خانه آزمون استخدامی زمان اعلام نتایج استخدام بانک شهر

زمان اعلام نتایج استخدام بانک شهر

تاریخ اعلام نتایج استخدام بانک شهر 99
زمان اعلام نتایج استخدام بانک شهر 99

بانک ها، برای جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود دارای اصول و روش هایی می باشند. از جمله این روش ها می توان به برگزاری آزمون استخدامی و گزینش افراد بر حسب نمره اکتسابی در آن اشاره کرد؛ به این نحو که اگر داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک شهر بتوانند حدنصاب مورد نیاز را در این آزمون کسب نمایند، به مراحل بعدی پذیرش راه خواهند یافت. گاهی اوقات نیز ممکن است بررسی رزومه متقاضیان به عنوان یکی از مسیرهای گزینش آن ها محسوب گردد. بانک شهر از دسته بانک هایی است که برای جذب نیرو معمولا آزمون برگزار نمی کند و به روش بررسی رزومه و برگزاری مصاحبه، کارمندان خود را استخدام می نماید. در این مقاله قصد داریم به زمان اعلام نتایج این بانک بپردازیم.

زمان اعلام نتایج استخدام بانک شهر به صورت اینترنتی از طریق سایت اختصاصی این بانک اطلاع رسانی می گردد.زمان اعلام نتایج استخدام بانک شهر 99

بانک شهر بر اساس این که کدام روش را برای جذب نیروهای خود برگزیند، برنامه استخدام خود را در زمان مشخص به اطلاع علاقه مندان می رساند و به این ترتیب فرآیند ثبت نام داوطلبان آغاز می شود. بنابراین نحوه پذیرش کارمندان، یا بر مبنای برگزاری آزمون کتبی و شفاهی یا از طریق مشاهده رزومه و دعوت آن ها به مصاحبه حضوری انجام می پذیرد. انتشار نتایج استخدام بانک شهر در دو بازه زمانی متفاوت صورت می گیرد که برای اطلاع از جزئیات آن می توانید ما را تا انتهای مقاله همراهی نمایید.

زمان اعلام نتایج اولیه

در اعلام نتایج اولیه، اسامی پذیرفته شدگان در مرحله اول گزینش که می تواند یکی از دو روش اجرای آزمون کتبی یا ارسال رزومه توسط داوطلب باشد، مشخص می شود. در این حالت، اگر شرکت کنندگان موفق به کسب حدنصاب نمره قبولی در آزمون شوند و یا رزومه قابل قبولی داشته باشند، می بایست خود را برای شرکت در آزمون شفاهی آماده نمایند. آخرین دوره برگزاری آزمون کتبی برای جذب نیرو توسط بانک شهر به سال 89 بر می گردد که نتایج آن در اواخر خرداد 89 منتشر شد.

زمان اعلام نتایج نهایی

نتایج نهایی مربوط به گذر از تمامی مراحل استخدام و کسب امتیازات مناسب می باشد. در حقیقت پس از این که داوطلبان مرحله اول را با موفقیت پشت سر گذاشتند و در مصاحبه بانک شهر نیز شرکت کردند، این بانک با تعیین زمانی برای اعلام نتایج نهایی، لیست افرادی که به عنوان کارمند پذیرفته شده اند را منتشر می کند. این بانک در سال 98 جذب نیروی مورد نیاز خود را مبنی بر بررسی رزومه داوطلبان انجام داد و نتایج آن را متعاقبا اعلام کرد.

اما با توجه به این که تا کنون برنامه بانک شهر برای استخدام در سال 99 مشخص نیست، اطلاعی از زمان استخدام و به تبع تاریخ اعلام نتایج آن در دست نداریم. اما شما عزیزان می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره با ما همراه باشید تا به محض انتشار به روزترین اخبار در خصوص مبحث فوق، در جریان جزئیات آن قرار بگیرید.

نحوه مشاهده نتایج استخدام بانک شهر 99

 نتایج استخدام بانک شهر به صورت الکترونیکی به اطلاع داوطلبان رسانده می شود. بنابراین شرکت کنندگان باید از طریق مراجعه به سایت استخدام بانک شهر، به آدرس shahr – bank.ir بر روی لینک فعال “اعلام نتایج” کلیک کرده و اسامی منتخبین را مشاهده نمایند. توجه داشته باشید دسترسی به پروفایل کاربری که در زمان ثبت نام برای شما ایجاد شده است، نیازمند درج اطلاعات خواسته شده از جمله کد ملی و رمز عبور می باشد.

در صورتی که داوطلبان در مصاحبه بانک شهر و در تمامی مراحل استخدامی مربوطه پذیرفته شوند، لازم است یک دوره آموزشی که توسط بانک برگزار می شود را نیز پشت سر بگذارند تا در صورت کسب موفقیت در این دوره، بتوانند فعالیت خود را به عنوان کارمندان بانک مورد نظر آغاز نمایند.

بانک شهر برای استخدام نیروهای مدنظر خود در سال 99، تا کنون اطلاعیه ای منتشر نکرده است اما به محض اعلام زمان استخدام بانک شهر، علاقه مندانی که دارای تمامی شرایط استخدام بانک شهر می باشند، باید از نحوه جذب نیروی انسانی این بانک مطلع شده و شانس خود را برای راه یابی و فعالیت در بانک شهر امتحان کنند. متقاضیانی که پس از اعلام نتایج، اسامی آن ها در لیست پذیرفته شدگان قرار نگرفته باشد، در صورت تمایل می توانند با آگاهی از شرایط مورد نیاز برای استخدام سایر بانک ها از جمله استخدام بانک ملی و یا استخدام بانک تجارت، خود را محک بزنند.

 

سوالات متداول

1- نتایج استخدام بانک شهر در سال جاری چه زمانی اعلام می شود؟

بانک شهر در سال 99 فراخوان جذب نیرو منتشر نکرده است، بنابراین زمان استخدام و اعلام نتایج آن نیز هنوز مشخص نیست. برای دریافت اخبار مربوطه می توانید در کانال ایران مشاوره عضو شوید.

2- چگونه می توان به مشاهده نتایج استخدام بانک شهر اقدام کرد؟

نتایج استخدام بانک شهر از طریق سایت رسمی آن به نشانی shahr – bank.ir منتشر می شود.

3- برای مشاهده نتایج استخدام بانک شهر نیاز به چه اطلاعاتی داریم؟

ارائه اطلاعات ثبت نامی از جمله کد ملی و شناسه عبور جهت ورود به حساب کاربری داوطلبان در سایت بانک شهر الزامی است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی