خانه پذیرش بدون کنکور رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گتوند 1401

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گتوند 1401

لیست رشته های بدون آزمون پیام نور گتوند
رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور گتوند 1401

دانشگاه پیام نور یکی از مراکزی است که تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به جذب دانشجو به صورت بدون کنکور می پردازد. داوطلبان می بایست پیش از اقدام جهت ثبت نام در دانشگاه، دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401 را مطالعه نموده تا از لیست رشته هایی که توسط این دانشگاه ارائه شده اند آگاهی یابند.

متقاضیان نام نویسی می بایست پس از مشاهده و بررسی از ارائه رشته مورد نظر خود در دانشگاهی که قصد ثبت نام در آن را دارند، اطمینان یافتند، می توانند برای انجام فرآیند ثبت نام دانشگاه پیام نور به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند.

برای ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور الزامی مبنی بر تطابق نوع دیپلم با رشته انتخابی در دانشگاه وجود ندارد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گتوند 1401

همان طور که گفته شد لازم است داوطلبان پیش از اقدام جهت ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1401، با مطالعه دفترچه مربوطه از رشته های ارائه شده توسط این مرکز آموزشی آگاهی یابند. همچنین جهت دسترسی آسان تر به لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور در این واحد، اسامی آن ها در جدول زیر ذکر شده است.

رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گتوند 1401
مهندسی صنایعحسابداریروانشناسی
مهندسی کامپیوترحقوقمدیریت بازرگانی

دانلود دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گتوند 1401

درضمن لازم است برای اطلاع از جزئیات مربوط به هر دانشگاه و رشته اعم از ظرفیت، نوع پذیرش و شرایط اختصاصی آن نیز، متقاضیان حتما قبل از مراجعه به سایت سازمان سنجش، دفترچه ثبت نام مربوطه را که با دانشگاه سراسری یکسان می باشد، مطالعه نمایند.

این دفترچه نیز که از طرف سایت سازمان سنجش منتشر می شود، در سال جاری در دو گروه مختص ثبت نام کنندگان کنکور و مخصوص افرادی که اساسا در کنکور سراسری نام نویسی نکرده بودند، انتشار یافت.

به همین منظور و به دلیل دسترسی آسان تر به فایل پی دی اف دفترچه های مربوطه، لینک دانلود آن ها در جدول زیر قرار گرفته است که البته ذکر این نکته نیز ضروری است که در ردیف اول دفترچه های مربوط به افرادی که در کنکور شرکت ننموده اند، قرار داده شده است و شرکت کنندگان در کنکور سراسری نیز باید دفترچه مورد نظر خود را از ردیف دوم دانلود نمایند.

دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور واحد گتوند 1401
دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه پیام نور 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی تجربی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی ریاضی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

گروه آزمایشی انسانی 1401
(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)
گروه آزمایشی هنر و زبان های خارجی 1401

(جهت دریافت فایل روی لینک فوق کلیک کنید.)

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره