خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور لاهیجان 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور لاهیجان 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور لاهیجان
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور لاهیجان 1401

ممکن است بسیاری از افراد دارای مشغله، علاقه مند به تحصیل در دانشگاه باشند اما با وجود رقابت کنکور سراسری و نداشتن زمان کافی برای آن، از ورود به دانشگاه باز بمانند. خوشبختانه بسیاری از دانشگاه ها، مانند دانشگاه های پیام نور، به صورت بدون کنکور نیز دانشجو می پذیرند و به این ترتیب با داشتن دیپلم و بدون شرکت در کنکور سراسری، می توان در رشته دلخواه ادامه تحصیل داد.

علاقه مندان می توانند با مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 از رشته های ارائه شده و ظرفیت پذیرش در واحد دانشگاهی مد نظر خود مطلع شوند و در صورت تمایل، از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام به ثبت نام دانشگاه پیام نور نمایند.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد لاهیجان 1401

با توجه به این موضوع که تقریبا هیچ گاه تمامی رشته ها به صورت هم زمان در یک واحد دانشگاهی ارائه نمی شوند، اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور برای داوطلبان حائز اهمیت می باشد تا بتوانند برای آینده تحصیلی خود برنامه ریزی نمایند. به همین جهت اسامی رشته های ارائه شده در این واحد دانشگاهی در جدول زیر نگارش شده است (اطلاعات جدول مطابق با دفترچه سازمان سنجش است.) و علاقه مندان به ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 می توانند جهت نام نویسی به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد لاهیجان 1401
مهندسی کامپیوترعلوم تربیتیمدیریت بازرگانیمدیریت دولتی
حسابداریفقه و مبانی حقوق اسلامیمدیریت صنعتی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد لاهیجان 1401

در دفترچه منتشر شده توسط سازمان سنجش، علاوه بر اسامی رشته ها می توان درباره ظرفیت، شرایط عمومی و اختصاصی، لاهیجانت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و … نیز اطلاعات کسب کرد، بنابراین به متقاضیان تحصیل بدون کنکور توصیه می شود تا مندرجات این دفترچه را مطالعه نمایند.

این دفترچه هر ساله از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد اما لینک دانلود پی دی اف آن در جدول زیر نیز قرار گرفته است. دفترچه بدون کنکور علاوه بر پیام نور، تمامی رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری و غیر انتفاعی را نیز در بر می گیرد؛ در حالی که دفترچه های مختص به هر گروه آزمایشی ( لینک در ردیف دوم و سوم جدول) تنها رشته های با کنکور و بدون کنکور مختص به همان گروه آزمایشی را شامل می شوند.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد لاهیجان 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره