9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

نحوه تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش 1401
زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

داوطلبانی که به موجب ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و شرکت در آن، موفق به کسب حدنصاب نمره قبولی در زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش می شوند، باید در جلسه مصاحبه نیز شرکت کنند تا وضعیت نهایی پذیرش آن ها مشخص شود. تعداد افرادی که پس از اعلام نتایج اولیه، دعوت به مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش می شوند، چند برابر ظرفیت پذیرش این ارگان می باشد.

از همین رو ممکن است داوطلبانی که دارای مشکل نقص مدارک و یا موارد مشابه هستند نیز مورد قبولی در مرحله اول قرار گرفته باشند اما قادر به ارائه مدارک و اطلاعات لازم در موعد مقرر نباشند. در چنین شرایطی که امکان حضور در جلسه مصاحبه از این افراد سلب شده، متقاضیان می توانند در صورتی برپایی مرحله تکمیل ظرفیت، جهت ثبت نام در رشته هایی که ظرفیت آن ها کامل نشده است اقدام نمایند.

داوطلبانی که در مرحله اول آزمون استخدامی آموزش و پرورش که قرار است در سال 1401 مورد پذیرش قرار می گیرند، ابتدا باید اقدامات لازم را جهت بررسی مدارک و حضور در جلسه مصاحبه را انجام دهند.

زمان تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

می توان این طور بیان کرد که فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 زمانی اجرا می شود که پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مذکور به هر دلیلی از ادامه مراحل پیش رو انصراف دهند. در چنین شرایطی سایر افرادی که در اولویت های بعدی قرار دارند، جایگزین آن ها می شوند.

داوطلبانی که پس از مرحله بررسی مدارک، مورد تایید قرار گیرند، باید در تاریخی که از سوی وزارت آموزش و پرورش و یا سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود در جلسه مصاحبه حضور یابند.

لازم به ذکر است که عدم مراجعه به موقع داوطلب در هر مرحله از فرآیند آزمون استخدامی آموزش و پرورش، به منزله انصراف او از شرکت در سایر مراحل تلقی می شود و متقاضی حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت. بنابراین توصیه می شود در زمان مقرر، اقدامات مربوط به هر مرحله را انجام دهید تا از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری نمایید.

توجه نمایید که در حال حاضر بازه زمانی دقیق برای ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای سال 99 در دست نمی باشد. شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از تاریخ آن در اسرع وقت و همچنین آخرین اخبار مربوط به استخدام آموزش و پرورش در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی مرکز ایران مشاوره عضو شده و پیگیری های لازم را انجام دهید.

نحوه تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

همان طور که ذکر شد، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش در صورت اعلام انصراف خود از مراحل بررسی مدارک و یا پس از زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99که در خرداد ماه سال 1401 انجام شد، در شرایطی که سازمان مدکور اقدام به تکمیل ظرفیت در رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش کند، می توانند برای بار دیگر جهت پذیرش در این آزمون استخدامی خود را محک بزنند.

از آن جایی که مجری برگزار کننده آزمون استخدامی آموزش و پرورش‏ سایت سازمان سنجش آموزش کشور می باشد، در نتیجه پیش بینی می شود که فرآیند ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت این آزمون استخدامی نیز از طریق سایت ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش به نشانی sanjesh.org به انجام برسد. لازم به ذکر است که در صورت انتشار جزئیات مربوط به نحوه برگزاری فرآیند تکمیل ظرفیت استخدامی آموزش و پرورش، این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

سوالات متداول

1- آیا فرآیند تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای سال 99 اجرا خواهد شد؟

تاکنون اطلاعیه ای در خصوص برگزاری این فرآیند برای سال 99 منتشر نشده است.

2- چگونه می توان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام نمود؟

نام نویسی در این آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به انجام می رسد.

3- چگونه می توان از رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش آگاه شد؟

لیست این رشته ها هر ساله از طریق سایت sanjesh.org در اختیار داوطلبان قرار می گیرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی