خانه مشاوره تحصیلی دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲

دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲
دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1402

دریافت پروانه وکالت 1402 برای افرادی که در رشته حقوق و رشته فقه و مبانی حقوق اسلامی تحصیل کرده اند، مستلزم شرکت در آزمون و گذراندن دوره کارآموزی می باشد. داوطلبان شرکت در آزمون مشاوران حقوقی قوه قضائیه می توانند در موعد مقرر ثبت نام خود را از طریق سایت ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه به انجام برسانند. اما توجه کنید که پیش از هر اقدامی در راستای ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه، لازم است ابتدا از شرایط و قوانین آن مطلع گردید تا در سایر مراحل آزمون با مشکل مواجه نشوید. در این مطلب قصد داریم شما را از جزئیات مربوط به دریافت فایل راهنمای نام نویسی آزمون مذکور آگاه کنیم.

دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1402، از طریق سایت سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲

همان طور که گفته شد، متقاضیان جهت شرکت در این آزمون باید واجد شرایط ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲ بوده و صلاحیت های علمی و قاونی لازم را داشته باشند. به همین منظور لازم است در موعد مقرر که معمولا همزمان با شروع مهلت نام نویسی می باشد، به سایت مربوطه مراجعه نموده و دفترچه راهنمای مربوطه را دریافت نمود. دفترچه آزمون وکالت سال جاری در روز 23 خرداد ماه 1402 منتشر شد و در قالب فایل پی دی اف در دسترس داوطلبان قرار گرفت.

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1402

مرکز وکلا، کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضائیه، کلیه شرایط و مقررات آزمون وکالت 1402 خود را به صورت دفترچه منتشر می کند که داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org فایل pdf آن را دریافت کند. همچنین شما می توانید از طریق لینک موجود در جدول زیر، به فایل pdf دفترچه راهنمای این آزمون در زمان کوتاه  تری دست یابید.

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲

اطللاعیه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲ شامل نکات مهمی پیرامون نام نویسی و برگزاری آزمون می باشد که مطالعه آن به تمامی داوطلبان توصیه می گردد. مندرجات این اطلاعیه عبارت اند از:

پس از این که دفترچه را دریافت نموده و به طور دقیق مورد مطالعه قرار دادید، می توانید جهت آغاز فرآیند نام نویسی خود، نسبت به پرداخت هزینه و ارسال اینترنتی مدارک ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه در سایت دانشگاه آزاد اقدام نمود. مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه، پذیرش در این آزمون و راه یابی داوطلبان به دوره کارآموزی مستلزم کسب امتیاز قبولی لازم در هر دو مرحله آزمون کتبی و همچنین مصاحبه آزمون وکالت قوه قضائیه می باشد. شما می توانید با کلیک بر روی هریک از لینک های موجود، به کسب اطلاعات بیشتری در این حوزه دست یابید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲ چه زمانی منتشر می شود؟

دفترچه مذکور در روز 23 خرداد ۱۴۰۲ منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان به دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲ دسترسی یافت؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش و همچنین این مقاله قابل دریافت می باشد.

3- مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه ۱۴۰۲ شامل چه مواردی می شود؟

دفترچه این آزمون شامل مدارک ثبت نام، هزینه نام نویسی، زمان برگزاری، رشته های مورد نیاز و... می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره