پنجشنبه , ۱۳ آذر ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دانشگاه پیام نور / زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99

زمان برگزاری کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99

زمان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99
زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

معمولا دانشگاه پیام نور هر ساله به 2 صورت اقدام به جذب دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد می نماید، یکی از طریق آزمون سراسری و دیگری از طریق ثبت نام دوره دانش پذیری فراگیر پیام نور.

ثبت نام و شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای آن دسته از داوطلبانی که موفق به شرکت و یا کسب پذیرش در کنکور کارشناسی ارشد نمی شوند، فرصت بسیار مناسبی است تا شانس خود را برای ورود به مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه بیازمایند.

داوطلبانی که در رشته های کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ثبت نام نموده اند، می بایست از زمان دقیق برگزاری آزمون داخلی که توسط این دانشگاه اجرا می گردد، اطلاعات کامل را کسب نمایند تا با یک برنامه ریزی همه جانبه بتوانند منابع مناسب را مطالعه نموده و خود را جهت شرکت در آزمون آماده نمایند.

آزمون دانش پذیری مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور سال جاری در روز جمعه 17 بهمن ماه برگزار می گردد.

زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

پیش از این تصمیماتی در راستای حذف پذیرش این مقطع به صورت فراگیر در دانشگاه پیام نور گرفته شده بود اما مطابق با اطلاعیه های اخیر، برگزاری بیست و یکمین دوره فراگیر کارشناسی ارشد این دانشگاه به تایید شورای سنجش و پذیرش تحصیلات تکمیلی وزارت علوم رسیده است.

داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 هستند و نسبت به نام نویسی و انتخاب رشته در این دانشگاه اقدام نموده اند، می بایست در روز جمعه 17 بهمن ماه با مراجعه به محل برگزاری آزمون در این رقابت شرکت کنند.

راهنمای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99

متقاضیانی که نسبت به ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 99 اقدام کرده اند می بایست چند روز پیش از برگزاری آزمون کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 خود را دریافت نمایند. داوطلبان نباید این نکته را به هیچ وجه فراموش کنند چرا که در غیر این صورت از ورود آن ها به جلسه آزمون ممانعت خواهد شد. این کارت در روزهای 14 تا 16 بهمن ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org در دسترس شرکت کنندگان قرار خواهد گرفت.

محل برگزاری آزمون

حتما اکنون با این سوال رو به رو شده اید که آزمون دوره دانش پذیری فراگیر پیام نور کجا برگزار خواهد شد؟ در پاسخ با این سوال باید بگوییم که محل برگزاری آزمون با توجه به استان و محل اقامت داوطلب تعیین خواهد شد. بنابراین داوطلبان می بایست در هنگام ثبت نام بند 28 تقاضانامه را که مربوط به درج کد استان و شهر محل اقامت می باشد را به طور دقیق تکمیل نمایند. همچنین اطلاعات دقیق در خصوص زمان و محل برگزاری آزمون، بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج می شود.

همان طور که می دانید لازمه موفقیت در هر آزمونی مطالعه و تلاش مداوم برای آن می باشد، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور نیز برای کسب نتیجه دلخواهشان می بایست منابع موثقی که برای هر رشته به طور جداگانه در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بیان شده است را فراهم آورده و برای حضور در این آزمون به سطح علمی مناسبی دست یابند. چنانچه مایل به دریافت اطلاعات بیشتری پیرامون این دوره از جمله زمان اعلام نتایج کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 99 و نحوه مشاهده آن می باشید، می توانید از لینک های مربوطه استفاده نمایید.

 

سوالات متداول

1- آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99 چه زمان برگزار می گردد؟

در حال حاضر زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور سال جاری به طور دقیق مشخص نیست اما می توانید با عضویت در کانال کارشناسی ارشد ایران مشاوره آخرین اخبار در این زمینه را دریافت نمایید.

2- چه زمانی می توانیم کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99 را دریافت نماییم؟

این کارت چند روز قبل از برگزاری آزمون بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد.

3- حوزه های امتحانی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه فراگیر پیام نور 99 از چه طریقی مشخص می شود؟

محل برگزاری آزمون با توجه به استان و محل اقامت داوطلب تعیین خواهد شد و همچنین اطلاعات مربوط به زمان و مکان اجرای آزمون بر روی کارت ورود به جلسه آزمون درج می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر

 1. Avatar

  با سلام
  من دیپلم رشته ریاضی و فیزیک دارم و در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت بازرگانی مدرک گرفتم
  ایا میتونم درمقطع ارشد دانشگاه پیام نور در رشته عمران برای فراگیر ارشد شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد , ممکن می باشد و شما علاوه بر واحد های مصوب رشته ی خود در مقطع کارشناسی ارشد , می بایست حداکثر ۱۲ واحد جبرانی همان رشته را اخذ نمایید .

 2. Avatar

  با سلام ، چگونه در فراگیر کارشناسی ارشد شرکت کنیم ؟

  • Avatar

   باسلام
   شما با داشتن مدرک کارشناسی می توانید در دانشگاه فراگیر پیام نور مقطع ارشد شرکت کنید و زمان ثبت نام احتمالا طی این هفته ی جاری اعلام می شود.

دریافت مشاوره