یکشنبه , ۲۹ مهر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / نمونه دولتی / ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم 97 – 98

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی
ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

وجود مدارس نمونه دولتی می تواند تاثیر بسزایی در رقابت میان دانش آموزان داشته باشد. ضمن اینکه اینگونه مدارس می تواند بسیار موثر باشد، به دلیل اینکه به توانایی و هوش دانش آموزان توجه بیشتری می شود و از هدر رفتن استعدادهای درخشان دانش آموزان جلوگیری می شود.همچنین اگرآموزش های ویژه ای هم برای این دانش آموزان در نظر گرفته شود در شکوفا شدن هر چه بیشتر خلاقیت این دانش آموزان بسیار موثر خواهد بود. مدارس نمونه دولتی در سراسری کشور نمایندگی دارد و تحت نظارت مستقیم دولت هستند و داوطلبان در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون می توانند در مدارس نمونه دولتی به تحصیل بپردازند.ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی در دو پایه ششم به هفتم و نهم به دهم صورت می گیرد.اما در این مقاله قصد داریم به طور اختصاصی در خصوص ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم 97 – 98 توضیحاتی جامع رائه دهیم.ضمن اینکه در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی لینک دفترچه ثبت نام و ظرفیت آزمون مدارس نمونه دولتی 98 – 97 را نیز مطالعه نمایید.

  • زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : طبق روال هر ساله ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی به هفتم در اواخر اسفند ماه به صورت اینترنتی انجام می شود.
  • شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : از شرایط ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی کسب مقیاس خیلی خوب در دروس می باشد.
  • مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : تابعیت ایرانی ،2 قطعه عکس، اصل و کپی صفحه اول شناسنامه داوطلب، پرداخت مبلغ معین جهت ثبت نام و ارائه رسید واریزشده و ارائه تقاضانامه تکمیلی ثبت نام در آزمون نمونه دولتی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام می باشد.
  • نحوه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : منبع طراحی سوالات آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی از کتاب های پایه ششم ابتدایی می باشد.سوالات به صورت چهارگزینه ای است.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98

در رابطه با زمان دریافت کارت وررود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی برای علاقمندان به شرکت در آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98 باید بگوییم که تقریبا یک هفته پیش از برگزاری آزمون، دانش آموزان می توانند ضمن همراه داشتن شماره شناسنامه و کد رهگیری برای دریافت کارت وررود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی اقدام نمایند.لازم است در هنگام دریافت کارت به اطلاعات مندرج بر روی آن توجه داشته باشید تا در صورت هر گونه خطا بر روی کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ،در زمان مقرر برای ویرایش اطلاعات اقدام نمایید.با عضویت در کانال نمونه دولتی می توانید از زمان دقیق انتشار کارت ورود به جلسه آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98 مطلع شوید.

زمان برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98

زمان در نظر گرفته شده برای برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98 در اواخر خرداد و یا اوایل تیر ماه می باشد. نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 2  الی 3 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت اداره کل آموزش و پرورش هر استان قرار می گیرد.در جدول زیر برای شما دانش آموزان  منابع آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98 را به همراه ضرایب و تعداد سوالات قرار داده ایم.ضمن اینکه همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم سوالات آزمون به صورت تستی (چهارگزینه ای) طراحی شده است و به دانش آموزان 100 دقیقه زمان برای پاسخگویی به سوالات داده خواهد شد تا به 80 سوال طرح شده در آزمون پاسخ دهنذ.در صورت تمایل می توانید انجام برنامه ریزی آزمون نمونه دولتی 97 خود را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید.

 نام درس تعداد سوالات  ضرایب
آموزش قرآن و هدیه های آسمان 10 2
فارسی 20 2
مطالعات اجتماعی 10 1
علوم تجربی 20 2
ریاضیات 20 3
 جمع کل 80

زمان اعلام نتایج و انصراف از تحصیل آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98

همانطور که اشاره کردیم اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97  2  الی 3 هفته پس از برگزاری آزمون در سایت اداره کل آموزش و پرورش هر استان قرار می گیرد.پس از اینکه نتایج آزمون مشخص شد، داوطلبان باید برای انجام ثبت نام حضوری به مدرسه محل قبولی خود مراجعه کنند.عدم مراجعه به موقع برای ثبت نام حضوری انصراف از تحصیل منظورخواهد شد.دانش آموزانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون نمونه دولتی نشده اند می توانند برای تجدید نظر در نتیجه آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی اقدام نمایند.در صورت تمایل می توانید برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان بر روی لینک کلیک کنید.

نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 97 – 98

دانش آموزان می توانند در اواخر تیرماه برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی 98 – 97 اقدام نمایند.توجه داشته باشید که نحوه اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی به صورت اینترنتی است و با استفاده از کد رهگیری و کد ملی دانش آموزان انجام پذیرخواهد بود. ضمن اینکه دانش آموزان می بایست از هر گونه مراجعه حضوری و تلفنی به ادارات آموزش و پرورش و مدارس خودداری نمایند.در صورت تمایل می توانید برای ثبت اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی با مشاوران مرکر مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس بگیرید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید