خانه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1402

با توجه به نیاز اکثر مدارس کشور به مربیان مشاوره ای و پرورشی، سازمان آموزش و پرورش اقدام به برگزاری آزمون استخدامی مربی پرورشی کرده است. تمام کسانی که قصد ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شاخه شغلی مربی پرورشی را دارند باید بعد از اعلام تاریخ و انتشار دفترچه های ثبت نام در سایت سازمان سنجش، در صورت داشتن شرایط مورد نیاز، اقدامات لازم را برای ثبت نام و شرکت در آزمون را انجام دهند. این آزمون تحت عنوان مشاغل کیفیت بخشی (مربی تربیت بدنی و سلامت، مربی امورتربیتی و مشاور، مربی امور تربیتی و سبک زندگی، مشاور) برگزار می شود.

 

✅ لینک مستقیم ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

(مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است.)

 

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ از 24 اسفند ماه، به مدت 7 روز امکان پذیر است.

آخرین اخبار آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

خبر 16 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

بنا بر اظهارات معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش کشور، در سال پیش رو آزمون استخدامی دیگری برای جذب مربیان تربیت بدنی و پرورشی برگزار خواهد شد.

تقویم زمانی آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

 • مهلت اولیه ثبت نام آزمون : 17 تا 24 بهمن 1402
 • تمدید مهلت ثبت نام آزمون : تا 28 بهمن 1402
 • زمان برگزاری آزمون : 14 اردیبهشت 1403
 • زمان اعلام نتایج اولیه : اواخر اردیبهشت 1403
  • زمان ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

   انتشار دفترچه ثبت آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شاخه های مختلف دبیری و آموزگاری جهت تامین نیروی لازم و جایگزین کردن آنها با بازنشستگان می باشد. با توجه به کمبود نیرو در بخش مربی پرورشی، آموزش و پرورش با همکاری سازمان جهاد دانشگاهی قصد برگزاری آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی برای پذیرش مربیان پرورشی و تربیتی را دارد.

   زمان ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی، ۷ لغایت ۲۴ بهمن ماه 1403 در نظر گرفته شد. لازم به ذکر است تاریخ های قید شده در جدول زیر بر اساس آخرین اخبار منتشر شده بروز شده است. همچنین زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام نیز به صورت همزمان با بازه ثبت نام ممکن بود اما مطابق جدول زیر برای این فرایند زمان مجددی در نظر گرفته شد که به جز کد ملی، همه موارد فرم ثبت نام قابل اصلاح می باشد.جزئیات دقیق تر نیز در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره قرار خواهد گرفت.

   زمانبندی آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403
   زمان ثبت نام17 بهمن الی 24 بهمن 1402
   تمدید مهلتتا 28 بهمن ماه 1402
   زمان ویرایش اطلاعات ثبت ناماز 24 اسفند ماه 1402 به مدت 7 روز

   نحوه ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

   بعد از مشخص شدن زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب مربیان پرورشی، تمام متقاضیان این آزمون می توانند دفترچه را در سایت سنجش کشور مشاهده و تمام موارد درج شده در آن را مطالعه و بررسی کنند. مجری این آزمون استخدامی نیز مانند دیگر آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، سازمان سنجش کشور است که اقدامات لازم جهت ثبت نام نیز باید در سایت اصلی این سازمان به نشانی sanjesh.org انجام شود.

   مراحل ثبت نام در سایت سنجش کشور برای شرکت در آزمون استخدامی مربی پرورشی نیز مشابه سایر آزمون های استخدامی این سازمان می باشد که به ترتیب به صورت زیر می باشد.

   • ابتدا باید وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شد و در بخش پایین صفحه روی گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” کلیک کنید.مرحله اول ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • در صفحه ای که باز می شود باید گزینه “سیستم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه مربی پرورشی) سال 1403” را انتخاب کرد.مرحله دوم ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • دوباره باید لینک “سیستم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه مربی پرورشی) سال ۱۴۰۳” را بفشارید.مرحله سوم ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • در این بخش باید ابتدا در منوی سمت راست تصویر روی گزینه “خرید کارت اعتباری” کلیک کنید تا ابتدا هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را پرداخت کنید.مرحله چهارم ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • بعد از وارد شدن به صفحه بعدی باید عبارت “سریال ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه مربی پرورشی) سال 1403” را انتخاب و گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب کرد.مرحله پنجم ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • داوطلبان با وارد کردن اطلاعات خود در هر کدام از کادرهای مشخص شده باید و سپس روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کنند.مرحله ششم آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • در صفحه بعدی نیز باید اطلاعات شخصی مثل تلفن ثابت و همراه را وارد کرده و روی گزینه “ادامه روند پرداخت” کلیک کرد.مرحله هفتم ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • در ادامه پرداخت نیز می توانید اطلاعات کامل کارت بانکی را وارد کرده و گزینه “پرداخت” را فشار دهید.مرحله هشتم ثبت نام ازمون دبیر آموزش و پرورش
   • دوباره به صفحه ابتدایی ثبت نام برگشته و این دفعه روی عبارت “تایید و ادامه – گام بعدی” کلیک می کنید.مرحله نهم ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • داوطلبان باید شماره سریال کارت اعتباری را که بعد از واریز هزینه دریافت کرده اند را در کادر مربوطه وارد و پس از ثبت کد امنیتی موجود در صفحه، کلید “ورود به سیستم” را فشار دهند.مرحله دهم ثبت نام ازمون دبیری آموزش و پروش
   • در صفحه بعدی به تمام شرایط فایل عکس که باید ارسال شود، اشاره شده است. بعد از بررسی های لازم و بارگذاری عکس مناسب، گزینه “تایید و ادامه- گام بعدی” را باید انتخاب کرد.مرحله یازدهم ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش
   • تمام اطلاعات لازم را باید در صفحه ای که باز شده است، وارد کنید. مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
   • اطلاعات مربوط به سهمیه نیز در صورت داشتن، در این صفحه وارد می شود که باید به صورت کامل پر کرد.مرحله دوازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
   • پس از کامل کردن تمام اطلاعات خواسته شده باید روی گزینه “تایید” کلیک کنید. مرحله یازدهم ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
   • در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات نیز می توان در زمان مد نظر و از دو روش زیر اقدام کرد.آخرین مرحله ثبت نام آزمون دبیری آموزش و پرورش

   بعد از تمام شدن فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی، یک کد رهگیری برای داوطلبان ارسال می شود که باید آن را نزد خود نگهداری کنند. پیشنهاد می شود که یک نسخه پرینت شده از این کد را تا اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش مربی پرورشی ۱۴۰۳ نزد خود نگهداری کنید.

   شرایط ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

   بعد از انتشار دفترچه ثبت آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای هر کدام از گروه ها، تمام شرایط و ضوابط لازم برای داوطلبان این آزمون ها در دسته بندی های مختلف عمومی و اختصاصی ارائه می شود که در خصوص آزمون استخدامی مربی پرورشی نیز شرایط به همین صورت خواهد بود. شرایط استخدامی در دسته بندی های عمومی، اختصاصی و سنی تقسیم بندی می شود که شرایط عمومی برای تمام آزمون های استخدامی آموزش و پرورش مشابه است.

   شرایط عمومی

   • دارای تابعیت ایرانی
   • معتقد به دین اسلام و یا یکی از ادیان الهی تصریح شده در قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران
   • پایبندی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
   • داشتن کارت پایان خدمت سربازی یا معافیت از خدمت برای آقایان
   • برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی
   • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
   • دارا نبودن سابقه محکومیت جزایی موثر
   • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی و دارای صلاحیت (کارکنانی که تصدی یک شغل سازمانی را در هر یک از دستگاه های اجرایی را به صورت رسمی یا پیمانی دارا باشند، پس از پذیرفته شدن در آزمون و در حین استخدام نباید جزء مستخدمین رسمی یا پیمانی سایر دستگاه های اجرایی باشند.
   • متقاضیان نباید جزو بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی باشند.
   • عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان ها یا دستگاه های اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون و هنگام استخدام

   شرایط اختصاصی

   شرایط اختصاصی برای هر کدام از آزمون های استخدامی آموزش و پرورش در گرایش های دبیری و آموزگاری متفاوت بوده که در مورد گرایش مربی پرورشی نیز پیش بینی می شود تفاوت هایی در این بخش از دفترچه وجود داشته باشد. اطلاعات درج شده در خصوص شرایط اختصاصی، متناسب با موارد ذکر شده در سایر دفترچه های آزمون استخدامی این سازمان می باشد. به محض انتشار دفترچه ثبت نام مربی پرورشی، اطلاعات مربوط به شرایط اختصاصی نیز به روز رسانی خواهد شد.

   • تمام پذیرفته شدگان این آزمون در مرحله نهایی باید به مدت یک سال در دوره مهارت آموزی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند. عدم شرکت این افراد در دوره های مهارت آموزی به منزله انصراف او از ادامه مراحل استخدامی خواهد بود.
   • تمام داوطلبان باید پس از ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی، مدرک روخوانی قرآن کریم و مدرک ICDL خود را ارائه دهند، در غیر این صورت نیز باید متعهد شوند تا مدارک مورد نظر را پیش از شرکت در آزمون جامع دوره مهارت آموزشی دریافت ارائه نمایند.
   • پذیرفته شدگان این آزمون جهت اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش، می توانند وارد سایت دانشگاه فرهنگیان به آدرس cfu.ac.ir شوند.
   • فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق)، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش تعهد داده اند، امکان شرکت در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش را ندارند.
   • افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص خواهند شد که در دوره مهارت آموزی شرکت کرده و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع شوند.

   شرایط سنی

   • شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش، حداقل 20 سال تمام و حداکثر 40 سال فارغ از مدرک کارشناسی و ارشد و دکتری تا 45 سال می باشد.
   • جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد و بالاتر، فرزندان آزادگان یک سال اسارت و بالاتر، از شرط حداکثر سن معاف می شوند.
   • داوطلبان با ارائه مدارک لازم در هر کدام از شرایط زیر، می توانند به حداکثر سن مشخص شده اضافه کنند:
   1. داشتن پدر و مادر و همسر و برادر و خواهر شهید به میزان پنج سال
   2. افرادی که داوطلبانه در جبهه ها حضور داشته اند به میزان حضور در جبهه و مدت زمان بستری شدن و یا استراحت پزشکی در اثر مجروحیت می توانند به میزان حداکثر شرایط سنی اضافه کنند.
   3. داوطلبانی که در طول جنگ تحمیلی به اسارت دشمن و یا گروه های ضد انقلاب درآمده اند به میزان مدت اسارت و حضور در جبهه می توانند از امتیاز افزایش به شرایط سنی استفاده نمایند.
   • متقاضیان متاهل که اقدام به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش می کنند، به ازای داشتن هر فرزند، یک سال تا حداکثر پنج سال به سقف محدوده سنی آنها اضافه خواهد شد. البته با ذکر این نکته که نرخ باروری محل زادگاه داوطلب یا فرزند او بیش از 2/5 نباشد.
   • مدت زمان همکاری تمام وقت کسانی که با واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش همکاری داشته اند از حداکثر سن او برای شرکت در آزمون های استخدامی وزارت آموزش و پرورش کم خواهد شد.

   آیا ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ دارای شرط معدل است؟

   در دوره های گذشته شرط معدل برای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجود داشت و تنها افرادی که دارای حداقل معدل بودند، می توانستند در آزمون های استخدامی این سازمان شرکت کنند. بعد از اعتراض عده ای از افراد نسبت به این موضوع، شرط معدل برای ثبت نام در آزمون های استخدامی آموزش و پرورش برداشته شده و افراد با شرایط معدلی مختلف می توانند در این آزمون ها شرکت کنند.

   برای شرکت در آزمون استخدامی مربی پرورشی نیز هنوز خبری در ارتباط با شرط معدل از طرف سازمان سنجش یا آموزش و پرورش اعلام نشده است. البته باید این را هم در نظر گرفت که میزان معدل افراد اگرچه به عنوان یک محدودیت جهت شرکت داوطلبان در آزمون استخدامی به شمار نمی آید ولی در مرحله مصاحبه و گزینش، معدل بالا می تواند امتیاز محسوب شود.

   مدارک ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

   یکی از مهمترین فرآیندهای لازم جهت شرکت داوطلبان در آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۲، ارائه مدارک لازم است. در صورت ارائه ناقص یا اشتباه مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، احتمال لغو ثبت نام داوطلبان وجود دارد و به همین دلیل توصیه می شود که قبل از ثبت نام، اطلاعات لازم در خصوص تمام مدارک ثبت نام را کسب کنید.

   در انتهای دفترچه ثبت آزمون استخدامی آموزش و پرورش، یک نمونه برگه آزمایشی از فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام قرار گرفته که داوطلبان می توانند با پرکردن آن با تمام شرایط و مدارک لازم جهت نام نویسی آشنا شوند. مدارک ضروری برای ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳ به صورت کامل و دقیق در دفترچه ثبت نام منتشر خواهد شد.

   مدارک مورد نیاز آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403
   اطلاعات شخصی و شناسنامه ای داوطلب مانند نام، نام خانوادگی، نام پدر، شماره و شناسه شناسنامه، کد ملی و…
   اطلاعات وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان آقا
   اطلاعات شغلی مانند نوع سازمان، سابقه شغلی، نوع قرارداد و…
   اطلاعات و کد مربوط به سهمیه ایثارگران متقاضیان مشمول
   مشخصات تحصیلی مانند رشته، مقطع، تاریخ فارغ التحصیلی، محل اخذ مدرک و…
   اطلاعات محل سکونت داوطلب مثل نام استان، شهر، آدرس دقیق، کد پستی، شماره تلفن ثابت و همراه
   فایل اسکن شده 4*3 عکس پرسنلی داوطلب

   عکس انتخابی متقاضی جهت بارگذاری می بایست دارای ویژگی های زیر باشد:

   • دارای زمینه سفید
   • فرمت jpg
   • تمام رخ
   • بدون جای منگنه، لکه و مهر
   • حجاب کامل با رعایت وضوح گردی صورت برای داوطلبان خانم
   • سایز مجاز از 300*200 پیکسل تا 400*300 پیکسل
   • حداکثر حجم 70 کیلوبایت
   • مربوط به سال جاری

   دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

   راهنمای اصلی برای ثبت نام در آزمون استخدامی مربی پرورشی نیز مانند سایر آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، دفترچه ثبت نام آن است. همزمان با شروع مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب مشاغل کیفیت بخشی، دفترچه راهنمای آن نیز روی سایت سنجش قرار خواهد گرفت. تمام اطلاعات مربوط به شرایط ثبت نام، نکات لازم و تبصره ها، ظرفیت پذیرش و کد شغل محل های ارائه شده در دوره استخدام را می توان در دفترچه ثبت نام این آزمون مشاهده کرد.

   زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای مشاغل کیفیت بخشی 19 بهمن ماه 1402 بوده که برای آن اصلاحیه نیز منتشر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر دفترچه ثبت نام می توانید وارد لینک دفترچه ثبت آزمون استخدامی آموزش و پرورش شوید.

   رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

   متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی را دارند باید مانند سایر آزمون های استخدامی این سازمان، فارغ التحصیل رشته های استخدامی آموزش و پرورش که در دفترچه راهنما بیان شده، باشند. در واقع تمام متقاضیان باید علاوه بر اینکه شرایط لازم جهت شرکت در این آزمون را داشته باشند، باید نسبت به مطابقت مقطع و رشته تحصیل خود با رشته های آزمون استخدامی مورد نظر نیز اطمینان داشته باشند.

   لیست رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403
   مشاهده لیست رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

   (جهت مشاهده رشته ها، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

   منابع آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

   یکی دیگر از اطلاعات مهم جهت شرکت در آزمون استخدامی کیفیت بخشی ۱۴۰۳، منابع می باشند که به صورت کلی در سه دسته بندی عمومی، تخصصی و اختصاصی قرار می گیرند. تمام داوطلبان این آزمون باید قبل از شرکت در آزمون، نسبت به تهیه منابع مورد نیاز اقدام کرده و مطالعات لازم را انجام دهند.

   اگرچه تمام اطلاعات لازم در خصوص منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش، در دفترچه ثبت نام درج خواهد شد ولی برای کسب اطلاعات کامل تر و آمادگی لازم برای شرکت در آزمون مربی پرورشی، می توانید وارد لینک جزوه آزمون های استخدامی نیز شوید.

   سهمیه های موثر در آزمون استخدامی مربی پرورشی آموزش و پرورش 1403

   یکی دیگر از بخش های مهم هنگام ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شاخه مربی پرورشی، بخش سهمیه ها خواهد بود که داوطلبان باید نسبت به این سهمیه ها و شرایط لازم مشمولین آن اطلاعات لازم را داشته باشند. سهمیه های تاثیرگذار در آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی نیز به احتمال زیاد مانند سایر آزمون های سازمان آموزش و پرورش خواهد بود. مهمترین سهمیه های تاثیرگذار در این آزمون ها در دسته بندی های زیر قرار می گیرند.

   • سهمیه جانبازان و ایثارگران
   • سهمیه معلولین
   • سهمیه حافظان قرآن
   • سهمیه بومی شهرستانی

   شرایط و جزئیات لازم در خصوص هر کدام از این سهمیه و سایر امتیازات لازم جهت استفاده داوطلبان با توجه به شرایط و موقعیت داوطلبان را می توانید با کلیک بر روی لینک سهمیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشاهده کنید.

    

   سوالات متداول

   1- ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی ۱۴۰۳ در چه تاریخی خواهد بود؟

   ثبت نام آزمون استخدامی این مشاغل از 7 تا 28 بهمن ماه ۱۴۰۲ در نظر گرفته شد.

   2- ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی ۱۴۰۳ از چه طریقی انجام خواهد شد؟

   فرآیند ثبت نام این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی hrtc.ir انجام می گردد.

   3- شرایط و نحوه ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی (مشاغل کیفیت بخشی) به چه صورت می باشد؟

   شرایط ثبت نام در این آزمون در دسته بندی های عمومی، تخصصی و سنی قرار دارد که جزئیات کامل آن و نحوه ثبت نام را می توانید در متن مقاله مشاهده کنید.

   سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   ۱۳ نظر
   1. یوسف مصلح

    سلام . لطفا لینک ثبت نام ازمون مربی پرورشی رو بزارید . چون فکر کنم امروز اخرین مهلت ثبت نام باشه و من سایتش رو پیدا نمیکنم

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، مهلت ثبت نام این آزمون به اتمام رسیده.

   2. اسما

    سلام.لطفا ویرایش ثبت نام پرورشی رو گذاشتید برا ثبت نام هم بزارین
    حالا ک تاریخ امتحان تغییر کرده

   3. asma

    سلام وقت بخیر ببخشید ثبت نام این ازمون چه زمانی است ؟؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود تاکنون هیچ اطلاعیه دقیقی منتشر نشده است.

   4. ف

    وقت بخیر زمان ثبت نام مربی پرورشی مشخص نشده؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود خیر، تاکنون اطلاعیه دقیق برای این آزمون مشخص نشده است.

   5. نوید

    با سلام و احترام
    بنده در رشته جغرافیای طبیعی از دانشگاه سراسری اردبیل در بهمن ماه فارغ التحصیل میشوم ایا میتوانم شرکت کنم؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، با توجه به اینکه دفترچه این آزمون هنوز منتشر نشده، مشخص نیست.

   6. نوید

    با سلام و احترام
    بنده در رشته جغرافیای طبیعی در بهمن ماه از دانشگاه محقق اردبیلی فارغ التحصیل میشوم در واقع(ترم اخر هستم) ایا میتوانم شرکت کنم؟

    • ایران مشاوره

     سلام و درود
     بله در صورت داشتن باقی شرایط لازم، امکان ثبت نام برای شما وجود خواهد داشت.

   7. رقیه لویمی

    سلام من فقط دیپلم دارم میشه ثبت نام کنم؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و احترام، آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک تحصیلی دیپلم پذیرش نیرو ندارد.

   دریافت مشاوره