دوشنبه , ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97

دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 - 99 - نیمسال دوم
دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

طبق روال هر سال پس از اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد با این موضوع مواجه می شویم که برخی از صندلی های این دانشگاه خالی مانده و ظرفیت اعلام شده برای برخی از کد رشته ها پر نشده است. برای حل این مشکل همه ساله دانشگاه آزاد طی دو مرحله اقدام به برگزاری تکمیل ظرفیت می کند و فرصت دوباره ای به داوطلبانی که به هر دلیل درانتخاب رشته اصلی نتوانسته اند در رشته مورد علاقه خود قبول شوندیا از رشته قبولی خود رضایت ندارند، می دهد. باتوجه به اینکه قبولی درکنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد به سختی قبل نمی باشد ولی با همه این تفاسیر تکمیل ظرفیت ها طرفداران خاص خود را دارند. در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا به موضوعات زمان و نحوه ثبت نام در تکمیل ظرفیتکارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و همچنین شرایط و زمان اعلام نتایج آن بپردازیم.

زمان و نحوه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97    

همان طور که می دانید در سال دوبار تکمیل ظرفیت رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد صورت می گیرد و دواطلبانی که در دو مرحله قبلی نتوتنسته اند در رشته مورد علاقه خود قبول شوند و یا به هردلیل از رشته خود ناراضی هستند می توانند در این مرحله و در دی ماه اقدام به انتخاب رشته کنند و در تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شرکت کنند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که شررکت در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت منوط به حضور شما در جلسه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد است و حتما باید برای شما کارنامه اولیه صادر شده باشد. حتی اگر در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد ، انتخاب رشته نکرده اید نیز می توانید در تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی ارشد شرکت کنید و شانس خود را برای تحصیل در مقطع تحصیلات تکمیلی بیازمایید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشید که این مرحله از تکمیل ظرفیت برای ورود دانشجویان دربهمن ماه صورت می پذیرد و کاملا به صورت اینترنتی خواهد بود. داوطلبان می توانند از دفترچه اعلام شده از سوی سازمان سنجش برای تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد کد رشته محل های مورد نظر خود را انتخاب کنند. البته امسال دانشگاه آزاد برای تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد دفترچه ای منتشر نکرده است و داوطلبان باید با مراجعه به سایت دانشگاه آزاد به نشانی www.azmon.orgT نسبت به انتخاب کد رشته محل ها اقدام کنند. درصورتی که در یافتن دفترچه یا کد رشته محل های موردنظرتان با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97

یکی از سوالات رایج در ارتباط با زمان تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد این است که چه کسانی می توانند در این نوبت اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته کنند؟ یا چه کسانی مجاز به انتخاب رشته در مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد می شوند؟ باید به اطلاعتان برسانیم که با توجه به ادغام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد و سراسری، تمام داوطلبانی که در روز برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در محل برگزاری آزمون شرکت داشته اند و برای آن ها کارنامه اولیه صادر شده است می توانند در این مرحله انتخاب رشته کنند. لازم به یادآوری است که داوطلبانی که در مرحله اصلی انتخاب رشته یعنی در خرداد ماه و یا مرحله اول تکمیل ظرفیت در مهرماه، انتخاب رشته نکرده بودند و یا از رشته قبولی خود رضایت ندارند نیز می توانند در این مرحله انتخاب رشته کرده و شانس خود را بیازمایند. درصورت هرگونه سوال در ارتباط با شرایط شرکت در تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، می توانید با مشاوران ما در مشاوره تحصیلی  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید. حتما توجه دارید که تنها داوطلبانی می توانند در این مرحله اقدام به ثبت نام کنند که دانشجوی هیچ یک از واحد های دانشگاه آزاد اسلامی درنیمسال اول تحصیلی سال 97 – 96 نباشند.

زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 96 – 97

طبق روال هر سال زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد  نوبت مهرماه در اواخر مهرماه و زمان اعلامم نتایج نوبت بهمن ماه در اواخر بهمن خواهد بود. پس از اعلام نتایج، داوطلبان می بایست با در دست داشتن مدارک لازم  و مراجعه حضوری به دانشگاه پذیرفته شده برای ثبت نام اقدام کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دفترچه تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 – 99 – نیمسال دوم با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره