خانه آزمون استخدامی آموزش و پرورش زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

تاریخ برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۲

فرآیند استخدام آموزش و پرورش معمولا هر ساله با هدف تربیت نیروی متخصص در سازمان ها و ارگان های تحت نظارت این وزارتخانه برپا می گردد. از این رو کسانی که فرایند ثبت نام را در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش انجام داده اند، بی صبرانه در انتظار روز برگزاری آزمون می باشند تا بتوانند با رقابت با سایرین، شانس خود را جهت تحصیل در رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیازمایند. حال با وجود اخبار ضد و نقیض در خصوص زمان برگزاری آزمون استخدامی، سوال این است که زمان برگزاری آزمون دبیری آموزش پرورش در چه تاریخی خواهد بود و چه زمانی می توان کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نمود؟

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنائی، ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۲، مشاغل کیفیت بخشی 14 اردیبهشت و دبیری و هنرآموزی، ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می باشد.

آخرین اخبار از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

خبر 16 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

بنا بر اظهارات معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش کشور، در سال پیش رو آزمون استخدامی دیگری برای جذب مربیان تربیت بدنی و پرورشی برگزار خواهد شد.

خبر 12 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: در بخش هنرآموزی بدلیل افزایش جمعیت دانش‌آموزی، می‌بایست جذب نیروی هنرآموز و استادکار صورت پذیرد.

خبر 25 فروردین ماه 1403

معاون وزارت آموزش‌ و پرورش از تلاش برای اخذ مجوز استخدام 20 هزار نیروی سرایداری و خدماتی مدارس در آموزش و پرورش خبر داد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

تمامی متقاضیانی که خواهان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش علی الخصوص حوزه معاون پرورشی هستند می بایست از موعد برپایی این امتحان آگاه باشند تا بتوانند با سایر داوطلبان به رقابت بپردازند. لازم به ذکر است به محض انتشار زمان ثبت نام و برگزاری این آزمون، جزئیات از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی می گردد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403
فرآیندزمان برگزاری آزمون
آموزگار ابتدایی و استثنایی۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۲
مشاغل کیفیت بخشی14 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳
دبیری و هنرآموزی۲۸ اردیبهشت ماه 1403

تقویم زمانی آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

 • مهلت اولیه ثبت نام آزمون آزموگاری : 9 تا 14 بهمن ماه 1402
 • تمدید مهلت ثبت نام آزمون آزموگاری : تا 16 بهمن ماه 1402
 • زمان برگزاری آزمون آموزگاری : 18 اسفند ماه 1402
 • زمان اعلام نتایج اولیه آزمون آموزگاری : حداکثر 24 فروردین ماه 1403
 • مهلت اولیه ثبت نام آزمون دبیری : 9 تا 14 بهمن ماه 1402
 • تمدید مهلت ثبت نام آزمون دبیری : تا 16 بهمن ماه 1402
 • زمان برگزاری آزمون دبیری : 28 اردیبهشت ماه 1403
 • زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دبیری : 15 خرداد ماه 1403
 • مهلت اولیه ثبت نام آزمون مشاغل کیفیت بخشی : 17 تا 24 بهمن 1402
 • تمدید مهلت ثبت نام آزمون مشاغل کیفیت بخشی : تا 28 بهمن 1402
 • زمان برگزاری آزمون مشاغل کیفیت بخشی : 14 اردیبهشت 1403
 • زمان اعلام نتایج اولیه آزمون مشاغل کیفیت بخشی : اواخر اردیبهشت 1403
  • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

   معمولا 3 الی 4 روز قبل از برگزاری آزمون، لینک دریافت کارت ورود به جلسه داوطلبان بر روی سایت فعال می گردد و افراد می توانند به صورت اینترنتی آن را دریافت کنند.

   زمان دریافت کارت

   زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
   فرایندزمان دریافت کارت ورود به جلسهسایت دریافت کارت ورود به جلسه
   آموزگار ابتدایی و استثنایی15 اسفند ماه 1403سایت سنجش به نشانی  sanjesh.org
   مشاغل کیفیت بخشی11 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir
   دبیری و هنرآموزی25 اردیبهشت ماه 1403سایت سنجش به نشانی  sanjesh.org

   نحوه دریافت کارت مشاغل آموزگاری، دبیری و هنرآموزی

   • ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sorganjesh.org و انتخاب گزینه”کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی دبیری/هنرآموز) سال ۱۴۰۳
    مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری 1403
    مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری 1403
   • کلیک بر روی لینک فعال “کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی دبیری/هنرآموز) سال 1403”
    مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری 1403
    مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری 1403
   • وارد شدن به صفحه کاربری خود با ثبت اطلاعات خواسته شده
    مرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری 1403
    مرحله سوم دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دبیری 1403

   چنانچه می خواهید از اخبار و اطلاعات لازم در خصوص نحوه دریافت و ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه آزمون آموزش و پروش ۱۴۰۳ می توانید به مطلب کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمایید.

   نحوه دریافت کارت مشاغل کیفیت بخشی

    

   • ورود به سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir و انتخاب صفحه اختصاصی آزمون مشاغل کیفت بخشی
   مرحله اول کارت ورود به جلسه
   مرحله اول کارت ورود به جلسه
   • ورود به صفحه آزمون و انتخاب “دریافت کارت ورود به جلسه”
   مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه
   مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه
   • وارد کردن اطلاعات درخواستی و دریافت کارت
   مرحله سوم کارت ورود به جلسه
   مرحله سوم کارت ورود به جلسه

   رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

   امکان دارد عده ای از شرکت کنندگان این آزمون پس از دریافت کارت حضور در حوزه امتحانی خود، متوجه وجود نقص در کارت مذکور شوند به طوری که اطلاعات مندرج در آن با هویتشان مغایرت داشته باشد بنابراین می بایست پس از دریافت کارت خود نسبت به ویرایش اطلاعات اشتباه آن بپردازند. این رفع نقص به دو صورت امکان پذیر است که در ادامه به آن پرداخته ایم. لازم به ذکر است.

   رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگاری و دبیری 1403

   نحوه ویرایش کارت به صورت اینترنتی

   برخی از اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه را در همان زمان دریافت کارت و با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org می توان ویرایش نمود. مانند:

   • سهمیه 5 درصد ایثارگران، سهمیه 25 درصد ایثارگران
   • وضعیت تاهل / تعداد فرزند
   • اشتغال تمام وقت (مشمول تبصره 2 ماده واحد 83) (تخفیف سنی)
   • دارای سوابق فعالیت‌های آموزشی و تربیتی
   • تاریخ فارغ التحصیلی
   • معدل

   بنابراین افراد در بازه زمانی مشخص شده برای انتشار کارت می توانند اقدامات لازم را به سرانجام رسانند.

   نحوه ویرایش کارت به صورت حضوری

   بعضی از اطلاعات درج شده بر روی کارت مانند جنس و نوع / شدت معلولیت، مشکلات عکس و ناخوانا بودن شماره داوطلبی از طریق سایت مذکور قابل ویرایش نبوده و داوطلب می بایست به آدرس باجه های رفع نقص مستقر در مرکز هر استان مراجعه نمایند. لازم به ذکر است که زمان مراجعه به این باجه ها محدود بوده و متقاضیان می بایست در اسرع وقت اقدامات مربوطه را به پایان رسانند.

   کارت ورود به جلسه آزمون آموزگار ابتدایی و استثنایی آموزش و پرورش 1403 در تاریخ 15 اسفند ماه ۱۴۰۲ منتشر شد و متقاضیان در بازه زمانی دریافت کارت می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

   لازم به ذکر است چنانچه مغایرتی در اطلاعات هویتی اعم از نام خانوادگی، نام، تاریخ تولد، شماره شناسنامه و کدملی در کارت شرکت در آزمون وجود دارد ضروری است موارد مغایرت از اداره ثبت احوال منطقه سکونت داوطلب پیگیری شود.

   رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی 1403

   رفع نقص کارت ورود به جلسه مشاغل کیفیت بخشی نیز به دو صورت اینترنتی و حضوری انجام می شود که در ادامه به شرح هر دو روش خواهیم پرداخت:

   نحوه ویرایش کارت به صورت اینترنتی

   در صورتی که در اطلاعات مندرج کارت ورود به جلسه داوطلبان مغایرتی وجود داشته باشد، متقاضیان می توانند در بازه زمانی دریافت کارت که از 11 الی 14 اردیبهشت ماه می باشد نسبت به رفع آن در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir اقدام نمایند.

   نحوه ویرایش کارت به صورت حضوری

   همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و … باشد ، ضروری است در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه ۱۲ و ۱۳ ا ردیبهشت ماه از ساعت ۹ ا لی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر(کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار) و (همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴× ۳ درصورتی که عکس ایراد دارد) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مستقر در نزدیکترین باجه رفع نقص، که آدرس آن ها در لینک زیر قرار داده شده است مراجعه نمایند.

   محل برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

   پیش از زمان اجرای آزمون استخدامی آموزش پرورش، آدرس محل برگزاری آن بر روی کارت ورود به جلسه هر یک از داوطلبان درج خواهد شد اما این پایان کار نبوده و سازمان سنجش فایل پی دی اف شهرستان های محل برگزاری این آزمون را در موعد مقرر منتشر می سازد. به دلیل آن که زمان برپایی آن مشخص نیست، بنابراین محل برگزاری آزمون برای سال 1403 نیز معلوم نگشته است که به محض انتشار، لینک ذیل فعال می گردد.

   لازم به ذکر است که برای داوطلبان آزمون مشاغل کیفیت بخشی با توجه به نهایی شدن شهرهای محل آزمون، داوطلبان محترم لازم است نسبت به انتخاب شهر محلآزمون خود اقدام نمایند. در صورت عدم مراجعه به سامانه جهت ثبت شهر محل آزمون، مرکز آزمون راسا اقدامبه تعببن شهر محل آزمون بر اساس محل سکونت داوطلب خواهد نمود. بنابراین داوطلبان از تاریخ ٢۴ اسفندماه ١۴٠٢ به مدت ٧ روز فرصت دارند شهر خود را انتخاب نمایند.

   آخرین تغییرات آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403

   پس از قطعی شدن خبر برگزاری آزمون و اعلام زمان آن، تصمیماتی در رابطه با شرایط و مراحل جذب نیروی آموزشی از این طریق گرفته شد که طی آن بسیاری از آن ها دچار تغییر و تحولاتی شده اند. این آزمون به منظور جذب معلمان مقطع ابتدایی برگزار می شوند و تغییرات صورت گرفته به شرح زیر می باشد.

   آخرین تغییرات آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
   عنوان تغییراتتوضیحات تکمیلی
   تغییر شرایط سنیحداقل سن 20 سال تمام و داشتن حداکثر سن 40 سال تمام در لیسانس و فوق لیسانس (با توجه به رأی هیأت عمومی دیوان، خدمت دولتی به سقف سنی اضافه نمی‌شود.)

   همچنین تاکنون خبری در رابطه با جذب داوطلبان مقطع دکتری اعلام نشده اما با توجه به دوره های گذشته، حداقل سن مجاز برای این مقطع 45 می باشد.

   میزان سهم آزمون و مصاحبهامتیاز آزمون کتبی 40 درصد و سوالات گزینش آموزش و پرورش و روند مصاحبه به میزان 60 درصد در پذیرش داوطلبان نقش دارد.
   تغییرات مواد و منابع آزمونمواد به 3 حیطه عمومی، اختصاصی و تخصصی افزایش یافته و همچنین در پی آن، منابع نیز تغییر کرده است.
   میزان حد نصاب نمره قبولیکسب حداقل 50 درصد میانگین نمره سه نفر اول با امتیاز 40 درصد برای دروس عمومی و 60 درصد برای مواد اختصاصی و تخصصی الزامی است.
   تغییرات انتخاب رشتهامکان انتخاب 3 اولویت علاقه‌مندی در کدشغل‌ محل ها وجود دارد
   شرایط احراز شغلعلاوه بر رشته های قبلی، دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی علوم اسلامی، علوم انسانی و علوم پایه نیز می توانند در این آزمون شرکت کنند.
   مرحله مصاحبهکسب حداقل 470 امتیاز از 1000 امتیاز : 95 امتیاز شایستگی های عمومی، 70 امتیاز در شایستگی های اختصاصی و 40 امتیاز تخصصی به منظور پذیرش لازم است.

   شیوه های جدید استخدام در آموزش و پرورش 1403

   طبق اطلاعیه هایی که اخیرا از سوی سازمان سنجش منتشر شده است، قرار است شیوه های جدیدی برای جذب در این ارگان در دستور کار قرار بگیرد.

   جذب از طریق استعدادهای درخشان دانشجویی و دانش آموزی

   دانشگاه فرهنگیان با همکاری بنیاد ملی نخبگان، وزارت علوم، شورای عالی انقلاب فرهنگی اقدام به جذب نخبگان دانش آموزی خواهند کرد.

   جذب از طریق مقطع ارشد

   در این نوع از پذیرش، جذب بخشی از نیروی کاری مورد نیاز این سازمان از طریق آزمون کارشناسی ارشد صورت خواهد گرفت. نیروی جدید از طریق شرکت در آزمون سراسری و تحصیل در رشته های ارائه شده استخدام خواهند شد که هنوز فراخوانی از آن منتشر نشده است.

   جذب دو مدرکی ها یا بورسیه معلمی سال آخری

   این روش که هنوز اجرا نشده به این صورت می باشد که پذیرش در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه‌ های برتر کشور به طور مشترک وجود داشته که در پی آن فرد دانشجو می بایست دو سال اول به گذراندن دروس تخصصی در دانشگاه اصلی پرداخته و در صورت تایید صلاحیت وی، برای ادامه تحصیل به دانشگاه فرهنگیان منتقل شود. همچنین در این شیوه جذب گزینش از بین دانشجویان سال چهارم دانشگاه‌ها که رتبه و معدل حداقل 17 در رشته‌های انسانی و زبان، 14 در علوم پایه، فنی مهندسی و هنر را دارند انجام می شود. لازم به ذکر است این دسته از افراد همزمان در دو دانشگاه درس خواهند خواند که پودمان های معلمی را در دانشگاه فرهنگیان خواهند گذراند. البته هنوز این روش به مرحله اجرا نرسیده است.

   منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

   کسب آمادگی لازم جهت شرکت در آزمون و کسب نتیجه مطلوب در آن مستلزم آشنایی کامل با مواد و منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش و انتخاب بهترین این منابع می باشد. مواد آزمون مذکور به دو بخش عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند. در ادامه می توانید برروی لینک زیر کلیک کرده و اطلاعات جامع ای را در این زمینه کسب کنید.

   منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1403
   مشاهده منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
   (جهت مشاهده منابع، بر روی لینک فوق کلیک نمایید)

   علاوه بر منابع فوق، مطالعه و بررسی نمونه سوالات آزمون استخدامی نیز پیش از این ثابت کرده است که می تواند در کسب نتیجه دلخواه موثر واقع گردد چرا که این اقدام شما را با شیوه طراحی سوالات و همچنین بخش های مورد توجه طراحان سوال آشنا می سازد.

    

   سوالات متداول

   1- آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۳ چه زمانی برگزار خواهد شد؟

   زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی و استثنائی، ۱۸ اسفند ماه ۱۴۰۲، مشاغل کیفیت بخشی 14 اردیبهشت و مشاغل دبیری و هنرآموز، ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ می باشد.

   2- چگونه می توان کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دریافت نمود؟

   دریافت کارت مشاغل آموزگار، دبیر و هنرآموز از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org و کارت مشاغل کیفیت بخشی از طریق سایت جهاد دانشگاهی به آدرس hrtc.ir امکان پذیر می باشد.

   3- در چه زمانی می توان به کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش دسترسی پیدا کرد؟

   کارت ورود به جلسه آموزگاری 15 اسفند 1402، مشاغل کیفیت بخشی 11 اردیبهشت و دبیری و هنرآموزی 25 اردیبهشت 1403 منتشر می شود.

   سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…   دیدگاهتان را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   ۴۴ نظر
   1. ایران

    سلام برای دبیری روانشناسی باید چه آزمونی رو ثبت نام کرد؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و احترام، آزمون های استخدامی آموزگار ابتدایی، استثنایی و مربی پرورشی از رشته ی روان شناسی پذیرش نیرو دارند.

   2. محمد

    باعرض سلام وقت بخیر میشه قبل صدور کارت جلسه به آزمون محل برگزاری آزمون را تغیر داد. با تشکر

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، معمولا این اجازه داده نمیشود.

   3. Taranom

    سلام خسته نباشید در ازمون دبیری دبیری روانشناسی ومشاوره اعلام نیاز نشده چرا؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود
     رشته روانشناسی در مقطع فوق لیسانس برای هنر آموز تربیت کودک امکان شرکت در آزمون را دارد.

   4. Sh

    سلام. آزمون نیروی پرورشی کی هست؟
    و اینکه شرایط شرکت در آزمون دبیری چی هستش
    من رشتم لیسانس روانشناسی عمومی هست‌.

    • ایران مشاوره

     با سلام و احترام، شرایط ثبت نام آزمون استخدامی دبیری، داشتن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی، حداکثر شرط سنی ۴۰ سال تمام می باشد. رشته ی تحصیلی شما مورد پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد و دفترچه ی ثبت نامی آزمون استخدامی دبیری آموزش و پرورش اواخر خرداد ماه برگزار می شود.

   5. علیرضا عضدی

    سلام ، ببخشید من فوق دیپلم معماری دارم ، توی این آزمون‌میتونم شرکت کنم ،یا باید حداقل لیسانس داشته باشم ؟؟؟؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، امکان شرکت در آزمون آموزگار ابتدایی برایتان فراهم نیست اما برای عنوان هنر آموز می توانید منتظر انتشار دفترچه آن باشید.

   6. لی‌لا

    سلام آیا زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی هنر آموزی متفاوت هست؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، بله هنوز زمان و احتمال برگزاری این مشخص نشده است اما بطور کل متفاوت از آزمون آموزگار ابتدایی می باشد.

   7. کاربر

    سلام، ببخشید من می‌خوام آزمون استخدامی آموزش و پرورش دبیری رو شرکت کنم که گفتن قراره خرداد ماه برگزار بشه، فرایند ثبت‌نام و کاراش با این استخدامی ابتدائی مجزاست یا باید الآن ثبت‌نام کنیم برای اون موقع(دبیری) ؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، بخشنامه رسمی در این مورد هنوز منتشر نشده است اما چنانچه علاقه مند به گزینش در شغل آموزگار ابتدایی نیستید لازم نیست در آژمون فعلی ثبت نام نمایید.

   8. مسلم گزمه

    سلام‌‌سال۱۴۰۲ازطریق‌ماده‌۲۸جذب‌داره یااخرین‌ساله؟؟؟

    • ایران مشاوره

     با سلام تا کنون اطلاعیه در این باره منتشر نشده است برای آگاهی از اطلاعیه ها در کانال تلگرام ایران مشاوره عضو شوید.

   9. سحر

    سلام ببخشید من لیسانس حقوق دارم میتونم برای امتحان استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم

    • ایران مشاوره

     با سلام طبق دفترچه سال گذشته ، آموزش و پرورش از رشته حقوق پذیرش نداشت.

   10. شعله پرهیزکاری

    سلام وقتتون بخیر
    توی آزمون استخدامی امسال شرط سنی مثل سال‌های قبل هست یا نه ؟

    • ایران مشاوره

     با سلام تا کنون اطلاعیه در این باره منتشر نشده است برای آگاهی از اطلاعیه ها در کانال تلگرام ایران مشاوره عضو شوید.

   11. Miad

    سلام وقت بخیر تاریخ دقیق ثبت نام کی میباشد

    • ایران مشاوره

     با سلام تا کنون اطلاعیه در این باره منتشر نشده است برای آگاهی از اطلاعیه ها در کانال تلگرام ایران مشاوره عضو شوید.

   12. احمد زارع

    سلام .خسته نباشین با دیپلم انسانی امکان شرکت برا ازمون وجود دارد یا نه؟

    • ایران مشاوره

     با سلام طبق دفترچه ثبت نام آموزش و پرورش با مقطع دیپلم هیچ پذیرشی وجود ندارد.

   13. ارزو

    سلام خسته نباشید آیا سال ۱۴۰۲ازمون آموزش و پرورش برگزار می شود آیا درسته سال ۱۴۰۱اخرین سال بود که برگزار شد

    • ایران مشاوره

     با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر اطلاعیه موثقی در این خصوص منتشر نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار، می توانید عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی باشید.

   14. رحیمی

    سلام من مدرک دیپلم انسانی سال ۱۴۰۰ دارم الانم دانشجوی ترم دوم علوم تربیتی دانشگاه پیام نور هستم، میخواستم بدونم سال آینده که میشم ترم ۴ میشم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟؟؟

   15. فاطمه

    سلام
    من دیپلم تجربی سال ۹۶ دارم و دانشجو کارشناسی علوم تربیتی ترم ۳ در دانشگاه پیام نور هستم
    من میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش مقاطع ابتدایی تا دبیرستان شرکت کنم
    و اینکه برای ناظم مدرسه شدن میتونم اقدام کنم
    ممنونم

   16. گلزارنیا

    باسلام و عرض خسته نباشید
    حوزه امتحانی بنده برای امتحان شهرستان زابل می باشد با توجه به مشکلات و مراسم ختم تقاضای جابجایی حوزه امتحانی داریم. امکانش هست یا خیر؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، مطابق با آخرین اطلاعیه ها، در حال حاضر امکان تغییر حوزه امتحانی وجود ندارد.

   17. کرمی

    آیا محل آزمون رو میشه عوض کرد؟؟

    • ایران مشاوره

     با سلام، برای تغییر حوزه امتحانی شما می توانید از طریق باجه های رفع نقص اقدام کنید.

   18. کرمی

    باسلام من مطلع شدم باتوجه به انتخاب شغلی که در زمان ثبت نام آزمون داشتم رشته تحصیلی من به اون شغل نمیرسیده دقیقا و مشکلی پیش میاد؟ چون نزدیک به هم هست و اینکه اگر نیاز به ویرایش داره آیا زمان ویرایش میزارند تا آزمون؟؟؟

    • ایران مشاوره

     با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می توانید به سازمان سنجش درخواست ارسال نمایید.

   19. پویا

    آیا با مدرک دیپلم هم میشه شرکت کرد

   20. پری

    آخه چرا هیچکس هیچجا هیچی در مورد اینکه این آزمون کوفتی چند ساعت طول میکشه چیزی نگفته؟؟؟؟۴ ساعت؟۵ساعت؟دو ساعت؟یه ساعت؟چقدر ؟

    • ایران مشاوره

     با سلام، مدت زمان برگزاری آزمون دستگاه های اجرایی در کارت ورود به جلسه ی شما قید شده است.

   21. لیلا

    باسلام آیا باتوجه ب شیوع بیماری ک شدت گرفته امکان تعویق تاریخ امتحان آزمون استخدامی وجود داره

    • ایران مشاوره

     با سلام، شما می توانید منتظر اطلاعیه های بعدی سازمان سنجش و آموزش کشور در خصوص برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

   22. مهدیس

    با سلام میخواستم بدونم توی ازمون استخدامی اموزش و پرورش میشه با ارشد بیوشیمی بالینی وزارت بهداشت یا ارشد میکروب شناسی پزشکی وزارت بهداشت برای دبیری شیمی و زیست و علوم تجربی شرکت کرد؟؟یا حتما مدرک وزارت علوم باید باشه؟

   دریافت مشاوره