تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400

دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400
دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400

دانش آموختگان واجد شرایط جهت دریافت پروانه وکالت دادگستری می بایست ابتدا در خصوص ثبت نام آزمون وکالت اقدامات لازم را به عمل آورند. اما نکته حائز اهمیت این است که پیش از هر اقدامی در این خصوص می بایست به تمام ضوابط شرکت در آزمون از جمله شرایط آزمون وکالت و میزان تاثیر سهمیه در آزمون وکالت واقف بوده و سپس با فراهم نمودن مدارک ثبت نام آزمون وکالت در راستای نام نویسی خود قدم بردارند. دفترچه آزمون وکالت منبعی موثق برای دست یابی به اطلاعات مورد نیاز شرکت در این آزمون می باشد که در موعد مقرر از سوی سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود.

 دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400
(به محض انتشار، این لینک فعال خواهد شد.)

دریافت اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در رابطه با راهنمای ثبت نام آزمون وکالت از طریق سایت اختصاصی این سازمان قابل دریافت می باشد.

زمان انتشار دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400

لازم است بدانید سازمان سنجش آموزش کشور هر ساله اطلاعیه بلند بالایی در خصوص راهنمای ثبت نام آزمون وکالت منتشر می کند که در واقع به عنوان جایگزینی برای دفترچه این آزمون به شمار می رود. تا به این لحظه اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام آزمون وکالت 1400 منتشر نشده است اما در دوره گذشته، این اطلاعیه در هفته اول مهر ماه و همزمان با آغاز فرآیند نام نویسی در اختیار داوطلبان قرار گرفت. از همین رو، انتظار می رود انتشار اطلاعیه فوق برای آزمون سال 1400 نیز طبق همین بازه زمانی انجام شود.

شما می توانید برای اطلاع از مهلت ثبت نام این آزمون و همچنین زمان انتشار اطلاعیه مربوط به آن، ما را در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره همراهی نمایید. 

دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400

سازمان سنجش اطلاعات لازم جهت ثبت نام افراد در آزمون وکالت را به صورت اطلاعیه ای در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار نمی دهد. جهت دریافت فایل پی دی اف این دفترچه می توانید مطابق با راهنمای زیر عمل کرده و یا به لینک موجود در جدول زیر مراجعه نمایید.

  • ابتدا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنید.
  • از منوی تعبیه شده در سمت راست صفحه پیش رو، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب نمایید.
  • در این مرحله می بایست روی لینک فعال “اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص ثبت نام آزمون کار آموزی وکالت کانون وکلای دادگستری 1400” کلیک کنید و آن را مطالعه نمایید.
 دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400
دانلود دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400
(به محض انتشار، این لینک فعال خواهد شد.)

مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400

متقاضیات شرکت در آزمون وکالت باید توجه داشته باشند که صرفا در صورت احراز شرایط مورد نیاز می توانند اقدامات لازم جهت ثبت نام خود را به انجام برسانند. از همین رو، داشتن اطلاعات کافی از شرایط و مدارک مورد نیاز برای نام نویسی در آزمون مذکور ضروری است که تمامی این موارد به واسطه انتشار دفترچه ای در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. مندرجات موجود در متن اطلاعیه مربوطه به شرح زیر می باشد.

  • ظرفیت پذیرش داوطلبان
  •  مواد امتحانی آزمون
  •  شرایط ثبت نام
  •  مدارک لازم برای نام نویسی
  • هزینه ثبت نام و سایر نکات مربوط به فرآیند نام نویسی
  • جزئیات مرتبط با برگزاری آزمون و اعلام نتایج آن

همان طور که اشاره شد، داوطلبان جهت دریافت دفترچه ثبت نام این آزمون باید از طریق سایت ثبت نام آزمون وکالت به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند. یکی از مواردی که در این دفترچه به آن پرداخته شده است، منابع آزمون وکالت 1400 می باشد. متقاضیانی که قصد دارند با آمادگی کامل و سطح علمی مناسبی در آزمون حضور یابند، می بایست از این منابع و مباحث مورد سوال در آن مطلع باشند. به همین منظور، شما می توانید بر روی لینک فوق کلیک نموده و با بهترین و موثق ترین منابع آزمون وکالت آشنا شوید.

سوالات متداول

1- دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400 چه زمانی منتشر می شود؟

هنوز اطلاعیه ای در این باره صادر نشده است اما مطابق با آزمون سال گذشته، انتظار می رود این دفترچه در اوایل مهر ماه در اختیار داوطلبان قرار بگیرد.

2- دفترچه ثبت نام آزمون وکالت 1400 از چه طریقی قابل دسترس می باشد؟

این دفترچه را می توانید با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و یا لینک موجود در این مقاله دریافت کنید.

3- محتویات دفترچه ثبت نام آزمون وکالت شامل چه مواردی می باشد؟

این دفترچه حاوی اطلاعات مهمی پیرامون ضوابط شرکت در آزمون از جمله شرایط و نحوه ثبت نام، مواد آزمون، مدارک مورد نیاز و... می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره