تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98
ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه غیر انتفاعی یکی از دانشگاه هایی است که زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری فعالیت می کند و مدرکی که به دانش آموختگان ارائه می دهد ، کاملا معتبر و دارای مهر وزارت علوم می باشد. این دانشگاه نیز همانند دانشگاه های پیام نور و آزاد ، با هدف ایجاد امکانات برای داوطلبانی که قصد شرکت در کنکور سراسری را ندارند ، قسمت اعظم رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد تا از این طریق علاقمندان بتوانند بر اساس سوابق تحصیلی خود وارد دانشگاه شوند.

متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، هیچ محدودیتی در انتخاب رشته ای مغایر با مدرک فارغ التحصیلی خود ندارند.

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر 98

رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در همه ی گروه های آزمایشی ریاضی ، تجربی ، انسانی ، هنر و زبان ، در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی غیر از رشته های علوم پزشکی مانند پرستاری ، دندانپزشکی ، داروسازی و… ارائه می شوند. ثبت نام بدون آزمون این دانشگاه مانند رشته های با آزمون ،  در دو نوبت مهر و بهمن ماه انجام می گیرد.

ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول تحصیلی (مهر ماه)

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر برای ورودی مهر ماه ، از روز 20 اسفند ماه 97 آغاز و تا 6 شهریور ماه 98 نیز ادامه دارد. داوطلبان در صورت تمایل می توانند از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org برای ثبت نام خود اقدام کنند. این دسته از داوطلبان ابتدا باید با دانلود دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، از رشته های ارائه شده مطلع شوند و پس از آن نام نویسی خود را در سامانه انجام دهند.

ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه)

رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه مخصوص داوطلبانی است که از ثبت نام ورودی مهرماه جا مانده اند. تنوع رشته های ارائه شده در نیمسال دوم تحصیلی معمولا کمتر می باشد و ثبت نام آن ها نیز اواخر دی ماه آغاز می شود. با توجه به آنکه در سال گذشته ثبت نام ورودی بهمن ماه به صورت حضوری و در واحد دانشگاهی پذیرنده دانشجو انجام شد ، این احتمال وجود دارد که روال ثبت نام در سال جاری نیز به همین صورت باشد.

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر 98

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی که در دفترچه راهنمای ثبت نام قید شده است ، به شرح زیر می باشد :

 • دارا بودن دیپلم نظام آموزشی جدید (3-3-6)
 • دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی (نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی)
 • دارندگان دیپلم رشته های فنی حرفه ای و کاردانش که فاقد مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی می باشند ، مجاز به ثبت نام نمی باشند.
 • دانشجویان دانشگاه های روزانه در صورت تمایل به ثبت نام رشته های بدون کنکور ، ابتدا باید از دانشگاه محل تحصیل خود انصراف دهند و سپس برای ثبت نام اقدام نمایند.
 • دانشجویان دانشگاه های غیر روزانه در صورت تمایل به ثبت نام ، می توانند بدون انصراف از دانشگاه ، ثبت نام خود را انجام دهند و پس از پذیرش در دانشگاه ، انصراف خود را قطعی نمایند.
 • فارغ التحصیلان رشته های علوم پزشکی وزارت بهداشت برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی ، باید طرح تعهد خدمت خود را حداکثر تا پایان شهریور ماه به اتمام برسانند.

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر 98

در صورتی که ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjesh.org انجام شود ، داوطلبان جهت تکمیل فرم ثبت نام نیازمند اطلاعات و مدارکی هستند که شامل موارد زیر می باشد :

 • یک قطعه عکس 4*3 با فرمت jpg
 • کد پیگیری 12 رقمی مخصوص داوطلبان دارای سهمیه رزمندگان و ایثارگری
 • کدرهگیری 13 رقمی مربوط به داوطلبان غیر ایرانی
 • کد وضعیت نظام وظیفه برای داوطلبان آقا
 • معدل کل آخرین مدرک فارغ التحصیلی

پس از بارگذاری اطلاعات و مدارک فوق در سامانه و تایید نهایی ، از شماره پرونده 7 رقمی و کدرهگیری 16 رقمی پرینت تهیه کنید. عدم دریافت کد به این معناست که ثبت نام شما قطعی نشده و باید مراحل نام نویسی را مجددا آغاز نمایید.

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر 98

همانطور که می دانید تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی فقط از طریق پرداخت شهریه امکان پذیر است ، این شهریه با توجه به نوع رشته ی تحصیلی و سال ورود به دانشگاه متفاوت می باشد. در جدول زیر میزان تقریبی شهریه دانشگاه غیرانتفاعی فراهم شده است و می توانید برای کسب اطلاعات دقیق تر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره  تماس بگیرید.

شهریه دانشگاه غیرانتفاعی

گروه آزمایشی فنی مهندسی علوم انسانی
شهریه ثابت هر نیمسال (تومان) 480/000

الی

495/000

380/000
الی400/000
شهریه متغیر (تومان) هر واحد پروژه 80/000

الی

95/000

75/000

الی

80/000

هر واحد درسی عمومی 18/000 17/000
هر واحد درسی پایه نظری 30/000 28/000
هر واحد درسی اصلی تخصصی 35/000 30/000
هر واحد عملی 30/000 24/000

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی واحد اسوه معاصر 98

 لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به تفکیک هر یک از دانشگاه ها ، در داخل دفترچه راهنمای ثبت نام قرار داده شده است. هر داوطلب می تواند می تواند در یکی از گروه های آزمایشی مورد علاقه (علوم انسانی ، ریاضی فیزیک ، علوم تجربی ، هنر و زبان) و بدون توجه به نوع مدرک فارغ التحصیلی خود انتخاب رشته نماید و تعداد انتخاب های مجاز حداکثر 100 کدرشته محل می باشد.

 • مهندسی برق
 • مهندسی عمران
 • مهندسی معماری
 • حسابداری
 • علوم ورزشی
 • مدیریت بازرگانی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی واحد اسوه معاصر با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره