پنج شنبه , ۲ اسفند ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور

زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور

زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور
زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

معمولا دانشگاه پیام نور هر ساله به 2 صورت اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید. که در ادامه مبحث توضیحاتی از نحوه جذب دانشجو در اختیار شما داوطلبان قرار خواهیم داد.

روش اول= دانشگاه پیام نور از طریق برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد برای جذب دانشجو اقدام می نماید.در واقع آزمون سراسری ارشد راهی برای ورود به تمام دانشگاه ها در مقطع کارشناسی ارشد است.

روش دوم= دانشگاه پیام نور آزمونی مجزا با عنوان آزمون فراگیر پیام نور اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید که داوطلبان بعد از پذیرفته شدن در این آزمون می توانند تحصیلات خود را از نیمسال دوم ( بهمن ماه ) آغاز نمایند.

ممکن است سوالاتی از جمله زمان و نحوه برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور و همچنین زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و ثبت نام در این دانشگاه ها برای داوطلبان مطرح گردد تلاش ما این است در ادامه این مطلب به این سوالات پاسخ دهیم همچنین می توانید برای اطلاع از جزئیات با مشاوره تحصیلی ما در مرکز  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور معمولا همان دروس ترم اول مقطع کارشناسی ارشد داوطلب با توجه به رشته داوطلب خواهد بود.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97

معمولا دانشگاه پیام نور در اواخر مهر ماه اقدام به ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد می نماید بنابراین پیش بینی می شود که امسال نیز  زمان ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور از 23 / 7 / 97 الی 30 / 7 / 97 اقدام به ثبت نام داوطلبان مقطع کارشناسی ارشد نماید چنانچه زمان دقیق انتشار دفترچه ثبت نام و زمان ثبت نام مشخص گردد به اطلاع شما داوطلبان گرامی خواهیم رساند و این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 

 شرایط عمومی ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور :

 • اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان ذکر شده در قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران
 • عدم فساد اخلاقی
 • داشتن مدرک کارشناسی برای داوطلبان الزامی می باشد به طور کلی دانشجویان کارشناسی پیوسته و یا ناپیوسته  باید در تاریخ 30 بهمن ماه فارغ التحصیل شوند.
 • داوطلبانی که دارای مدرک معادل در صورتی مجاز به شرکت در آزمون خواهند بود که مدرک معادل سازی خود را قبل از تاریخ 25 . 5 / 97 دریافت نموده باشند.
 • دانشجویانی که در 30 بهمن ماه 97 فارغ التحصیل می شوند باید در زمان ثبت نام مدرک خود را دریافت نموده باشند.
 • داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از خدمت

داوطلب برای ثبت نام در این آزمون به سایت سازمان سنجش مراجعه نماید و کارت اعتباری مربوطه را به مبلغ تقریبا 70/000 تومان خریداری نموده و کد رهگیری آن را دریافت نماید سپس فرم مربطه را تکمیل کند.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97

آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در تاریخ جمعه 97/9/23 راس ساعت 8:30 برگزار خواهد شد. همچنین لازم به ذکر است که همراه داشتن کارت ملی ( کارت شناسایی ) و کارت ورود به جلسه برای این آزمون الزامی می باشد لذا کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت مربوطه قابل مشاهده خواهد بود داوطلبان می توانند با وارد شدن به اصفحه اصلی و وارد کدن مشخصات خود نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

نحوه پذیرش فراگیر پیام نور 

الف) تاثیر نمره آزمون فراگیر در پذیرش داوطلب 80 درصد و تاثیر معدل مقطع کارشناسی داوطلب 20 درصد می باشد.

ب) چنانچه داوطلب دانشجوی سال آخر دوره کارشناسی باشد با نمرات دروس گذرانده شده ی خود را تا 31 شهریور ماه 97 در کاربرگ مربوط به ثبت نام به ثبت برساند.

ج) اگر داوطلب در مقطع کارشناسی ناپیوسته مدرک خود را دریافت نموده باشد معدل هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی وی تاثیر گذار خواهد بود.

د) داوطلب باید در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور حداقل 6 و حداکثر 10 واحد درسی را شرکت نموده و نمره قبولی را کسب نماید.

منابع آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 

معمولا سوالات آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شامل تمامی دروس نیمسال آغازین ( ترم اول ) مقطع کارشناسی ارشد هر داوطلب با توجه به رشته وی می باشد در صورت کسب نمره قابل قبول می توانند تحصیلات خود را آغازنمایند. برای اطلاعات بیشتر در زمینه منابع آزمون ارشد فراگیر می توانید با  مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد  ما در مرکز  ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 97

معمولا زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور نیمه دوم بهمن ماه می باشد. زمان اعلام نتایج به گونه ای تنظیم خواهد شد که داوطلبان قادر به آغار تحصیل خود در نیمسال دوم تحصیلی ( نیمسال بهمن ) باشند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099072938

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. با سلام ، چگونه در فراگیر کارشناسی ارشد شرکت کنیم ؟

  • باسلام
   شما با داشتن مدرک کارشناسی می توانید در دانشگاه فراگیر پیام نور مقطع ارشد شرکت کنید و زمان ثبت نام احتمالا طی این هفته ی جاری اعلام می شود.

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید