تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی

زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی

اعلام زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 99
زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون استخدامی بخش خصوصی که امسال چهارمین دوره آن برگزار می شود، به رتبه بندی و راستی آزمایی مهارت ها و شایستگی های شغلی افراد پرداخته و متناسب با آن ها داوطلبان را به کارآفرینان و کارفرمایان متقاضی جذب نیرو معرفی می نماید. اساس برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی بر پایه توانایی و مهارت های متقاضیان می باشد. بنابراین، تمامی افراد جویای کار بدون محدودیت مقطع تحصیلی و یا سابقه کار می توانند در این آزمون شرکت کنند. همچنین افرادی که به دنبال جایگاه شغلی مناسب تری هستند نیز می توانند از مزایای شرکت در آزمون مذکور بهره مند شوند.

چهارمین دوره آزمون استخدامی بخش خصوصی در طی دو مرحله آزمون شخصیت شناسی و تخصصی برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

مطابق با مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99، داوطلبان شرکت در این آزمون می بایست در دو مرحله به رقابت بپردازند. نکته قابل توجه در رابطه با شیوه برگزاری این آزمون در سال جاری، عدم برگزاری مصاحبه از سوی شرکت های متقاضی جذب نیرو می باشد. در حالی که در سال گذشته این آزمون علاوه بر تست شخصیت و آزمون تخصصی، مصاحبه حضوری نیز از جمله مراحل گزینش شرکت کنندگان به شمار می رفت.

تفاوت دیگری که در آمون بخش خصوصی سال 99 شاهد آن هستیم، برگزاری آزمون تخصصی 9 دسته شغلی در یک روز می باشد. در صورتی که آزمون دسته های شغلی مختلف در سال گذشته، در بازه های زمانی متفاوتی برپا شد. با تمامی این تفاسیر، داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 اقدام نموده اند، می بایست در روز پنج شنبه مورخ 6 شهریور ماه، خود را برای شرکت در آزمون شخصیت شناسی آماده سازند.

پس از این مرحله، داوطلبان شرکت در هر یک از دسته شغل های مورد نیاز می بایست در آزمونی که قرار است در اول مهر ماه سال جاری برگزار شود، حضور به عمل آورند. توجه داشته باشید که نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 نیز در تاریخ 15 آبان ماه اعلام خواهد شد.

نحوه برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی 99

همان طور که در بخش قبل اشاره کردیم، در دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون به مصاحبه آزمون استخدامی بخش خصوصی از سوی شرکت های متقاضی جذب نیرو اشاره نشده است و در زمان بندی اعلام شده از سوی سازمان مربوطه نیز مرحله ای که پس از برگزاری آزمون تخصصی در انتظار پذیرفته شدگان است، دعوت به همکاری از سوی شرکت های مورد نظر می باشد.

اولین مرحله از آزمون استخدامی بخش خصوصی که شامل آزمون های شخصیت شناسی و همچنین ارزشیابی دانش و مهارت های عمومی و تخصصی می باشد، در سال گذشته به صورت اینترنتی از طریق سایت inre.ir انجام پذیرفت. با وجود این که در دفترچه امسال به این نکته اشاره ای نشده است اما چنین امکانی وجود دارند که این مرحله از سنجش متقاضیان به صورت الکترونیکی انجام شود. بری اطلاع از جدیدترین اخبار پیرامون آزمون مذکور می توانید در کانال تلگرام آزمون های استخدامی همراه تیم ایران مشاوره باشید.

در نهایت نیز نوبت به برگزاری آزمون های تخصصی در هر یک از دسته شغل های تعیین شده می رسد که هدف از آن، ارزیابی شایستگی های شغلی اظهار شده توسط داوطلبان در مرحله پیشین و سایر مهارت های مورد نیاز شغل مورد نظر آن ها می باشد که به صورت حضوری برگزار می گردد.

پس از پایان فرآیند برگزاری آزمون، بسیار از داوطلبان به دنبال اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 می باشند تا در صورت قبولی بتوانند در اسرع وقت سایر اقدامات لازم در راستای استخدام خود را به انجام برسانند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد مبحث فوق می توانید به لینک مربوطه مراجعه نموده و یا دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی بخش خصوصی 99 را مورد مطالعه قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی بخش خصوصی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی