خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیک شهر 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیک شهر 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور نیک شهر
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیک شهر 1401

در سال های اخیر دانشگاه های گوناگونی اقدام به پذیرش بدون آزمون دانشجویان کرده اند؛ مانند دانشگاه های علمی کاربردی، غیر انتفاعی و پیام نور. جالب است بدانید که دانشگاه های سراسری نیز در برخی رشته ها و واحدهای دانشگاهی، پذیرش بدون کنکور دارند!

در این مقاله قصد داریم به بررسی رشته های دانشگاه پیام نور بپردازیم، این دانشگاه ها نیز به صورت بدون کنکور و در رشته های متنوعی، دانشجو می پذیرند و هر ساله با انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 اسامی رشته های ارائه شده منتشر می شود. ثبت نام دانشگاه پیام نور نیز به شیوه اینترنتی و در سایت سازمان به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد نیک شهر 1401

در صورتی که شما نیز تصمیم دارید تا به صورت بدون کنکور به تحصیل در دانشگاه بپردازید، دانشگاه پیام نور می تواند یکی از گزینه های احتمالی باشد. ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401 از طریق سایت سازمان سنجش انجام می شود، همچنین هر ساله لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نیز از طریق دفترچه سازمان سنجش منتشر می شود.

در جدول زیر اسامی رشته های ارائه شده در این واحد از دانشگاه پیام نور آورده شده است. (اطلاعات این جدول مطابق با دفترچه سازمان سنجش می باشد.)

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد نیک شهر 1401
جامعه شناسیجغرافیازبان و ادبیات فارسیعلوم قرآن و حدیث
مدیریت بازرگانیمدیریت دولتیمترجمی زبان انگلیسی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد نیک شهر 1401

دفترچه ثبت نام بدون کنکور سازمان سنجش، علاوه بر رشته های ارائه شده در هر شهر و واحد دانشگاهی، شامل دیگر اطلاعات مفیدی مانند شرایط ثبت نام، ظرفیت پذیرش و … نیز می باشد. از همین رو مطالعه کامل مندرجات این دفترچه، به تمامی متقاضیان ثبت نام دانشگاه پیام نور توصیه می شود.

در جدول زیر لینک دانلود دفترچه های منتشر شده توسط سایت سازمان سنجش قرار گرفته است. دفترچه بدون کنکور (لینک در ردیف اول جدول) شامل تمامی رشته های ارائه شده بدون کنکور، در تمامی انواع دانشگاه ها (پیام نور، سراسری و غیر انتفاعی) می باشد. همچنین در ردیف دوم و سوم جدول، لینک دفترچه های دارای رشته های با کنکور و بدون کنکور، به تفکیک هر گروه آزمایشی قرار گرفته است.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد نیک شهر 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره