سه شنبه , ۲۵ تیر ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

هر ساله تعداد زیادی از فارغ التحصیلان (حداقل کاردانی) رشته های مختلف علاقمند به شغل معلمی می باشند و به دنبال راهی برای ورود به این مسیر هستند ، آزمون استخدامی آموزش و پرورش یکی از راه های ورود به این شغل است که متقاضیان در صورت داشتن شرایط ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش می توانند در آن شرکت نموده و در صورت کسب نمره قابل قبول و تایید شدن در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 به عنوان معلم وارد عرصه کار شوند. لازم است گفته شود که ثبت نام آزمون مذکور در اردیبهشت ماه انجام می گردد و داوطلبان بایستی قبل از شروع ثبت نام ، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 که توسط سازمان سنجش منتشر می شود را با دقت مطالعه نموده تا با شرایط و ضوابط آن آشنا شوند.

حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 برای حق التدریسی ها نیز محفوظ می باشد. این دسته از داوطلبان پس از قبولی ، سنوات حق التدریسشان به سوابق شغلی آن ها افزوده خواهد شد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 در سال 97 در 23 اردیبهشت ماه انجام گرفت اما زمان دقیق ثبت نام این آزمون برای سال 98 هنوز اعلام نشده است اما به محض انتشار اطلاعیه جدید ،  زمان ثبت نام در کانال تلگرام ایران مشاوره اطلاع رسانی می شود. داوطلبانی که تمام شرایط را دارا هستند می توانند در زمان مشخص شده با به همراه داشتن مدارک لازم نسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام نمایند.

لازم است گفته شود که هیچ مهلت مجددی برای ثبت نام این آزمون قرار داده نخواهد شد و کسانی که بعد از زمان مشخص شده اقدام به ثبت نام نمایند درخواست آن ها مورد پذیرش قرار نخواهد گرفت. دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال چند روز قبل از شروع فرآیند ثبت نام برای داوطلبان قابل مشاهده خواهد بود. برای آگاهی شما از شرایط ، نحوه ثبت نام و منابع این آزمون دفترچه ثبت نام آزمون سال گذشته را در ادامه قرار داده ایم.

دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

داوطلبان علاقمند به شرکت در آزمون استخدامی باید یکسری شرایط عمومی و شرایط اختصاصی را دارا باشند که ما در ادامه این مقاله به ذکر آن ها خواهیم پرداخت.

شرایط عمومی

 • داشتن تابعیت ایرانی
 • معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان الهی تصریح شده در قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت سربازی و یا معافیت از آن
 • شرط سنی 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)
 • شرط سنی 35 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس
 • شرط سنی 40 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس
 • شرط سنی 45 سال برای داوطلبان دارای مدرک دکتری

شرایط اختصاصی

شرایط اختصاصی ، متناسب با رشته های استخدامی آموزش و پرورش تعیین می شود و شامل مصاحبه‌ ها و معاینات پزشکی می باشد و در نهایت نیز گزینش انجام می‌گیرد همچنین لازم به ذکر است که پذیرش به صورت بومی انجام خواهد شد. ضمنا ۲۵ درصد جذب نیرو به ایثارگران ، ۵ درصد نیز به رزمندگانی اختصاص خواهد یافت که ۶ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی دارند و ۳ درصد نیز سهمیه مربوط به معلولان می باشد.

رشته های مورد پذیرش در آزمون استخدامی آموزش پرورش 

رشته‌های مورد پذیرش

زیست شناسی آموزش کودکان استثنایی الهیات و معارف اسلامی ادبیات عرب آموزگار تربیت بدنی
مدیریت خانواده شیمی زبان و ادبیات فارسی ماشین ابزار مهندسی نقشه کشی معماری
مهندسی صنایع فلزی مهندسی مکانیک خودرو مهندسی معدن مهندسی عمران ارتباط تصویری
مهندسی الکترونیک مهندسی کامپیوتر تاریخ آموزش ابتدایی گرافیک
علوم اجتماعی علوم تجربی فیزیک ریاضی مهندسی سرامیک
عکاسی زبان انگلیسی پویانمایی طراحی دوخت صنایع دستی – فرش
بازیگری زمین شناسی مهندسی برق تربیت کودک مهندسی تاسیسات
مهندسی صنایع شیمیایی مهندسی صنایع چوب مهندسی چاپ حسابداری

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98

همانطور که می دانید پذیرش در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، مشروط به کسب نمره قبولی در دو مرحله می باشد. در واقع پس از اعلام نتایج اولیه ، داوطلبانی که دارای نمره و حدنصاب لازم باشند  به صورت چند برابر ظرفیت برای انجام مراحل مصاحبه تخصصی دعوت می شوند.

 • دعوت شدگان به مصاحبه برای اطلاع از زمان و مکان دقیق محل برگزاری مصاحبه ، باید به سایت  آموزش و پرورش استان خود مراجعه نمایند.
 • دعوت نشدن به مصاحبه به معنای عدم پذیرش شما می باشد ، همچنین دعوت شدن نیز به معنای پذیرش قطعی نیست و باید نمره و حدنصاب لازم را کسب کنید.
 • چنانچه در تاریخ تعیین شده برای حضور در مصاحبه اقدام نکنید ، پذیرش شما لغو خواهد شد.

سوالات مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش معمولا از سوالاتی نظیر معرفی شخص داوطلب ، معرفی خانواده ، توضیحاتی در خصوص رشته و مدرک فارغ التحصیلی ، هدف از شرکت در آزمون استخدامی و … تشکیل شده است. همچنین سوالاتی در زمینه های اعتقادی ، مذهبی ، سیاسی و اجتماعی که از ارکان اصلی همه ی مصاحبه های استخدامی است ، در این مصاحبه نیز مورد پرسش قرار می گیرد.

احکام نماز و روزه ، احکام غسل ، چگونگی تعیین ولی فقیه و وظایف ما در مقابل آن ها ، آخرین راهپیمایی که شرکت کرده اید ، آخرین نماز جمعه ای که رفته اید ، آخرین کتابی که خوانده اید ، نام چند تن از مراجع تقلید ، نقاط ضعف و قوتی که دارید و … از موضوعات مطرح شده در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشند.

در زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضیان می توانند جهت انجام ثبت نام هزینه را (در سال گذشته این مبلغ 36 هزار تومان تعیین شده بود) واریز کنند سپس اقدامات لازم را انجام دهند. در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 باید بگوییم که معمولا اواسط تیرماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد. شما می توانید برای اطلاع از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 98 بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴۰۳ نظر

 1. Avatar

  سلام فوق لیسانس آموزش ریاضی هستم با معدل ۱۷ آی و سن ۲۹ سال ایا میتوانم معلم ریاضی دبیرستان بشوم؟؟؟؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , بله شما دارای شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش , می باشید.

 2. Avatar

  سلام ثبت نام تمام شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , خیر در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش , شروع نشده است.

 3. Avatar

  سلام وقتتون بخیر من ۱۸سالمه امسال دیپلم میگیرم دیپلم تجربی میحواستم بدونم هیچ راهی واسه استخدامی آموزش پرور نیست برام؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما برای وارد شدن به دانشگاه فرهنگیان یا باید از طریق شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه و تراز لازم اقدام نمایید یا اینکه با دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی یکی از رشته های مورد نیاز این ارگان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایید.

 4. Avatar

  سلام کارشناسی علوم تربیتی ۲۷ساله هستم ایا امکانش هست شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شما با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام سال ۹۷ و ۲۷ سال سن مجاز به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای شغل آموزگار ابتدایی بوده اید لیکن برای سال ۹۸ ثبت نام این آزمون آغاز نگردیده و میبایست منتظر دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون باشید.

 5. Avatar

  سلام چراهیچ خبری نیست ثبت نام تموم شده؟مردادماه ثبت نامه یا آزمون ؟خواهشا جواب بدین

  • ایران مشاوره

   با سلام , زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش سال ۱۳۹۸ به صورت دقیق مشخص نیست . شما می توانید اطلاعات مربوطه را از طریق مراجعه به سایت ایران مشاوره و همچنین عضویت در کانال ایران مشاوره دریافت نمایید .

 6. Avatar

  فوق لیسانس حقوق میتونم شرکت کنم ایا

  • ایران مشاوره

   با سلام , شما باید اطلاعات لازم را از دفترچه آزمون استخدامی اموزش و پرورش سال ۱۳۹۸ دریافت نمایید که در حال حاضر منتشر نشده است و می توانید با مراجعه به سایت ایران مشاوره و همچنین عضویت در کانال های زیرمجموعه ایران مشاوره آخرین اخبار را دریافت نمایید .

 7. Avatar

  سرباز لیسانس تربیت بدنی میتونه ثبت نام کنه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر داوطلبان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش حتما می بایست تا زمان برگزاری این آزمون خدمت سربازی خود را تمام و کارت پایان خدمت را دریافت کرده باشند.

 8. Avatar

  سلام
  زمان ثبت نام گفته بودن اواخر خرداد ماه ولی فعلا خبری نشده
  لطفا زمان ثبت نام را اطلاع رسانی کنید باتشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام. در حال حاضر اطلاعیه خاصی مبنی بر زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است. شما میتوانید از طریق سایت ایران مشاوره و یا عضویت در کانال های زیرمجموعه ایران مشاوره، آخرین اطلاعیه های منتشر شده را پیگیری نمایید.

 9. Avatar

  سلام ببخشید ثبت نام تموم شده یانه چراهیچ خبری نیست؟

  • ایران مشاوره

   با سلام , در حال حاضر اطلاعیه خاصی مبنی بر آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است . شما می توانید اخبار جدید را از طریق مراجعه به سایت ایران مشاوره و یا عضویت در کانال های زیرمجموعه ایران مشاوره دریافت کنید .

 10. Avatar

  باسلام
  بنده۲۴ساله کارشناسی مدیریت دولتی با معدل۱۵به بالامیباشم فعلا در خدمت سربازی به سر میبرم برج۸سال۹۸از خدمت سربازی ت میشم خاستم بدونم با شرایط رشته دانشگاهی وخدمت سربازیم امکان شرکت در آزمون برای من امکانش هس؟ممنون میشم ج بدی مدیر جان

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش حتما می بایست تا زمان برگزاری این آزمون موفق به دریافت کارت پایان خدمت خود شده باشید در غیر اینصورت مجاز به شرکت در این دوره نخواهید بود.

 11. Avatar

  سلام
  با استفاده از ماده۲۸ آموزش و پرورش و با مدرک کارشناسی آی تی میتونم معلم ابتدایی شم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر شما برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شغل آموزگار ابتدایی حتما می بایست مدرک کارشناسی یکی از رشته های روانشناسی، علوم تربیتی، مشاوره و راهنمایی، آموزش ابتدایی و یا فلسفه آموزش و پرورش را دارا باشید.

 12. Avatar

  سلام ببخشید هنوز میشه ثبت نام کرد؟

 13. Avatar

  با سلام۳۶سال دارم فوق لیسانس علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی می توانم در این آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   درحال حاضر لیست رشته های آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد .شما باید منتظر اطلاع رسانی از سایت رسمی باشید .

 14. Avatar

  سلام ممکنه ازمون استخدامی چه تاریخی باشه؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد شما باید منتظر انتشار دفترچه راهنما ثبت نام از سایت رسمی باشید .

 15. Avatar

  سلام . توی مطلب فوق گفته شده تاریخ ثبت نام اواخر اردیبهشت . الان خرداد ماه هستیم و خبری نشده ! من از ثبت نام جا موندم یا تاریخا تغییر کرده ؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   درحال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد . داوطلبان جهت اطلاع از زمان ثبت نام باید منتظر اطلاع رسانی از سایت رسمی باشند .

 16. Avatar

  سلام من سرباز هستم آیا میتونم ثبتنام کنم برای استخدامی ؟!

  • ایران مشاوره

   باسلام
   با توجه به دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی در دوره قبل ملاک عمل جهت محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت تا روز برگزاری آزمون می باشد .

 17. Avatar

  سلام ببخشید کی ثبت نامش شروع میشه لطفا راهنمای کنین

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد . شما باید منتظر اطلاع رسانی از سایت رسمی برگزاری آزمون استخدامی باشید .

 18. Avatar

  سلام ببخشید کی و چجوری میتونیم ثبت نام کنیم میشهراهنمایی کنین ممنون میشم

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد. داوطلبان جهت ثبت نام باید به سایت رسمی مراجعه کرده و ثبت نام اینترنتی انجام دهند .

 19. Avatar

  سلام من کاردانی تربیت بدنی دارم میتونم درازمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی در دوره قبل داوطلبان با مدرک کارشناسی تربیت بدنی می توانستند در آزمون شرکت کنند. برای اطلاع از رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 20. Avatar

  سلام من کارشناسی حقوق دارم آیا می تونم در این آزمون شرکت کنم . باتشکر از راهنمایی شما

  • ایران مشاوره

   باسلام
   درحال حاضر دفترچه آزمون استخدامی از سایت رسمی منتشر نشده است . لیست رشته های مورد پذیرش در دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص خواهد شد .

 21. Avatar

  سلام.من رشته الاهیات هستم؛ثبت نام از کی شروع میشه..؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد داوطلبان باید منتظر اطلاع رسانی از سایت رسمی باشند .

 22. Avatar

  سلام من لیسناس حسابداری دارم برای دروس اختصاصی باید کتاب های هنر آموز حسابدار یا حسابدار را مطالعه کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در درجه اول باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید. تا اطلاع یابید که بنا به رشته تحصیلی شما چه شغلی در استان و محل زندگی شما ارائه شده است . در دوره قبل داوطلبان با مدرک کارشناسی حسابداری به عنوان حسابدار و هنر آموز حسابداری و… در آزمون شرکت کرده اند .

 23. Avatar

  سلام.من فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم.می تونم شرکت کنم؟ممنون از پاسخگوییتون

  • ایران مشاوره

   باسلام
   جهت اطلاع از اینکه آیا با مدرک مهندسی شیمی امکان شرکت در آزمون استخدامی وجود دارد یا خیر، باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 24. Avatar

  سلام…من کارشناسی علوم اقتصادی رو دارم…دبیری کدوم رشته رو میتونم انتخاب کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما با مدرک کارشناسی رشته علوم اقتصادی می توانید در این آزمون و شغل دبیری اقتصاد شرکت نمایید.

 25. Avatar

  سلام ببخشید کاردانی صنایع دستی ۲۷ سالم میتونم شرکت کنم در آزمون استخدامی

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما با مدرک کاردانی رشته صنایع دستی مجاز به شرکت در این آزمون نخواهید بود و حتما می بایست حداقل مدرک کارشناسی را دارا باشید.

 26. Avatar

  با سلام. بنده در حال خدمتم و اواخر تیرماه خدمتم تمام می شود. آیا امکان ثبت نام هست و در قسمت کارت پایان خدمت، چه گزینه ای باید نوشت. و با ارشدحسابداری، دبیر کدام رشته خواهند شد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   چنانچه شما تا قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش موفق به دریافت کارت پایان خدمت سربازی خود شوید مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود و با مدرک کارشناسی ارشد رشته حسابداری می توانید به عنوان هنر آموز حسابداری( دبیری) شرکت نمایید.

 27. Avatar

  با سلام.
  من مدرک کاردانی کامپیوتر (نرم افزار) دارم و سنم ۳۲ سال هست .
  آیا میتونم در آزمون استخدام شرکت کنم؟
  محدودیت سنی ندارم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   با توچه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شرایط سنی برای داوطلبان با مدرک کاردانی تا ۳۰ سال می باشد.

 28. Avatar

  سلام با لیسانس حسابداری میشه دبیری ابتدایی شرکت کرد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شغل آموزگار ابتدایی حتما میبایست مدرک کارشناسی و یا کارشناسی ارشد یکی از رشته های : روانشناسی، راهنمایی و مشاوره، علوم تربیتی، آموزش ابتدایی، برنامه ریزی درسی و یا فلسفه تعلیم و تربیت را دارا باشید.

 29. Avatar

  باسلام ببخشید من فوق لیسانس مدیریت دولتی دارم آیا میتونم در آزمون شرکت کنم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • ایران مشاوره

   باسلام
   جهت اطلاع از اینکه آیا با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت دولتی امکان شرکت در آزمون استخدامی وجود دارد یا خیر باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 30. Avatar

  سلام
  من فوق دیپلم مکانیک خودرو دارم آیا من هم میتونم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر لیست رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی مشخص نمی باشد داوطلبان جهت اطلاع از رشته های مورد پذیرش باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند .

 31. Avatar

  سلام. قرار بود ۲۴اردیبهشت دفترچه آزمون بیاد. اومده که من نمی تونم پیدا کنم یا هنوز نیومده؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   خیر در حال حاضر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است احتمالا تا اواخر اردیبهشت منتشر شود .

 32. Avatar

  سلام من فارق التحصیل رشته مهندسی الکترونیک هستم فرزند جانباز ۵٠٪؜ میتونم شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله طبق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما مجاز به شرکت در این آزمون با استفاده از سهمیه جانباز ۵۰ درصد خواهید بود.

 33. Avatar

  من فارق التحصیل حسابداری هستم کارشناسی ولی نه مدرک موقتم‌اومده ن دانشنامم با گواهی فارق التحصیلی قابل قبول است شرکت کنم‌ واینکه رشته منو‌میخوان

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله طبق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما ضمن دارا بودن گواهی فارغ التحصیلی مقطع کارشناسی رشته حسابداری مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 34. Avatar

  باسلام من لیسانس رشته شیمی هستم اما معدلم زیر۱۴ است ایا میتوانم در ازمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم؟توروخدا راهنمایی کنید ایا شرط معدل دارد

  • ایران مشاوره

   با سلام
   حداقل شرط معدل لازم برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مقاطع تحصیلی مختلف بعد از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون مشخص خواهد شد و شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی رشته شیمی مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 35. Avatar

  سلام وقت بخیر.. من درحال حاضر سرباز هستم ولی ماه مهر سربازیم تموم میشه ایا میتونم ثبت نام کنم یا خیر…ضمن این که فوق دیپلم حسابداری دارم و ۲۲سالمه…سپاس

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر آقایان برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش حتما می بایست دارای کارت پایان خدمت سربازی بوده و یا تا زمان برگزاری این آزمون خدمت خود را به پایان رسانده باشند.

 36. Avatar

  دانشجوهای کارشناسی ک مدرک دیپلم دارن هم میتونن شرکت کنن؟ یا حتما باید فارق التحصیل باشن؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر دانشجویان در صورتی که تا زمان برگزاری این آزمون فارغ التحصیل نشده باشند حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندارند و حتما می بایست بعد از فارغ التحصیلی برای شرکت در این آزمون اقدام نمایند و معمولا با مدرک دیپلم پذیرش نخواهند داشت.

  • Avatar

   سلام من دانشجوی ترم اخرهستم و خرداد ماه درسم تموم میشه ایا میتونم توی ازمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله دانشجویان ترم آخر در صورتی که تا قبل از زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش فارغ التحصیل شده باشند مجاز به شرکت در این آزمون خواهند بود.

 37. Avatar

  سلام
  ملاک پذیرش، فارغ التحصیلی تا زمان ثبت نام آزمون است یا تا زمان برگزاری آزمون؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا زمان برگزاری این آزمون می باشد.

 38. Avatar

  سلام٬من رشته ی مهندسی معماری خوندم توی چه رشته هایی میتونم شرکت کنم؟واگر یکی از پدر و مادر فرهنگی باشند تاثیری در قبولی داره؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   شما می توانید برای شغل هایی نظیر دبیری هنر ،هنر آموز نقشه کشی عمومی و … در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید. بله فرهنگی بودن والدین می تواند در مرحله مصاحبه شما را در اولویت پذیرش قرار دهد.

 39. Avatar

  سلام .وقت بخیر .یه سوال داشتم بنده ۲۲ سالمه دانشجو کارشناسی علوم تربیتی هستم میتونم برای آزمون استخدامی۹۸ آوزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر شما برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش وپرورش حتما می بایست تا زمان ثبت نام این آزمون از مقطع کارشناسی رشته علوم تربیتی فارغ التحصیل شده باشید.

 40. Avatar

  سلام وقتتون بخیر من لیسانس زبان وادبیات فارسی دارم ۲۶سالمه میتونم تو این ازمون شرکت کنم ایا؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شما با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ مجاز به شرکت در این آزمون با مدرک کارشناسی زبان و ادبیات فارسی خواهید بود.

 41. Avatar

  سلام و عرض ادب.خواهشااگه میشه بامسئولین در مورد معدل صحبت کنین.آخه داخل دانشگاه پیام نور خیلی سخته معدل۱۴بشه حالاماکه معدل ۱۳هستم نبایددیگه امتحان بدیم. باتشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام
   حداقل معدل ملاک برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۸ بعد از انتشار دفترچه راهنمای این آزمون مشخص خواهد شد.

 42. Avatar

  سلام من لیسانس حسابداری دارم ومتولد۱۳۶۵/۷/۲۰ میباشم ودوسال سابقه تدریس نهضت فرد به فرد را دارم ایا میتونم دراین ازمون شرکت کنم وامکان قبولیم ایاهست

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شرایط سنی برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس درآزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ۳۵ سال می باشد و شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی رشته حسابداری مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 43. Avatar

  با عرض سلام سوالی که داشتم این بود که بنده کارشناسی مهندسی شیمی دارم مجاز به شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرروش هستم.
  با عرض تشکر

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر لیست رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی مشخص نمی باشد جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام باشید .

 44. Avatar

  سلام. روزبخیر
  میخواستم بدونم زمان شروع ثبت نام آزمون استخدامی چه تاریخی است؟ و همینطور نحوه ی ثبت نام به چه صورت است؟
  با تشکر

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد. در صورتی که رشته شما بین رشته های مورد پذیرش باشد و همچنین از استان و شهرستان شما پذیرش داشته باشند .می توانید با مراجعه به سایت رسمی ثبت نام اینترنتی انجام دهید .

 45. Avatar

  سلام . من لیسانس حسابداری ام و ۲۱ سالمه ایا میتونم شرکت کنم توی ازمون؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی رشته حسابداری مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 46. Avatar

  با سلام و خسته نباشید
  من درحال حاضر در حال تحصیلم و احتمالا تا آخر شهریور ماه دفاع میکنم و مدرک فوق لیسانسم رو میگیرم
  الان برای ثبت نام من باید با لیسانس شرکت کنم یا فوق لیسانس ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   چنانچه رشته تحصیلی شما برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرش داشته باشد و شما نیز تا زمان برگزاری این آزمون از مقطع کارشناسی ارشد فارغ التحصیل نشده باشید میبایست با مدرک کارشناسی خود شرکت نمایید.

 47. Avatar

  سلام من ۳۲ساله رشته ی علوم تربیتی از دانشگاه پیام نور بامعدل ۱۵ هستم آیا امسال۹۸ آزمون آموزش و پرورش برای آزمون استخدامی این رشته ی دانشگاهی من رو شامل میشه؟ بامعدلم میتونم؟درآزمون شرکت کنم یانه خیلی استرس دارم.

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله با توجه به شرایط ذکر شده در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما با ۳۲ سال سن و معدل ۱۵ و مدرک کارشناسی رشته علوم تربیتی مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 48. Avatar

  سلام.خسته نباشید.با مدرک کاردانی شیمی هم میشه شرکت کرد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش دوره قبل شما مجاز به شرکت در این آزمون با مدرک کاردانی رشته شیمی نمی باشید.

 49. Avatar

  سلام خسته نباشید.
  ی سوالی خیلی مهم دارم بنده کارشناس علوم اجتماعی میباشم.معدلم ۱۳ میباشدبنظرشمامیتونم درازمون شرکت کنم.واگ شرکت کنم وقبول بشم ردم نمیکنن؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ حداقل معدل ملاک برای دارندگان مدرک کارشناسی بالای ۱۴ می باشد که در این صورت شما مجاز به شرکت در این آزمون نخواهید بود.

 50. Avatar

  سلام وقت بخیر بنده فوق دیپلم رشته حسابداری هستم شرایط ثبت نام در این آزمون را دارا هستم یا خیر؟؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر لیست رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی مشخص نمی باشد برای اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 51. Avatar

  سلام خسته نباشید
  بنده ۳۵سال سن دارم لیسانس مدیریت صنعتی هستم آیاشرایط استخدامی دراین رشته رادارم؟باتشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شما با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ با مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی و ۳۵سال سن مجاز به شرکت در این آزمون و شغل کارشناس بررسی اسناد و مدارک، حسابدار، کارشناس امور حمل و نقل خواهید بود.

 52. Avatar

  سلام.وقت بخیر من لیسانس دارم الان درحال خدمت سربازی می باشم ۲۴مهر ۹۸ امسال خدمتم تموم میشه حدود۵ماه دیگه اگه در ازموزن شرکت کنم قبول بشم مشگلی پیش نمیادش .چ زمانی باید کارت پایان خدمت روتحویل ارائه بدم

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره قبل ملاک عمل برای محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت تا زمان برگزاری آزمون استخدامی می باشد .

 53. Avatar

  باسلام ،من مدرک کاردانی ساختمان دارم و۲۵سال سن دارم میتونم ثبت نام کنم؟باسپاس

  • ایران مشاوره

   باسلام
   جهت اطلاع از اینکه آیا با مدرک کاردانی ساختمان امکان شرکت در آزمون وجود دارد یا خیر، باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 54. Avatar

  سلام وقتتون بخیر
  بنده تیرماه در رشته مدیریت گردشگری فارغ التحصیل میشم
  ۲۷ سالم هست میتونم در آزمون شرکت کنم؟
  با سپاس فراوان

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه آزمون استخدامی در دوره قبل ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فراغت از تحصیل تا زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد .

 55. Avatar

  عرض ادب و احترام بنده لیسانس حقوق دارم و ۲۵ سال سن دارم میتونم در آزمون شرکت کنم ؟ با تشکر

  • ایران مشاوره

   باسلام
   برای اطلاع از اینکه آیا با مدرک کارشناسی حقوق امکان شرکت در آزمون استخدامی سال ۹۸ وجود دارد یا خیر ، باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 56. Avatar

  سلام من لیسانس علوم تربیتی دارم سنم ۲۴ساله آیا میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله طبق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی علوم تربیتی تا ۳۵ سال مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 57. Avatar

  سلام. من ترم آخر کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار هستم و ۲۱سالمه، آیا میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   درصورتی که تا تاریخ برگزاری آزمون فارغ التحصیل شوید، می توانید در آزمون شرکت کنید. همچنین جهت اطلاع از رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

  • Avatar

   سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی فناوری نقشه برداری هستم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 58. Avatar

  سلام
  ببخشید من لیسانس مهندسی فناوری اطلاعات هستم امکان ثبت نام براب من وجود داره؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   جهت اطلاع از اینکه آیا با مدرک کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات امکان شرکت در آزمون استخدامی وجود دارد یا خیر ، باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 59. Avatar

  سلام من فوق دیپلم نرم افزار دارم سنم ۲۱ساله میتونم شرکت کنم در این آزمون ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره قبل شما برای شرکت در این آزمون با مدرک کاردانی نرم افزار کامپیوتر مجاز نخواهید بود.

 60. Avatar

  سلام. من لیسانس رشته ایرانشناسی دارم میخواستم بدونم میشه تو آزمون استخدامی بعنوان رشته تاریخ شرکت کنم.با سپاس

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در آزمون استخدامی دوره قبل با مدرک کارشناسی ایران شناسی داوطلب پذیرش نداشته اند. شما جهت اطلاع از رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید البته رشته تحصیلی شما باید با شغل انتخابی مرتبط باشد .

 61. Avatar

  سلام
  زمان ثبت نام کی هست؟

  • ایران مشاوره

   باسلام در حال حاضر زمان دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشخص نمی باشد احتمالا در اواخر اردیبهشت ثبت نام انجام شود.

 62. Avatar

  با سلام. می خواستم بدونم از زمان ثبت نام آزمون استخدامی تا برگزاری آزمون حداقل چقدر فاصله برای کسب آمادگی وجود داره؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   بله فرصت آمادگی برای آزمون وجود دارد .طبق دفترچه دوره قبل داوطلبان در اردیبهشت سال ۹۷ اقدام به ثبت نام کردند و زمان برگزاری آزمون تیر ماه بوده است.

 63. Avatar

  سلام
  من لیسانس مهندسی نفت دارم با معدل ۱۶ …میدونم باید دفترچه بیاد ک مشخص بشه ولی احتمال داره رشته من جزئش باشه یا مثلا ربط داره ب رشته شیمیی ..لطفا جواب بدید

 64. Avatar

  سلام وقتتون بخیر. ببخشید زمان ثبت نام چه روزی هست؟ ممنونم

 65. Avatar

  سلام من ترم ۴ مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه حضرت معصومه قم هستم با توجه به اینکه دوره ی لیسانس پیوسته ی ما ۷ ترمه هست اگه بتونم کاردانیم رو معادل سازی کنم و از دانشگاه مدرک بگیرم با فوق دیپلم میتونم شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر با توجه به دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره قبل برای شرکت در این آزمون و شغل دبیری زبان و ادبیات انگلیسی حداقل مدرک مورد نیاز کارشناسی می باشد و شما با مدرک کاردانی این رشته مجار به شرکت در این آزمون نخواهید بود.

 66. Avatar

  با سلام. کارشناسی الهیات گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی در چه رشته هایی می تواند ثبت نام کند؟ ممنون.

  • ایران مشاوره

   باسلام در حال حاضر دفترچه جدید آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتشر نشده است داوطلبان جهت اطلاع از رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند .

 67. Avatar

  با عرض سلام و تشکر از هطلاع رسانی شما
  من کارشناس روانشناسی بالینی هستم، آیا برای رشته من فرصت شغلی در این آزمون وجود دارد یا خیر؟
  با سپاس

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره قبل، شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی رشته روانشناسی بالینی مجاز به شرکت در این آزمون و شغل دبیری روانشناسی و یا آموزگاری ابتدایی خواهید بود.

 68. Avatar

  سلام من لیسانس مهندسی پزشکی گرایش بیوالکتریک دارم می تونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   جهت اطلاع از اینکه آیا با مدرک کارشناسی مهندسی پزشکی امکان ثبت نام در آزمون استخدامی سال ۹۸ وجود دارد یا خیر باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 69. Avatar

  سلام من فوق لیسانس مدیریت بحران دارم. میتونم تو ازمون شرکت کنم . تو چه قسمتی باید ثبت نام کنم.

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ مشخص نمی باشد داوطلبان باید منتظر دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 70. Avatar

  با سلام.
  در شرایط اختصاصی گفته شده: “متناسب با رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پرورش تعیین می شود.” ینی برای قد هم همینطوره یا نه قد باید برای دختران بالای ۱۶۰ باشه؟

  پذیرش به صورت بومی انجام خواهد میشه امکانش نیست من که در یه شهر دیگم شهر محل سکونتم رو انتخاب کنم؟

 71. Avatar

  سلام میشود با مدرک لیسانس زیست شناسی گرایش گیاهی و ارشد بیوفیزیک برای دبیری زیست ازمون داد.؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   چنانچه شما قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شغل دبیری زیست شناسی با مدرک کارشناسی زیست شناسی را داشته باشید مجاز به شرکت خواهید بود ولیکن در صورت شرکت با مدرک کارشناسی ارشد می بایست مدرک لیسانس و فوق لیسانس شما مرتبط باشند.

 72. Avatar

  سلام من رشته ی مهندسی کامپیوتر میخونم الان ترم دوم هستم میتونم برای سال بعد برم رشته حسابداری شهر دگ تو کارنامه سبزم هم رتبه قبولیشو اوردم….

 73. Avatar

  سلام من مدرک کارشناسی حسابداری دارم این امکان وجود داره که برای اموزگاری ابتدایی شرکت کنم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شغل آموزگار ابتدایی حتما می بایست مدرک کارشناسی شما یکی از رشته های مشاوره و راهنمایی، روانشناسی، علوم تربیتی، برنامه ریزی درسی، فلسفه تعلیم و تربیت و یا آموزش ابتدایی باشد.

  • Avatar

   با سلام. من کارشناسی الهیات، گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی دارم. در جه رشته هایی می توانم ثبت نام کنم؟ ممنون.

 74. Avatar

  سلام من لیسانس مهندسی معماری دارم ۲۲ سالمه
  تا بهمن ۱۳۹۸ معافیت تحصیلی دارم. میتونم شرکت کنم؟؟؟

 75. Avatar

  سلام من لیسانس مهندسی برق دارم می تونم از دبیری فیزیک یا ریاضی تو ازمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شغل دبیری ریاضی و فیزیک می بایست عنوان مدرک کارشناسی شما رشته فیزیک، ریاضی و یا آمار باشد. لیکن شما ضمن دارا بودن لیسانس مهندسی برق مجاز به شرکت برای هنر آموز الکترونیک خواهید بود.

 76. Avatar

  سلام من کارشناسی مهندسی برق دارم می تونم دبیری فیزیک یا ریاضی تو ازمون شرکت کنم

 77. Avatar

  سلام من دانشجوی روان شناسی ام ترم آخر و ۲۰ سالمه می تونم در آزمون استخدامی شرکت کنم بارشته روان شناسی ؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در صورتی که تا زمان برگزاری آزمون فارغ التحصیل شوید می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید .

  • Avatar

   سلام .وقت بخیر،من دانشجوی ترم آخر روانشناسی هستم امتحانم ۹تیرتموم میشه،میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   ملاک عمل برای تاریخ فراغت از تحصیل تا زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد .

 78. Avatar

  سلام.من لیسانس شیمی کاربردی دارم و معدلم هم تقریبا ۱۴٫برای استخدام شرط معدل هست؟
  سربازیم هم تازه تموم شده و گواهی موقت مدرکم هم ممکنه تا زمان ثبت نام آزمون آماده نشه.به نظر شما مشکلی بوجود میاد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله حداقل معدل لازم جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای مدرک تحصیلی لیسانس ۱۴ میباشد و چنانچه شما تا زمان برگزاری آزمون فارغ التحصیل شده باشید مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود و گواهی موقت مدرک را نیز تا زمان ثبت نام حضوری می بایست ارائه دهید.

 79. Avatar

  سلام من کارشناسی مهندسی برق دارم می تونم دبیری ریاضی یا فیزیک شرکت کنم تو ازمون

 80. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید
  سال های قبل آیا فارغ التحصیلان ارشد شیمی میتوانستند در مقطع ابتدایی آزمون استخدامی تبت نام کنند؟
  با تشکر ویژه

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه آزمون استخدامی در دوره قبل داوطلبان با مدرک کارشناسی ارشد شیمی می توانستند برای شغل دبیری شیمی در آزمون شرکت کنند امکان شرکت برای شغل آموزش ابتدایی وجود نداشته است.

 81. Avatar

  سلام وقت بخیر کاردانی من حسابداری بوده کارشناسی تغییر دادم رفتم هنر و کارشناسی رو گرفتم الان ارشد حسابداری ام میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

 82. Avatar

  با سلام خدمت مشاور محترم
  من کارشناسی علوم تربیتی و به دنبال ان ارشد روانشناسی تربیتی رو گرفتم می خواستم بدونم ایا می تونم به عنوان یک معلم باتوجه به رشته های سال ۹۷خدمت کنم بی صبرانه منتظرم
  با تشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش دوره قبل شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته علوم تربیتی مجاز به شرکت در این آزمون برای سال ۹۸ خواهید بود.

 83. Avatar

  سلام .من کاردانی ناپیوسته نرم افزار و کارشناسی ناپیوسته نرم افزار ترم آخر هستم، آیا من می تونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟ و این که تاریخ دقیق ثبت نام کی هست چون من خیلی استرس دارم از این که تاریخ ثبت نام بگذره و من متوجه نشم

 84. Avatar

  سلام. من کاردانی شیمی آزمایشگاهی غذایی دارم و کارشناسی صنایع غذایی میتونم توی آزمون شرکت کنم؟

 85. Avatar

  سلام من متولد۵فروردین ۶۳ هستم ولیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم باتوجه ب شرط سنی ….اگه میتونم لطفا راهنمایی کنین منابع رو چون اصلا هیچ چی نخوندم برام خیلی حیاتیه ممنون

  • ایران مشاوره

   باسلام طبق دفترچه دوره قبل شرط سنی با مدرک کارشناسی حداکثر ۳۵ سال بوده است .اما جهت اطلاع از شرایط آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 86. Avatar

  با سلام.تعداد نفراتی ک با آزمون امسال جذب میشن چندنفرند؟

  • ایران مشاوره

   باسلام در حال حاضر تعداد نفرات شرکت کننده و ظرفیت آزمون استخدامی در سال ۹۸ مشخص نمی باشد داوطلبان جهت اطلاع از ظرفیت آزمون استخدامی باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 87. Avatar

  سلام من لیسانس مهندسی برق دارم می تونم دبیری فیزیک یا ریاضی شرکت کنم

 88. Avatar

  سلام. من متولد ۱۳۶۵ و دارای مدرک لیسانس حوزه علمیه هستم ایا میتوانم در آزمون استخدام آموزش و پرورش شرکت کنم؟

 89. Avatar

  سلام ببخشید یک سوال خارج بحث داشتم
  من کارمند رسمی وزارت بهداشت هستم می تونم به وزارت اموزش پرورش برای منصب مراقب سلامت انتقال بدم.

 90. Avatar

  سلام من کارشناسی بهداشت عمومی هستم می خواستم بدونم توی این ازمون نمی تونم با مدرک کارشناسی شرکت کنم/
  اینکه نوشته مدرک علوم تجربی یعنی با مدرک دیپلم امکانش هست ؟ یانه؟

 91. Avatar

  تورو خدا جواب بدین ایا گرایش زبان انگلیسی که زده همون مترجمی زبان انگلیسی هست؟

 92. Avatar

  لیسانس زبان انگلیسیم ، پایان خدمتمم همین امروز اومد . خدا شاهده عین گرگ منتظر آزمونم همه سوالاتو قلع و قمع کنم

 93. Avatar

  با سلام من کارشناسی ناپیوسته نرم افزار کامپیوتر دارم
  ایا میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 94. Avatar

  سلام.. من کاردانی مکانیک جامدات دارم. میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت اطلاع ازشرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 95. Avatar

  سلام من لیسانس اقتصاد نظری و فوق لیسانس روانشناسی دارم هر دو تاشم از دانشگاه الزهرا
  الان من میتونم با فوق لیسانسم برای اموزگاری ابتدایی اموزش و پرورش ثبت نام کنم ؟؟
  ممنون از پاسخگویتون

  • ایران مشاوره

   با سلام
   چنانچه شما با مدرک کارشناسی ارشد رشته روانشناسی قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای شغل آموزگار ابتدایی را داشته باشید حتما می بایست عنوان مدرک کارشناسی شما نیز روانشناسی باشد.

 96. Avatar

  اگر برای رشته ی من فقط معلم آقا میخواستن،میشه من هم تو آزمون شرکت کنم به امید اینکه شاید قبول وانتخاب بشم؟

 97. Avatar

  سلام
  آیا فرزندان بازنشستگان آموزش و پرورش در انتخاب شدن نسبت به بقیه شانس بیشتری دارند یاخیر؟

 98. Avatar

  سلام،ببخشید برای شرکت در ازمون اموزش وپرورش میشه با مدرک کاردانی و کارشناسی غیر مرتبط شرکت کرد؟؟من کاردانی طراحی و دوخت و کارشناسی حسابداری دارم،تورو خدا جواب بدید

  • ایران مشاوره

   با سلام
   چنانچه با مدرک کاردانی قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را داشته باشید در صورت نیاز ارگان مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود لیکن برای شرکت با مدرک کارشناسی ناپیوسته حتما می بایست مدرک کاردانی و کارشناسی شما مرتبط باشد.

 99. Avatar

  سلام من کاردانی طراحی لباس و کارشناسی حسابداری دارم آیا میتونم برا هنر آموز حسابداری شرکت کنم؟؟؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   چنانچه شما قصد شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک کارشناسی ناپیوسته رشته حسابداری را داشته باشید حتما می بایست عنوان مدرک کاردانی شما نیز حسابداری باشد.

 100. Avatar

  سلام
  من لیسانس شیمی دارمو سرباز معلمم اخر خرداد ماه سربازیم تموم میشه میخواستم ببینم من میتونم تو ازمون شرکت کنم یا ن؟
  بعد ایا سرباز معلم بودن من کمکی تو ازمون برای من داره یا ن؟
  ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام
   در صورت پایان دوره خدمت سربازی تا زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود و داشتن سابقه تدریس در مرحله مصاحبه میتواند در روند پذیرش شما تاثیر گذار باشد.

  • Avatar

   سلام من کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی هستم.میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پروش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   شما جهت اطلاع از اینکه آیا با مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی می توانید در آزمون استخدامی شرکت کنید یا خیر باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 101. Avatar

  سلام
  برای آزمون معام ابتدایی باید چه مدرکی داشت؟کسانی که دوره تربیت معلم جهادهای دانشگاهی را گذراندند میتوانند در این آزمون شرکت کنند؟
  برای معلم پرورشی چه مدرکی نیاز است؟

 102. Avatar

  باسلام من میخوام بدونم زمان ثبت نام استخدام اموزش پرورش چه تاریخی هست منم لیسانس شیمی هستم میتونم شرکت کنم بعدش من برا استخدام چه کتابی ازکجا تهیه کنم ممنون

 103. Avatar

  سلام من دیپلم دارم و تازه ثبت نام کردم برای کاردانی ، پدرم بازنشسته آموزش پرورش هست و مادرم هم مدیر بودن که فوت کردن ، ایا میتونم استخدام بشم و بعد از پایان دوره کاردانی مدرک جدید رو ارائه بدم ، درضمن پدرم رزمنده و جانباز نیز هستن ،؟ ممنون

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در زمان ثبت نام مدرک دانشگاهی خود را ارائه دهند.

 104. Avatar

  با سلام. فارغ تحصیل رشته رادیولوژی هستم. برای رشته ما امکان شرکت وجود نداره؟

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 105. Avatar

  سلام مشاورین گرامی‌
  خسته نباشید من۳۱ سالمه و مدرکم علوم تربیتی بت گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی فارغ التحصیل از دانشگاه الزهرای تهران هستم
  آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم
  تشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله طبق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی دوره قبل شما با دارا بودن مدرک کارشناسی رشته علوم تربیتی تا ۳۵ سال و کارشناسی ارشد تا ۴۰ سال مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 106. Avatar

  سلام خداقوت
  عذر میخوام من لیسانس علوم تربیتی با گرایش مدیریت و برنامه ریزی آموزشی از دانشگاه الزهرای تهران هستم میتونم توو آزمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 107. Avatar

  سلام
  من دومین سال که سرباز معلمم یعنی اول تیر ماه سربازیم تموم میشه میخواستم ببینم ایا میتونم در ازمون شرکت کنم یا ن؟
  بعد ایا این سرباز معلم بودن من در ازمون استخدامی کمکی به من میکنه یان خیر؟
  ممنون

 108. Avatar

  سلام
  با مدرک داروسازی در کدام رشته ازمون اموزش و پرورش میتوانم شرکت کنم

 109. Avatar

  با سلام
  زمان آزمون احتمالاً تیرماه خواهد بود؟ ممکنه زودتر هم برگزار بشه؟

  • ایران مشاوره

   باسلام در حال حاضر تاریخ دقیقی جهت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است داوطلبان برای اطلاع از زمان ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون باید منتظردفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 110. Avatar

  سلام.من متولد ۷۵هستم یعنی ۲۲ساله.لیسانس دارم.شرط سنی ۳۵هست ینی من نمیتونم شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   منظور از شرایط سنی برای متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش این می باشد که شما تا سن ۳۵ سال مجاز خواهید بود برای این آزمون شرکت نمایید.

 111. Avatar

  سلام. من کارشناس پرستاری هستم ایا میتوتم تو ازمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 112. Avatar

  سلام خسته نباشید
  من بامدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی میتونم درآزمون استخدامی شرکت کنم؟
  توچه رشته ای میتونم ؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در آزمون استخدامی دوره قبل داوطلبان می توانستند با مدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی به عنوان شغل مسئول امور انتقال خون شرکت کنند اما جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 113. Avatar

  با سلام
  من لیسانس حقوق دارم در چه رشته ای میتونم در اموزش و پرورش ۹۸ شرکت کنم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم.

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان در آزمون استخدامی دوره قبل با مدرک کارشناسی حقوق به عنوان کارشناس حقوقی پذیرش شده اند اما جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 114. Avatar

  سلام من رشتم حقوقه چرا تو لیست نیس..میتونم ب عنوان معارف ثبت نام کنم؟!

 115. Avatar

  سلام
  من فوق دیپلم رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر رو دارم .
  میتونم آزمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ برای شرکت در این آزمون و رشته مهندسی نرم افزار کامپیوتر حتما میبایست مدرک تحصیلی شما کارشناسی ارشد و دکتری باشد.

  • Avatar

   با سلام من سرباز معلمم که تاریخ۹۸.۴.۱ خدمتم به پایان میرسه و دو سال معلم بودم. میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   ملاک عمل برای محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت تا زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش می باشد.

 116. Avatar
  عبدالمطلب یاراحمدی

  سلام.من کارشناسی حسابداری دارم.به نظر شما من اگر ثبت نام کنم واینکه قبول بشوم برای تدریس حسابداری من را به کارگیری میکنند؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی رشته حسابداری مجاز به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهید بود و در صورت قبولی به عنوان هنر آموز حسابداری برای کار تدریس وارد این ارگان خواهید شد.

 117. Avatar

  سلام با رشته پرستاری هم میشه تو آزمون شرکت کرد؟

 118. Avatar

  سلام. رشته تحصیلی من علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری میباشد بنظر شما واسه شغل دبیری علوم اجتماعی این گرایش میتونه شرکت کنه یا تو زیر گروه رشته های این شغل قرار بگیره؟ ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام
   با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سال ۹۷ شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته علوم اجتماعی (کلیه گرایش ها) مجاز به شرکت در شغل دبیری علوم اجتماعی در این آزمون خواهید بود.

 119. Avatar

  سلام. من رشته م مددکاری هست، در آزمون استخدامی آموزش و پرورش امکان داره واسه دبیری علوم اجتماعی این رشته رو بخوان؟ممنونم

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و شغل دبیری علوم اجتماعی حتما میبایست کارشناسی و کارشناسی ارشد یکی از رشته های جامعه شناسی، علوم اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی، مردم شناسی و دبیری علوم اجتماعی را دارا باشید.

 120. Avatar

  سلام. رشته تحصیلی من علوم اجتماعی گرایش پژوهشگری میباشد. در استخدامی های قبل برای آموزش و پرورش گرایش من رو نمیخواستن،امکان داره در این استخدامی این گرایش وجود داشته باشه؟ لطفا راهنماییم کنید

 121. Avatar

  سلام وقت بخیر.من دی سال ۹۷ ترم آخر کارشناسی آموزش زبان انگلیسی رو گذروندم میخاسم بدونم میتونم تو آزمون شرکت کنم !؟ ممنون

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله چنانچه تا زمان برگزاری آزمون آموزش و پرورش از مقطع کارشناسی رشته زبان انگلیسی فارغ التحصیل شده باشید مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 122. Avatar

  باسلام بافوق دیپلم شبکه های کامپیوترهم میشه در ازمون استخدامی اموزش و پرورش برای هنر اموز ثبت نام کنیم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر شما در صورت دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد و دکتری رشته شبکه های کامپیوتر مجاز به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خواهید بود.

 123. Avatar

  سلام
  این تاریخی که جهت ثبت نام اعلام شده قطعیه؟ منظورم اینه که صد در صد آزمون برگزار میشه؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   تاریخ دقیقی جهت ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش اعلام نشده است . داوطلبان برای اطلاع از زمان ثبت نام باید منتظر اطلاعیه سازمان سنجش باشند.

 124. Avatar

  سلام مجری استخدامی آموزش و پرورش سازمان سنجشه یا جهاد دانشگاهی؟

 125. Avatar

  سلام من الان ترم اخر مهندسی برق هستم تا اخر تیر فارغ التحصیل می شم می تونم تو سال ۹۸ تو ازمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام
   چنانچه شما تا زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش از مقطع کارشناسی رشته مهندسی برق فارغ التحصیل شده باشید مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 126. Avatar

  میخاستم بدونم با مدرک لیسانس آموزش زبان انگلیسی میشه شرکت کنم تو آزمون!؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله طبق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سال ۹۷ شما ضمن دارا بودن مدرک کارشناسی رشته آموزش زبان انگلیسی مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 127. Avatar

  سلام وققتون بخیر ، اگه فارغ التحصیلی دی ۹۷ باشم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم !؟ ممنونم اگه راهنمایی کنید.

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شما در صورت فارغ التحصیلی تا زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 128. Avatar

  سلام. من میدونم که هنوز دفترچه آزمون آموزش و پرورش نیومده. ولی ممنون میشم بگید حدستون در مورد زمان برگزاری آزمون کی هست با توجه به مشکلاتی از قبیل سیل که پیش اومده میگن شاید به تعویق بیفته. ممنون میشم در جریان بذارید

 129. Avatar

  سلام . منی که هنوز مدرک نگرفتم میتونم امتحانی شرکت کنم ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش حتما میبایست تا زمان برگزاری آزمون فارغ التحصیل شده باشید.

 130. Avatar

  سلام.خسته نباشید. من فوق لیسانس شیمی هستم. میخواستم بدونم اگر برای دبیری شیمی ثبت نام کنم، نهایتا در چه مقطعی قرار خواهم گرفت؟؟؟ ابتدایی، دوره اول متوسطه یا دوره ی دوم متوسطه؟؟

 131. Avatar

  سلام برای یک بار هم که شده سوال من رو جواب بدین؟ من اگر درصدایی که پارسال تو کنکور زدم امسال هم بزنم رتبه ام مثل پارسال میشه یا خیلی بدتر میشه؟

 132. Avatar

  با سلام
  با فوق دیپلم شبکه های کامپیوتری هم میشه در ازمون استخدامی اموزش و پرورش برای اموزگار ابتدایی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر طبق دفترچه راهنمای ثبت نام دوره های قبل آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای شرکت در این آزمون و رشته شبکه های کامپیوتری معمولا از داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و بالاتر ثبت نام صورت می گیرد.

 133. Avatar

  سلام
  یه سئوال دیگه
  میشه یه شهری که نزدیک محل سکونتم هست رو انتخاب کنم و بعدا انتقالی بگیرم؟

 134. Avatar

  معمولا رشته ی ما رو نمیخوان…من دوساله میخوام شرکت کنم اما نمیخوان،میشه یه رشته ای غیر از رشته ی خودم رو انتخاب کنم واسه تدریس؟
  من رشته ام تاریخ هست

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش حتما می بایست رشته و مدرک تحصیلی شما با شغل انتخابی مرتبط باشد.

 135. Avatar

  با سلام
  من دانشجوی دکتری ریاضی هستم و سابقه تدریس در مقطع ابتدایی را دارم می خواستم بدونم در ازمون در اموزش ابتدایی می تونم شرکت کنم؟باتشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش وپرورش و شغل آموزش ابتدایی میبایست کارشناسی و کارشناسی ارشد شما در رشته آموزش ابتدایی، برنامه ریزی درسی، تمامی گرایش های رشته علوم تربیتی، فلسفه تعلیم و تربیت، مشاوره و راهنمایی و کلیه گرایش های رشته روانشناسی باشد.

 136. Avatar

  با سلام.من ۱/۴/۹۸سربازیم تموم میشه میتونم ثبت نام کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره قبل ملاک عمل برای محاسبه تاریخ کارت پایان خدمت تا زمان آزمون می باشد .

 137. Avatar

  سلام من از دانشگاه فارغ التحصیل شدم اما هنوز دنبال مدرکم نربتم که بگیرم زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش لازم هست مدرک رو گرفته باشیم یا نه؟
  لطفا جواب بدید منتظرم

 138. Avatar

  سلام میخواستم بدونم لیسانس مهندسی اقتصاد کشاورزی میتونم درآزمون شرکت کنم یا نه

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون، باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 139. Avatar

  با سلام
  من فارغ التحصیل دکترای شیمی و ۳۱ ساله هستم.
  قادر به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پروش هستم؟

  ممنونم

  • ایران مشاوره

   باسلام
   درصورتی که رشته تحصیلی شما (شیمی) در بین رشته های مورد پذیرش سال ۹۸ باشد می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید .

 140. Avatar

  رشته من کارشناسی ارشد صنایع غذایی هست میتونم شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند .

 141. Avatar

  سلام زیر ۴٠سال سن با کارشناسی ارشد میشه شرکت کرد؟

 142. Avatar

  سلام من با ٣٠ سال سن و کارشناسی ارشد میشه در آزمون شرکت کرد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله، شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش طبق دفترچه ی راهنمای ثبت نام در دوره های قبل برای دارندگان مدارک کارشناسی ارشد تا ۴۰ سال می باشد.

 143. Avatar

  سلام منظور از سن، حداکثر سن متقاضی هست؟ من ٣٠ سالمه و کارشناسی ارشد هستم میتونم در آزمون شرکت کنم؟

 144. Avatar

  سلام منظور از سن، حداکثر سن متقاضی هست؟ من ٣١ سالمه و کارشناسی ارشد هستم میتونم در آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   با توجه به دفترچه آزمون استخدامی در دوره قبل داوطلبانی که دارای مدرک کارشناسی ارشد بوده اند می توانستند تا حداکثر سن ۴۰ سال در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنند .

 145. Avatar

  سلام منظور از سن، حداکثر سن متقاضی هست؟ من ٣١سالمه و کارشناسی ارشد هستم میتونم در آزمون شرکت کنم؟

 146. Avatar

  با سلام
  من رشته ام جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستش میتونم در آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند .

 147. Avatar

  سلام میخواستم بدونم با لیسانس نر افزار میشه واسه آموزگار ابتدایی شرکت کرد لطفا جواب بدید

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر برای شغل آموزگار ابتدایی می بایست لیسانس وفوق لیسانس آموزش ابتدایی، برنامه ریزی درسی، علوم تربیتی، فلسفه تعلیم و تربیت، مشاوره و راهنمایی و روانشناسی را دارا باشید.

  • Avatar

   به جز آموزش و پرورش دستگاه‌های دیگه هم استخدامی دارن؟ یعنی همزمان با آموزش و پرورش؟؟

 148. Avatar

  باسلام من کارشناسی مهندسی اقتصاد کشاورزی هستم…می خواستم بدونم می توان در این آزمون شرکت کنم یا خیر

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند .

 149. Avatar

  سلام من لیسانس اقتصاد کشاورزی دارم میتونم در این آزمون شرکت کنم؟

 150. Avatar

  با سلام من در کاردانی مکانیک خودرو و برای کارشناسی گرایشم رو از مکانیک خودرو به مکانیک مترو تغییر دادم آیا می تونم در آزمون شرکت کنم.

 151. Avatar

  سلام.خسته نباشید.من دانشجوی ترم ۵ علوم آزمایشگاهی هستم میتونم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش میبایست تا زمان برگزاری آزمون فارغ التحصیل شده باشید.

 152. Avatar

  سلام‌ من متولد ۵۷ هستم میتونم در ارمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام
   با توجه به شرایط سنی اعلام شده در دفترچه آزمون استخدامی دوره های قبل چنانچه مدرک تحصیلی شما کارشناسی باشد تا ۳۵ سال،کارشناسی ارشد تا ۴۰ سال و دکتری تا ۴۵ سال مجاز به شرکت در این آزمون خواهید بود.

 153. Avatar

  سلام من مهندسی مکانیک مترو دارم آیا میتونم دراین آزمون شرکت کنم ؟

 154. Avatar

  سلام ببخشید من رشتم بهداشت عمومی هست آیا میتونم در ازمون شرکت کنم؟ به عنوان مربی بهداشت

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه راهنمای ثبت نام سال ۹۷ آموزش و پرورش شما با مدرک کارشناسی رشته بهداشت عمومی می توانید به عنوان مراقب سلامت در این آزمون شرکت نمایید.

 155. Avatar

  با سلام،
  من دکنرای شیمی دارم
  امکان ثبت نام در آزمون آموزش و پرورش وجود داره برام؟
  تاریخ ثیت نام و آزمون کی هست؟

  بسیار ممنونم

 156. Avatar

  با سلام و وقت بخیر،
  من دارای ۳۱ سال سن و دکترای شیمی از دانشگاه دولتی هستم.
  آیا امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای منم وجود داره؟ و اینکه مواد آزمون برای این رشته کدام درس ها هستند؟
  درواقع از طریق سهمیه آزاد در این آزمون شرکت میکنم،
  گویا افرادی که در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کرده اند در اولویت جذب و استخدام آموزش و پرورش قرار دارند.

  با تشکر فراوان

 157. Avatar

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی گرایش بوالکتریک هستم که زیرشاخه مهندسی برق هست میتونم تو این ازمون شرکت کنم؟

 158. Avatar

  با سلام من کارشناس اموزش زبان انگلیسی و متولد ۱۳۷۴هستم. میتونم در ازمون شرکت کنم؟

 159. Avatar

  سلام
  من لیسانس شیمی کاربردی دارم و فعلا ب عنوان سرباز معلم در اموزش پرورش در مقطع دبیرستان مشغول تدریس هستم و دوره ی سربازی من اول تیرماه ب پایان میرسه و اینکه یکی از شرط های شرکت در ازمون ارائه ی کارت پایان خدمت میباشد خواستم ببینم ایا من مجاز به شرکت در ازمون هستم یا خیر ؟ واینکه ایا سرباز معلم بودن من امتیازی برای استخدام محسوب میشود یا خیر باتشکر

 160. Avatar

  باسلام . رشته من آمار هست آیا میتونم در آزمون شرکت کنم؟ آیا ریاضی و گرایشها شامل آمار هم میشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شما در صورت دارا بودن شرایط سنی می توانید با مدرک فوق لیسانس آمار برای شغل کارشناس برنامه ریزی و با مدرک کارشناسی رشته آمار برای شغل دبیر ریاضی و کارشناس تحلیلگر سیستم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایید.

 161. Avatar

  سلام.
  من فارغ التحصیل رشته مهندسی پزشکی (بیوالکتریک) هستم که زیر شاخه برق میباشد. میخواستم ببینم میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

 162. Avatar

  سلام
  این زمان بندی اعلامیتون برای آزمون تا چه حد موثق هست چون هیچ سایت و خبرکزاری زمان بندی جدیدی رو برای ازمون استخدامی اموزش و پرورش اللتم نکرده؟؟

 163. Avatar

  باسلام من کارشناسی جغرافیا و برنامه ریزی شهری دارم و ۲۴سالمه گفتم ببینم میتونم در این آزمون شرکت کنم ممنون

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان در آزمون استخدامی دوره قبل می توانستند با مدرک کارشناسی رشته جغرافیا در آزمون شرکت کنند اما جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 164. Avatar

  سلام من ارشد باستان شناسی دارم به نطرتون می تونم شرکت کنم؟

 165. Avatar

  سلام خسته نباشین
  ببخشین من میتونم با مدرک کارشناسی ارشد جغرافیا میتونم تو قسمت آموزگار ابتدایی شرکت کنم
  اگه جواب منفیه بی زحمت بفرمایین چ مدرکی برا آموزگاری ابتدایی لازمه
  با تشکر

 166. Avatar

  سلام ممنونم که زمان ثبت نام و ازمون رو گفتید. من کارشناسی حسابداری هستم ولی تیر فارغ التحصیل میشم میتوتم تو ازمون شرکت کنم؟ اگه نمیتونم تاریخ ازمون بعدی چه زمانی هستش؟؟ و اینکه من کاردانی شیمی آزماشگاهیی .صنایع غذایی دارم و مرداد ۲۶ سالم میشه ۲۵ تموم میشه میتونم با مدرک کاردانی ثبت نام کنم؟

 167. Avatar

  سلام منظور از رزمندگانی که در منطقه عملیاتی بوده اند چیه؟آیا خود فرد باید رزمنده میبوده یا سابقه عملیاتی پدر هم میتونه ملاک باشه؟

 168. Avatar

  سلام من مهندسی نرم افزار کامپیوتر دارم میتونم دراین آزمون شرکت کنم ؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در آزمون استخدامی دوره قبل داوطلبان می توانستند با مدرک کارشناسی رشته مهندسی کامپیوتر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنند .اما جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 169. Avatar

  سلام من فارغ التحصیل رشته مدیریت دولتی هستم میتونم درازمون استخدامی۹۸شرکت کنم؟؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان در آزمون استخدامی دوره قبل می توانستند با مدرک کارشناسی رشته مدیریت دولتی در آزمون شرکت کنند اما جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 170. Avatar

  سلام من تیرماه ۹۸فارغ التحصیل میشم میتونم آزمون استخدامی ۹۸و ثبت نام کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره قبل داوطلبان در زمان ثبت نام باید فارغ التحصیل باشند.

 171. Avatar

  باسلام من مدرک مهندسی صنایع دارم آیا می توانم در آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 172. Avatar

  سلام من لیسانس علوم اجتماعی دارم، میتونم آزمون برای معلم ابتدایی بدم؟؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

 173. Avatar

  من لیسانس مهندسی شیمی دارم از دانشگاه دولتی میتونم ثبت نام کنم ؟ … زدین شیمی ولی مهندسی شیمی توشون نیس ….

 174. Avatar

  سلام من لیسانس حقوق خوندم میتونم ثبت نام کنم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی در دوره قبل، داوطلبان می توانستند با مدرک کارشناسی رشته حقوق در آزمون شرکت کنند اما جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام باشید .

 175. Avatar

  با سلام و عرض خسته نباشید.بنده دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی الکترونیک از دانشکده فنی سراسری هستم.لطفا بفرمایید میشه ثبت نام کنم در آزمون.و اینکه بعد قبولی دوره هم داره؟

 176. Avatar

  سلام
  من لیسانس حقوق دارم میتونم در ازمون استخدامی اموزش وپرورش شرکت کنم؟
  رشته حقوق را برای اموزگار ابتدایی قبول میکنن؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله شما با مدرک کارشناسی رشته حقوق می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به عنوان کارشناش حقوقی شرکت نمایید لذا با دارا بودن لیسانس این رشته برای شغل آموزگار ابتدایی مجاز به شرکت نخواهید بود.

 177. Avatar

  باسلام.بنده دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته مهندسی الکترونیک با مدرک ۱۴/۵۰ از دانشکده فنی سراسری هستم و دارای پایان خدمت می باشم.شانس بنده چقدره برای قبولی در آزمون.لطفا پاسخ بدین

 178. Avatar

  سلام
  من ۲۳سال دارم.مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم.
  میتونم ثبت نام کنم

  • ایران مشاوره

   باسلام جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ ،باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 179. Avatar

  سلام.ببخشیدمن لیسانس حسابداری دارم میتونم ثبت نام کنم…..

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان در دوره قبل آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانستند با مدرک کارشناسی رشته حسابداری در آزمون شرکت کنند، اما جهت اطلاع دقیق از شرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 180. Avatar

  سلام من هنوز مدرک لیسانسم آماده نیس ! آخر تابستون امسال آماده میشه میتونم تو آزمون شرکت کنم یا نه?

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره قبل داوطلبان در زمان ثبت نام نیز باید فارغ التحصیل شده باشند.

 181. Avatar

  سلام و شب بخیر
  چندین بار این سوال رو تکرار کردم منتها نمیدونم چرا سوال من اصلا نشون داده نمیشه و جوابی نمیگیرم!!
  من کارشناس مهندسی کشاورزی هستم و فوق لیسانس ادبیات فارسی، آیا میتونم با مدرک ارشدم رشته ادبیات فارسی در ازمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟؟
  سپاسگزارم
  اگه پیغامم به دستتون رسید لطفا جواب رو بفرستید به ایمیلم چون من تو این صفحه پیغام خودم رو نمیتونم پیدا کنم

 182. Avatar

  با عرض سلام ببخشید اون افرادی که سهیم ندارند ولی بومی هستن احتمال قبول اونها هست. بالاخره ما داریم میخوانیم اگر هیچ شانسی نباشه هیچ دیگه . باتشکر

 183. Avatar

  سلام وقت بخیر. من لیسانس مدیریت صنعتی دارم. میتونم ثبت نام کنم؟؟؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در آزمون استخدامی آموزش و پرورش،در دوره قبل داوطلبان می توانستند با مدرک کارشناسی مدیریت صنعتی در آزمون شرکت کنند اما جهت اطلاع ازشرایط و رشته های مورد پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید .

 184. Avatar

  با سلام
  با مدرک فوق دیپلم شبکه های کامپیوتری میشه در آزمون رشته اموزگار ابتدایی شرکت کنم؟

 185. Avatar

  سلام . من لیسانس رشته صنایع غذایی شاخه گوشت هستم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟ منابع هم ک خوندم همشو توی دوره هنرستان گذرونده بودم. البته شرط سنی زده بود ۳۰ سال ولی من ۲۲ سالمه. میتونم شرکت کنم؟

 186. Avatar

  سلام
  من فوق دیپلم رشته امور اداری که میشه زیر شاخه حسابداری میخواستم بدونم با این رشته میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال شرکت کنم ؟؟؟لطفا راهنماییم کنید

 187. Avatar

  سلام لیسانس مدیریت مالی دارم. میتونم در این ازمون شرکت کنم؟ ایا میتونم برای دبیری عربی درخواست بدهم؟

 188. Avatar

  سلام و عرض ادب
  سال نو رو به شما و همکارانتون تبریک عرض میکنم و امیدوارم زیباترین اتفاقات تو سال جدید برای شما رقم بخوره.
  بنده کارشناس مهندسی کشاورزی هستم و فوق لیسانس ادبیات فارسی، میتونم تو رشته ادبیات در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ ممنون از شما

 189. Avatar
  ملیکا زاهد مهاجرانی

  با سلام و تشکر.من کارشناسی روانشناسی بالینی دارم و متولد ۶۸ هستم میخواستم ببینم میتونم تو این آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ و تو چه رشته ای میشه شرکت کنم؟

 190. Avatar

  سلام من شهریور۹۸فارغ التحصیل میشم ایا میتونم درازمون۹۸ ثبت نام کنم یابایداول مدرکو بگیرم ومنتظرازمون سال ۹۹ باشم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دوره قبل، داوطلبان در زمان ثبت نام باید فارغ التحصیل شده باشند.

 191. Avatar

  سلام من لیسانس رشته مهندسی پزشکی دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم یا نه؟ ممنون میشم جواب بدین

 192. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید
  با مدرک فوق دیپلم شبکه های کامپیوتری میتونم در آزمون رشته اموزگار ابتدایی شرکت کنم؟
  باتشکر

 193. Avatar

  سلام من لیسانس زمین شناسی دارم و دانشجوی ارشد ترم دوم رشته مدیریت آموزشی هستم ایا میتونم در آزمون شرکت کنم؟

 194. Avatar

  سلام من لیسانس راهنمایی و مشاوره دارم میتونم تو جه رشته هایی شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما در صورت دارا بودن مدرک کارشناسی رشته راهنمایی و مشاوره می توانید برای شغل آموزگار ابتدایی، دبیر روانشناسی و مشاوره واحد آموزشی در آزمون استخدامی شرکت نمایید.

 195. Avatar

  سلام خسته نباشید…
  برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش، من که ترم آخر کارشناسی دانشگاه سراسری هستم و معافیت تحصیلی دارم میتونم شرکت کنم یا نه؟
  داشتن کارت پایان خدمت یا یکی از معافیت ها(ب جز معافیت تحصیلی) الزامیه؟

  یعنی امکانش نیست با معافیت تحصیلی گزینش بکنن؟
  چون من تو سایت خوندم قراره قانون ۲+۲ رو اجرا کنن امسال.یعنی از دانشجوهای سال آخر دانشگاههای دولتی هم بردارن.

  سال قبل با شرایط من کسی استخدام شده؟

 196. Avatar

  سلام..
  به نظرتون ثبت نام و تارخ آزمون دیقا کی میشه؟
  مطابق متن بالا که نوشتید اواخر اردیبهشت ثبت نام و تیر آزمون هستش, قبول شدگان برای چه موقع میرن سر کار؟ اون دوره یک ساله آموزشی که قبول شدگان باید ببینن چه زمانیه؟
  سوال آخر خم اینکه افراد شاغلی مثل من باید دست از کارم بکشم یا همزمان با کار میشه هم آزمون داد هم آموزش یک ساله ی بعد قبولی در آزمون و مصاحبه رو گذروند؟
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید

 197. Avatar

  با سلام من لیسانس مهندسی معماری دارم میتونم در این ازمون شرکت کنم

 198. Avatar

  سلام
  من ترم آخر رشته مهندسی برقم از دانشگاه سراسری دیپلمم هم رشته ریاضی و فیزیک بوده حتما باید فارغ التحصیل باشم تا بتونم تو آزمون شرکت‌کنم؟
  و اینکه میتونم آزمون رشته اموزگار ابتدایی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما برای شرکت در آزمون استخدامی و شغل آموزگار ابتدایی حتما میبایست لیسانس و فوق لیسانس یکی از رشته های روانشناسی، مشاوره و راهنمایی،علوم تربیتی،فلسفه تعلیم و تربیت، آموزش ابتدایی و برنامه ریزی درسی را دارا باشید.

  • Avatar

   سلام. می خواستم بدونم با مدرک لیسانس اقتصاد کشاورزی..می توانم در ازمون شرکت کنم یا خیر؟

 199. Avatar

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من با مدرک فوق دیپلم زبان و ادبیات انگلیسی میتونم در این ازمون شرکت کنم؟؟
  ممنون میشم اگه سوالم رو جواب بدید خیلی خیلی برام حیاتی هستش

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ داوطلبان دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته زبان و ادبیات انگلیسی مجاز به شرکت در این آزمون بوده اند.

 200. Avatar

  باسلام من کارشناسی اقتصادخوندم می تونم در آزمون شرکت کنم.باتشکر

  • ایران مشاوره

   با سلام
   با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ شما با دارا بودن مدرک کارشناسی رشته اقتصاد می توانید برای شغل دبیری اقتصاد شرکت نمایید.

 201. Avatar

  سلام. من چهار سال دوره کارشناسی ام را در شهر ملایر گذرانده ام آیا بومی استان همدان محسوب می شوم؟

 202. Avatar

  سلام. میخواستم بدونم برای آزمون سال ۹۸، ۵۵هزار قبولی آزمون قراره معرفی بشن؟ عدد ۵۵هزار درسته؟ اونم فقط از طریق آزمون؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   میزان ظرفیت پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش بعد از انتشار دفترچه ثبت نام این آزمون در سال ۹۸ مشخص خواهد شد.

 203. Avatar

  سلام.من رشته مهندسی شیمی خوندم میتونم برا دبیری شیمی آزمون بدم؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله با توجه به دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۷ شما با دارا بودن مدرک لیسانس مهندسی شیمی مجاز به شرکت در این آزمون برای شغل دبیری در آزمون سال ۹۸ خواهید بود.

 204. Avatar

  سلام من لیسانس علوم تربیتی گرایش پیش دبستان و دبستان هستم .میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله با توجه به دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ می توانید با مدرک لیسانس رشته علوم تربیتی و گرایش پیش دبستان و دبستان برای شغل آموزگار ابتدایی، مربی امور تربیتی مدارس و هنرآموز کودکیاری در این آزمون برای سال ۹۸ شرکت نمایید.

 205. Avatar

  با سلام من فوق ایسانس ادبیات فارسی هستم و کم شنوا هستم چطوری میتونم در زمان ثبت نام معلم ابتدایی یا استثنایی را انتخاب کنم چون برای رشته خودم زمان ثبت نام فقط دبیر ادبیات می تونم انتخاب کنم و بقیه موارد اجازه انتخابش ندارم ممنون

 206. Avatar

  با عرض ادب و احترام .بنده لیسانس فناوری اطلاعات دارم ایا میتونم در این ازمون شرکت کنم ؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   با توجه به دفترچه راهنما آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۷ پذیرش داوطلب بیشتر با مدرک فوق لیسانس و دکتری رشته ی (مهندسی فناوری اطلاعات ) بوده است. اما جهت اطلاع از شرایط پذرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 207. Avatar

  سلام من فارغ التحصیل رشته علوم و مهندسی اب هستم با توجه ب اینکه این رشته شاخه های رشته عمران و در بیشتر دروس با هم مشابه هستند امکان سرکت من در این ازمون هست

  • ایران مشاوره

   باسلام
   با توجه به دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۷ امکان شرکت با مدرک کارشناسی مهندسی آب وجود نداشته است. برای اطلاع از شرایط پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه آزمون ستخدامی آموزش و پرورش باشید .به دلیل مشابه بودن دروس امکان ثبت نام برای رشته مهندسی عمران وجود ندارد .

 208. Avatar

  سلام من لیسانس فناوری اطلاعات هستم آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم؟ و منابع دروس تخصصی رشته مهندسی فناوری اطلاعات چه چیزهای هستند؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق آزمون استخدامی سال ۹۷ برای کارشناس شبکه از داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس و دکتری پذیرش صورت گرفته است و شما برای اطلاع از مجاز بودن برای شرکت در این آزمون با مدرک لیسانس میبایست منتظر دفترچه راهنمای ثبت نام این آزمون در سال ۹۸ باشید.

 209. Avatar

  سلام خسته نباشید…
  برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش، من که ترم آخر کارشناسی دانشگاه سراسری هستم و معافیت تحصیلی دارم میتونم شرکت کنم یا نه؟
  داشتن کارت پایان خدمت یا یکی از معافیت ها(ب جز معافیت تحصیلی) الزامیه؟

  یعنی امکانش نیست با معافیت تحصیلی گزینش بکنن؟
  چون من تو سایت خوندم قراره قانون ۲+۲ رو اجرا کنن امسال.یعنی از دانشجوهای سال آخر دانشگاههای دولتی هم بردارن.
  سال قبل با چنین شرایطی کسی استخدام شده؟

 210. Avatar

  سلام خسته نباشید…
  برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش، من که ترم آخر کارشناسی دانشگاه سراسری هستم و معافیت تحصیلی دارم میتونم شرکت کنم یا نه؟
  داشتن کارت پایان خدمت یا یکی از معافیت ها(ب جز معافیت تحصیلی) الزامیه؟

  یعنی امکانش نیست با معافیت تحصیلی گزینش بکنن؟
  چون من تو سایت خوندم قراره قانون ۲+۲ رو اجرا کنن امسال.یعنی از دانشجوهای سال آخر دانشگاههای دولتی هم بردارن.

 211. Avatar

  سلام
  لیسانس IT دارم .میتونم در آزمون شرکت کنم؟و منابع دروس تخصصی رشته مهندسی فناوری اطلاعات چیه؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  • ایران مشاوره

   با سلام
   خیر طبق دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۷ برای شغل کارشناس شبکه از داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری رشته مهندسی فناوری اطلاعات ثبت نام صورت گرفته است. و در صورت تغییر نکردن این بند دفترچه در سال ۹۸ شما با مدرک لیسانس مجاز به شرکت در این آزمون نخواهید بود.

 212. Avatar

  با سلام من طلبه هستم آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در صورت دارا بودن مدرک حوزوی (سطح ۳، سطح ۲ و ….) و هم چنین دارا بودن مابقی شرایط می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید .

 213. Avatar

  سلام
  ایا با لیسانس مکانیک ماشین های کشاورزی یا ارشد مکانیزاسیون کشاورزی میتوان در ازمون اموزش پرورش سال ۹۸ ثبت نام کرد؟
  سپاس

  • ایران مشاوره

   با سلام
   با توجه به دفترچه استخدامی سال ۹۷ عنوان شغلی برای رشته مکانیک ماشین های کشاورزی و یا مکانیزاسیون کشاورزی عنوان نشده بود و برای سال ۹۸ نیز می بایست منتظر دفترچه جدید این آزمون باشیم.

 214. Avatar

  با سلام
  من لیسانس حقوق دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله داوطلبان با مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته حقوق نیز می توانند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایند.

  • Avatar

   سلام من رشته تاریخ هستم هر مرحله ازمون شرکت کردم خیلی هم تلاش کردم و قبولی خودمم صد صدرصد میدونستم بازم مردودمی شودم ایا احتمال پارتی بازی هست

  • ایران مشاوره

   با سلام
   معمولا به دلیل ظرفیت پایین و بومی بودن این آزمون شرایط برای قبولی داوطلبان مشکل میباشد. لیکن به این نکته هم توجه داشته باشید که داشتن سهمیه های خاص نیز میتواند شما را در اولویت پذیرش قرار دهد.

 215. Avatar

  با سلام میخواستم بدونم رشته مهندسی کشاورزی استخدام میکنن

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله طبق دفترچه آزمون استخدامی سال ۹۷ داوطلبان با دارا بودن لیسانس و فوق لیسانس مهندسی کشاورزی مجاز به شرکت در این آزمون به عنوان هنر آموز زراعی و باغی بوده اند و برای سال ۹۸ نیز می بایست منتظر دفترچه جدید این آزمون باشیم.

 216. Avatar

  سلام ترم اخر مهندسی کامپیوتر هستم میتونم بدون ارائه مدرک امتحان بدم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در زمان ثبت نام فارغ و التحصیل شده باشند .

 217. Avatar

  سلام برای شرکت در ازمون الهیات و معارف و ادبیات عرب چه ندرکی مد نظرعه و چه شرط سنی??

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش داوطلبان باید دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس رشته ادبیات عرب باشند .حداکثر سن برای دوره قبل با مدرک لیسانس ۳۵ سال و با مدرک فوق لیسانس ۴۰ سال بوده است .

 218. Avatar

  با سلام
  ایا رشته فوق دیپلم کامپیوتر هم میتونه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنه؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   طبق دفترچه دوره قبل آزمون استخدامی آموزش و پرورش از رشته کامپیوتر در مقطع فوق دیپلم نیز داوطلب پذیرفته اند. اما برای سال ۹۸ باید منتظر دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

  • Avatar

   سلام من لیسانس مهندسی نفت دارم میتونم شرکت کنم؟
   دیپلم هم ریاضی فیزیک بودم.
   لطفا جوابتون ایمیل هم بکنید ممنون میشم

 219. Avatar

  ایا رشته فوق دیپلم کامپیوتر هم میتونه شرکت کنه؟

 220. Avatar

  سلام
  من دانشجو کاردانی معماریم…مدرک کاردانی مهرماه ۹۸ میگیرم …میخواستم ببینم میتونم تو ازمون استخدامی ۹۸ شرکت کنم یانه؟
  با تشکر

 221. Avatar

  سلام . من دانشجوی لیسانس روانشناسی هستم و ترم بعدی تمام میشوم.با توجه به اینکه افرادی که قبول شدند در دوره ی یکساله باید اموزش ببینند آیا من میتوانم ازمون استخدامی اموزگار ایتدایی شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   شما بعد از فارغ التحصیل شدن و اخذ مدرک کارشناسی رشته روانشناسی می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرده و در صورت قبولی دوره یکساله کارورزی راسپری نمایید.

 222. Avatar

  سلام من لیسانس حسابداری دارم ایا میتونم برای معلمی (پایه دبستان) در آزمون سال ۹۸شرکت کنم ؟

  • Avatar

   سلام
   من ترم اخر کارشناسی (لیسانس)اموزش ابتدایی هستم.
   رشته کاردانی.فوق دیپلم ام کامپیوتر بوده.برای هنگام ثبت نام میتوانم رشته اموزش ابتدایی را ثبت کنم.ضمنا۲۷ سالمه

  • ایران مشاوره

   باسلام
   با توجه به ناپیوسته بودن مدرک کارشناسی امکان ثبت نام با مدرک کارشناسی ناپیوسته رشته آموزش ابتدایی وجود ندارد.جهت اطلاع از شرایط پذیرش در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشید.

 223. Avatar

  با سلام.ممنون میشم اگه زمان ثبت نام آزمون آموزش و پرورش رو بگید. و اینکه من لیسانس حسابداری و فوق لیسانس مدیریت مالی دارم آیا میتونم با مدرک فوق لیسانسم شرکت کنم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   در رابطه با زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش اطلاعیه ای صادر نشده است. با توجه به شرایط احراز شده در دفترچه استخدامی آموزش و پرورش می توانید ثبت نام کنید.

 224. Avatar

  با سلام
  با این تفاسیر ، آزمون استخدامی آموزش و پرورش ، خرداد ۹۸ برگزار میشه؟؟
  بعد ببخشید بنده که مدرکم کارشناسی تفسیر و علوم قرآن هست ، چه رشته هایی میتونم شرکت کنم؟؟؟

 225. Avatar

  با سلام کسی که فوق لیسانس دارد میتواند با مدرک لیسانس در آزمون شرکت کند چون در فرم تقاظا نامه گفته آخرین مدرک تحصیلی مقطع و معدل باید کدام را بنویسم مقطع کارشناسی یا ارشد ضمناً مدرک کارشناسی و ارشد من متفاوت است. تشکر

  • Avatar

   سلام. من مهر ۹۷ دانشجوی ترم اخر خواهم بود. با توجه به زمان برگزاری ازمون ایا میتونم در این ازمون شرکت کنم یا باید در زمان ثبت نام‌ازمون فارغ التحصیل شده باشم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   داوطلبان جهت شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید در زمان ثبت نام از دانشگاه فارغ التحصیل شده باشند .

 226. Avatar

  با سلام
  رشته کارشناسی من جغرافیا و برنامه ریزی شهری است و رشته کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه علامه طباطبایی(مسئول آموزش دانشگاه گفته رشته اصلی شما علوم اجتماعی هستش گرایشت برنامه ریزی شهری)
  با این تفاسیر من میتونم در دبیری علوم اجتماعی شرکت کنم

  • Avatar

   با سلام . اگر رشته تحصیلی شما از گرایش های علوماجتماعی باشد می توانید در آزمون برای دبیری علوم اجتماعی شرکت بفرمایید

 227. Avatar

  ایا رشته فوق دیپلم حسابداری هم میتونه شرکت کنه؟

  • ایران مشاوره

   باسلام برای رشته ی حسابداری دارندگان مدرک کارشناسی و بالاتر میتوانند شرکت کنند

  • Avatar

   سلام لیسانس فقه وحقوق دارم ایا میتوانم در ازمون ۹۸شرکت کنم؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله با توجه به دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی سال ۹۷ شما می توانید با مدرک کارشناسی رشته فقه و حقوق در این آزمون برای سال ۹۸ شرکت نمایید.

  • Avatar

   سلام من رشتم مهندسی صنایع هستش میتونم در آزمون آموزش پرورش شرکت کنم.خواهشا الان جواب بدین

  • ایران مشاوره

   باسلام داوطلبان جهت اطلاع از شرایط و رشته های مورد پذیرش آزمون استخدامی در سال ۹۸ باید منتظر دفترچه راهنما ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند.

دریافت مشاوره