خانه آزمون استخدامی زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

تاریخ دقیق برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400
زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1400

آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 که امسال ششمین دوره آن برگزار می شود، به رتبه بندی و راستی آزمایی مهارت ها و شایستگی های شغلی افراد پرداخته و متناسب با آن ها داوطلبان را به کارآفرینان و کارفرمایان متقاضی جذب نیرو معرفی می نماید. در نتیجه متقاضیان واجد شرایط ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 می توانند پس از نام نویسی از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی، در این آزمون شرکت کنند.

اساس برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی بر پایه توانایی و مهارت های داوطلبان می باشد، بنابراین تمامی افراد جویای کار بدون محدودیت مقطع تحصیلی و یا سابقه کار می توانند در زمان های مشخص شده و با توجه به رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 شرکت کنند. همچنین افرادی که به دنبال جایگاه شغلی مناسب تری هستند نیز می توانند از مزایای شرکت در آزمون مذکور بهره مند شوند.

 ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی در طی دو مرحله آزمون شخصیت شناسی و تخصصی برگزار می شود.

 زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401، داوطلبان شرکت در این آزمون می بایست در دو مرحله به رقابت بپردازند که شامل آزمون های شخصیت شناسی و تخصصی می باشد. در ادامه مقاله تمامی مراحل برگزاری در قالب یک جدول زمان بندی قرار داده شده است.

برنامه زمان بندی برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401
موضوعتاریخ
شروع ثبت نام آزمون18 تیر ماه
پایان ثبت نام آزمون31 تیر ماه
تکمیل ثبت نام و آزمون های شخصیت شناسی8 مرداد ماه
آزمون های تخصصی19 شهریور
اعلام نتایج7 آبان ماه
دعوت به همکاری از سوی شرکت ها28 آبان ماه

به این نکته توجه نمایید که تمامی آزمون های تخصصی در یک روز برگزار نمی گردند، بلکه هر یک از آن ها در یک روز مشخص انجام می شوند. بازاریابی و فروش، سلامت، فناوری اطلاعات، فنی و اجرایی، کارشناسی و ارائه خدمات، مالی و اداری و حقوقی، مدیریتی، مهندسی و هنر، رسانه 9 دسته شغلی هستند که برای هر کدام از آن ها آزمون های مجزایی در نظر گرفته می شود.

در صورت اعلام هر گونه تغییر در بازه های زمانی مذکور، تاریخ جدید در اسرع وقت از طریق این مقاله و همچنین کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401

جالب است بدانید که در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون در سال جدید به مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی از سوی شرکت های متقاضی جذب نیرو اشاره نشده است و در زمان بندی اعلام شده از سوی سازمان مربوطه نیز مرحله ای که پس از برگزاری آزمون تخصصی در انتظار پذیرفته شدگان قرار گرفت، دعوت به همکاری از سوی شرکت های مورد نظر بود.

اولین مرحله از آزمون استخدامی بخش خصوصی شامل آزمون های شخصیت شناسی و همچنین ارزشیابی دانش و مهارت های عمومی و تخصصی می شود که برگزاری آن از طریق سایت inre.ir، و به صورت کاملا اینترنتی می باشد. 

در نهایت نیز نوبت به برگزاری آزمون های تخصصی در هر یک از دسته شغل های تعیین شده می رسد که هدف از آن، ارزیابی شایستگی های شغلی اظهار شده توسط داوطلبان در مرحله پیشین و سایر مهارت های مورد نیاز شغل مورد نظر آن ها می باشد که به صورت حضوری برگزار می گردد.

پس از پایان فرآیند برگزاری آزمون، بسیار از داوطلبان به دنبال اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 می باشند تا در صورت قبولی بتوانند در اسرع وقت سایر اقدامات لازم در راستای استخدام خود را به انجام برسانند. در صورتی که متقاضیان در زمان اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401، از وضعیت قبولی برخوردار باشند، می توانند کار خود را در مرکز مورد پذیرش در زمان مقرر آغاز نمایند.
سوالات متداول

1- زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی برای سال 1401 به چه صورت می باشد؟

زمان برگزاری هر کدام از مراحل آزمون بخش خصوصی متفاوت می باشد که جزئیات لازم در این مقاله ذکر شده است.

2- آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 شامل چه مراحلی می شود؟

ششمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی در طی دو مرحله آزمون شخصیت شناسی و تخصصی برگزار می شود.

3- چگونه می توان نتایج آزمون استخدامی بخش خصوصی 1401 را مشاهده نمود؟

مشاهده این نتایج به صورت اینترنتی از طریق سایت دبیرخانه آزمون استخدامی بخش خصوصی امکان پذیر است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج کنکور