معرفی افراد بر اساس نمره و چند برابر ظرفیت پذیرش آن مناطق آمایشی به آن مناطق انجام خواهد شد. “

توصیه می شود قبل از انجام انتخاب رشته نسبت به اطلاعیه های سازمان سنجش پزشکی که در جهت اصلاحات انجام شده در دفترچه راهنمای انتخاب رشته، منتشر می شود دقت لازم را داشته باشید. پس از انجام انتخاب رشته حتما بایستی کدی 15 رقمی دریافت کنید در غیر این صورت انتخاب رشته شما ثبت نشده است.

جهت دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 کلیک کنید. 

( به محض انتشار دفترچه، لینک بالا فعال خواهد شد. )

زمان انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97

پس از اعلام نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت، دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش پزشکی قرار می گیرد. داوطلبانی که در کارنامه اولیه مجاز به انتخاب رشته شده اند در زمان مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد می توانند نسبت به انجام انتخاب رشته اقدام نمایند. انتخاب رشته در مرداد ماه انجام خواهد شد. البته در حال حاضر زمان دقیق آن مشخص نیست ولی به محض مشخص شدن زمان دقیق انتخاب رشته، در همین صفحه و همچنین در کانال تلگرام دکتری زمان دقیق انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 را اطلاع رسانی خواهیم کرد. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 97 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره