دوشنبه , ۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از تاریخ 23 الی 31 اردیبهشت ماه انجام شد و در تاریخ 15 تیر ماه سال جاری با 427 هزار و 701 داوطلب در 139 شهرستان و 234 حوزه امتحانی برگزار شد تا در نهایت 17 هزار و 347 نفر جذب آموزش و پرورش گردند. نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز هفتم مرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد. در واقع در مرحله اعلام نتایج اسامی چند برابر ظرفیت پذیرش اعلام شد تا این افراد از طریق مصاحبه نیز مورد ارزیابی قرار بگیرند. مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش نیز از مرداد ماه آغاز شده و تا اواسط شهریور ماه ادامه خواهد داشت. حال که زمان زیادی تا اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 باقی نمانده داوطلبان بسیاری با مشاوران ما در بخش مشاوره تحصیلی تلفنی مرکز ایران مشاوره تماس می گیرند تا اطلاعات لازم را در رابطه با تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورمرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطلع گردند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم تا این مطلب را به زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 اختصاص دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم مطالعه ادامه این مطلب را از دست ندهید.

اطلاعات لازم در رابطه با مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت ایران مشاوره قابل دسترسی خواهد بود.

زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش

همانطور که گفته شد در اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش چند برابر ظرفیت پذیرش جهت انجام مصاحبه دعوت می شوند و پس از بررسی صلاحیت داوطلبان در مصاحبه، تعداد نفرات لازم برای استخدام آموزش و پرورش که حد نصاب لازم را در مصاحبه کسب کرده اند، معرفی شد، چنانچه پس از اعلام نتایج نهایی ( نتایج مصاحبه ) تعدادی از افراد پذیرفته شده بنا به هر دلیلی از استخدام در آموزش و پرورش منصرف شده و اقدامات بعدی را انجام ندهند، سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی بر تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش را منتشر می کند. در حال حاضر زمان دقیق تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نیست ولی به محض اطلاع حتما از طریق سایت و کانال تلگرام مشاوره تحصیلی اطلاع رسانی های لازم را انجام خواهیم داد. بنابراین پیشنهاد می کنیم با عضویت در کانال تلگرامی ایران مشاوره، پیگیر آخرین اخبار مربوط به تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 باشید.

نکات مهم در رابطه با آزمون استخدامی آموزش و پرورش

  • عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه مراحل استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
  • عواقب ناشی از عدم رعایت دقیق شرایط و ضوابط اعلام شده یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.
  • تمامی معرفی‌ شدگان رشته‌ های شغلی وزارت آموزش و پرورش در مرحله تکمیل ظرفیت می‌بایست با مراجعه به سایت اداره کل آموزش و پرورش استان مربوط (مندرج در این اطلاعیه) از زمان و مکان حضور خود برای بررسی مدارک و مصاحبه تخصصی اطلاعات لازم را کسب نمایند.
  • در هنگام مراجعه (برابر برنامه اعلام شده) اصل و تصویر مدارک و مستندات لازم (شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم ( مختص داوطلبان آقا ) ، مدارک تحصیلی لازم، عکس، مدارک مربوط به استفاده از سهمیه‌ ها، مدارک مربوط به بومی بودن، تاییدیه‌ های معتبر و…) به همراه داشته باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره