تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

تاریخ دقیق برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99
زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

آزمون استخدامی هر ساله به منظور جذب نیروی انسانی جدید برگزار می شود که در این آزمون، عناوین شغلی متعددی از ارگان های متفاوتی ذکر می گردند و داوطلبان واجد شرایط ثبت نام استخدامی دستگاه های اجرایی 99 می توانند بسته به نوع مدرک تحصیلی خود، در یکی از آن ها ثبت نام و شرکت نمایند.

معمولا زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، حدود دو ماه پس از ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی آن ها در نظر گرفته می شود. از آن جایی که وزارت آموزش و پرورش به دستگاه های اجرایی پیوسته و آزمون استخدامی آن ها مشترک است، داوطلبانی که در این آزمون ثبت نام کرده اند می بایست از زمان برگزاری آن که در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی 99 ذکر می شود، با خبر باشند.

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99، در روز های پنجشنبه و جمعه مورخ 11 و 12 دی ماه سال جاری برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی، هر سال با هدف پذیرش افراد در بخش های مورد درخواست ارگان های دولتی در مشاغل و رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می شود. شرکت کنندگان می بایست از زمان برگزاری این آزمون مطلع باشند تا با یک برنامه ریزی مناسب و تهیه منابع آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مفید، خود را برای حضور در این رقابت آماده کنند. مطابق روند سال های گذشته آزمون مذکور در سال جاری به فاصله دو ماه بعد از ثبت نام اجرا خواهد شد.

زمان مقرر شده برای برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در دفترچه راهنمای ثبت نام که بر روی سایت سنجش آموزش کشور قرار گرفته، روز جمعه 9 آبان 99 می باشد. اما از آن جایی که اطلاع رسانی در جهت اعمال بومی گزینی دیر انجام شده است، داوطلبان خواستار تعویق آزمون استخدامی آموزش و پرورش شدند و در نتیجه زمان برگزاری هشتمین آزمون مشترک دستگاه های اجرایی کشور به روز پنجشنبه مورخ 6 آذر ماه و روز جمعه مورخ 7 آذر ماه 99 موکول شد.

لازم به ذکر است که زمان مذکور تغییر پیدا کرده و این آزمون در روز های 11 و 12 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد. داوطلبان شرکت در این آزمون استخدامی می توانند از روز سه شنبه مورخ 29 مهر ماه تا روز جمعه مورخ 2 آبان ماه، نسبت به اصلاح اطلاعات ثبت نامی خود در قسمت پروفایل کاربری سایت ثبت نام آزمون استخدامی طبق موارد ذیل اقدام نمایند:

 1. افراد بومی شهرستانی متقاضی بهره مندی از الویت بومی که بایستی گزینه “من متقاضی استفاده از الویت بومی هستم” انتخاب و سپس شغل محل انتخابی خود را تایید نمایند یا در صورت نیاز ویرایش کنند.
 2. متقاضیان غیر بومی نیز جهت اصلاح اطلاعات شغل محل جدید می توانند اطلاعات شغل محل خود را طبق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویرایش نمایند.
 3. داوطلبان انصراف از آزمون نیز باید از قسمت “ارسال درخواست در سیستم پاسخگویی” در سایت سازمان سنجش آموزش کشور، انصراف خود از ثبت نام در این آزمون را ثبت نمایند. لازم به ذکر است که هزینه نام نویسی این افراد پس از پایان بازه زمانی ویرایش اطلاعات، برگردانده خواهد شد.
شهرستان محل برگزاری آزمون استخدامی دستگاههای متمرکز اجرایی
دانلود اسامی شهرستان های محل برگزاری آزمون استخدامی هشتمین دوره دستگاه های متمرکز اجرایی 99

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.)

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99

یکی از موارد مهم که شرکت کنندگان در هر آزمونی باید به آن توجه داشته باشند، دریافت و به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 99 که حاوی اطلاعات هویتی داوطلب اعم از نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، نام پدر و … است، می باشد. این کارت به صورت اینترنتی و از سایت ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی به نشانی sanjesh.org در روز 8 دی ماه قابل دریافت است.

سامانه دریافت کارت ورود به جلسه هشتمین آزمون استخدامی، معمولا چند روز قبل از برگزاری آزمون فعال شده و داوطلبان می توانند با مراجعه به آن، نسبت به چاپ کارت خود که در آن زمان و مکان برگزاری آزمون ذکر شده است، اقدام نمایند. همچنین در صورتی که اطلاعات هویتی اشتباه بر روی کارت شرکت در جلسه درج شده باشد، می توانید در اسرع وقت با مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مندرجات غلط را تصحیح نمایید.

لازم به ذکر است که اکثریت آزمون های استخدامی، شامل دو مرحله آزمون و مصاحبه هستند. از افرادی دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی 99 می شود که موفق به کسب حدنصاب نمره در آزمون کتبی شده باشند. بنابراین متقاضیان می بایست از زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی مطلع باشند که اخبار مربوط به آن در اطلاعیه های منتشر شده از سازمان سنجش و همچنین در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اعلام می شود.

اما باز هم شرکت در جلسه مصاحبه، بیان گر قبولی قطعی داوطلبان نیست. چرا که دعوت شدگان به مصاحبه، چند برابر ظرفیت پذیرش هر ارگان بوده و نیروهای مورد نیاز از میان آن ها دوباره گزینش خواهند شد و اسامی منتخبین نهایی در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی99 مشخص می گردد.

ممکن است شما به تعداد زیادی از رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی اعلام علاقه مندی کنید اما باید بدانید که تنها می توان در یک عنوان شغلی اقدام به ثبت نام نمود.

 

سوالات متداول

1- آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال 99 در چه تاریخی برگزار خواهد شد؟

این آزمون استخدامی در روز های پنجشنبه و جمعه مورخ 11 و 12 دی ماه سال جاری برگزار می شود.

2- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت نماییم؟

دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ 8 دی ماه 99 قابل دریافت می باشد.

3- اگر پس از دریافت کارت ورود به جلسه متوجه نقص یا خطا در هریک از مشخصات مندرج بر روی آن شدیم، چگونه می توانیم آن را رفع نماییم؟

با مراجعه به باجه های رفع نقص می توان به ویرایش اطلاعات نادرست موجود بر روی کارت پرداخت.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲ نظر

 1. Avatar

  با سلام بنده مرکز اصفهان به دنیا اومدم وخود اصفهان رو هم زدم یعنی مرکز شو بومی هستم دیگه ؟یا که نه چون بچه مرکز اصفهانم بومی نبستم

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سایت سنجش در خصوص بومی گزینی، مراکز استان ها جزو مناطق بومی محسوب نمی شود.

 2. Avatar

  سلام ببخشید
  جهت اعمال گزینه بومی گزینی، باید چه طور اقدام کنیم؟ کدام قسمت سایت بریم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سایت سنجش، شما می توانید از تاریخ ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ الی ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ زمان دریافت کارت ورود به جلسه ی خود نسبت به ویرایش بند بومی گزینی نیز اقدام نمایید.

 3. Avatar

  سلام
  شرمنده من موقع ویرایش با اینکه بومی شهر خودم هستم متوجه اینکه باید تیک بومی گزینی رو بزنم نشدم آیا نمیشه باجه های رفع نقص این مورد رو برای ما درست کنن؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، جهت اعمال بومی گزینی می بایست هر چه سریع تر درخواست خود را در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به ثبت برسانید.

 4. ایران مشاوره

  با سلام، با توجه به اطلاعیه ی منتشر شده در سایت سازمان سنجش، زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ و ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ می باشد.

 5. Avatar

  سلام،ایا احتمال داره ازمون به خاطر شرایط کرونا به تعویق بیفته؟
  همه شهر ها و استان ها شرایط قرمزه

  • ایران مشاوره

   با سلام، با توجه به اطلاعیه ی منتشر شده در سایت سازمان سنجش، زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش، ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ و ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ می باشد.

 6. Avatar

  آزمون دستگاههای اجرایی سال ۹۹ چه زمانی برگزار میشود

  • ایران مشاوره

   با سلام، تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان و جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۹ منتشر نشده است، و مطابق با سالیان گذشته ثبت نام آزمون در شهریور ماه و برگزاری آن در آبان ماه می باشد. پیشنهاد می شود جهت اطلاع از آخرین اخبار عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی شوید.

 7. Avatar

  سلام،کاردانی روانشناسی میتونم ازمون بدم

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی