خانه آموزش تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در پیشوا

تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در پیشوا

هزینه کلاس خصوصی ایران مشاوره در پیشوا
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در پیشوا

برای ثبت نام در کلاس های خصوصی پایه ابتدایی با کارشناسان ایران مشاوره تماس بگیرید 02191018024

و یا فرم زیر را تکمیل نمایید

قیمت: 0 تومان

هر کدام از ما ممکن است در طول دوره تحصیلی خود در یادگیری یک یا چند تا از دروس، دچار مشکل شده باشیم و مباحثی را به خوبی متوجه نشده باشیم. در این زمان است که نیازمند راهنمایی یک فرد آگاه و یا مطلع تر از خودمان هستیم. گاهی به همکلاسی های خود که درس را بهتر یاد گرفته اند رو می آوریم اما باید بدانیم که علاوه بر داشتن اطلاعات درسی، نحوه آموزش و متد تدریس هم بسیار اهمیت دارد. در این زمان است که معلم های خصوصی یکی از بهترین گزینه ها برای رفع این مشکل است.

دانش آموزان و دانشجویان ممکن است به دلایل مختلفی نتوانند در برخی از جلسات کلاس های اصلی خود شرکت نمایند و یا نتوانسته اند در کلاس مفاهیم را به درستی دریافت و درک نمایند. در این مرحله است که کلاس های خصوصی به کمک آن ها آمده و آن ها را برای رفع این مشکل کمک خواهد کرد.

کلاس های خصوصی ایران مشاوره به دو صورت حضوری و غیرحضوری (آنلاین)  تشکیل می شود و هر فرد با توجه به شرایط خود می تواند در یکی از آن ها شرکت نماید و از مدرسان با تجربه ایران مشاوره استفاده نماید. همچنین داوطلبین ساکن پیشوا نیز، مانند سایر شهرها می توانند از مزایای کلاس های خصوصی ایران مشاوره به راحتی و آسانی بهره مند شوند.

شرکت در کلاس های خصوصی با وجود اساتید با تجربه به دانش آموز در فراگیری مفهومی دروس کمک خواهد کرد.

کلاس های تدریس خصوصی در پیشوا به صورت حضوری برگزار می شود یا آنلاین؟

ساکنین پیشوا می توانند به آسانی در کلاس های خصوصی ایران مشاوره شرکت نمایند و از مزایای این کلاس ها استفاده کنند. اگر قصد شرکت در این کلاس ها را دارید و می خواهید از نحوه ثبت نام و شرکت در آن مطلع شوید، خواندن این مقاله به شما کمک خواهد کرد.

با گسترش تکنولوژی، کلاس های غیر حضوری و آنلاین در بین اقشار جامعه به خصوص دانش آموزان و دانشجوبان، بسیار محبوب شده است و آن ها ترجیح می دهند که به جای مراجعه حضوری در خانه های خود به فرا گیری درس و دانش بپردازند. ایران مشاوره این امکان را برای شما ایجاد کرده است که فارغ از محل زندگی خود، بتوانید از کلاس های غیر حضوری و آنلاین این موسسه استفاده نمایید. این کلاس ها در بخش های پیشوا که در ادامه نام برده ایم، به صورت اینترنتی اجرا می شود.

  1. مرکزی
  2. جلیل آباد

کلاس های خصوصی در پیشوا شامل چه مقاطعی می شود؟

شما با هر سن و در هر مقطعی می توانید در کلاس های خصوصی ایران مشاوره شرکت کرده و از اساتید و دبیران با تجربه آن استفاده نمایید. مقاطع کلاس های ایران مشاوره به شرح زیر می باشد:

  • دبستان (پایه اول تا ششم ابتدایی)
  • دوره متوسطه اول (مقطع راهنمایی)
  • دوره متوسطه دوم ( مقطع دبیرستان + پیش دانشگاهی)
  • کنکور
  • دانشگاه

تدریس خصوصی در مقاطع تحصیلی دبستان/ دوره متوسطه اول و دوم

دوره دبستان و متوسطه اول و دوم به دلیل اینکه دوران ابتدایی و ریشه ای تحصیل هستند و مفاهیم پایه ای آموزش داده می شود از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر این مفاهیم به خوبی به دانش آموز، آموزش داده نشود و یا فرد به خوبی آن ها را فرا نگیرد، ممکن است در ادامه مسیر تحصیلی با مشکلاتی رو به رو شود. علاوه بر آن برخی از افراد قصد شرکت در آزمون تیزهوشان و یا مدارس خاص دیگر را داشته باشند که همه این ها مستلزم تمرین و ممارست بیشتر در یادگیری است که با شرکت در کلاس های خصوصی ایران مشاوره می توان به آن دست پیدا کرد.

تدریس خصوصی در مقطع کنکور

کنکور سراسری کنکور سراسری یکی از مهمترین نقطه عطف های زندگی تحصیلی هر فردی است که سعی دارد آن را به بهترین شکل ممکن گذرانده تا بتواند در رشته مورد نظر و در بهترین دانشگاه های کشور مشغول به تحصیل شود. این امر نیازمند یک برنامه ریزی کنکور دقیق و حساب شده است و شما می توانید با گرفتن مشاوره کنکور از مشاورین ایران مشاوره و شرکت در کلاس های خصوصی این مقطع، از آن بهره مند شوید.

تدریس خصوصی دروس دانشگاهی

استفاده از کلاس های خصوصی محدود به قبل از ورود به دانشگاه نشده و پس از آن نیز ممکن است دانشجوبان برای درک بهتر مطالب نیازمند یادآوری و مرور مفاهیم را داشته باشند که برای این امر، کلاس های خصوصی ایران مشاوره می تواند انتخابی مناسب برای این دسته از داشجویان باشد.

روند ثبت نام و برگزاری کلاس های تدریس خصوصی در پیشوا

هزینه کلاس خصوصی ایران مشاوره در پیشوا
تدریس خصوصی مدرسه، کنکور و دانشگاه در پیشوا

کلاس های خصوصی در ایران مشاوره در شهرهای مختلف از جمله پیشوا به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. شما می توانیدد با توجه به شرایط خود یکی از دو روش موجود را انتخاب کرده و با شرکت در هر کدام از کلاس های خصوصی از حضور اساتیدی برجسته و با تجربه بهره مند شوید.

روند ثبت نام

اگر قصد شرکت در کلاس های ایران مشاوره را دارید، شاید برایتان سوال شود که چگونه می توانید برای شرکت در این کلاس ها اقدام نمایید؟ برای این امر کافی است فرم ابتدایی این مقاله را پر کرده و سپس منتظر تماس مشاورین ما بمانید. مشاورین ایران مشاوره در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس خواهند گرفت و شما را راهنمایی خواهند کرد. علاوه بر این شما می توانید برای گرفتن راهنمایی های لازم با شماره 02191018024  در تماس باشید.

روند برگزاری

همانطور که گفته شد، کلاس های ایران مشاوره به دو روش حضوری و آنلاین تشکیل می شود و شما نیز اگر جز دسته افرادی هستید که ترجیح می دهید در خانه در کلاس های خصوصی شرکت نمایید می توانید از این  تدریس خصوصی آنلاین ایران مشاوره استفاده نموده و به راحتی در خانه خود در کلاس ها شرکت نمایید. برای این منظور کافی است فرم ثبت نام را پر کرده و منتظر تماس مشاورین ما بمانید تا کد ورود به جلسه را دریافت نمایید.

کد دریافتی شما مخصوص اپلیکیشن قرار می باشد که نسخه وب آن نیز موجود بوده و شما می توانید به راحتی از آن برای شرکت در کلاس های آنلاین ایران مشاوره استفاده نمایید.

محتوای کلاس های تدریس خصوصی مجموعه ایران مشاوره

ایران مشاوره با داشتن اساتیدی مجرب و با تجربه در زمینه ها و مقاطع مختلف می توانند شما را در مسیر درست راهنمایی کرده و به هدفتان برسانند. شما می توانید سوالات و دغدغه های خود را با مشاورین و اساتید ایران مشاوره در میان گذاشته و اطمینان داشته باشید که به بهترین شکل ممکن جواب خود را دریافت می نمایید.

مقطع تحصیلی دبستان

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دبستان
پایه اول
آموزش قرآن (اول) پیشوای (اول)ریاضی (اول)
نگارش پیشوای (اول)علوم تجربی (اول)
پایه دوم
هدیه های آسمان (دوم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (دوم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (دوم)
نگارش پیشوای (دوم)ریاضی (دوم)
پایه سوم
پیشوای (سوم)نگارش پیشوای (سوم)هدیه های آسمان (سوم)
ریاضیهدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (سوم)علوم تجربی (سوم)
پایه چهارم
پیشوای (چهارم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (چهارم)هدیه های آسمان (چهارم)
ریاضی (چهارم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (چهارم)نگارش پیشوای (چهارم)
علوم تجربی
پایه پنجم
پیشوای (پنجم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (پنجم)نگارش پیشوای (پنجم)
ریاضی (پنجم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (پنجم)
علوم تجربی (پنجم)
پایه ششم
پیشوای (ششم)هدیه های آسمان (ویژه اقلیت های دینی) (ششم)هدیه های آسمان (ششم)
ریاضی (ششم)ضمیمه کتاب هدیه های آسمان (ویژه اهل سنت) (ششم)نگارش پیشوای (ششم)
مطالعات اجتماعی (ششم)علوم تجربی (ششم)

مقطع تحصیلی دوره متوسطه اول

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره اول متوسطه
پایه هفتم
آموزش قرآن (هفتم)عربی (هفتم)پیشوای و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – هفتم
پیشوای (هفتم)کتاب کار انگلیسی (1)علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) (هفتم)
ریاضی (هفتم)تفکر و سبک زندگی (دختران) – (هفتم)پیام های آسمان (هفتم)
مطالعات اجتماعی (هفتم)ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – هفتمنگارش (هفتم)
علوم تجربی (هفتم)تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هفتم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هفتم)
فرهنگ و هنر (هفتم)کار و فناوری (هفتم)ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هفتم
انگلیسی (1)
پایه هشتم
آموزش قرآن (هشتم)پیشوای و نگارش (ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمپیام های آسمان (هشتم)
پیشوای (هشتم)علوم تجربی (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمنگارش (هشتم)
ریاضی (هشتم)فرهنگ و هنر (هشتم)علوم تجربی (هشتم)
مطالعات اجتماعی (هشتم)انگلیسی (2)تفکر و سبک زندگی (هشتم)
عربی (هشتم)کار و فناوری (هشتم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (هشتم)
کتاب کار انگلیسی (2)ریاضیات (محتوای تکمیلی ویژه مدارس استعدادهای درخشان) – هشتمضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – (هشتم)
تفکر و سبک زندگی (پسران) – (هشتم)
پایه نهم
آموزش قرآن (نهم)کار و فناوریپیام های آسمان (نهم)
پیشوای (نهم)تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (ویژه اقلیت های دینی) – (نهم)نگارش (نهم)
ریاضی(نهم)ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهمعلوم تجربی (نهم)
مطالعات اجتماعی – (مدنی – تاریخ – جغرافیا) (نهم)علوم تجربی (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهمفرهنگ و هنر (نهم)
عربی (نهم)آمادگی دفاعی (نهم)انگلیسی (3)
کتاب کار انگلیسی (3)ضمیمه پیام های آسمان (اهل سنت) – نهمپیشوای و نگارش (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم
ریاضیات (ویژه مدارس استعداد درخشان) – نهم

مقطع تحصیلی دوره متوسطه دوم

تدریس خصوصی ایران مشاوره در مقطع تحصیلی دوره دوم متوسطه (تمامی پایه ها)
پایهرشتهدروس
دهمریاضیپیشوای (1)/ دین و زندگی (1)/ فیزیک (1)/ریاضی (1)/ آمادگی دفاعی/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) ـ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1) / نگارش (1) / عربی، زبان قرآن (1)/ شیمی (1)/ هندسه (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر /  تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازدهریاضیهنر/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ شیمی (2)/ حسابان (1)/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2)/ ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ پیشوای (2)/ دین و زندگی (2)/ فیزیک (2)/ هندسه (2)/ آمار و احتمال/ تاریخ معاصر ایران/ انگلیسی (2)/ زمین شناسی/ انسان و محیط زیست
دوازدهمریاضینگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ شیمی (2)/ حسابان (2)/فیزیک (3) / ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ سلامت و بهداشت/ هندسه (3)/ ریاضیات گسسته/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)
دهمتجربیپیشوای (1) / دین و زندگی (1)/ شیمی (1)/ فیزیک (1)/ زیست شناسی (1)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (1)/ نگارش (1)/ عربی، زبان قرآن (1)/ ریاضی (1) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (1)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1)
یازدهتجربیتاریخ معاصر ایران/ انسان و محیط زیست/ پیشوای (2) / دین و زندگی (2)/ شیمی (2)/ فیزیک (2)/ زیست شناسی (2)/ جغرافیای ایران/ کارگاه کارآفرینی و تولید /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) /ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (2)/ نگارش (2)/ عربی، زبان قرآن (2)/ ریاضی (2) / آمادگی دفاعی/ آزمایشگاه علوم تجربی (2)/ هنر/ تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2)
دوازدهمتجربیپیشوای (3)/ دین و زندگی (3)/ شیمی (3)/ ریاضی و آمار (3)/ هویت اجتماعی/ انگلیسی (3) / مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)/ نگارش (3)/ ریاضی (3)/ زیست شناسی (3) /تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3)/کتاب کار انگلیسی (3)/فیزیک (3)/ سلامت و بهداشت
دهمانسانیپیشوای (1)/ علوم و فنون ادبی (1)/عربی، زبان قرآن (1)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 1 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (1) /نگارش (1)/ دین و زندگی (1)/ریاضی و آمار (1)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (1)/ هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (1)/ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (1)
یازدهانسانیروان شناسی/انسان و محیط زیست/ ضمیمه دین و زندگی (2) – ویژه اهل سنت/ فلسفه (1)/ پیشوای (2)/ علوم و فنون ادبی (2)/عربی، زبان قرآن (2)/ آمادگی دفاعی/ تاریخ 2 (ایران و جهان باستان)/ اقتصاد/ منطق/تفکر و سواد رسانه ای/ انگلیسی (2) /نگارش (2)/ دین و زندگی (2)/ریاضی و آمار (2)/جغرافیای ایران/جامعه شناسی (2)/  هنر/ کارگاه کارآفرینی و تولید / تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (2) ـ ویژه اقلیت های دینی/کتاب کار انگلیسی (2)
دوازدهمانسانیمدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/سلامت و بهداشت / پیشوای (3)/ دین و زندگی (3)/ جغرافیا (3) (کاربردی/ جامعه شناسی (3)/فلسفه (2)/انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)/ نگارش (3)/ عربی، زبان قرآن (3)/ تاریخ (3) – ایران و جهان معاصر/ تحلیل فرهنگی/ تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) – ویژه اقلیت های دینی/ کتاب کار انگلیسی (3)/ مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)

هزینه لازم برای ثبت نام کلاس تدریس خصوصی در پیشوا

هزینه همواره یکی از مهمتریم مسائلی بوده است که در ثبت نام کلاس های خصوصی مد نظر افراد قرار خواهد گرفت. هزینه کلاس های خصوصی در ایران مشاوره نیز به مقطع تحصیلی و تعداد جلسات بستگی خواهد داشت. شما برای اینکه بتوانید از هزینه دقیق کلاس ها مطلع شوید، می توانید با مشاورین ایران مشاوره تماس گرفته و راهنمایی لازم را در یافت نمایید.

در صورت وجود هرگونه سوال و بروز مشکل می توانید با شماره پشتیبانی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید: 02191018024

و یا از طریق پیام رسان های واتساپ، بله و روبیکا با ما در ارتباط باشید: 09025101252

 

سوالات متداول

1- در ایران مشاوره، کلاس های خصوصی، به چه نحو برگزار می شود؟

کلاس های خصوصی در ایران مشاوره به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود.

2- ثبت نام در کلاس های ایران مشاوره چگونه است؟

به منظور ثبت نام در کلاس های خصوصی ایران مشاوره در ابتدا فرم ابتدای این مقاله را پر نمایید و سپس مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت.

3- کلاس های خصوصی ایران مشاوره در چه مقاطعی برگزار می شود؟

کلاس های خصوصی ایران مشاوره در مقاطع مدرسه، دبیرستان، کنکور و دانشگاه برگزار می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره