تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / آزمون استخدامی / ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برای کسب اطلاعات دقیق درباره جزئیات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و اطلاعیه های سازمان سنجش در این خصوص می توانید در کانال تلگرام ایران مشاوره و یا پیج اینستاگرام ایران مشاوره عضو شوید.

هر ساله تعداد زیادی از فارغ التحصیلان (حداقل کاردانی) رشته های مختلف علاقه مند به شغل معلمی می باشند و به دنبال راهی برای ورود به این مسیر هستند. آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از راه های ورود به این شغل است که متقاضیان در صورت داشتن شرایط ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند در آزمون آن شرکت نمایند و در صورت کسب نمره قابل قبول و تایید شدن در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 به عنوان معلم وارد عرصه کار شوند. داوطلبان باید قبل از شروع ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 که توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می شود را با دقت مطالعه کنند تا با شرایط و ضوابط آن آشنا شوند.

حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، معمولا برای حق التدریسی ها نیز محفوظ می باشد. این دسته از داوطلبان پس از قبولی، سنوات حق التدریسشان به سوابق شغلی آن ها افزوده خواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال گذشته از روز 3 تا 12 مهر ماه 98 ادامه داشت اما برای آزمون سال جاری تا کنون تاریخ دقیقی اعلام نشده است. داوطلبانی که تمام شرایط را دارا هستند، می توانند در موعد مقرر با به همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که معمولا مهلت مجددی برای ثبت نام این آزمون قرار داده نمی شود و کسانی که بعد از زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایند درخواست آن ها مورد پذیرش قرار نمی گیرد.

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبان علاقه مند به شرکت در آزمون استخدامی باید یک سری شرایط عمومی و شرایط اختصاصی را دارا باشند که ما در ادامه این مقاله به ذکر آن ها خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت ایرانی
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان الهی تصریح شده در قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران
 • پایبند به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن
 • برخورداری از سلامت جسمانی و روانی کامل و توانایی برای انجام شغل انتخابی
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های اجرایی از سوی مراجع قضایی و دارای صلاحیت
 • داوطلبان نباید جزو بازنشستگان و نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی باشند.
 • عدم اشتغال به صورت رسمی یا پیمانی در سازمان یا دستگاه اجرایی پس از پذیرفته شدن در آزمون و حین استخدام
 • شرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم
 • شرط سنی 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)
 • شرط سنی 35 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس
 • شرط سنی 40 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس
 • شرط سنی 45 سال برای داوطلبان دارای مدرک دکتری
 • شرایط سنی برای داوطلبان آقا بدون در نظر گرفتن مدت زمانی است که در دوره خدمت ضرورت به سر می برند.
 • جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگان دارای یک سال سابقه اسارت از حداکثر شرایط سنی معاف هستند.
 • تاریخ مندرج بر روی مدرک فارغ التحصیلی و کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشد.
 • برای پدر، مادر، خواهر و برادر شهدا به اندازه 5 سال و برای رزمندگان دارای سابقه کمتر از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه به اندازه مدت حضورشان بر شرط سنی اصلی اضافه می شود.
 • داوطلبانی که به صورت تمام وقت و غیر رسمی از تاریخ 22 بهمن ماه سال 57، در وزارت خانه ها، موسسات و شرکت های دولتی، بانک ها و شرکت های تحت پوشش آن ها، شرکت های بیمه های دولتی، شهرداری ها، موسسات و شرکت های دولتی که مگر با ذکر نام آن ها در موارد خاص قوانین و مقررات عمومی دولت شامل حال آن ها نمی شود، موسسه ها و شرکت های ملی و مصادره شده که به نحوی از بودجه و کمک دولت بهره می برند، نهادهای انقلاب اسلامی و شرکت های تحت پوشش آن ها، اشتغال داشته اند به اندازه مدت زمان خدمت غیر رسمی آن ها، بر شرایط سنی شان اضافه می شود.

شرایط اختصاصی

 • مدرک تحصیلی علاقه مندان به شرکت در عناوین شغلی هنرآموز، باید فوق دیپلم پیوسته باشد اما اگر مدرک فوق دیپلم آن ها ناپیوسته باشد باید مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.
 • امکان تغییر محل خدمت تعیین شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، پس از قبولی نهایی و پیش از استخدام و اشتغال به کار وجود ندارد و پس از اشتغال نیز بر اساس ضوابط و قوانین نقل و انتقالات فرهنگیان می باشد.
 • داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی قرار می گیرند، موظف هستند که پیش از شروع دوره مهارت آموزی یک ساله، تعهدی مبنی بر 10 سال خدمت در محل پذیرفته شده به آموزش و پرورش بدهند.
 • معلمان جدیدالورود باید قبل از اشتغال به کار، سوگند معلمی را ادا کنند و سوگندنامه مربوطه را نیز امضا نمایند. متن و امضای سوگندنامه در پرونده معلم ها حفظ می شود.
 • فارغ التحصیلان مراکز تربیت معلم (سابق) ، دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی که به وزارت آموزش و پرورش متعهد هستند، نمی توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند.
 • پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در یک دوره مهارت آموزی یک ساله که توسط دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود، شرکت کنند.
 • افرادی به عنوان پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش محسوب می شوند که در دوره مهارت آموزی شرکت کنند و موفق به کسب حدنصاب امتیاز لازم در آزمون جامع آن گردند.
 • داوطلبانی که در کلاس های درسی و امتحانات دوره مهارت آموزی و همچنین آزمون جامع شرکت نکنند به منزله انصراف آن ها از ادامه روند استخدام تلقی می شود و می بایست مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه دوره آموزشی پرداخت نمایند.
 • قسمتی از هزینه های دوره مهارت آموزی بر عهده داوطلب می باشد و در صورت انصراف او در مدت یک ساله آموزشی، وزارت آموزش و پرورش بنا بر صلاح دید خود، می تواند نسبت به محاسبه و دریافت هزینه های مربوطه اقدام کند.
 • داوطلبانی که جزو قبولی های نهایی عنوان شغلی های هنرآموز هستند می بایست برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی به نشانی srttu.edu مراجعه کنند و پذیرفته شدگان نهایی عناوین شغلی آموزگار، دبیر، مراقب سلامت، مشاور و مربی امور تربیتی نیز برای اطلاع از موارد مذکور باید به سایت دانشگاه فرهنگیان به نشانی cfu.ac.ir مراجعه نمایند.
 • مکان دوره مهارت آموزی با توجه به شغل محل و پس از اعلام نتایج قطعی، مشخص می گردد.
 • تغییر محل دوره مهارت آموزی تنها در صورت وجود شغل مورد نظر و با رعایت جنسیت، از سوی دانشگاه فرهنگیان مورد بررسی قرار می گیرد.
 • داوطلبان می بایست در زمان ثبت نام برای شرکت در دوره مهارت آموزی، مدرک روخوانی و روانخوانی قرآن کریم و هم چنین مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید متعهد شوند که مدارک مورد نظر را تا قبل از  آزمون جامع دوره مهارت آموزی دریافت و ارائه نمایند.
 • دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن ها اجرا می شود، مسئولیتی در برابر تهیه مسکن و تغذیه افراد ندارند اما در صورت تقاضای داوطلبان، می توانند خدماتی را با دریافت هزینه مربوطه ارائه کنند.

رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 

جدول زیر حاوی رشته های استخدامی آموزش و پرورش در دوره گذشته می باشد و احتمال تغییر آن در دوره های بعدی وجود دارد.

رشته‌های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
زیست شناسی آموزش کودکان استثنایی الهیات و معارف اسلامی ادبیات عرب
مدیریت خانواده شیمی زبان و ادبیات فارسی ماشین ابزار
مهندسی صنایع فلزی مهندسی مکانیک خودرو مهندسی معدن مهندسی عمران
مهندسی الکترونیک مهندسی کامپیوتر تاریخ آموزش ابتدایی
علوم اجتماعی علوم تجربی فیزیک ریاضی
عکاسی زبان انگلیسی پویانمایی طراحی دوخت
بازیگری زمین شناسی مهندسی برق تربیت کودک
مهندسی صنایع شیمیایی مهندسی صنایع چوب مهندسی چاپ حسابداری
آموزگار تربیت بدنی ارتباط تصویری مهندسی سرامیک مهندسی تاسیسات
مهندسی نقشه کشی معماری گرافیک صنایع دستی – فرش فلسفه تعلیم و تربیت

با توجه به تنوع و تغییرپذیری رشته های مورد نیاز در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره های مختلف، امکان نام بردن تمامی رشته ها وجود ندارد. از همین رو شما عزیزان می توانید فایل زیر را که حاوی کلیه رشته های مورد نیاز در وزارت آموزش و پرورش استان های مختلف است، دانلود کنید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

لیست رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

(به محض انتشار، لینک فوق فعال می شود.)

لیست رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

(جهت دریافت فایل، بر روی لینک کلیک نمایید.)

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

همان طور که می دانید پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مشروط بر کسب نمره قبولی در دو مرحله می باشد. در واقع پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 (نتایج اولیه) ، داوطلبانی که دارای نمره و حدنصاب لازم باشند به صورت چند برابر ظرفیت باید مدارک خود را جهت بررسی به وزارت آموزش و پرورش ارسال کنند و در صورت تایید مدارک ارسالی، به مراحل مصاحبه دعوت می شوند.

 • دعوت شدگان به مصاحبه برای اطلاع از زمان و مکان دقیق محل برگزاری مصاحبه، باید به سایت سازمان آموزش و پرورش استان خود مراجعه نمایند.
 • دعوت نشدن به مصاحبه به معنای عدم پذیرش شما می باشد، همچنین دعوت شدن نیز به معنای پذیرش قطعی نیست و باید نمره و حدنصاب لازم را کسب کنید.
 • چنان چه در تاریخ تعیین شده برای حضور در مصاحبه اقدام نکنید، پذیرش شما لغو خواهد شد.

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا شامل سوالاتی نظیر معرفی شخص داوطلب، معرفی خانواده، توضیحاتی در خصوص رشته و مدرک فارغ التحصیلی، هدف از شرکت در آزمون استخدامی و … می باشد. هم چنین در زمینه های اعتقادی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی نیز سوالاتی مطرح می شوند.

احکام نماز و روزه، احکام غسل، چگونگی تعیین ولی فقیه و وظایف ما در مقابل آن ها، آخرین راهپیمایی که شرکت کرده اید، آخرین نماز جمعه ای که رفته اید، آخرین کتابی که خوانده اید، نام چند تن از مراجع تقلید، نقاط ضعف و قوتی که دارید و … از موضوعاتی هستند که در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 می توانند مطرح شوند.

در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضیان می بایست جهت انجام ثبت نام، هزینه آن را (در سال گذشته این مبلغ 45 هزار تومان تعیین شده بود) واریز کنند و سپس اقدامات لازم را انجام دهند. در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 باید بگوییم که تا کنون تاریخ دقیقی برای آن تعیین نشده است. شما می توانید برای اطلاع از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

 

سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه زمانی انجام می شود؟

آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا یک بار در هر سال برگزار شده و حدودا دو ماه پیش از موعد برگزاری، ثبت نام آن انجام می شود.

2- با 36 سال سن و مدرک لیسانس، می توانم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش کنم؟

خیر، شرایط سنی برای افرادی که قصد شرکت در آزمون استخدامی را دارند، حداکثر 35 سال است.

3- ثبت نام این آزمون توسط چه سایتی انجام می گیرد؟

معمولا ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور صورت می گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱,۴۷۳ نظر

 1. Avatar

  سلام وقت بخیر بنده با مدرک لیسانس حقوق در چه رشته هایی در ازمون استخدامی اموزش پرورش میتوانم شکرت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست، مدرک تحصیلی شما با عناوین شغلی ذکر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی مرتبط باشد. لازم به ذکر است شما با مدرک کارشناسی حقوق مجاز به شرکت در آزمون استخدامی نمی باشید.

 2. Avatar
  فرناز رحمانیان

  سلام
  وقتتون بخیر
  ببخشید چه زمانی باید برای ازمون ثبت نام کنیم؟
  من هر چقدر سایت سنجش رو میزنم هیچی نمیاد
  اگر ممکنه راهنمایی کنید
  ممنونم

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، در صورت داشتن شرایط ثبت نامی، می بایست به سامانه سازمان سنجش و آموزش کشور مراجعه نمایید. در حال حاضر زمان آزمون استخدامی مشخص نشده است.

 3. Avatar

  سلام ..من دانشجوی رشته فیزیک ترم ۶ هستم میخاستم بدونم میتونم
  توی آزمون شرکت کنم؟
  یا این که باید انصراف بدم از دانشگاه
  و فرقی نمیکنه انصراف دادن از دانشگاه قبل یا بعد از آزمون استخدامی باشه؟؟؟

 4. Avatar

  سلام … من مدرک کارشناسی حسابداری دارم ولی هنوز مدرک به دستم نرسیده میتونم توی آزمون شرکت کنم ؟ باتوجه به اینکه فارغ التحصیل سال ۹۴ هستم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. در صورت فارغ التحصیلی و داشتن شرایط احراز مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مجاز به شرکت در آزمون می باشید.

 5. Avatar

  سلام اسفند ۹۸ برای اولین بار ثبت نام آزمون استخدامی رو انجام دادم الان شنیدم که اون تکمیل ظرفیت بوده نه اصلی یعنی درست راهنمایی نشدم در نهایت باید کی برای ثبت نام اصلی اقدام کنم ؟ و زمان آزمون مشخص شده؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور انجام می گیرد. در حال حاضر زمان آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نشده است.

 6. Avatar

  سلام..من سی ساله ام هست …با مدرک فوق لیسانس رشته حسابداری میتونم در ازمون اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، شرایط سنی برای داوطلبان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، ۴۰ سال ذکر شده است. در صورت داشتن شرایط احراز، مجاز به شرکت در این آزمون می باشید.

 7. Avatar

  سلام من ترم اخر کارشناسی ام میتونم تو این ازمون شرکت کنم یا نه؟

 8. Avatar

  سلام در آزمون استخدامی چون روز آزمون آموزش و پرورش جدا هست از بقیه رسته ها میشه هم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کرد هم در سایر دستگاه های اجرایی؟یعنی دو رشته شرکت کرد؟

 9. Avatar

  زمان ثبت نام سال ۹۹ چ موقع هست؟؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   سلام، با توجه به شرایط حال حاضر و شیوع بیماری کرونا در کشور، تاکنون اطلاعیه ای در رابطه با زمان و جزئیات برگزاری آزمون استخدامی منتشر نشده است، و مطابق با آزمون سال گذشته، ثبت نام در شهریور و برگزاری آن در اواخر آبان ماه خواهد بود. پیشنهاد می شود جهت اطلاع از آخرین اخبار مربوطه عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی شوید.

 10. Avatar

  سلام . با لیسانس پرستاری و ۲۵ سال سن میتونم شرکت کنم تو این آزمون ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   بله؛ مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، شما با مدرک تحصیلی فوق الذکر مجاز به انتخاب عناوین شغلی مراقب سلامت، و هنرآموز کودکیاری می باشید.

 11. Avatar

  با سلام
  زمان ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی شروع میشه؟

 12. Avatar

  سلام و خسته نباشید خدمت شما با لیسانس مهندسی ماشین های صنایع غذایی میخواستم بدونم میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ ممنون از لطف شما

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، شما با مدرک تحصیلی مذکور مجاز به انتخاب عنوان شغلی هنرآموز صنایع غذایی می باشید.

 13. Avatar

  سلام و خسته نباشید خدمت شما من ۲۷ ساله هستم و لیسانس مهندسی رباتیک دارم میخواستم بدونم میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ ممنون از لطف شما

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، شما با مدرک تحصیلی مذکور مجاز به انتخاب هیچ یک از عناوین شغلی استخدامی آموزش و پرورش نمی باشید. لازم به ذکر است امکان تغییر مدارک تحصیلی مورد پذیرش در سال های آتی وجود دارد.

 14. Avatar

  سلام سن ۳۲ سال باید مدرک لیسانس داشته باشه یا مدرک کاردانی کفایت میکنه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم حداکثر تا سی سال، و با مدرک کارشناسی حداکثر تا سی و پنج سال مجاز به نام نویسی در آزمون می باشند.

 15. Avatar

  سلام،وقت بخیر،بنده ۲۶ سال دارم و لیسانس نرم افزار کامپیوتر،خواستم بپرسم با این مدرک میتونم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟در حوزه ی آموزش ابتدایی چطور؟

 16. Avatar

  سلام
  من با مدرک تحصیلی دیپلم انسانی میتونم برای آزمون استخدام شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، با مدرک تحصیلی مذکور مجاز به انتخاب هیج یک از عناوین شغلی آزمون استخدامی آموزش و پرورش نمی باشید.

 17. Avatar

  سلام من فاطمه رضایی ام و لیسانس برق دارم ، تا الان تدریس خصوصی ریاضی داشتم اما میخوام ک درآموزش و پرورش کار کنم به نظرتون شرایط شرکت وشانس قبولی در آزمون دارم؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، شما با کارشناسی مهندسی برق مجاز به انتخاب عنوان شغلی دبیر ریاضی نمی باشید. لازم به ذکر است امکان تغییر مدارک تحصیلی مورد پذیرش در سالهای آتی وجود دارد.

 18. Avatar

  سلام . من دانشجوی کارشناسی زیست شناسی عمومی شیراز هستم. دی ماه امسال فارغ التحصیل میشم و معمولا ازمون استخدامی اموزش و پرورش اذر ماه هست،یعنی یکماه قبل از فارغ التحصیلیم.من میتونم در ازمون امسال شرکت کنم یا باید سال بعد شرکت کنم؟

 19. Avatar

  سلام
  من با مدرک لیسانس مهندسی صنابع می توانم در آزمون شرکت کنم ؟
  منبع آزمون از کجا باید ببینیم؟

 20. Avatar

  سلام .وقتتون بخیر .من دانشجوی کارشناسی مهندسی مکانیک (ترم ۴) هستم .آیا میتونم با مدرک دیپلمی که دارم در آزمون شرکت کنم و در صورت قبول و معلم شدن همزمان درسم رو هم بخونم تا لیسانس بگیریم .؟؟

 21. Avatar

  سلام با مدرک بهداشت حرفه ای میتونم در ازمون شرکت کنم

 22. Avatar

  سلام
  آیا برای آزمون باید پیش ثبت نام انجام دهیم ؟ پیش ثبت نامی که در آن اولویت شغل هامون را در آن وارد می کنیم و آموزش پرورش ما را مجاز به شرکت در آرمون می کند.
  زمان آزمون را باید در همین سایت پیگیری کنیم؟
  بعد از ثبت نام دفترچه آزمون روی سایت قرار می گیرد؟
  منایع آزمون در دفترچه هست؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با شرایط و ضوابط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، در حال حاضر هیچ پیش ثبت نامی در رابطه با آزمون مذکور وجود ندارد، لازم به ذکر است زمان ثبت نام آزمون از طریق همین سایت و سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد و در زمان نام نویسی دفترچه راهنمای ثبت نام آن در سامانه بارگذاری می شود.

 23. Avatar

  سلام،وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم با مدرک لیسانس علوم آزمایشگاهی میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، شما با مدرک تحصیلی مذکور مجاز به انتخاب هیچ یک از عناوین شغلی استخدامی آموزش و پرورش نمی باشید؛ ولیکن امکان شرکت در سایر عناوین شغلی در دستگاه های اجرایی دیگر (به عنوان مثال کارشناس آزمایشگاه و کنترل کیفی آب) را دارید.

 24. Avatar

  با سلام و عرض خسته نباشید
  خواستم بپرسم بنده دارای مدرک فوق دیپلم مهندسی پرتو پزشکی میباشم امکان دارد که در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

 25. Avatar

  با سلام و خسته نباشید.من دارای مدرک دیپلمم و تاریخ تولدم ۱/۱/۱۳۷۴ هست.ایا توی این ازمون استخدامی اموزش و پرورش میتونم شرکت کنم؟برای سربازی هم چون بابام جبهه داشته از سربازی معاف شدم.ممنون میشم راهنمایی کنید

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم حداکثر تا ۲۵ سال امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارند. لازم به ذکر است امکان تغییر شرایط پذیرش در سالهای آتی وجود دارد.

 26. Avatar

  سلام
  من دارای مدرک فوق لیسانس ریاضی کاربردی می باشم
  خدمت سربازی من در یکم آبان سال ۹۹ پایان می پذیرد
  آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم
  و
  پس از قبولی در مصاحبه شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با شرایط و ضوابط نام نویسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، وضعیت خدمت سربازی شما در زمان نام نویسی می بایست مشخص شده باشد به عبارتی دیگر دارای کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم باشید.

 27. Avatar

  با سلام و خسته نباشید می خواستم بدونم معدل لیسانس و مدرک دولتی یا آزاد در این آزمون ملاک می باشدباسپاس

 28. Avatar

  سلام
  با مدرک فوق لیسانس مهندسی پلیمر با توجه به اینکه زیرمجموعه شیمی هست‌میتونم برای دبیری شیمی در آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام هفتمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی، داوطلبان دارای مدرک تحصیلی شیمی کلیه گرایش ها (لیسانس، فوق لیسانس)، مهندسی شیمی کلیه گرایش ها (لیسانس، فوق لیسانس)، دبیری شیمی (لیسانس، فوق لیسانس) می توانند عنوان شغلی دبیری شیمی را انتخاب نمایند.

 29. Avatar

  سلام من با رشته مدیرت صنعتی میتونم توی آزمون شرکت کنم به آموزش ابتدایی خیلی علاقمندم

  • ایران مشاوره

   با سلام. مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۸، رشته مدیریت صنعتی جزو رشته های مورد نیاز آموزش و پرورش نبوده است. برای عنوان شغلی آموزش ابتدایی صرفا افرادی که دارای مدرک تحصیلی مرتبط (مانند: دارندگان مدرک لیسانس و فوق لیسانس روانشناسی، آموزش ابتدایی، علوم تربیتی و …) هستند مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

 30. Avatar

  سلام دفترچه ای نیست که دقیقا توضیح داده باشه هر ارگان چه رشته هایی رو میخواد و شرایطش به چه صورته؟ برای اطلاع از منابع آزمون آموزش پرورش باید چه کاری انجام بدیم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام،
   در هر مرحله پیش از شروع نام نویسی در آزمون دفترچه راهنمای ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش منتشر می شود، لذا ظرفیت های پذیرش در هر کد رشته محل را می توانید مطابق با آن بررسی نمایید. لازم به ذکر است مواد آزمون در دفترچه مذکور قید شده است.

 31. Avatar

  باسلام‌آیاباارشدفراگیرآموزش‌محورپیام‌نورمیشه‌توآزمون‌آموزش‌وپرورش‌‌شرکت‌کرد

 32. Avatar

  باسلام خدمت تیم زحمتکشتون بنده بامدرک لیسانس اجرایی عمران میتونم ووازمون شرکت کنم ممنون میشپ راهنمایی کنید باتشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام. مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی سال ۱۳۹۸، دارندگان مدرک لیسانس و فوق لیسانس رشته مهندسی اجرایی عمران می توانند در عنوان شغلی هنرآموز ساختمان شرکت کنند.

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره