تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400

ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400

زمان ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400
ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400

دانشگاه غیر انتفاعی یکی از دانشگاه های غیر دولتی است که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و به دلیل ارائه رشته های متنوع در همه ی مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از طرفداران زیادی برخوردار است از مزیت های دیگر دانشگاه غیرانتفاعی بالابودن کیفیت آموزشی کلاس ها می باشد و همچنین استادانی با مدارک عالی در این دانشگاه تدریس می کنند که همه این موارد باعث شده است که داوطلبان بسیاری علاقمند به تحصیل در این دانشگاه باشند. با توجه به اطلاعیه منتشر شده از سوی سازمان سنجش کشور از امسال اغلب رشته های (حدود 85 درصد) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به صورت بدون کنکور و صرفا براساس سوابق تحصیلی ارائه خواهد شد. داوطلبان می توانند در صورت داشتن شرایط لازم نسبت به ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی خود اقدام کنند.

دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کاردانی و کارشناسی براساس سوابق تحصیلی از دانشجویان ثبت نام به عمل می آورد.

زمان و نحوه ثبت نام رشته های با کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

متقاضیانی که متمایل به شرکت در رشته های با آزمون دانشگاه های غیر انتفاعی هستند، می بایست در هنگام ثبت نام کنکور سراسری و یا در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 1400 اعلام علاقه مندی نمایند. بنابراین این دسته از داوطلبان با مراجعه به سایت ثبت نام کنکور سراسری به نشانی sanjesh.org در بازه زمانی 12 الی 20 بهمن ماه 99 می توانستند فرآیند نام نویسی خود را به انجام برسانند و تا زمان برگزاری کنکور سراسری 1400 آمادگی لازم را کسب کنند. توجه کنید مهلت مجددی به جهت ثبت نام داوطلبان از روز 10 الی 13 اسفند ماه 99 در نظر گرفته شد که این زمان نیز برای باز سوم تا تاریخ 16 اسفند ماه 99 تمدید گشت. دقت کنید که تمامی مراحل ثبت نام رشته های با کنکور غیرانتفاعی از جمله پرداخت هزینه ثبت نام کنکور به صورت اینترنتی انجام می شود.

نحوه ثبت نام رشته های با کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 

 • به سایت سازمان سنجش آموزش کشور تحت نشانی sanjesh.org مراجعه نمایید و سپس گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.
 • بر روی لینک فعال “ثبت نام آزمون سراسری 1400” کلیک کنید.
 • از منوی اصلی موجود در قسمت راست سایت “خرید سریال ثبت نام” را انتخاب نمایید.
 • برای ثبت نام رشته های با آزمون دانشگاه غیرانتفاعی باید دو سریال اعتباری خریداری گردد. یکی جهت ثبت نام دانشگاه های سراسری و دیگری سریالی است که باید برای دانشگاه های پیام نور و غیرانتفاعی خریداری شود. از همین رو ابتدا باید “سریال ثبت نام در گروه آزمایشی ریاضی یا تجربی یا انسانی یا هنر یا زبان در آزمون سراسری سال 1400” را خریداری کنید و پس از تکمیل روند پرداخت، مجددا به همین صفحه بازگشته و گزینه “سریال علاقه مندی به گزینش در رشته های پیام نور و غیرانتفاعی آزمون سراسری سال 1400” را انتخاب نمایید و مراحل پرداخت را بار دیگر طی کنید.
 • پس از آن، صفحه ای برای شما نمایان می شود که مبلغ قابل پرداخت را دربر دارد و باید اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی، شماره تلفن (ثابت و همراه) و پست الکترونیکی را وارد کنید، درگاه پرداخت را انتخاب نمایید و سپس دکمه تایید و پرداخت را بفشارید.
 • صفحه ای جهت تایید اطلاعات وارد شده نمایش داده می شود که در صورت تایید، باید تیک عبارت موجود در پایین جدول را علامت بزنید و بر روی گزینه ادامه روند پرداخت کلیک کنید.
 • در این مرحله، وارد درگاه پرداخت خواهید شد که باید اطلاعات مربوط به کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را درج کنید.
 • پس از تکمیل فرآیند پرداخت و دریافت سریال ثبت نام، مجددا به صفحه اول ثبت نام آزمون سراسری بروید و گزینه تایید و ادامه – گام بعدی را در پایین صفحه انتخاب کنید تا مراحل نام نویسی برای شما آغاز شود.
 • در این مرحله نظام آموزشی خود را انتخاب کنید و با “سریال ثبت نام 12 رقمی دانشگاه های سراسری” را که خریداری کرده اید، وارد نمایید و پس از درج عبارت امنیتی، گزینه تایید را بفشارید.
 • در این مرحله نوع مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی خود را مشخص نمایید.
 • اکنون باید “کد سوابق دیپلم” و “کد دانش آموزی دیپلم” را درج کنید تا پس از انتخاب گزینه بررسی و مشاهده، اطلاعات تحصیلی شما نمایش داده شود. در صورت صحت اطلاعات نمایان شده، دکمه تایید را که در پایین صفحه قرار دارد، انتخاب کنید.
 • در این قسمت باید عکس پرسنلی خود را با مشخصاتی که در سمت چپ صفحه بیان شده است، بارگذاری نمایید.
 • سپس فرم ثبت نام برای شما باز می شود که ضمن درج اطلاعات خواسته شده در قسمت های مربوطه، باید گزینه “علاقه مند به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیردولتی – غیرانتفاعی می باشم” را نیز فعال کنید.
 • گزینه تایید را در پایین فرم ثبت نام بفشارید تا فرآیند نام نویسی آزمون سراسری را تکمیل کنید.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی در مقطع کاردانی و کارشناسی بسیار متعدد است و بیشتر از زیر شاخه ی رشته علوم انسانی و ریاضی می باشد اما به دلیل افزایش تقاضا و گسترش این دانشگاه ها تعدادی از رشته های علوم تجربی نیز در این دانشگاه ها ارائه می گردد. همان طور که در ابتدای این مقاله گفته شد، بنابر مصوبه جدید منتشر شده از سوی سازمان سنجش، بیش از 85 درصد از رشته های (کارشناسی) دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی به صورت بدون کنکور و با معیار معدل کتبی داوطلب خواهد بود. ثبت نام بدون کنکور داشگاه های غیر انتفاعی سراسر کشور برای دو نیمسال مهر و بهمن انجام می گیرد که در مطابق با روند سال های گذشته، پیش بینی می شود که زمان تقریبی آغاز فرآیند نام نویسی به صورت زیر باشد.

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400
نیمسال تحصیلی مهر ماه نیمسال تحصیلی بهمن ماه
اوایل مرداد ماه 1400 اواخر آذر ماه 1400

توجه نمایید که در حال حاضر اطلاعیه دقیقی در زمینه تاریخ ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های غیر انتفاعی مهر و بهمن مشخص نشده است اما شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در زمینه آغاز زمان ثبت نام و انتشار دفترچه بدون آزمون دانشگاه های غیر انتفاعی 1400 مطلع شوید.

نحوه ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 

متقاضیان شرکت در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی نیز می بایست در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به صورت اینترنتی و مطابق با مراحل ذکر شده در بخش زیر، ثبت نام خود را به انجام برسانند.

 • به سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی sanjesh.org وارد شوید و گزینه “سراسری” را انتخاب کنید.
 • دفترچه ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی را دریافت کرده و آن را به طور دقیق مطالعه نمایید.
 • لینک مربوط به “ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری” را مشاهده خواهید کرد که شامل دانشگاه غیرانتفاعی نیز می شود.
 • از قسمت “خرید سریال ثبت نام” کارت اعتباری مربوطه را خریداری کنید.
 • پس از تکمیل مراحل پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی می بایست مجددا وارد صفحه اول سامانه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه های سراسری شوید، سپس سریال ثبت نام را وارد کنید و مراحل نام نویسی و انتخاب رشته بدون آزمون سراسری را به ترتیب انجام دهید.

دفترچه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400

همان طور که می دانید، پیش از انجام و تکمیل فرآیند ثبت نام دانشگاه های غیرانتفاعی می بایست ابتدا از ضوابط و نکات مورد نیاز نام نویسی و… آگاهی لازم را پیدا نمود. این شرایط به طور کامل در دفترچه راهنمای آزمون بیان خواهد شد که خود به دو صورت با کنکور و بدون کنکور در دسترس قرار خواهد گرفت. هر ساله، معمولا همزمان با آغاز زمان ثبت نام کنکور، لینک مربوط به دفترچه راهنمای ثبت نام در سایت سنجش قرار داده می شود. شرایط ثبت نام با کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی در دفترچه ثبت نام کنکور سراسری و شرایط و نکات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی در دفترچه راهنمای پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی این دانشگاه ها ذکر می شود. به منظور تسهیل روند دسترسی به راهمای ثبت نام، لینک های مربوط به هر دفترچه در جدول زیر قرار داده شده است.

دفترچه ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400
دفترچه ثبت نام با کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
 دانلود دفترچه ثبت نام با کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک کنید.)
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی
دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 1400

(به محض انتشار، لینک فوق فعال خواهد شد.)

شرایط ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400شرایط نام نویسی دانشگاه غیرانتفاعی 99

همان طور که می دانید ثبت نام در دانشگاه های غیرانتفاعی به دو صورت با کنکور و بدون کنکور انجام می گیرید که هر کدام دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشند. به جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه، بخش زیر در نظر گرفته شده است.

شرایط عمومی 

 1.  معتقد بودن به دین اسلام و یا یکی از ادیان مورد تایید نظام جمهوری اسلامی ایران
 2. عدم سوء پیشینه اخلاقی
 3. عدم دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران
 4. برخورداری از سلامت جسمی و روانی متناسب با رشته تحصیلی

شرایط اختصاصی (ثبت نام با کنکور)

 1. دارا بودن مدرک دیپلم نظام جدید یا دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه و یا مدرک مقطع پیش دانشگاهی از شرایط بسیار مهم برای شرکت در کنکور می باشد. داوطلبان باید تـا 31 شهریور ماه 1400 مدرک خود دریافت نموده و آن را ارائه کنند.
 2. داوطلبان فارغ التحصیل رشته های مورد نیاز وزارت بهداشت (افراد مشمول خدمات اجباری قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان) مقطع کاردانی، در صورت اتمام طرح نیروی انسانی خود تا تاریخ 31 شهریور ماه 1400 یا 30 بهمن ماه 1400، مجاز به ثبت نام در دانشگاه غیرانتفاعی می باشند. لازم به ذکر است که این دسته از داوطلبان در زمان ثبت نام حضوری، باید گواهی پایان طرح تعهد خدمت خود را به دانشگاه محل قبولی ارائه دهند. (فارغ التحصیلان رشته های بهداشت دهان، تکنسین سلامت دهان، پرستاری دندانپزشکی، پروتز دندان و ساخت پروتز دندانی جزو مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان محسوب نمی شوند.)
 3. اشخاصی که تحصیلات مقطع کاردانی خود را به اتمام رسانده اند، در صورتی می توانند در ثبت نام در کنکور سراسری شرکت کنند که مدرک خود را تا تاریخ 31 شهریور ماه 1400 دریافت نمایند.
 4. داشتن گواهی پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن (دائم و یا موقت) الزامی است.
 5. دانشجویان دانشگاه های روزانه سال 98 و قبل از آن در صورتی مجاز به شرکت در کنکور سراسری می باشند که تا تاریخ 25 اسفند ماه 99 از دانشگاه انصراف دهند.
 6. داوطلبانی که مدرک دیپلم (12 ساله) فنی حرفه ای و کاردانش را دارا هستند، در صورت نداشتن مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی مجاز به شرکت در کنکور سراسری 1400 نمی باشند.
 7. داوطلبانی که دارای دیپلم نظام جدید هستند می بایست مدرک خود را حداکثر تا تاریخ 31 مرداد 1400 دریافت کنند.

شرایط اختصاصی (ثبت نام بدون کنکور)

 • دارا بودن مدرک دیپلم نظام آموزشی جدید و یا گواهینامه پیش دانشگاهی (نظام سالی – واحدی یا ترمی – واحدی) و اخذ آن حداکثر تا تاریخ 31 شهریور ماه 1400، دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم یا داشتن مدرک کاردانی
 • آن دسته از داوطلبانی که در دوره روزانه دانشگاه های سراسری سال 99 به صورت با آزمون یا بدون آزمون پذیرفته شده اند، تنها در صورت انصراف قطعی تا تاریخ 31 مرداد 1400، می توانند فقط رشته های تحصیلی دوره های غیر روزانه شامل نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، غیرانتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و مجازی در دوره پذیرش مهر ماه را انتخاب کنند و برای پذیرش بهمن ماه نیز تا پایان تاریخ ثبت نام مهلت دارند تا انصراف خود را قطعی کنند.
 • دانشجویان دوره روزانه (ورودی سال 98 و قبل از آن) برای حضور در مرحله پذیرش مهر ماه 1400، باید تا تاریخ 31 مرداد ماه 1400 و برای پذیرش در دوره بهمن ماه می بایست تا پایان مهلت ثبت نام نسبت به انصراف قطعی خود از تحصیل اقدام نمایند.
 • دانشجویان نوبت دوم (شبانه)، نیمه حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بین المللی، دانشگاه پیام نور و موسسات آموزش عالی غیر دولتی – غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، مجاز به نام نویسی در این مرحله از ثبت نام می باشند. لازم به ذکر است این دسته از داوطلبان می بایست در صورت پذیرش، از رشته قبلی خود انصراف قطعی داده و گواهی آن را به موسسه آموزش عالی مربوطه تحویل دهند.

هر یک از دانشجویان دوره های غیر روزانه که در دوره معافیت تحصیلی به سر می برند، جهت ثبت نام و انتخاب رشته در این دو مرحله (مهر یا بهمن ماه) می بایست واجد شرایط مربوطه مطابق با مقررات نظام وظیفه عمومی باشند.

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی 1400

ثبت نام دانشگاه های با کنکور غیرانتفاعی و بدون کنکور مهر ماه آن هر ساله به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد. نام نویسی بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی بهمن ماه معمولا به صورت حضوری انجام می گرفت اما در سال 99 به دلیل شیوع ویروس کرونا این فرآیند نیز به صورت اینترنتی و غیرحضوری انجام می گرفت و

 • دیپلم 4 ساله نظام قدیم
 • مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی برای ثبت نام کارشناسی پیوسته
 • مدرک دیپلم برای ثبت نام مقطع کاردانی
 • مدرک کاردانی برای ثبت نام مقطع کارشناسی ناپیوسته یا کارشناسی پیوسته
 • مدرک نظام وظیفه برای آقایان مشمول (برادرانی که وضعیت نظام وظیفه خود را مشخص نکنند ثبت نام آنها لغو می شود)
 • فارغ التحصیلان رشته های نظری که فقط مدرک دیپلم دارند، یا فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای، فقط مجاز به انتخاب رشته های مقطع کاردانی می باشند و پس از دریافت مدرک کاردانی می توانند برای ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته اقدام کنند.

با توجه به تمام مطالب فوق باید گفت دانشگاه آزاد هر سال به دو صورت با کنکور و بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو می کند. ثبت نام کنکور دانشگاه آزاد همزمان با آزمون سراسری و معمولا در بهمن ماه انجام خواهد شد و ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور در رشته های بدون کنکور 1400 در دو نوبت مهر و بهمن ماه ارائه می گردند که زمان دقیق آن توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور مشخص خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- برای ثبت نام و تحصیل در دانشگاه های غیرانتفاعی 1400 باید چه اقدامی انجام دهم؟

به دو روش می توانید وارد دانشگاه های غیرانتفاعی شوید، یکی از طریق کنکور و دیگری با ثبت نام و انتخاب رشته های بدون آزمون این دانشگاه ها که به طور کامل در مقاله فوق ذکر شده است.

2- ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 1400 در چه زمانی انجام می شود؟

نام نویسی در این دانشگاه ها به صورت بدون کنکور برای دو نیمسال اول و دوم صورت می گیرد که در حال حاضر اطلاعیه ای در زمینه پذیرش بدون کنکور در سال 1400 در دسترس نمی باشد.

3- برای ثبت نام در رشته های بدون آزمون از چه سایتی می توانم اقدام کنم؟

سایت رسمی سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org، مسئولیت این امر را بر عهده می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲۱ نظر

 1. سلام ببخشید من هنگام ثبت نام تو بهمن اون گزینه بلی رو برای غیرانتفاعی نزدم چیکار باید کنم

  • با سلام، شما می توانید در زمان انتخاب رشته، با واریز هزینه مورد نیاز کارت انتخاب رشته دانشگاه های غرانتفاعی را خریداری نمایید.

 2. سلام
  من هنگام ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ گزینه علاقه مند به دانشگاه غیر انتفاعی و پیام نور را انتخاب نکردم . میخواستم بدونم آیا امکانش هست زمانی که رتبه ها اعلام شد در بخش انتخاب رشته ها بتوان دانشگاه های غیر انتفاعی را انتخاب کرد ؟
  با تشکر

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه های سازمان سنجش در زمان انتخاب رشته می توانید کارت اعتباری دانشگاه پیام نور و غیر انتفاعی را تهیه کرده و انتخاب رشته خود را در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی انجام دهید.

 3. امکان تحصیل در مقطع ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی با رشته ای متفاوت از رشته ی تحصیلی لیسانس هست؟

  • با سلام، مطابق با اطلاعیه ی مندرج در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، در صورتی که شما شرایط ثبت نام در رشته های بدون آزمون (استعداد درخشان) در مقطع کارشناسی ارشد را دارا باشید، فقط می توانید در رشته ی مرتبط با کارشناسی خود ثبت نام انجام دهید.

 4. سلام ، ببخشید میخواستم بدونم اگه تو کنکور سراسری ارشد مجاز نشی دیگه دانشگاه غیر انتفایی نمیشه اقدام کرد؟ ازاد چطور ؟

  • با سلام و درود. در صورتی که در کارنامه اولیه برای دانشگاه های غیرانتفاعی، آزاد و… عنوان غیرمجاز ذکر شده باشد، شما مجاز به انتخاب رشته نمی باشید.

 5. سلام خسته نباشید
  من هنگام ثبت نام ارشد ۹۹ گزینه علاقه مند به دانشگاه غیر انتفاعی را انتخاب نکردم میخواستم بدونم آیا امکانش هست زمانی که رتبه ها اعلام شد در بخش انتخاب رشته ها بتوان دانشگاه های غیر انتفاعی را انتخاب کرد ؟ ممنونم

  • با سلام، مطابق با شرایط برگزاری آزمون در سالیان گذشته، شما در زمان اعلام نتایج اولیه و مهلت مشخص شده جهت انتخاب رشته نیز می توانید کارت اعلام علاقه مندی انتخاب رشته در واحدهای دانشگاه غیرانتفاعی و پیام نور را خریداری نموده، و در دانشگاه مورد نظر انتخاب رشته محل انجام دهید.

 6. هزینه دانشگاه سوره با کنکور و بدون کنکورش فرق داره؟؟

  • با سلام ،
   صرفا نوع پذیرش و نحوه ورود به دانشگاه در شرایط فوق الذکر متفاوت است ، لذا شهریه رشته مدنظر در هر دو صورت یکسان می باشد.

 7. سلام. با دیپلم فنی حرفه ای و مدرک پیش دانشگاهی انسانی میشه کارشناسی پیوسته کامپیوتر ثبت نام کرد؟ مهلت ترم بهمن تمام شده یا میشه با تاخیر هنوز ثبت نام کرد؟

  • با سلام ، بله شما با دارا بودن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی مجاز به ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته در رشته دلخواه به صورت پذیرش از طریق آزمون و یا بدون آزمون ( صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ) می باشید . در حال حاضر ثبت نام دانشگاه ها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ به اتمام رسیده است ، و شما می توانید متقاضی ثبت نام دوره های بدون آزمون برای مهر ماه سال ۱۳۹۹ باشید . پیشنهاد می شود جهت اطلاع از زمان ثبت نام عضو کانال تلگرام انتخاب رشته شوید .

 8. نزدیکترین ثبت نام کاردانی به کارشناسی دانشگاه سوره کی هستش؟
  برای سال ۹۸ امکان ثبت نام هست؟

  • با سلام ،
   شما درصورت تمایل می توانید در رشته موردنظر در مرحله تمدید پذیرش رشته های تحصیلی کاردانی به کارشناسی براساس سوابق تحصیلی سال جاری(ورودی بهمن ماه) ، نام نویسی نمایید.لازم به ذکر است مطابق با آخرین اطلاعیه سازمان سنجش تا تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۵ فرصت جهت ثبت نام در واحد دانشگاهی را دارید.

 9. سلام. من با مدرک کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزا با معدل ۱۷.۳۵ میتونم بدون کنکور بهمن ۹۸ ارشد در دانشگاه غیرانتفاعی ثبت نام کنم؟
  محلت ثبت نام اینترنتی تا ۳۰ دی است؟

  • با سلام ،
   مطابق با ضوابط و قوانین وزارت علوم ، امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد براساس سوابق تحصیلی وجود ندارد.لازم به ذکر است شما تنها درصورتی که شرایط استفاده از سهمیه استعداد درخشان را دارا باشید می توانید بدون آزمون در این مقطع تحصیلی به ادامه تحصیل بپردازید.

 10. از دیپلمه های نظام جدید کارودانش هم پذیرش میکنه بعد حتما باید رشته ای که توی دانشگاه غیرانتفاعی برمیداری مطابق دیپلم یا فوق دیپلم باشه

  • با سلام ،
   در مرحله تمدید پذیرش مهرماه براساس سوابق تحصیلی (۱۳۹۸) ، داوطلبان فنی و حرفه ای و کارودانش نظام جدید می توانند در رشته و دانشگاه موردنظر درصورت کسب پذیرش به ادامه تحصیل بپردازند.لازم به ذکر است رشته انتخابی شما میتواند مطابق با رشته تحصیلی شما در مقطع قبل نباشد.

 11. با سلام.ایا دانشگاه غیرانتفاعی در مقطع کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشجو میگیره؟چه موقع میشه اقدام کرد؟

دریافت مشاوره تخمین رتبه