تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / نمونه دولتی / ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی

زمان نام نویسی آزمون نمونه دولتی ششم 99 - 1400
ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 99 – 1400

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

وزارت آموزش و پرورش کشور هر ساله با برگزاری آزمونی تحت عنوان آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه های هفتم و دهم از دانش آموزان واجد شرایط و ممتاز ، برای ورود به مدارس نمونه دولتی ثبت نام به عمل می آورد و دانش آموزان می توانند با شرکت در این آزمون شانس خود را برای ورود به این مدارس امتحان کنند. وجود مدارس نمونه دولتی می تواند تاثیر بسزایی در رقابت میان دانش آموزان داشته باشد. ضمن اینکه در اینگونه مدارس به توانایی و هوش دانش آموزان توجه بیشتری می شود و از هدر رفتن استعدادهای درخشان جلوگیری می شود ، همچنین اگر آموزش های ویژه ای هم برای این دانش آموزان در نظر گرفته شود در شکوفا شدن هر چه بیشتر خلاقیت این دانش آموزان بسیار موثر خواهد بود.

احتمال داده می شود در سال 98 آزمون مدارس نمونه دولتی در پایه ششم به هفتم برگزار نشود.

ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی 98

با توجه به آنکه آزمون مدارس نمونه دولتی فقط در سال 97 برگزار نشده است و ممکن است که وزارت آموزش و پرورش کشور تصمیماتی مبنی بر برگزاری این آزمون اتخاذ کند ، لذا ضرورت دارد که دانش آموزان از زمان ثبت نام تیزهوشان و نمونه دولتی و  شرایط ثبت نام نمونه دولتی این آزمون اطلاع یابند تا در صورت برگزاری آزمون ، آگاهی کافی داشته باشند.

  • زمان ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : طبق روال هر ساله ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی به هفتم در اواخر اسفند ماه به صورت اینترنتی در سایت hoosh.medu.ir انجام می شود.
  • شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : از شرایط ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی داشتن تابعیت ایرانی و کسب مقیاس خیلی خوب در دروس می باشد.
  • مدارک ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : 2 قطعه عکس 4*3 ، اصل و کپی صفحه اول شناسنامه داوطلب ، پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 15 هزار تومان.
  • نحوه سوالات آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی : منبع طراحی سوالات آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی از کتاب های پایه ششم ابتدایی می باشد و سوالات به صورت چهارگزینه ای است.

حذف آزمون نمونه دولتی پایه ششم ابتدایی 98 – 99

تا سال 97 وزارت آموزش و پرورش کشور هر ساله با برگزاری آزمون نمونه دولتی ششم به هفتم از دانش آموزان دارای استعداد تحصیلی برتر برای شرکت در  ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 99 – 1400 به عمل می آورد ولی با توجه به استرس و رقابت سنگینی که میان دانش آموزان برای ورود به این مدارس وجود داشت ، وزارت آموزش و پرورش کشور شیوه پذیرش دانش آموز در این پایه را تغییر داد. بدین صورت که متقاضیان ورود به مدارس نمونه دولتی از این پس نیازی به شرکت در آزمون ندارند و می توانند بر اساس سوابق تحصیلی خود وارد این مدارس شوند. بنابراین با توجه به عدم برگزاری آزمون مدارس نمونه دولتی در سال97 ، انتظار می رود که این آزمون در سال 98 نیز برگزار نشود.

نحوه ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم به چه صورت می باشد ؟

با توجه به حذف آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم ، این سوال برای دانش آموزان و والدین ایجاد می شود که نحوه ثبت نام به چه صورت می باشد ؟ طبق آخرین اطلاعیه ای که توسط وزارت آموزش و پرورش کشور منتشر شده است مدارس نمونه دولتی به مدارس هیات امنایی تبدیل شده و دانش آموزان می توانند بر اساس محل سکونت خود در این مدارس ثبت نام کنند. البته لازم به ذکر است هر مدرسه بر اساس ظرفیت خود از دانش آموزانی که دارای معدل و سوابق تحصیلی بهتر می باشند ثبت نام به عمل می آورد و دانش آموزانی که دارای رتبه ی علمی فرهنگی باشند ، شانس پذیرش بیشتری در ثبت نام مدارس هیئت امنایی 98 – 99 خواهند داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم ابتدایی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره