خانه پذیرش بدون کنکور دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه ۱۴۰۳

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه ۱۴۰۳

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه ۱۴۰۳

دانشگاه غیرانتفاعی یکی از دانشگاه های غیردولتی می باشد که علاوه بر جذب دانشجو از طریق کنکور سراسری، به صورت بدون کنکور نیز دانشجو پذیرش می نماید. با توجه به این که شهریه دانشگاه غیرانتفاعی معمولا از دانشگاه آزاد کمتر است و همچنین رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی ارائه می دهد، علاقه مندان بسیاری را به خود اختصاص داده است.

 

لیست رشته های بدون کنکور در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه ارائه می شود و داوطلبان برای ثبت نام در نیمسال دوم تحصیلی باید دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه را از سایت سازمان سنجش آموزش کشور دریافت نموده و پس از مطالعه دقیق آن به ثبت نام در این دوره بپردازند.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۳

تاریخ انتشار :

به محض انتشار فعال می شود

لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه غیرانتفاعی 1403 در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور سراسری بهمن ماه درج می شوند.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه 1403

همزمان با آغاز زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی (پذیرش بهمن ماه)، دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد. داوطلبان جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی برای ترم بهمن ماه ۱۴۰۳، می بایست در بازه زمانی در نظر گرفته شده و مراجعه به سایت ثبت نام به نشانی sanjesh.org، دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت نمایند و پس از کسب اطلاع دقیق از رشته های ارائه شده، نسبت به نام نویسی خود اقدام کنند.

 

سال گذشته این دفترچه در اوایل بهمن ماه و به صورت اینترنتی منتشر شد که پیش بینی می شود در سال جاری نیز به همین منوال باشد اما هم اکنون اطلاعیه دقیقی در زمینه زمان ثبت نام و انتشار دفترچه ثبت نام بدون آزمون بهمن ماه منتشر نشده است. شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام بدون آزمون ایران مشاوره از جدیدترین اخبار در زمینه آغاز زمان ثبت نام و انتشار دفترچه بدون آزمون دانشگاه های غیر انتفاعی مطلع شوید.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه ۱۴۰۳

بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور مبنی بر پذیرش بدون کنکور 85 درصد ظرفیت کد رشته ها در تمامی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، متقاضیان برای شرکت در بیشتر رشته های دانشگاه غیرانتفاعی نیازی به ثبت نام در کنکور سراسری نداشته و بر اساس سوابق تحصیلی خود می توانند وارد این دانشگاه ها شوند.

 

پس از اتمام مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی نیمسال اول، ظرفیت برخی از رشته ها تکمیل نمی گردد. بنابراین دفترچه مجزایی از طریق سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی صادر می کند که دربردارنده کد رشته محل های ارائه شده در نیمسال دوم تحصیلی می باشد. در جدول زیر، فایل دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری بهمن ماه قرار داده شده است که کد رشته های ارائه شده در دانشگاه های غیرانتفاعی را نیز شامل می شود. به محض انتشار راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی 1403، مقاله بروز خواهد شد.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ۱۴۰۳

تاریخ انتشار :

به محض انتشار فعال می شود

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه ۱۴۰۳ در چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر زمان دقیقی در این باره منتشر نشده است اما به احتمال زیاد در بهمن ماه ثبت نام و انتشار دفترچه صورت خواهد پذیرفت.

2- دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ۱۴۰۳ از طریق چه سایتی قابل دریافت است؟

داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و یا از طریق مقاله فوق دفترچه مربوطه را دریافت نمایند.

3- چه مواردی در دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ذکر شده است؟

از جمله آن ها می توان به لیست رشته های ارائه شده، شرایط ثبت نام، هزینه ثبت نام و... اشاره نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره