تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون زبان های خارجی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT

تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT

تمدید مهلت نام نویسی آزمون زبان انگلیسی EPT در سال 99
تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT در سال 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون زبان انگلیسی ept از سری آزمون هایی است که مجری برگزاری آن دانشگاه آزاد می باشد و طبق روال هر ساله، حدودا هر یک و نیم ماه یک بار برگزار می شود. متقاضیان شرکت در این آزمون می بایستی با مراجعه به سایت رسمی آزمون زبان ept به نشانی english.iau.ac.ir نسبت به زمان ثبت نام مطلع شوند و با توجه به روند ثبت نام آزمون EPT در بازه زمانی اعلام شده اقدام به نام نویسی کنند. مهلت ثبت نام آزمون زبان EPT معمولا بیست روز پیش از برگزاری آزمون آغاز می گردد و متقاضیان حدود یک هفته فرصت نام نویسی دارند. با توجه به دوره های برگزار شده، گاها امکان تمدید مهلت ثبت نام وجود داشته است و چنانچه متقاضیان شرکت در آزمون در مهلت اولیه موفق به تکمیل مراحل مربوطه نشوند، می توانند در این فرصت نسبت به ثبت نام خود جهت شرکت در آزمون اقدام کنند.

با توجه به جابجایی زمان برگزاری آزمون زبان ept در دوره تیر ماه، امکان تمدید مهلت ثبت نام برای دوره بعدی آزمون وجود دارد.

تمدید مهلت ثبت نام زبان انگلیسی ept در سال 99

آزمون زبان انگلیسی EPT عموما هر 45 روز یک بار برگزار می شود و حدود 10 بار در سال تکرار می گردد. اما در حال حاضر با شرایط پیش آمده در رابطه با شیوع بیماری کرونا و تلاش وزارت بهداشت جهت پیش گیری از افزایش شیوع این بیماری با اعمال محدودیت هایی در این راستا، برگزاری بسیاری از آزمون ها در سطح کشور به تعویق افتاده است. از همین جهت، زمان برگزاری آزمون زبان انگلیسی EPT تیر ماه که مقرر شده بود در روز جمعه 27 تیر ماه برگزار شود، موکول به آینده شد. سامانه آزمون زبان انگلیسی EPT برای برگزاری آزمون و زمان ثبت نام، زمان بندی مطابق با جدول زیر را ارائه داده است.

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون زبان انگلیسی ept
نوع آزمون ماه بازه ثبت نام برگزاری
آزمون زبان انگلیسی EPT تیر ۷ الی ۱۳ تیر ماه 99  برگزاری آزمون لغو گردیده و متعاقبا اعلام می گردد.
آزمون زبان انگلیسی EPT مرداد ۴ الی ۱۰ مرداد ماه 99 24 مرداد ماه 99
آزمون زبان انگلیسی EPT و مهارت های زبان عربی شهریور ۸ الی ۱۴مرداد ماه 99 28 شهریور ماه 99

همان طور که مستحضر هستید، ثبت نام آزمون زبان EPT مرداد ماه از 4 مرداد آغاز می گردد و تا لغایت 10 مرداد 99 ادامه خواهد داشت. با توجه به این که زمان برگزاری آزمون لغو شده تیر ماه هنوز اعلام نگشته است و همچنین نظر به این نکته که تعداد دفعات شرکت در آزمون EPT محدودیت تکرر ندارد، می توان پیش بینی کرد که بازه ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT در مرداد ماه تمدید می گردد. چرا که امکان ثبت نام مجدد برای متقاضیانی که در آزمون قبلی موفق به کسب حدنصاب نمره برای قبولی در آزمون نشده اند، وجود دارد. همچنین با توجه به تغییراتی که در زمان برگزاری امتحانات صورت می گیرد و امکان جابجایی زمان برگزاری آزمون زبان EPT در مرداد ماه، این احتمال وجود دارد که بازه ثبت نام در مرداد ماه نیز تغییر کند و یا تمدید شود.

راهنمای ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT در سال 99

متقاضیان برای شرکت در آزمون زبان انگلیسی EPT می بایستی در صورت واجد شرایط بودن، از طریق مراجعه به سایت رسمی آزمون EPT به نشانی english.iau.ac.ir به ترتیب زیر مراحل ثبت نام خود را کامل کنند.

  • متقاضیان در وهله اول می بایست با مراجعه به سایت اخیرالذکر (english.iau.ac.ir) وارد بخش ثبت نام در آزمون شوند.
  • سپس با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در فرم ثبت نام، مرحله اول ثبت نام خود را انجام دهند.
  • در ادامه کاربر بایستی وارد بخش “تایید اطلاعات” شده و اطلاعات وارد شده خود را کنترل کند.
  • پس از تایید اطلاعات وارد شده، کاربر می بایستی بر روی دکمه “تائید” کلیک نموده و سپس هزینه ثبت نام را پرداخت نماید.

توجه داشته باشید که کاربر بایستی در زمانی کمتر از 30 دقیقه، اطلاعات وارد شده خود را تایید نموده و هزینه آزمون را پرداخت کند.

  • در این مرحله، کاربر وارد بخش پرداخت الکترونیک بانک ملت می شود و بایستی اطلاعات بانکی خود را جهت پرداخت الکترونیکی هزینه آزمون وارد کند.
  • پس از انجام مراحل فوق در صورت موفقیت آمیز بودن فرآیند پرداخت، اطلاعات مربوط به واریز وجه به کاربر نمایش داده شد. همچنین پیامی از طریق ایمیل با همین محتوا به آدرس ایمیل مندرج شده در فرم ارسال می گردد.

متقاضیان واجد شرایط آزمون EPT توجه داشته باشند که طبق سوابق این احتمال وجود دارد که بازه ثبت نام آزمون EPT تمدید گردد تا داوطلبانی که موفق به ثبت نام در بازه زمانی مذکور نشده اند، قادر به ثبت نام در مهلت مجدد نام نویسی باشند. در شرایط پیش آمده به جهت شیوع ویروس کرونا و محدودیت های موجود در راستای هر گونه تجمع در مکان سربسته، برگزاری آزمون زبانEPT در تیر ماه سال 99 متفاوت از دوره های قبلی بوده است و به تبع به جهت سری بودن برگزاری و ثبت نام آزمون های دوره های مختلف، بازه ثبت نام و زمان برگزاری آزمون مرداد ماه نیز تحت تاثیر این موضوع خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره