تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان استخدام بانک صادرات 1401

زمان استخدام بانک صادرات 1401

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 1400
زمان استخدام بانک صادرات 1400

بانک صادرات جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، در طی دوره های مختلف اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می کند. داوطلبانی که شرایط استخدام بانک صادرات را داشته باشند، می توانند در موعد مقرر اقدامات مربوط به ثبت نام این آزمون را به انجام برسانند. سوابق استخدامی بانک صادرات در سال های اخیر نشان می دهد که تقریبا هر ساله این آزمون در حال برگزاری است و علاقه مندان می توانند با فراهم کردن مدارک مربوطه، نام نویسی خود را در سایت آزمون استخدامی بانک صادرات انجام دهند.

داوطلبانی که شرایط لازم برای نام نویسی آزمون استخدامی بانک صادرات را دارند، می توانند در موعد مقرر و به صورت اینترنتی، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 1400

تعداد افرادی که علاقه مند به اشتغال در بانک ها هستند، کم نیست و اصلی ترین سوال همگی آن ها این است که هر یک از بانک ها چه زمانی اقدام به جذب نیروی جدید می کنند؟ در پاسخ به این سوال باید گفت در رابطه با زمان ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی هیچ بانکی از جمله بانک صادرات نمی توان به طور دقیق اظهار نظر کرد.

البته بانک صادرات در سال جاری اقدام به جذب نیرو در 4 ردیف شغلی بانکدار و بانکیار، کارمند بخش فنی – مهندس و شغل نگهبان نموده و از میان داوطلبان واجد شرایط استخدام می کند. فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 1400 از 1 مهر ماه شروع شده و تا 12 مهر ماه ادامه دارد. متقاضیان با مراجعه به سایت بانک صادرات در صورت دارا بودن شرایط لازم می توانند در شغل محل دلخواه خود نام نویسی کنند.

فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات، معمولا تمدید می شود اما نمی توان گفت قطع به یقین این امر در تمامی دوره ها پابرجا است. لذا پیشنهاد می کنیم در زمان اولیه ای که برای نام نویسی در نظر گرفته می شود، حتما مدارک مورد نیاز را فراهم کرده و اقدامات لازم را به انجام برسانید. در آخرین دوره ای که این آزمون برگزار شد، مهلت ثبت نام برای داوطلبان به مدت 2 روز تمدید گردید.

در خصوص تاریخ مهلت مجدد، هنوز اطلاعیه ای منتشر نشده ولی در صورت هر گونه خبر، این مقاله بروز شده و همچنین در  کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره نیز به اطلاع داوطلبان می رسد. با توجه به آن چه که گفته شد، به تمامی علاقه مندان شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات، استخدام بانک ملی و یا هر بانک و ارگان دیگری، توصیه می شود به هیچ وجه فرآیند ثبت نام خود را به امید تمدید، به تعویق نیندازند. چرا که اگر این فرصت فراهم نشود، عملا شانس بزرگی را از دست داده اند.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 1400

متقاضیانی که قصد شرکت در آزمون استخدامی بانک صادرات را دارند، می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سایت رسمی این بانک، اقدامات لازم را جهت ثبت نام خود به انجام برسانند. در ادامه مطلب، نحوه نام نویسی آزمون مذکور را ذکر کرده ایم.

  1. ورود به سایت استخدام بانک صادرات به نشانی bsi.ir و انتخاب گزینه “کلیک کنید” در کادر آگهی استخدام
  2. فشردن لینک فعال “برای مشاهده شرایط دعوت به همکاری اینجا را کلیک کنید”
  3. انتخاب یکی از شغل محل ها و مطالعه متن آگهی
  4. کلیک بر روی عبارت درج شده در پایین صفحه با مضمون “برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید”
  5. ورود به سیستم ثبت نام و درج کد ملی و شماره شناسنامه در کادرهای مربوط
  6. تکمیل فرم مربوطه با اطلاعات فردی، تحصیلی و در مراحل بعدی ارسال تصویر داوطلب، اسکن مدارک، پرداخت هزینه و دز آخر دریافت کد رهگیری

در صورتی که تمامی شرایط استخدام بانک صادرات را دارید، به تکمیل فرم مربوطه بپردازید. چرا که در هر مرحله اشتباه بودن اطلاعات وارد شده، مشخص می شود و داوطلب از ادامه فرآیند محروم خواهد شد. لازم به ذکر است که زمان برگزاری آزمون استخدام بانک صادرات 1400، اواخر مهر ماه اعلام شده است.

سوالات متداول

1- فرآیند ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 1400 چه زمانی آغاز می شود؟

تاریخ نام نویسی این آزمون 1 مهر ماه لغایت 12 مهر ماه سال جاری می باشد.

2- آیا زمان ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 1400 تمدید می شود؟

هنوز اطلاعیه در این خصوص منتشر نشده ولی در دوره های قبل به مدت 2 الی 3 روز تمدید شده است.

3- نحوه ثبت نام آزمون استخدامی بانک صادرات 1400 چگونه می باشد؟

با مراجعه به سایت رسمی بانک صادرات به نشانی bsi.ir می توانید نام نویسی خود را انجام دهید که در متن مقاله مراحل آن ذکر شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی