خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور سرولایت 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور سرولایت 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور سرولایت
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور سرولایت 1401

بسیاری از افراد دارای مشغله کاری زیاد، ترجیح می دهند برای ادامه تحصیل دانشگاه هایی را انتخاب کنند که بدون کنکور، دانشجو می پذیرند. دانشگاه پیام نور یکی از مراکز علمی پرطرفدار در کشور می باشد که در رشته های بسیاری بدون برگزاری آزمون ورودی نام نویسی می نماید. برای اطلاع از لیست رشته ها و مراکز دانشگاهی ارائه دهنده آن ها، می بایست دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 را مطالعه و با آگاهی کامل از طریق سایت سازمان سنجش برای ثبت نام دانشگاه پیام نور اقدام نمایید.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سرولایت 1401

همان طور که گفته شد لازم است داوطلبان پیش از اقدام جهت ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401، با مطالعه دفترچه مربوطه از رشته های ارائه شده توسط این مرکز آموزشی آگاهی یابند. همچنین جهت دسترسی آسان تر به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در این واحد، اسامی آن ها در جدول زیر ذکر شده است.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد خراسان رضوی 1401
حسابداریحقوقروانشناسی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سرولایت 1401

درضمن لازم است برای اطلاع از جزئیات مربوط به هر دانشگاه و رشته اعم از ظرفیت، نوع پذیرش و شرایط اختصاصی آن نیز، متقاضیان حتما قبل از مراجعه به سایت سازمان سنجش، دفترچه ثبت نام مربوطه را که با دانشگاه سراسری یکسان می باشد، مطالعه نمایند.

این دفترچه نیز که از طرف سایت سازمان سنجش منتشر می شود، در سال جاری در دو گروه مختص ثبت نام کنندگان کنکور و مخصوص افرادی که اساسا در کنکور سراسری نام نویسی نکرده بودند، انتشار یافت.

به همین منظور و به دلیل دسترسی آسان تر به فایل پی دی اف دفترچه های مربوطه، لینک دانلود آن ها در جدول زیر قرار گرفته است که البته ذکر این نکته نیز ضروری است که در ردیف اول دفترچه های مربوط به افرادی که در کنکور شرکت ننموده اند، قرار داده شده است و شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز باید دفترچه مورد نظر خود را از ردیف دوم دانلود نمایند.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد سرولایت 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره