خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ممقان 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ممقان 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور ممقان
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ممقان 1401

همانطور که می دانید رقابت در کنکور سراسری، بسیار تنگاتنگ است و موفق شدن در آن تلاش زیادی را می طلبد. اما آیا کنکور سراسری تنها مسیر ممکن برای تحصیل در دانشگاه است؟ جالب است بدانید دانشگاه های متنوعی به صورت بدون کنکور نیز دانشجو جذب می کنند، از جمله دانشگاه پیام نور.

هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401، رشته های دارای پذیرش دانشجو مشخصص می گردد و علاقه مندان به ثبت نام دانشگاه پیام نور، در بازه زمانی تعیین شده می توانند از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org نسبت به نام نویسی اقدام نمایند.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد ممقان 1401

هر واحد دانشگاهی پیام نور، با توجه به امکانات و ظرفیت های خود رشته های مشخصی را ارائه می دهد و هیچ گاه تمامی رشته ها در یک واحد تدریس نمی شود. بنابراین دانشجویان پیش از اقدام به ثبت نام باید نسبت به ارائه رشته مدنظر خود اطمینان حاصل نمایند. لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور از طریق دفترچه سازمان سنجش منتشر می شود؛ همچنین لازم به ذکر است که فرآیند ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 تنها از طریق سایت سازمان سنجش امکان پذیر است.

با توجه به دفترچه سازمان سنجش، واحد ممقان در نیمسال اول 1401 پذیرش دانشجو نداشته است؛ البته ممکن است در نیمسال دوم اقدام به جذب دانشجو نماید که در این صورت این مقاله به روز خواهد شد.

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد ممقان 1401

دفترچه ثبت نام بدون کنکور علاوه بر رشته های ارائه شده در دانشگاه پیام نور، شامل رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری و غیر انتفاعی نیز می باشد. نکات مربوط به هر کدام از رشته ها و واحدهای دانشگاهی (ظرفیت، شرایط اختصاصی و …) در این دفترچه جمع آوری شده است؛ به همین دلیل مطالعه آن به تمام داوطلبان تحصیل بدون کنکور توصیه می گردد.

مرجع اصلی دانلود دفترچه سایت سازمان سنجش می باشد، همچنین لینک دانلود این دفترچه ها با فرمت پی دی اف در جدول زیر نیز قرار داده شده است. دفترچه های مخصوص به هر گروه آزمایشی (ردیف دوم و سوم جدول) شامل دوره های با کنکور و بدون کنکور مختص به همان گروه آزمایشی می باشند.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد ممقان 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره