خانه تیزهوشان دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان سمنان

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان استان سمنان

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان 99 - 1400
دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400
در مدارس عادی همه دانش آموزان با ضرایب هوشی متفاوت در یک کلاس کنار یکدیگر هستند و معلم مجبور است در سطح معمولی ترین دانش آموزان تدریس کند تا درس تدریس شده برای همه مفهوم باشد به همین دلیل مدارسی تحت عنوان مدرسه تیزهوشان ( استعدادهای درخشان ) تاسیس شده که جهت گزینش دانش آموزان برتر آزمونی تحت عنوان آزمون ورودی مدارس تیزهوشان برگزار می کند. در این مدارس چون همه دانش اموزان جزو دانش آموزان برتر کشور هستند بنابراین سطح تدریس بسیار بالا می باشد. از مزایای مدارس تیزهوشان ساعت تدریس برابر و حتی بیشتر از مدارس دولتی -تنظیم برنامه‌ های آموزشی ویژه برای دانش‌ آموزان- انتشار کتاب‌های مکمل – مشاوره تحصیلی برای والدین و دانش‌آموزان – گزینش کادر مدارس برای انتخاب بهترین نفرات می باشد که این مزایا باعث تمایل بسیار زیاد خانواده ها برای ورود فرزندانشان به این مدارس بوده است. در این مقاله برای راهنمای والدین موضوعات مختلفی همچون زمان و نحوه  ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 ، شرایط ثبت نام تیزهوشان ، زمان برگزاری و اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان استان سمنان و کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان که در دفترچه ثبت نام آن ها پرداخته ایم تا همه شما عزیزان ، اطلاعات کافی در رابطه با این موضوعات را کسب نمایید. بنابراین پیشنهاد می کنیمک این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و چنان چه در آخر مطلب نیاز به مشاوره بیشتری احساس کردید می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

دفترچه ثبت نام آزمون تیزهوشان به صورت اینترنتی و از سامانه ثبت نام آزمون های استعداد درخشان ، قابل دریافت است.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان معمولا چند روز قبل از زمان ثبت نام بر روی سایت ثبت نام و اطلاع رسانی آزمون مدارس تیزهوشان به نشانی Azmoon.medu.ir قرار می گیرد و در آن اطلاعاتی همچون زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان، زمان برگزاری آزمون تیزهوشان قرار دارد و اطلاعات جامعی از صفر تا صد آزمون ورودی مدارس تیزهوشان در آن درج می گردد که توصیه می کنیم حتما قبل از انجام ثبت نام دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان را مطالعه فرمایید. 

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان

دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم ابتدایی 98

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک کلیک کنید)

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 98 – 99

(برای دانلود دفترچه بر روی لینک کلیک کنید)

دفترچه ثبت نام آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم ابتدایی 99 – 1400

(به محض انتشار دفترچه لینک دانلود فعال می شود)

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

(به محض انتشار دفترچه لینک دانلود فعال می شود)

زمان و نحوه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400

باید به عرض داوطلبان آزمون تیزهوشان استان سمنان (که شامل شاهرود ، دامغان ، گرمسار ، مهدی شهر ، آرادان ، میامی و سرخه می شود) برسانیم که ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 99 – 1400 با توجه به دوره گذشته از دهه دوم فروردین ماه آغاز و تا اوایل اردیبهشت ادامه خواهد داشت. البته آزموش و پروش ممکن است چند روزی مهلت ثبت‌نام را تمدید نماید. فرایند ثبت‌نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم دو مرحله‌ای می‌ باشد. در مرحله اول ، افراد باید فرم‌های ثبت‌ نام را به‌ صورت کامل و اختصاصی تکمیل نمایند. بعد از این مرحله نوبت پرداخت هزینه ثبت‌ نام می‌باشد. متقاضیان می‌بایست با ورود به سامانه اقدام به واریز هزینه ثبت‌نام نمایند. هزینه ثبت‌ نام مبلغ 16500 تومان می‌ باشد. لازم به ذکر است که هر دانش‌آموز توانایی انتخاب سه مدرسه را برای برگزاری امتحان دارد و مدارس بر اساس آخرین مدرسه درج‌ شده دانش‌آموز به‌ عنوان مرکز تحصیلی انتخاب می‌گردد.

شرایط ثبت نام آزمون تیزهوشان استان سمنان 99 – 1400

دانش آموزانی مجاز به ثبت نام آزمون تیزهوشان خواهند بود که دارای شرایط ذکر شده در دفترچه ثبت نام تیزهوشان باشند. شرایط ثبت نام به دو دسته شرایط عمومی و شرایط اختصاصی دسته بندی می شود. از جمله شرایط عمومی ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم 99 – 1400 این است که دانش آموز باید دارای تابعیت ایرانی باشد ( البته دانش آموزان اتباع سایر کشورها نیز می توانند با شرایط خاص ثبت نام و در آزمون شرکت کنند ). شرایط اختصاصی ثبت نام آزمون مدارس سمپاد ( تیزهوشان ) 97 – 98 نیز به شرح ذیل می باشد:

  • دانش آموز مشغول به تحصیل در پایه نهم باشد.
  • معدل پایه هشتم دانش آموز بالای 19 باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد