خانه کنکور زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

کارت ورود به جلسه کنکور یکی از مهم ترین مواردی است که شرکت کنندگان تمامی گروه های پنج گانه می بایست 2 الی 3 روز قبل از زمان برگزاری کنکور از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آن را دریافت کنند. داوطلبان باید نسبت به زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور به واسطه اطلاعیه های منتشر شده از سایت مذکور و یا دفترچه ثبت نام کنکور آگاه شده و اقدامات لازم جهت اخذ آن را انجام دهند. عدم به همراه داشتن این کارت در روز برپایی آزمون، موجب محرومیت متقاضی از شرکت در کنکور خواهد شد.

 

✅ لینک مستقیم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403

کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳، از 17 الی 20 تیر ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود.

زمان انتشار کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

کنکور سراسری  نوبت اردیبهشت ماه طبق اطلاعیه ها و دفترچه ثبت نام در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت ماه 1403 برگزار شد. داوطلبان هر 5 گروه آزمایشی در تاریخ 3 الی 5 اردیبهشت ماه می بایست به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. همراه داشتن این کارت و کارت شناسایی (کارت ملی یا شناسنامه عکس دار) در روز برگزاری کنکور از الزامات ورود به جلسه است.

 

آزمون نوبت دوم کنکور 1403 نیز در روز های 21 و 22 تیر ماه 1403 برگزار می گردد و داوطلبان از 17 الی 20 تیر ماه می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند. همچنین شما می توانید در کانال تلگرام کنکورعضویت داشته و از جدیدترین اخبار در این خصوص مطلع شوید.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳

شرکت کنندگان پس اطلاع از زمان صدور کارت ورود به جلسه می بایست به سایت سنجش مراجعه کرده و با استفاده از اطلاعات ثبت نامی خود نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه کنکور تیر ماه 1403، اقدامات لازم را به عمل آورند. دستور العمل نحوه دریافت کارت در ادامه مطلب قابل مشاهده می باشد:

 • وارد سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org شده و از قسمت اطلاعیه ، گزینه “سامانه جامع آزمون سراسری سال  ۱۴۰۳(دریافت کارت)” انتخاب کنید
  مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم
  مرحله اول دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم

 

 • در صفحه باز شده، مجدد لینک “سامانه جامع آزمون سراسری سال 1403 (دریافت کارت)” را کلیک کنید.
مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم
مرحله دوم دریافت کارت ورود به جلسه کنکور نوبت دوم
 • فیلد اطلاعات را پر کرده و دکمه “ورود” را فشار دهید.

مرحله چهارم خرید کارت ورود به جلسه کنکور اردیبهشت

 کارت ورود به جلسه کنکور سراسری و دانشگاه آزاد مشترک می باشد اما متقاضیان برای شرکت در کنکور هر یک از گروه های آزمایشی می بایست کارت جداگانه ای به همراه داشته باشند. به این معنا که اگر شما، قصد شرکت در کنکور یک گروه آزمایشی اصلی (تجربی، ریاضی و انسانی) و یک گروه شناور (هنر و زبان) را دارید، می بایست برای هر کدام از این موارد، کارت ورود به جلسه مجزا تهیه نمایید و آن را در روز برگزاری آزمون همراه خود داشته باشید.

مندرجات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403

کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۳ به منظور معرفی داوطلب با درج اطلاعات فردی، تحصیلی و همچنین زمان و مکان برگزاری آزمون برای شرکت کنندگان صادر می گردد که به همراه نداشتن آن موجب محرومیت فرد از حضور در جلسه آزمون خواهد شد. اطلاعات مندرج بر روی کارت مذکور مطابق با جدول زیر می باشد.

مندرجات کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳
شماره داوطلبی شرکت کننده
اطلاعات فردی،تحصیلی و شناسنامه ای داوطلب
نوع سهمیه
تاریخ و ساعت برگزاری آزمون
عکس متعلق به داوطلب

ویرایش کارت ورود به کنکور جلسه کنکور سراسری 1403

با توجه به این که اطلاعات درج شده بر روی کارت ورود به جلسه بسیار حائز اهمیت است، به همین منظور داوطلب می بایست پس از دریافت کارت خود آن را مشاهده و بررسی نموده و در صورت وجود هرگونه ایراد در اطلاعات، عکس کارت و یا… در موعد مقرر نسبت به اصلاح ایرادات موجود اقدام نماید. امکان ویرایش اطلاعات از طریق مراجعه به سایت ثبت نام کنکور به دو روش امکان پذیر است. در اطلاعیه ای که ا اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ توسط سایت سازمان سنجش منتشر شد، آدرس و زمان مراجعه به باجه های رفع نقص اعلام گردید.

ویرایش اینترنتی

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور اعم از نقص در بندهای 14، 18، 19، 20، 21 و 25 شامل محل تولد، معدل کتبی نهایی دیپلم، محل اخذ مدرک ماقبل دیپلم، محل اخذ مدرک دیپلم، محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی، وضعیت تحصیل و اشتغال از طریق مراجعه به سایت sanjesh.org  میسر می باشد.

جدول زمانبندی رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ۱۴۰۳
عنوان زمان ویرایش
نوبت اول3 الی 5 اردیبهشت ماه 1403
نوبت دومتاریخ 17 الی 22 تیر ماه 1403

ویرایش حضوری

داوطلبان در صورت مشاهده هر گونه اشکال ظاهری و اطلاعاتی که به صورت اینترنتی قابل رفع نبوده، می بایست نسبت به اعمال تغییرات، اقدامات لازم به شیوه حضوری را به عمل آورند. ویرایش حضوری خود به دو دسته “مراجعه به باجه های رفع نقص” و “مراجعه به آموزش و پرورش محل اخذ مدرک تحصیلی” تقسیم می شود. در جدول زیر به رفع نقص کارت به هر دو نوع شیوه مراجعه پرداخته شده است.

رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور سراسری نوبت اول ۱۴۰۳
نحوه ویرایشاطلاعات قابل ویرایشزمان مراجعه
مراجعه به منطقه آموزش و پرورش محل اخذ مدرکنقص در بندهای 6 و 15 و 16 و 22 و 23 و 24 شامل سال اخذ و نوع دیپلم، کد دانش آموزی و منطقه اخذ دیپلم، عنوان مدرک پیش دانشگاهی، منطقه یا ناحیه اخذ پیش دانشگاهی، کد دانش آموزی مقطع پیش دانشگاهی 

نوبت اول : حداکثر تا 20 اردیبهشت ماه 1403

نوبت دوم : 6 مرداد ماه 1403

 مراجعه به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسهنقص در بندهای 2 و 8 شامل جنسیت و معلولیت، ناخوانا بودن شماره داوطلبی،  عدم وضوح عکس و یا فاقد عکس و مهر بودن کارتنوبت اول: 5 اردیبهشت ماه ۱۴۰۳

نوبت دوم: 20 تیر ماه 1403

مراجعه به اداره ثبت احوال شهر یا منطقه محل سکونتنقص در بندهای 1 و 2 و 3 و 4 و 12 و 13 ( اطلاعات شناسنامه ای)نوبت اول: از 3 اردیبهشت تا زمان برگزاری کنکور 1403

نوبت دوم: تا زمان برگزاری کنکور 1403

ساعت حضور در باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور از 8:30 تا 12 ظهر و 14 الی 16 روز های ذکر شده در جدول فوق بوده که مراجعه کنندگان ملزم به همراه داشتن 3 قطعه عکس 4*3 جهت ویرایش مشکلات تصویر می باشند.

 

طبق آخرین اطلاعیه منتشر شده از طریق سایت سازمان سنجش، محل برگزاری آزمون های سراسری و محل باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه در قالب فایل pdf تهیه شده است. به منظور تسهیل فرآیند دسترسی به این اطلاعات، شما می توانید با کلیک بر هر کدام از لینک های موجود در کادر زیر، نسبت به دریافت آن ها اقدام کنید.

چند نکته مهم هنگام دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری 1403

 • به همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه در زمان مراجعه حضوری به باجه های رفع نقص کارت الزامی می باشد.
 • متقاضیانی که به اطلاعات لازم به منظور دریافت کارت خود اعم از شماره پرونده دسترسی ندارند می توانند از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش نسبت به بازیابی آن ها اقدام نمایند.
 • توجه داشته باشید که کارت ورود به جلسه آزمون سراسری و آزاد مشترک بوده اما متقاضیان برای شرکت در کنکور گروه های آزمایشی مختلف ملزم به دریافت کارت های جداگانه می باشند.
 • توجه داشته باشید که کارت ورود به جلسه آزمون سراسری و دانشگاه آزاد یکسان بوده اما به منظور شرکت در دو آزمون می بایست کارت هر کدام را به صورت جداگانه دریافت نمایید. بدین معنی که در صورت شرکت در کنکور یکی از گروه های آزمایشی اصلی (ریاضی، تجربی، انسانی) و یک یا دو آزمون گروه های شناور (هنر و زبان) می بایست کارت های اعتباری جداگانه خریداری کرده و و کارت ورود به جلسه هر کدام را اخذ نمایید.

 

سوالات متداول

1- دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۳نوبت تیر ماه در چه زمانی امکان پذیر می باشد؟

دریافت کارت مذکور از 17 الی 20 تیر ماه ۱۴۰۳ امکان پذیر می باشد.

2- نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کنکور به چه صورت می باشد؟

این کارت از طریق سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org منتشر می شود که مراحل دریافت آن در مقاله درج شده است.

3- از چه طریقی می توان کارت ورود به جلسه کنکور را ویرایش کرد؟

این فرآیند از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش یا مراجعه به باجه های رفع نقص و یا آموزش و پرورش امکان پذیر می باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره کنکور پیج کنکور