خانه آزمون استخدامی تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

فرصت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

آزمون استخدامی بخش خصوصی را می توان یکی از فرصت های ورود به بازار کار دانست که معمولا هر سال پیش روی کارجویان قرار می گیرد. علاقه مندان باید در یک آزمون ورودی که به صورت الکترونیکی برگزار می شود، شرکت کنند تا در صورت کسب نمره قبولی، جهت حضور در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی از آن ها دعوت به عمل آید. ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی به صورت اینترنتی و در بازه حدودا دو هفته ای تعیین می گردد و برای داوطلبان جامانده از فرآیند نام نویسی یا افرادی که نیاز به ویرایش و تکمیل اطلاعات خود را دارند، طی یک یا دو مرحله تمدید می شود.

نکته مهم در خصوص فرصت های مجدد نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی این است که حدود یک سوم از مهلت ثبت نام، بازه تمدید شده آن است.

امکان ویرایش اطلاعات فرم نام نویسی تا پایان مهلت تمدید ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 یعنی 7 مرداد ماه وجود دارد.

تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی سال جاری از 18 لغایت 31 تیر ماه تعیین شده بود. با توجه به درخواست های مکرر علاقه مندان، بازه زمانی مربوط به فرآیند نام نویسی مورد تمدید نیز گرفت و تا 7 مرداد به همه داوطلبان فرصت تکمیل فرآیند مربوطه داده شد.

در زمان تعیین شده به عنوان تمدید مهلت ثبت نام، برای جاماندگان از فرآیند نام نویسی آزمون، داوطلبانی که دارای نقص مدارک بوده و یا اطلاعات ثبت نامی آن ها دچار مشکلاتی بوده، نیز امکان اصلاح مشخصات خود را داشتند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی در خصوص تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوص و دریافت اطلاعیه های مرتبط، می توانید عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره شوید.

راهنمای ثبت نام در مهلت مجدد نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

داوطلبان جهت ثبت نام در هر یک از رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 می بایست مطابق دستوردالعمل زیر عمل کنند. پیش از اقدام به نام نویسی توصیه می شود ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 را مطالعه نمایند تا از شرایط نام نویسی و شرکت در آزمون اطلاع حاصل کنند.

مرحله اول ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی

 • اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی و شماره تلفن خود را در قسمت های مربوطه درج و دکمه “ثبت و ادامه” را بفشارید

مرحله دوم ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی

 • ،در این بخش اطلاعات فردی اعم از نام و نام خانوادگی، سال تولد، محل سکونت و جنسیت را وارد نمایید.

مرحله سوم ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی

 • در این صفحه می بایست دسته شغلی را انتخاب نمایید که برای این کار مجاز به تیک زدن 2 تا حداکثر 4 دسته شغلی می باشید. همچنین مجموع هزینه قابل پرداخت در پایین صفحه نمایش داده شده است. در نهایت کلید” ثبت و ادامه” را بفشارید.

مرحله چهارم ثبت نام در آزمون استخدامی بخش خصوصی

 • در این صفحه امکان ویرایش مجدد اطلاعات در اختیار شما قرار داده می شود که پس از بررسی تمامی موارد می توانید در صورت لزوم کلید “ویرایش” را فشرده و اطلاعات را اصلاح کنید. در نهایت با انتخاب گزینه “تمام موارد بالا صحیح بوده و مورد تایید می باشد” به مراحل بعدی بپردازید.

مرحله پنجم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

 • پس از تایید اطلاعات ثبت شده، باید هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 را به صورت الکترونیکی پرداخت نمایید. روش پرداخت (انتخاب درگاه اینترنتی و یا انتقال کارت به کارت) را انتخاب کرده و کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

مرحله ششم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

 • اطلاعات کارت بانکی را درصفحه پیش رو واردکرده و کلید “پرداخت” را بفشارید.

مرحله هفتم ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

 • پس از پرداخت وجه ثبت نام، یک کد تایید از طریق سامانه پیامکی برای شما ارسال می شود که لازم است در صفحه ثبت نام، آن را وارد کنید. در مرحله آخر، باید یک رمز عبور برای صفحه کاربری خود انتخاب کنید و دکمه ” ثبت و دریافت کارت “ را بفشارید.

کارتی که دریافت می کنید، حاوی اطلاعات شخصی، عناوین شغلی انتخابی و یک کد رهگیری است که باید آن را تا پایان مراحل آزمون استخدامی شرکت های دانش بنیان، نزد خود حفظ نمایید.

ویرایش اطلاعات در مهلت تمدید آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

همان طور که پیش تر عنوان شد، داوطلبانی که در مهلت اولیه فرم ثبت نام خود را تکمیل کرده اند، در بازه های فرصت مجدد ثبت نام، امکان ویرایش مشخصات خود را دارند. برای این کار لازم است طبق راهنمای زیر وارد حساب کاربری خود شده و اصلاحات لازم را به انجام رسانند.

 • وارد سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با آدرس inre.ir شده و عبارت “ثبت نام در آزمون” را برگزینید.
 • کدملی و شماره همراه خود را در بخش مربوطه درج نمایید و دکمه “ثبت و ادامه” را انتخاب کنید.
 • در فرم ثبت نام اصلاحات لازم را اعمال نمایید.

شما داوطلبان گرامی می توانید با تهیه بهترین منابع آزمون استخدامی بخش خصوصی آمادگی های لازم را تا زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 کسب کنید.

 

سوالات متداول

1- آیا مهلت نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 تمدید شده است؟

بله، ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 تا 7 مرداد ماه تمدید شده است.

2- ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی از طریق چه سامانه ای انجام می گیرد؟

نام نویسی به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان مربوطه به آدرس inre.ir، انجام می شود.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات نیز در بازه زمانی مهلت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی فراهم است؟

بله داوطلبان در صورت نیاز می توانند به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز بپردارند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر
 1. سلام دوباره مهلتش تمدید نمیشه خواهشا تمدید کنین من کرونا گرفتم نتونستم ثبتنام کنم

مشاوره استخدامی پیج کنکور