تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی

فرصت مجدد ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99
تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی بخش خصوصی را می توان یکی از فرصت های ورود به بازار کار دانست که معمولا هر سال پیش روی کارجویان قرار می گیرد. علاقه مندان باید در یک آزمون ورودی که به صورت الکترونیکی برگزار می شود ، شرکت کنند تا در صورت کسب نمره قبولی ، جهت حضور در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 از آن ها دعوت به عمل آید.

شرکت در این آزمون ملزم به ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 است که معمولا از مرداد ماه آغاز می شود و تا مهر ماه ادامه پیدا می کند. جالب است بدانید که حدود یک سوم از این مهلت ثبت نام ، بازه تمدید شده آن است.

داوطلبانی که در آزمون استخدامی بخش خصوصی ثبت نام می کنند ، می توانند در مهلت مجددی که برای فرآیند نام نویسی در نظر گرفته می شود به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود بپردازند.

تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی دوره گذشته از 26 مرداد ماه آغاز شد و ابتدا داوطلبان فرصت داشتند تا روز 31 شهریور ماه ، فرآیند نام نویسی خود را انجام دهند ؛ اما با توجه به درخواست های مکرر علاقه مندان ، این بازه زمانی تا روز 14 مهر ماه تمدید شد. از همین رو پیش بینی می شود در دوره بعدی نیز فرصت ثبت نامی که برای داوطلبان تعیین می گردد ، به این شکل باشد.

در آزمون استخدامی بخش خصوصی برای داوطلبانی که در موعد مقرر ، ثبت نام خود را انجام می دهند ، فرصت دیگری تعیین می شود که مدارک و اطلاعات کاربری خود را ثبت و تکمیل نمایند. این فرصت در آزمون گذشته از 29 مهر ماه آغاز شد و تا 10 آبان ماه ادامه داشت ؛ پس از تقاضای بالای داوطلبان مبنی بر تمدید مهلت ثبت مدارک و تکمیل اطلاعات فردی ، زمان ثبت نام مجددا تا روز 15 آبان ماه تمدید شد. می توان پیش بینی کرد موعد درج مدارک مورد نیاز و تکمیل اطلاعات آزمون استخدامی بخش خصوصی در دوره های بعدی نیز به همین روال باشد.

راهنمای ثبت نام در مهلت مجدد نام نویسی آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

داوطلبان جهت ثبت نام در هر یک از رشته های آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 می توانند مراحل زیر را طی کنند ؛ اما پیش از آن توصیه می شود ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 را مطالعه نمایند تا از واجد شرایط بودن خود اطمینان حاصل کنند.

  • ابتدا وارد سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 به نشانی inre.ir شوید و از بالای صفحه ، گزینه ” ثبت نام در آزمون “ را انتخاب کنید.
  • اطلاعات خواسته شده اعم از کد ملی و شماره تلفن خود را در قسمت های مربوطه ، درج نمایید.
  • مراحل ثبت نام را به ترتیب سپری کنید. (تکمیل اطلاعات فردی ، انتخاب دسته شغلی و مشاغل مورد نظر ، تایید اطلاعات وارد شده)
  • پس از تایید اطلاعات ثبت شده ، باید هزینه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 را به صورت الکترونیکی پرداخت نمایید.
  • پس از پرداخت وجه ثبت نام ، یک کد تایید از طریق سامانه پیامکی برای شما ارسال می شود که لازم است در صفحه مقابل خود ، آن را وارد کنید.
  • در مرحله آخر ، باید یک رمز عبور برای صفحه کاربری خود انتخاب کنید و دکمه ” ثبت و دریافت کارت “ را بفشارید.

کارتی که دریافت می کنید ، حاوی اطلاعات شخصی ، عناوین شغلی انتخابی و یک کد رهگیری است که باید آن را تا پایان مراحل آزمون استخدامی بخش خصوصی ، نزد خود حفظ نمایید.

با توجه به تمام مطالب فوق می توان گفت مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی در هر دوره حداقل یک بار تمدید خواهد شد. شما داوطلبان گرامی می توانید با تهیه بهترین منابع آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 ، آمادگی های لازم را تا زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 کسب کنید. هم چنین جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 ، مدارک ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 و … می توانید از لینک های مربوطه استفاده نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی