9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 – 1402

فرآیند استخدام آموزش و پرورش معمولا هر ساله با هدف تربیت نیروی متخصص در سازمان ها و ارگان های تحت نظارت این وزارتخانه برپا می گردد. از این رو کسانی که فرایند ثبت نام را در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش انجام داده اند، بی صبرانه در انتظار روز برگزاری آزمون می باشند تا بتوانند با رقابت با سایرین، شانس خود را جهت تحصیل در رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش  بیازمایند. حال با وجود اخبار ضد و نقیض درخصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی، سوال این است که این آزمون در چه تاریخی برگزار می گردد؟

آزمون استخدامی آموزش و پروش 1402 برای جذب آموزگار ابتدایی و کودکان استثنائی در تاریخ 8 اردیبهشت ماه برگزار شد و برای جذب دبیر و هنرآموز در در اواخر خرداد و اوایل تیرماه سال 1402 برگزار می کردد.

آخرین اخبار از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

هر ساله زمان برگزاری این آزمون از طریق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به مخاطبان اطلاع رسانی می شود. افرادی که آرزوی اشتغال در آموزش و پرورش را در سر می پرورانند به دنبال راه های متفاوتی برای ورود به حرفه مد نظر خود بوده و پیگیر این موضوع هستند که آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای سال 1402 برگزار خواهد شد؟برای پاسخ به این پرسش می بایست گفت که تاکنون خبرهای زیادی در خصوص ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر گشته است که در ادامه به مهمترین آن ها پرداخته ایم.

خبر 26 فروردین ماه

بر اساس اخبار اخیر که از سوی وزارت آموزش و پرورش منتشر شده، امسال 67 هزار معلم جدید از طریق آزمون استخدامی وارد کلاس های درس می شوند که از این تعداد 28 هزار و 18 معلم در مقطع ابتدایی، حدود 28 هزار نفر در مقاطع متوسطه اول و دوم و همچنین نزدیک به 11 هزار نفر در حوزه معاونت پرورشی جذب سیستم آموزشی کشور می گردند. طبق برنامه ریزی های انجام شده قرار است آزمون استخدامی جهت جذب معلمان مقاطع متوسطه اول و دوم نیز در اواخر خرداد و اوایل تیرماه ۱۴۰۲ برگزار گردد.

خبر 7 فروردین

شنیده ها حاکی از آن است که با توجه به کمبود مشاور و مربی پرورشی، مجوز استخدام 11000 نیرو در این مشاغل توسط آموزش و پرورش صادر گردیده است و تلاش می شود که آزمون استخدامی مربوطه در اوایل امسال برگزار شود.

خبر 25 اسفند ماه

از سری تصمیمات جدید در خصوص استخدام آموزش و پرورش می توان با دریافت مجوز جذب 4 هزار نیروی آموزشی برای دانش آموزان استثنائی در سال آینده و همچنین، استخدام حدود 1000 نفر نیروی توانبخشی دارندگان مدرک کار درمانی و گفتار درمانی می باشد. در خصوص جذب نیروهای توانبخشی، آزمونی همزمان با آزمون دبیری به صورت مجزا برگزار می گردد که فراخوان مربوط به آن در ابتدای سال جدید و بعد از پایان برگزاری آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی منتشر می گردد.

خبر 24 اسفند ماه

آزمون استخدام دبیر و هنر اموز دوره متوسطه بعد از برگزاری آزمون استخدام اموزگار برگزار شده و فراخوان آن بعد از تعطیلات عید منتشر خواهد گردید.

خبر 23 اسفند ماه

وزات آموزش و پرورش به منظور جذب نیروی مورد نیاز خود، مجوز استخدام 20 هزار نیروی دبیری از طریق برگزاری آزمون در خرداد یا تیرماه ۱۴۰۲ را دریافت کرده است. در پی انتشار این خبر اعلام شده: متقاضیان تا سن 40 سال با مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می توانند در این آزمون شرکت نمایند.

گفته شده به دلیل وجود تنوع در دروس تخصصی دوره متوسطه اول و دوم، معلمان متخصص همان درس باید به آموزش بپردازند. به همین منظور، سعی بر این است که امکان شرکت همه رشته‌های مرتبط با عناوین درسی متوسطه فراهم گردد.

خبر 19 اسفند ماه

به اطلاع می رساند مجوز جذب 25 هزار و 686 نفر آموزگار دوره ابتدایی، 2 هزار و 332 آموزگار استثنایی، 19 هزار 970 دبیر دوره متوسطه، 2 هزار 214 هنرآموز، یک هزار مشاغل مرتبط با گفتاردرمانی و کاردرمانی در مدارس استثنایی و 5 هزار و 702 نفر جایگزین مدیران، معاونان و سرپرستان بازنشسته مدارس از طریق برگزاری آزمون استخدامی صادر شده است. آزمون استخدامی بعدی جهت استخدام دبیر و هنر آموز وزارت آموزش و پرورش در خرداد ماه 1402 برگزار خواهد شد و به زودی اطلاعیه مربوط به فرآیند منتشر می گردد.

خبر 16 اسفند ماه

طبق آخرین اخبار، نام نویسی در آزمون استخدامی آموزگاری ابتدایی و کودکان استثنائی تا 19 اسفند ماه 1401 تمدید شده است. داوطلبان تا پایان این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش ثبت نام خود را نهایی سازند.

خبر 6 اسفند ماه

مطابق با آخرین اخبار منتشر شده، روند ثبت نام آزمون استخدامی 1402 این ارگان به منظور جذب مجموعا 28 هزار و 17 نفر آموزگار در سال ۱۴۰۲ و اواخر نیمه اول اسفند ماه انجام خواهد شد. جزئیات استخدام این دوره شامل پذیرش 24 هزار و 694 نفر آموزگار ابتدایی، 992 آموزگار برای مناطق عشایری و 2332 نفر آموزگار استثنایی می باشد. پس از بررسی های انجام شده توسط مسئولین ذی ربط، بر آن شد که زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402 به سال بعد یعنی 8 اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ موکول گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

تمامی متقاضیانی که خواهان شرکت در این آزمون هستند می بایست از موعد برپایی این امتحان آگاه باشند تا بتوانند به موقع با سایر داوطلبان به رقابت بپردازند. لازم به ذکر است به محض ایجاد تغییرات در تاریخ این آزمون، جزئیات از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اطلاع رسانی می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
آزمون آموزگار ابتدایی و استثنائیآزمون دبیری و هنرآموزی
جمعه 8 اردیبهشت ماه 1402اواخر خرداد و اوایل تیر ماه ۱۴۰۲

تقویم زمانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

 • مهلت اولیه ثبت نام (آموزگاری) : 10 تا 16 اسفند 1401
 • تمدید مهلت ثبت نام (آموزگاری) : تا 22 اسفند 1401
 • دریافت کارت ورود به جلسه (آموزگاری) : 5 اردیبهشت ۱۴۰۲
 • زمان برگزاری آزمون (آموزگاری) : 8 اردیبهشت ۱۴۰۲
 • اعلام نتایج اولیه (آموزگاری) : تا 12 خرداد 1402
 • مصاحبه (آموزگاری) : یک هفته بعد از اعلام نتایج اولیه
 • برگزاری آزمون (دبیری و هنرآموزی) : تابستان 1402
 • اعلام نتایج نهایی (آموزگاری) : احتمالا اوایل شهریور 1402

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

معمولا 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون، لینک دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان بر روی سایت سازمان سنجش فعال می گردد و افراد می توانند به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آن را دریافت کنند.

زمان دریافت کارت

با استناد به اطلاعات مندرج در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، کارت ورود به جلسه این آزمون از روز سه شنبه مورخ 5 اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می گردد.

نحوه دریافت کارت

 • ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org
 • انتخاب گزینه “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” از منوی موجود در سمت راست صفحه
 •  کلیک بر روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش”
 • وارد شدن به صفحه کاربری خود با ثبت اطلاعات خواسته شده

چنانچه می خواهید از اخبار و اطلاعات لازم در خصوص نحوه دریافت و ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون آموزش و پروش 1402 می توانید به مطلب کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمایید.

رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

امکان دارد عده ای از شرکت کنندگان این آزمون پس از دریافت کارت حضور در حوزه امتحانی خود، متوجه وجود نقص در کارت مذکور شوند به طوری که اطلاعات مندرج در آن با هویتشان مغایرت داشته باشد بنابراین می بایست پس از دریافت کارت خود نسبت به ویرایش اطلاعات اشتباه آن  بپردازند. این رفع نقص به دو صورت امکان پذیر است که در ادامه به آن پرداخته ایم.

نحوه ویرایش کارت به صورت اینترنتی

برخی از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه را در همان زمان دریافت کارت و با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می توان ویرایش نمود. بنابراین افراد با توجه به بازه زمانی مشخص شده می توانند اقدامات لازم را به سرانجام رسانند.

 • ابتدا وارد سایت سنجش به آدرس sanjesh.org شوید و مطابق تصویر زیر بر روی آیکون “سایر آزمون های استخدامی” کلیک کنید.

مرحله اول کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در این مرحله بر روی گزینه “کارت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی / آموزگار استثنائی) سال 1401” کلیک کنید.

مرحله دوم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در این قسمت باید لینک فعال “کارت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی / آموزگار استثنائی) سال 1401” لمس نمایید.

مرحله سوم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • در این صفحه 4 روش برای دریافت کارت ورود به جلسه پیش روی شما قرار می گیرد که می توانید با توجه به اطلاعات در دسترس خود یکی از آنها را برگزیده کارت خود را دریافت کنید.مرحله چهارم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

نحوه ویرایش کارت به صورت حضوری

 • بعضی از اطلاعات درج شده بر روی کارت مانند عکس، نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد رشته امتحانی و جنسیت از طریق سایت مذکور قابل ویرایش نبوده و داوطلب می بایست به آدرس باجه های رفع نقص مستقر در مرکز هر استان مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که زمان مراجعه به این باجه ها محدود بوده و متقاضیان می بایست در اسرع وقت اقدامات مربوطه را به پایان رسانند. با توجه به آن که تاکنون زمان دریافت این کارت مشخص نشده و به محض اطلاعیه مرتبط با آدرس این حوزه ها، لینک دانلود آن در این مقاله فعال خواهد شد.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش (جذب دبیر و هنرآموز) ۱۴۰۲ (به زودی فعال می شود.)

محل برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

همچنین پیش از زمان اجرا آزمون استخدامی آموزش پرورش، آدرس محل برگزاری آن بر روی کارت ورود به جلسه هر یک از داوطلبان درج  خواهد شد اما این پایان کار نبوده و سازمان سنجش فایل پی دی اف شهرستان های محل برگزاری این آزمون را در موعد مقرر منتشر می سازد. به دلیل آن که زمان برپایی آن مشخص نیست، بنابراین محل برگزاری آزمون برای سال 1402 نیز معلوم نگشته است که به محض انتشار، لینک ذیل فعال می گردد.

آدرس محل برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش (جذب دبیر و هنرآموز) ۱۴۰۲ (به زودی فعال خواهد شد.)

آخرین تغییرات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402

پس از قطعی شدن خبر برگزاری آزمون و اعلام زمان آن، تصمیماتی در رابطه با شرایط و مراحل جذب نیروی آموزشی از این طریق گرفته شد که طی آن بسیاری از آن ها دچار تغییر و تحولاتی شده اند. این آزمون به منظور جذب معلمان مقطع ابتدایی برگزار می شوند و تغییرات صورت گرفته به شرح زیر می باشد.

آخرین تغییرات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
عنوان تغییراتتوضیحات تکمیلی
تغییر شرایط سنیحداقل سن 20 سال تمام و داشتن حداکثر سن 40 سال تمام در لیسانس و فوق لیسانس (با توجه به رأی هیأت عمومی دیوان، خدمت دولتی به سقف سنی اضافه نمی‌شود.)

همچنین تاکنون خبری در رابطه با جذب داوطلبان مقطع دکتری اعلام نشده اما با توجه به دوره های گذشته، حداقل سن مجاز برای این مقطع 45 می باشد.

میزان سهم آزمون و مصاحبهامتیاز آزمون کتبی 40 درصد و سوالات گزینش آموزش و پرورش و روند مصاحبه به میزان 60 درصد در پذیرش داوطلبان نقش دارد.
تغییرات مواد و منابع آزمونمواد به 3 حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی افزایش یافته و همچنین در پی آن، منابع نیز تغییر کرده است.
میزان حد نصاب نمره قبولی:کسب حداقل 50 درصد میانگین نمره سه نفر اول با امتیاز 40 درصد برای دروس عمومی و 60 درصد برای مواد اختصاصی و تخصصی الزامی است.
تغییرات انتخاب رشتهامکان انتخاب 3 اولویت علاقه‌مندی در کدشغل‌ محل ها وجود دارد
شرایط احراز شغلعلاوه بر رشته های قبلی، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی علوم اسلامی، علوم انسانی و علوم پایه نیز می توانند در این آزمون شرکت کنند.
مرحله مصاحبهکسب حداقل 470 امتیاز از 1000 امتیاز : 95 امتیاز شایستگی های عمومی، 70 امتیاز در شایستگی های اختصاصی و 40 امتیاز تخصصی به منظور پذیرش لازم است.

شیوه های جدید استخدام در آموزش و پرورش 1402

طبق اطلاعیه هایی که اخیرا از سوی سازمان سنجش منتشر شده است، قرار است شیوه های جدیدی برای جذب در این ارگان در دستور کار قرار بگیرد.

دو مرحله ای شدن جذب دانشجومعلمان از سال آینده

طبق اعلام مصوبه دو مرحله ای شدن جذب دانشجومعلمان از سال آتی، پذیرفته شدگان در دو مرحله وارد دانشگاه خواهند شد. این بدان معناست که گروه اول در مهر (دبیری متوسطه اول و دوم) و گروه دوم از جمله معلمان ابتدایی در بهمن ماه وارد دانشگاه می‌شوند. لازم به ذکر است که 30 درصد از نمره کل در سال آینده شامل مصاحبه عمومی و عملی بوده و گزینش به طور پیوسته در طول تحصیل رخ خواهد افتاد.

جذب از طریق استعدادهای درخشان دانشجویی و دانش آموزی

دانشگاه فرهنگیان با همکاری بنیاد ملی نخبگان، وزارت علوم، شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام به جذب نخبگان دانش آموزی خواهند کرد.

جذب از طریق مقطع ارشد

در این نوع از پذیرش، جذب بخشی از نیروی کاری مورد نیاز این سازمان از طریق آزمون کارشناسی ارشد صورت خواهد گرفت. نیروی جدید از طریق شرکت در آزمون سراسری و تحصیل در رشته های ارائه شده استخدام خواهند شد.

جذب دو مدرکی ها یا بورسیه معلمی سال آخری

این روش که برای اولین بار قرار است در ایران اجرا شود به این صورت می باشد که پذیرش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه‌های برتر کشور به طور مشترک وجود داشته که در پی آن فرد دانشجو می بایست دو سال اول به گذراندن دروس تخصصی در دانشگاه اصلی پرداخته و در صورت تایید صلاحیت وی، برای ادامه تحصیل به دانشگاه فرهنگیان منتقل شود. همچنین در این شیوه جذب گزینش از بین دانشجویان سال چهارم دانشگاه‌ها که رتبه و معدل حداقل 17 در رشته‌های انسانی و زبان، 14 در علوم پایه، فنی مهندسی و هنر را دارند انجام می شود. لازم به ذکر است این دسته از افرادهمزمان در دو دانشگاه درس خواهند خواند که پودمان های معلمی را در دانشگاه فرهنگیان خواهند گذراند.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

کسب آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون و کسب نتیجه مطلوب در آن مستلزم آشنایی کامل با مواد و منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش و انتخاب بهترین این منابع می باشد. مواد آزمون مذکور به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند. در ادامه می توانید برروی لینک زیر کلیک کرده و اطلاعات جامع ای را در این زمینه کسب کنید.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402
مشاهده منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲
(جهت مشاهده منابع، بر روی لینک فوق کلیک نمایید)

علاوه بر منابع فوق، مطالعه و بررسی نمونه سوالات آزمون استخدامی نیز پیش از این ثابت کرده است که می تواند در کسب نتیجه دلخواه موثر واقع گردد چرا که این اقدام شما را با شیوه طراحی سوالات و همچنین بخش های مورد توجه طراحان سوال آشنا می سازد.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۲ چه زمانی برگزار خواهد شد؟

آزمون استخدام آموزگار در تاریخ 8 اردیبهشت ماه ۱۴۰۲ برگزار گردید و زمان برگزاری آزمون استخدام دبیر و هنرآموز در اواخر خرداد و اوایل تیر ماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

2- چگونه می توان کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دریافت نمود؟

دریافت این کارت از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org امکان پذیر می باشد.

3- در چه زمانی می توان به کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دسترسی پیدا کرد؟

کارت ورود به جلسه آزمون آموزگاری در تاریخ 5 اردیبهشت ماه منتشر گردید و هنوز اطلاع دقیقی از زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون دبیری و هنرآموزی در دسترس نیست.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۶ نظر
 1. سلام ، ببخشید من فوق دیپلم معماری دارم ، توی این آزمون‌میتونم شرکت کنم ،یا باید حداقل لیسانس داشته باشم ؟؟؟؟

  • با سلام و درود، امکان شرکت در آزمون آموزگار ابتدایی برایتان فراهم نیست اما برای عنوان هنر آموز می توانید منتظر انتشار دفترچه آن باشید.

 2. سلام آیا زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی هنر آموزی متفاوت هست؟

  • با سلام و درود، بله هنوز زمان و احتمال برگزاری این مشخص نشده است اما بطور کل متفاوت از آزمون آموزگار ابتدایی می باشد.

 3. سلام، ببخشید من می‌خوام آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری رو شرکت کنم که گفتن قراره خرداد ماه برگزار بشه، فرایند ثبت‌نام و کاراش با این استخدامی ابتدائی مجزاست یا باید الآن ثبت‌نام کنیم برای اون موقع(دبیری) ؟

  • با سلام و درود، بخشنامه رسمی در این مورد هنوز منتشر نشده است اما چنانچه علاقه مند به گزینش در شغل آموزگار ابتدایی نیستید لازم نیست در آژمون فعلی ثبت نام نمایید.

 4. سلام‌‌سال۱۴۰۲ازطریق‌ماده‌۲۸جذب‌داره یااخرین‌ساله؟؟؟

 5. سلام ببخشید من لیسانس حقوق دارم میتونم برای امتحان استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم

 6. سلام وقتتون بخیر
  توی آزمون استخدامی امسال شرط سنی مثل سال‌های قبل هست یا نه ؟

 7. سلام وقت بخیر تاریخ دقیق ثبت نام کی میباشد

 8. سلام .خسته نباشین با دیپلم انسانی امکان شرکت برا ازمون وجود دارد یا نه؟

 9. سلام خسته نباشید آیا سال ۱۴۰۲ازمون آموزش و پرورش برگزار می شود آیا درسته سال ۱۴۰۱اخرین سال بود که برگزار شد

 10. سلام من مدرک دیپلم انسانی سال ۱۴۰۰ دارم الانم دانشجوی ترم دوم علوم تربیتی دانشگاه پیام نور هستم، میخواستم بدونم سال آینده که میشم ترم ۴ میشم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟؟؟

 11. سلام
  من دیپلم تجربی سال ۹۶ دارم و دانشجو کارشناسی علوم تربیتی ترم ۳ در دانشگاه پیام نور هستم
  من میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش مقاطع ابتدایی تا دبیرستان شرکت کنم
  و اینکه برای ناظم مدرسه شدن میتونم اقدام کنم
  ممنونم

 12. باسلام و عرض خسته نباشید
  حوزه امتحانی بنده برای امتحان شهرستان زابل می باشد با توجه به مشکلات و مراسم ختم تقاضای جابجایی حوزه امتحانی داریم. امکانش هست یا خیر؟

 13. آیا محل آزمون رو میشه عوض کرد؟؟

 14. باسلام من مطلع شدم باتوجه به انتخاب شغلی که در زمان ثبت نام آزمون داشتم رشته تحصیلی من به اون شغل نمیرسیده دقیقا و مشکلی پیش میاد؟ چون نزدیک به هم هست و اینکه اگر نیاز به ویرایش داره آیا زمان ویرایش میزارند تا آزمون؟؟؟

  • با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می توانید به سازمان سنجش درخواست ارسال نمایید.

 15. آیا با مدرک دیپلم هم میشه شرکت کرد

 16. آخه چرا هیچکس هیچجا هیچی در مورد اینکه این آزمون کوفتی چند ساعت طول میکشه چیزی نگفته؟؟؟؟۴ ساعت؟۵ساعت؟دو ساعت؟یه ساعت؟چقدر ؟

  • با سلام، مدت زمان برگزاری آزمون دستگاه های اجرایی در کارت ورود به جلسه ی شما قید شده است.

 17. باسلام آیا باتوجه ب شیوع بیماری ک شدت گرفته امکان تعویق تاریخ امتحان آزمون استخدامی وجود داره

  • با سلام، شما می توانید منتظر اطلاعیه های بعدی سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 18. با سلام میخواستم بدونم توی ازمون استخدامی اموزش و پرورش میشه با ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت یا ارشد میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت برای دبیری شیمی و زیست و علوم تجربی شرکت کرد؟؟یا حتما مدرک وزارت علوم باید باشه؟

مشاوره استخدامی پیج استخدامی