تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک صادرات

زمان استخدام بانک صادرات

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 99
زمان استخدام بانک صادرات 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک صادرات با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

بانک صادرات طی دوره های مختلف ، اقدام به برگزاری یک آزمون استخدامی می نماید و داوطلبانی که شرایط لازم را داشته باشند ، می توانند در این آزمون شرکت کنند. اغلب کارجویان ، به دنبال آگاهی از زمان دقیق ثبت نام استخدام بانک ها می باشند و برخی به صورت جدی پیگیر اخبار مربوط به آن ها هستند تا مبادا فرصتی را از دست بدهند.

سوابق استخدامی بانک صادرات در سال های اخیر نشان می دهد که تقریبا هر سال ، یک آزمون کتبی از سوی این بانک برگزار می شود و علاقه مندان واجد شرایط ثبت نام آزمون مذکور ، می توانند در مهلتی معین ، فرآیند نام نویسی خود را انجام دهند.

داوطلبانی که شرایط لازم برای نام نویسی آزمون استخدامی بانک صادرات را دارند ، می توانند در موعد مقرر و به صورت اینترنتی ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

تعداد افرادی که علاقه مند به اشتغال در بانک ها هستند ، کم نیست و اصلی ترین سوال همگی آن ها این است که هر یک از بانک ها چه زمانی اقدام به جذب نیروی جدید می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت در رابطه با زمان ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی هیچ بانکی نمی توان به طور دقیق اظهار نظر کرد. بانک صادرات نیز از این امر مستثنی نیست اما می توان با بررسی آزمون های استخدامی که در دوره های گذشته برگزار کرده است ، به یک نتیجه کلی دست یافت.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات ایران طی سال های اخیر
سال ثبت نام مهلت نام نویسی
سال 93 23 فروردین ماه الی 6 اردیبهشت ماه
سال 94 21 مهر ماه الی 8 آبان ماه
سال 95 29 فروردین ماه الی 11 اردیبهشت ماه
سال 96 (ویژه بومیان شهرستان یاسوج) 16 الی 26 دی ماه
سال 97 (ویژه بومیان استان کهگیلویه و بویراحمد) 6 الی 19 مرداد ماه
سال 97 3 الی 19 بهمن ماه

همان گونه که مشاهده می کنید ، از سال 93 تا کنون ، به استثنای سال 98 ، هر سال آزمونی کتبی برای استخدام علاقه مندان به اشتغال در بانک صادرات برگزار شده است. بنابراین می توان گفت احتمال اجرایی شدن فرآیند استخدام این بانک در سال 99 نیز ، نسبتا بالا می باشد. از همین رو تمامی متقاضیان می توانند با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ، از زمان دقیق ثبت نام این آزمون و سایر اخبار مربوطه ، مطلع شوند.

تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات ایران ، معمولا تمدید می شود اما نمی توان گفت مهلت مجدد ثبت نام آن ، در تمامی دوره ها پابرجا است. در آخرین دوره ای که آزمون استخدامی بانک صادرات برگزار شد (سال 97) مهلت نام نویسی برای داوطلبان به مدت 2 روز تمدید گردید. هم چنین در دوره های گذشته نیز 2 الی 3 روز ، بر موعد اصلی ثبت نام افزوده شده بود.

با توجه به تمام آن چه که گفته شد ، به تمامی علاقه مندان شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات ، استخدام بانک ملی و یا هر بانک و ارگان دیگری ، توصیه می شود به هیچ وجه فرآیند ثبت نام خود را به امید تمدید موعد اولیه نام نویسی آزمون مذکور ، به تعویق نیندازند. چرا که اگر این فرصت فراهم نشود ، عملا شانس بزرگی را از دست داده اند. چنانچه علاقه مند به شرکت در سایر آزمون های استخدامی هستید ، می توانید بر روی لینک های ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، مشاوره ثبت نام آزمون های استخدامی مختلف و ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- فرآیند استخدام بانک صادرات ، چه زمانی آغاز می شود؟

آخرین آزمون استخدامی این بانک در سال 97 برگزار شد و هم اکنون ، مشخص نیست که دوره بعدی جذب نیروی این بانک ، چه زمانی باشد.

2- برای اطلاع به موقع از شروع استخدام بانک صادرات چه کنیم؟

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی بانک صادرات ، از سایت رسمی آن اطلاع رسانی می شود اما برای سهولت دسترسی به این اخبار ، می توانید در کانال های تلگرامی ایران مشاوره نیز عضو شوید.

3- داوطلبانی که تا موعد ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات فارغ التحصیل نشده باشند ، می توانند در آزمون آن شرکت کنند یا خیر؟

متاسفانه پاسخ این سوال منفی است. چرا که تاریخ مندرج بر روی مدرک تحصیلی متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات باید قبل از آخرین مهلت ثبت نام آن باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان استخدام بانک صادرات با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی