چهارشنبه , ۳۰ آبان ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / مشاوره تحصیلی / ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

تعداد کثیری از علاقمندان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش منتظر خبر برگزاری آزمون استخدامی سال 97 بودند و مکررا با مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گرفتند و سوالاتی از قبیل این که آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 97 برگزار می شود یا خیر؟ تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی 97 چه زمانی است؟ آیا پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش از سال تحصیلی 97 – 98 می توانند مشغول به کار شوند یا خیر؟ اخبار جدیدی که اخیرا در رابطه با ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 منتشر گردید باعث شد تا این مطلب را تحت عنوان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش آماده کنیم تا شما داوطلبان عزیز از آخرین اطلاعات مربوط به ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مطلع گردید. 

امسال قرار است برای جذب نیرو در ۱۷ هزار و ۳۶۸ ردیف استخدامی، آزمون برگزار گردد.

زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 آماده شده است ولی به دلیل قانع کردن سازمان اداری و استخدامی مبنی تامین بودجه استخدام آموزش و پرورش فعلا منتشر نگردیده است. به احتمال زیاد این دفترچه تا پایان فروردین ماه منتشر می گردد. به محض انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 لینک دانلود آن، در همین صفحه قرار داده خواهد شد. در رابطه با زمان ثبت نام نیز لازم به ذکر است که ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش همزمان با ثبت نام پنجمین آزمون دستگاه های اجرایی کشور آغاز خواهد شد و بین 15 تا 20 روز جهت انجام ثبت نام به متقاضیان فرصت داده خواهد شد. زمان دقیق ثبت نام به محض انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 ، مشخص می گردد. نتیجه این آزمون قبل از شروع سال تحصیلی 97 – 98 اعلام خواهد شد بنابراین، پذیرفته شدگان از شروع سال تحصیلی 97 – 98 جذب آموزش و پرورش شده و شروع به کار خواهند کرد.

 ” لازم به ذکر است که ۴۰ درصد جذب نیرو در مقاطع ابتدایی و ۶۰ درصد جذب نیرو در سایر رشته های نظری، پایه و فنی خواهد بود. “

شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

از جمله شرایط عمومی ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش تعیین رنج سنی داوطلبان می باشد. شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک دکتری 45 سال، شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک فوق لیسانس 40 سال، شرط سنی برای متقاضیان دارای مدرک لیسانس 30 سال و برای متقاضیان دارای مدرک کاردانی شرط سنی شرکت در آزمون 25 سال می باشد. شرایط اختصاصی نیز  متناسب با رشته تعیین می شود و شامل مصاحبه‌ها و معاینات پزشکی می باشد و در نهایت نیز گزینش انجام می‌شود. لازم به ذکر است که پذیرش به صورت بومی پذیری انجام می شود یعنی به تناسب شرایط هر استان دامنه‌ پذیرش صورت خواهد گرفت و در دامنه پذیرش چند شهرستان و منطقه وجود دارد و فرد باید شغلی را انتخاب کند که در همان دامنه پذیرش باشد. ضمنا متقاضیان بایستی یک محل خدمت را در یک شهرستان و منطقه انتخاب نمایند. ضمنا ۲۵ درصد جذب نیرو به ایثارگران، ۵ درصد نیز به رزمندگانی اختصاص خواهد یافت که ۶ ماه سابقه حضور در مناطق عملیاتی دارند و ۳ درصد نیز سهمیه مربوط به معلولان می باشد.

 

 

رشته‌های مورد پذیرش
زیست شناسی آموزش کودکان استثنایی الهیات و معارف اسلامی ادبیات عرب آموزگار تربیت بدنی تربیت کودک
مدیریت خانواده شیمی زبان و ادبیات فارسی ماشین ابزار مهندسی نقشه کشی معماری مهندسی تاسیسات
مهندسی صنایع فلزی مهندسی مکانیک خودرو مهندسی معدن مهندسی عمران ارتباط تصویری مهندسی صنایع شیمیایی
مهندسی الکترونیک مهندسی کامپیوتر تاریخ آموزش ابتدایی گرافیک مهندسی صنایع چوب
علوم اجتماعی علوم تجربی فیزیک ریاضی مهندسی سرامیک مهندسی چاپ
عکاسی زبان انگلیسی پویانمایی طراحی دوخت صنایع دستی – فرش حسابداری
زمین شناسی مهندسی برق  بازیگری

حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 برای حق التدریس‌ ها نیز محفوظ می باشد. این دسته از داوطلبان پس از قبولی، سنوات حق التدریسشان به سوابق شغلی آن ها افزوده خواهد شد.

منابع و زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97

بخش عمومی این آزمون از دروس ادبیات، معارف، دانش اجتماعی، آمار مقدماتی، ریاضی و معارف طرح می گردد. ضمنا یک بخش آزمون نیز به سوالان هوش اختصاص یافته است. در رابطه با زمان برگزاری این آزمون نیز لازم به ذکر است که فعلا زمان دقیق برگزاری مشخص نیست و این زمان هنگام انتشار دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 97 مشخص می شود ولی مطمئنا می توان گفت با وجود تقارن این آزمون با ماه مبارک رمضان، زمان برگزاری آن تغییری نخواهد کرد. ضمنا نتایج این آزمون تقریبا 10 روز پس از برگزاری آزمون اعلام خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استان تهران 9092305579
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۵ نظر

  1. با سلام کسی که فوق لیسانس دارد میتواند با مدرک لیسانس در آزمون شرکت کند چون در فرم تقاظا نامه گفته آخرین مدرک تحصیلی مقطع و معدل باید کدام را بنویسم مقطع کارشناسی یا ارشد ضمناً مدرک کارشناسی و ارشد من متفاوت است. تشکر

  2. با سلام
    رشته کارشناسی من جغرافیا و برنامه ریزی شهری است و رشته کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری و منطقه ای از دانشگاه علامه طباطبایی(مسئول آموزش دانشگاه گفته رشته اصلی شما علوم اجتماعی هستش گرایشت برنامه ریزی شهری)
    با این تفاسیر من میتونم در دبیری علوم اجتماعی شرکت کنم

    • با سلام . اگر رشته تحصیلی شما از گرایش های علوماجتماعی باشد می توانید در آزمون برای دبیری علوم اجتماعی شرکت بفرمایید

  3. ایا رشته فوق دیپلم حسابداری هم میتونه شرکت کنه؟

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید