چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / علمی کاربردی / ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 – 98 – نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 97 – 98 – نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96 – 97

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96 - 97 - نیمسال دوم
ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

یکی از جذابیت های دانشگاه علمی کاربردی علاوه بر رشته های متنوعی که دارد، پذیرش دانشجو به صورت بدون آزمون است. این دانشگاه متقاضیان دارای مدرک دیپلم ( دبیرستان و هنرستان ) را در چهار گروه صنعت، مدیریت و خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر پذیرش می کند. این دانشگاه هر سال در دو نوبت مهر و بهمن در مقطع کاردانی و کارشناسی ( بدون آزمون ) و کارشناسی ارشد ( با آزمون ) اقدام به جذب دانشجو می نماید. در این مطلب به زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 و شرایط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی می پردازیم. بنابراین، پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی هر سال در دو نوبت مهر و بهمن انجام می شود. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96 از اوایل دی ماه آغاز شده است و تا اوایل بهمن نیز ادامه دارد. جهت ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی بهمن 96 بایستی به سایت edu.uast.ac.ir مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهید. در رابطه با نحوه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی نیز لازم است به اطلاعتان برسانیم که اکثرا ثبت نام به صورت اینترنتی ( غیرحضوری ) انجام می شود ولی در بعضی سال ها این دانشگاه ثبت نام را به صورت حضوری انجام می دهد.

شرایط ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96

در این قسمت به شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی، خواهیم پرداخت، داوطلبی مجاز به ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی خواهد بود که :

  • دارای دیپلم نظام جدید در هر یک از رشته های نظری، کاردانش و یا هنرستان باشد. ( و یا دارای دیپلم 4 ساله نظام قدیم باشد. )
  • دارا بودن شرایط مربوط به وظیفه عمومی برای داوطلبان پسر
  • دارا بودن سلامت و توانایی جسمی لازم و متناسب با رشته انتخابی هر داوطلب

شهریه رشته های دانشگاه علمی کاربردی در سال تحصیلی 96 – 97

شهریه همه ی دانشگاه ها از جمله دانشگاه جامع علمی کاربردی، به تعداد واحدهای تئوری و عملی دانشجویان بستگی دارد. در ضمن چون در ضمن شهریه ثابت هر گروه ( صنعت، مدیریت و خدمات، کشاورزی و فرهنگ و هنر ) با گروه دیگر متفاوت است. جهت اطلاع شما، در این قسمت شهریه ثابت دانشگاه علمی کاربردی در مقاطع کاردانی و کارشناسی به طور کلی در اختیار شما قرار می دهیم. جهت اطلاع دقیق از میزان شهریه دانشگاه علمی کاربردی 96 مخصوص هر رشته می توانید با مشاوران بخش مشاوره تحصیلی تلفنی  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

شهریه مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی
شهریه ثابت 350 تا 440 هزار تومان شهریه متغیر بین 300 تا 500 هزار تومان
شهریه مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی
شهریه ثابت 370 تا 550 هزار تومان شهریه متغیر 330 تا 560 هزار تومان

اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی 

یکی از سوالات متداول متقاضیان تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی در رابطه با اعتبار مدرک این دانشگاه است که لازم دانستیم یک پاراگراف از این مطلب را به این موضوع اختصاص دهیم. از آن جا که این دانشگاه تحت نظارت وزارت علوم فعالیت دارد بنابراین مدرک این دانشگاه کاملا معتبر است. و اما در رابطه با رشته های این دانشگاه، همانطور که در مقدمه این مطلب بیان کردیم یکی از دلایل جذابیت دانشگاه علمی کاربردی علاوه بر ثبت نام بدون آزمون، تنوع بالای رشته های این دانشگاه است که داوطلبان با هر مدرک و رشته ای می توانند از میان همه ی رشته های موجود دانشگاه، هر رشته ای را که بخواهند انتخاب نمایند. جهت اطلاع از لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کلیک نمایید.

جهت اطلاع از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 96 کلیک نمایید. 

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 96 – 97 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. سلام. صحبت هایی راجع به حذف کنکور دکتری هست اما همانند کنکور کارشناسی هنوز چیزی قطعی نیست.

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید