خانه کارشناسی ارشد زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1401

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1401

نحوه شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

داوطلبانی که در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اند، می بایست در زمانی که توسط سایت سازمان سنجش آموزش کشور تعیین می شود، در این آزمون شرکت کرده و در صورت قبولی می توانند به تحصیل در این دانشگاه بپردازند. هرساله زمان برگزاری ارشد فراگیر پیام نور در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تعیین می شود و داوطلبان می توانند با در نظر گرفتن این تاریخ خود را برای رقابت با سایر متقاضیان آماده کنند.

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور در تاریخ 24 تیرماه 1401 برگزار می شود.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

به طور کل می توان گفت داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 هستند و نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته در این دانشگاه اقدام نموده اند می بایست از زمان دقیق برگزاری آن نیز مطلع شوند. طبق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش، این آزمون در تاریخ 24 تیرماه 1401 برگزار می گردد برای اطلاع از جدیدترین اخبار تحصیلی می توانید به کانال تلگرام کارشناسی ارشد ایران مشاوره بپیوندید.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401

داوطلبانی که نسبت به ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 1401 اقدام نموده اند می بایست پیش از برگزاری آزمون به نکاتی توجه داشته باشند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه

متقاضیان برای شرکت در جلسه آزمون نیاز به کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401 و برگ راهنمای آزمون دارند که می بایست در تاریخ 21 الی 23 تیرماه 1401 به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه کرده و جهت اخذ کارت خود اقدام نمایند، در غیر این صورت از ورود آن ها به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد.

محل برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور با توجه به استانی که داوطلب در آن اقامت دارد متفاوت می باشد. بنابراین متقاضیان می بایست در هنگام ثبت نام بخشی که مربوط به درج کد استان و شهر محل اقامت است، به طور دقیق تکمیل نمایند. همچنین اطلاعات دقیق در خصوص زمان و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج می شود.

مراحل دریافت کارت ورود به جلسه

 • ورود به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “پیام نور
 •  کلیک بر روی لینک فعال “دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • انتخاب یکی از روش های زیر و سپس کلیک بر رو گزینه “جستجو” برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 1401
 1. جستجو بر اساس شماره سریال ثبت نامی
 2. جستجو بر اساس شماره پرونده و کد پیگیری
 3. جستجو بر اساس مشخصات فردی
 4. جستجو بر اساس شماره پرونده و شماره داوطلبی

داوطلبان می بایست توجه داشته باشند که چنانچه اطلاعات مندرج بر روی کارت آن ها با واقعیت مغایرت داشته باشد مسئولیت این موضوع بر عهده خود فرد است. بنابراین پس از دریافت کارت ورود به جلسه این امکان برای متقاضیان فراهم می گردد که بتوانند در زمانی که تعیین می شود نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور اقدام نمایند همچنین اگر قسمت هایی که مربوط به عکس، جنسیت، معلولیت و… هستند برخلاف واقعیت باشند، با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانند به رفع این دسته از مشکلات بپردازند.

 

سوالات متداول

1- آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1401 چه زمانی برگزار می گردد؟

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر در تاریخ 24 تیرماه 1401 برگزار می شود.

2- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1401 را دریافت نماییم؟

کارت ورود به جلسه این آزمون در تاریخ 21 الی 23 تیر ماه 1401 قابل دریافت می باشد.

3- حوزه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور 1401 از چه طریقی مشخص می شود؟

محل برگزاری آزمون با توجه به استان و محل اقامت داوطلب تعیین خواهد شد و همچنین اطلاعات مربوط به زمان و مکان اجرای آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۸ نظر
 1. سلام ،میخواستم بدونم وقتی ثبت نان کردیم‌برای فراگیر ارشد،خودشون کتاب میدن؟یا خودمون باید تهیه کنیم؟و اینکه آیا هرسال منابع امتحانی عوض میشن؟

  • با سلام، مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون فراگیر پیام نور سال ۱۴۰۱، تنها لیست منابع مطالعاتی به شما معرفی میشود.

 2. سلام
  الان در دانشگاه آزاد دانشجو هستم و واحدها آخر در ترم بهمن ۱۴۰۰ و ۱۱۴۰ اتمام میکنم آیا میت نم برای ارشد ثبت نام یا آزمون کنکور بدهم که ورود مهر ۱۴۰۱ میشه

  • با سلام، در صورتی که شما تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شوید، مجاز به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۱ می باشید و محدودیتی نخواهید داشت.

 3. با سلام
  من دیپلم رشته ریاضی و فیزیک دارم و در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی مدرک گرفتم
  ایا میتونم درمقطع ارشد دانشگاه پیام نور در رشته عمران برای فراگیر ارشد شرکت کنم؟

  • با سلام
   تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد , ممکن می باشد و شما علاوه بر واحد های مصوب رشته ی خود در مقطع کارشناسی ارشد , می بایست حداکثر ۱۲ واحد جبرانی همان رشته را اخذ نمایید .

 4. با سلام ، چگونه در فراگیر کارشناسی ارشد شرکت کنیم ؟

  • باسلام
   شما با داشتن مدرک کارشناسی می توانید در دانشگاه فراگیر پیام نور مقطع ارشد شرکت کنید و زمان ثبت نام احتمالا طی این هفته ی جاری اعلام می شود.

مشاوره ارشد پیج کارشناسی ارشد