تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400

دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400
دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400

دریافت پروانه وکالت برای افرادی که در رشته حقوق و رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی تحصیل کرده اند، مستلزم شرکت در آزمون و گذراندن دوره کارآموزی می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون مشاوران حقوقی قوه قضائیه می توانند در موعد مقرر ثبت نام خود را از طریق سایت ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه به انجام برسانند. اما توجه کنید که پیش از هر اقدامی در راستای ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400، لازم است ابتدا از شرایط و قوانین آن مطلع گردید تا در سایر مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوید. در این مطلب قصد داریم شما را از جزئیات مربوط به دریافت فایل راهنمای نام نویسی آزمون مذکور آگاه کنیم.

دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه در هفته اول مرداد ماه 1400 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت می باشد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400

همان طور که گفته شد، متقاضیان جهت شرکت در این آزمون باید واجد شرایط ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه بوده و صلاحیت های علمی و قاونی لازم را داشته باشند. به همین منظور لازم است در موعد مقرر که معمولا همزمان با شروع مهلت نام نویسی می باشد، به سایت ثبت نام مراجعه نموده و دفترچه راهنمای مربوطه را دریافت نمود. دفترچه آزمون وکالت سال جاری در روز چهارشنبه 6 مرداد ماه 1400 منتشر شده و در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، کلیه شرایط و مقررات آزمون وکالت خود را در قالب  یک دفترچه در اختیار داوطلبان قرار می دهد. علاقه مندان می توانند در بازه زمانی مشخص به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org‏، نسبت به دریافت این دفترچه اقدام نمایند. همچنین شما می توانید از طریق لینک موجود در جدول زیر، به فایل pdf دفترچه راهنمای این آزمون در زمان کوتاه  تری دست یابید.

دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400
(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400

اطللاعیه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه شامل نکات مهمی پیرامون نام نویسی و برگزاری آزمون می باشد که مطالعه آن به تمامی داوطلبان توصیه می گردد. مندرجات این اطلاعیه عبارت اند از:

پس از این که دفترچه را دریافت نموده و به طور دقیق مورد مطالعه قرار دادید، می توانید جهت آغاز فرآیند نام نویسی خود، نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400 و ارسال اینترنتی مدارک ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400 در درگاه الکترونیکی سازمان سنجش آموزش کشور اقدام نمود. مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400، پذیرش در این آزمون و راه یابی داوطلبان به دوره کارآموزی مستلزم کسب امتیاز قبولی لازم در هر دو مرحله آزمون کتبی و همچنین مصاحبه آزمون وکالت قوه قضائیه 1400 می باشد. شما می توانید با کلیک بر روی هریک از لینک های موجود، به کسب اطلاعات بیشتری در این حوزه دست یابید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

فایل راهنمای مربوط به این آزمون در روز 6 مرداد ماه منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان به دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400 دسترسی یافت؟

این دفترچه از طریق سایت sanjesh.org و همچنین لینک موجود در همین مقاله قابل دانلود می باشد.

3- مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1400 شامل چه مواردی می شود؟

دفترچه این آزمون شامل مدارک ثبت نام، هزینه نام نویسی، زمان برگزاری، رشته های مورد نیاز و... می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره