تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

لینک مستقیم دانلود فایل دفترچه آزمون نمونه دولتی 1401 - 1402
زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در مدارس نمونه دولتی می بایست دارای کلیه شرایط ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی باشند که جزئیات آن از طریق دفترچه راهنمای آزمون نمونه دولتی در اختیار آن ها قرار می گیرد. در چند سال گذشته، آزمون ورودی برای متقاضیان مقطع هفتم مدارس نمونه دولتی حذف شده و دانش آموزان پایه ششم، صرفا با بررسی سوابق تحصیلی و به صورت بدون آزمون پذیرفته می شوند.

به همین دلیل، دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی دیگر منتشر نمی شود و جزئیات پذیرش این پایه را بایستی از طریق مدارس مربوطه پیگیری نمایید اما داوطلبان تحصیل در مقطع دهم این مدارس می توانند در زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1401 – 1402 برای آگاهی از روند نام نویسی نسبت به دریافت فایل پی دی اف آن اقدام کنند.

دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی پایه دهم 1401 – 1402، همزمان با شروع فرآیند نام نویسی از طریق سایت مربوط هر یک از استان های کشور منتشر می شود.

زمان انتشار دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

طبق روال هر سال، اداره آموزش و پرورش هر استان دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون نمونه دولتی را منتشر می کند. این دفترچه جهت آشنایی داوطلبان با شرایط، مدارک و دیگر جزئیات پیرامون این آزمون، در سایت ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی صادر می شود. معمولا در زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی دفترچه مذکور در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد.

زمان انتشار دفترچه پایه هفتم

همان طور که ذکر شد، در این چند سال اخیر، آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم حذف شده و پذیرش داوطلبان از طریق سوابق تحصیلی آن ها صورت می گیرد. به دلیل این که آزمون مذکور برای این پایه برگزار نمی شود، دفترچه ثبت نام آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی منتشر نخواهد شد و برای اطلاع از جزئیات نام نویسی و زمان انجام این فرآِیند، بایستی به مدرسه های پذیرنده مراجعه نمایید.

زمان انتشار دفترچه پایه دهم

آزمون نمونه دولتی نهم به دهم همانند سال های گذشته برگزار می شود و دانش آموزان علاقه مند و واجد شرایط آن، باید به سایت آموزش و پرورش استان محل زندگی خود مراجعه نموده و دفترچه آن را دریافت کنند. دفترچه مذکور همزمان و یا یک روز قبل از ثبت نام آزمون نمونه دولتی نهم منتشر می شود که برای سال تحصیلی 1401 – 1402 هنوز تاریخ نام نویسی مشخص نشده است. در دوره قبل، دفترچه ثبت نام در اوایل اردیبهشت ماه بر روی سایت مذکور قرار گرفت که پیش بینی می شود، این روند برای سال جاری نیز به همین منوال باشد. همچنین شما می توانید برای اطلاع از تاریخ انتشار این دفترچه در اسرع وقت و آخرین اخبار پیرامون مبحث فوق در کانال تلگرام نمونه دولتی ایران مشاوره عضو شوید.

دانلود دفترچه آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 – 1402

همان طور که می دانید، دانش آموزان برای آشنایی و تکمیل اطلاعات خود در راستای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نیازمند به مطالعه دفترچه راهنمای آن می باشند. این دفترچه در بازه زمانی مقرر از طریق سایت ثبت نام این آزمون در هر یک از استان ها قابل دریافت است که به محض انتشار لینک دانلود آن در جدول زیر قرار داده خواهد شد. برای اطلاع از شرایط و تمامی نکات مربوط به این آزمون، در ادامه متن لینک دانلود دفترچه های دوره گذشته را قرار داده ایم.

دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 استان اردبیل
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 آذربایجان شرقی
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 ایلام
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 استان همدان
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 استان لرستان
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 استان مرکزی
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 استان مازندران
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 گلستان
دانلود دفترچه ثبت نام مدارس نمونه دولتی نهم به دهم 1400 – 1401 کرمان
(جهت دریافت هر کدام از فایل های فوق، بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.)

لازم است بدانید، داوطلبان می بایست پیش از اقدام به نام نویسی، هزینه ثبت نام آزمون نمونه دولتی 1401 – 1402 را به صورت اینترنتی پرداخت نموده که مبلغ آن در دفترچه راهنما درج شده است. همچنین همواره امکان بروز خطا در وارد کردن اطلاعات خواسته شده در سامانه توسط داوطلبان وجود دارد، از همین رو متقاضیان می توانند در زمان مقرر نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی اقدامات لازم را به انجام برسانند.

 

سوالات متداول 

1- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 چه زمانی منتشر می شود؟

در حال حاضر زمان دقیق انتشار دفترچه تعیین نشده است؛ اما معمولا این دفترچه همزمان با شروع ثبت نام در دسترس دانش آموزان قرار می گیرد..

2- دفترچه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 از چه طریقی قابل دریافت می باشد؟

این دفترچه از طریق سامانه ثبت نام آزمون نمونه دولتی هر استان و همچنین لینک موجود در این مقاله قابل دانلود است.

3- دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1401 - 1402 شامل چه اطلاعاتی است؟

دفترچه مذکور شامل اطلاعاتی از قبیل زمان برگزاری آزمون، تاریخ توزیع کارت ورود به جلسه، شرایط و تاریخ ثبت نام، تعداد و ضریب سوالات و همچنین سایر نکات مهم پیرامون این آزمون می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره