تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401

وزارت آموزش و پرورش هرساله جهت تامین نیروی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می نماید که در سال های اخیر با آزمون دستگاه هایی اجرایی همزمان شده و به طور مشترک در سراسر کشور برگزار می شود. داوطلبان می بایست از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اطلاعات لازم در خصوص شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و مقررات مربوط به پذیرش داوطلبان را کسب کرده و در صورت دارا بودن تمامی این شرایط نسبت به خرید سریال اعتباری ثبت نام خود اقدام کنند. چرا که بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، مبلغی که متقاضیان از طریق سایت این سازمان به عنوان هزینه نام نویسی پرداخت می کنند، به هیچ وجه قابل بازگردانی نمی باشد.

در صورتی که پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت ناقص انجام شود، فرآیند نام نویسی داوطلبان ابطال می گردد.

میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور با انتشار اطلاعیه ای میزان هزینه ثبت نام در آزمون های وزارت علوم در سال جاری را اعلام نمود. بر اساس این اطلاعیه، علاقه مندان به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 می بایست مبلغی معادل 125 هزار تومان را به عنوان هزینه ثبت نام بپردازند البته این احتمال وجود دارد که هزینه ثبت نام در سال 1401 افزایش یابد. این فرآیند از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و همزمان با آغاز مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 انجام می شود.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

پس از فعال شدن لینک پرداخت هزینه در سامانه این ثبت نام آزمون، می توانید مطابق با راهنمای زیر نسبت به خرید سریال اعتباری مربوطه اقدام نمایید.

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه ی “استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی” از منوی سمت راست.

اولین مرحله پرداخت هزینه ثبت نام

 

 • کلیک بر روی لینک فعال “ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1400”

دومین مرحله پرداخت هزینه ثبت نام

 

 • انتخاب گزینه “خرید کارت اعتباری” در منوی سمت راست سایت

سومین مرحله هزینه ثبت نام ازمون استخدامی آموزش و پرورش

 

 • فشردن دکمه “سریال ثبت نام نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1400” و کلیک بر روی “تایید و ادامه” جهت هدایت به صفحه بعد

هزینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • درج اطلاعات شخصی خواسته شده در بخش های مربوطه و کلیک بر روی گزینه “ادامه روند پرداخت”

هزینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 • درج اطلاعات مربوط به کارت بانکی متصل به شبکه شتاب دارای رمز دوم

هزینه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پس از تایید و تکمیل فرآیند پرداخت شماره سریال 12 رقمی خریداری شده برای شما منتشر می گردد که می بایست آن را برای انجام ثبت نام مورد استفاده قرار دهید.

شرکت کنندگان باید در زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش که اردیبهشت ماه سال 1401 می باشد، با آمادگی کامل در حوزه امتحانی حاضر شوند و به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش و نیز کارت شناسایی خود را فراموش نکنند. چرا که ارائه این مدارک، جهت تشخیص هویت آن ها توسط مسئولان برگزاری آزمون الزامی می باشد. جهت اطلاع از جزئیات دریافت کارت ورود به جلسه مذکور، می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

سوالات متداول

1- برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 چه مبلغی تعیین شده است؟

هزینه در نظر گرفته شده برای نام نویسی در این آزمون معادل 125 هزار تومان می باشد. 

2- هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از چه طریقی قابل پرداخت است؟

این پرداخت به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- چه زمانی باید نسبت به واریز هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400 اقدام کرد؟

با توجه به این که پرداخت هزینه جزئی از فرآیند نام نویسی می باشد، همزمان با آغاز شدن مهلت نام نویسی می بایست نسبت به پرداخت هزینه لازم اقدام نمود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۱۰ نظر

 1. سعیده صفاری زاده

  با سلام من پس از خرید کارت اعتباری چونکه مدرکم دیپلم بود نشد که ادامه ثبت نام رو تکمیل کنم آیا هزینه ثبت نام برگشت داده می شود یا نه؟

 2. سلام ایا هزینه را باید با دلار بپردازیم چون دیدم عکس $ گذاشته بودید.

 3. سلام من بهمن فارق التحصیل کارشناسی پیوسته میشم میتونم تو ازمون شرکت کنم؟؟

 4. سلام من دیشب اومدم ثبت نام کنم دراین استخدامی یهو سامانه قطع شد دیگه موفقط نشدم از کارت اعتباری استفاده کنم از چ طریقی هزینه شو برگردونم

 5. سلام من مدرک دیپلم دارم و فاقد مدرک دانشگاهی هستم،هزینه رو پرداخت کردم ولی فهمیدم نمیتونم شرکت کنم،چطور میتونم هزینه رو پس بگیرم؟

  • با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجه واریز شده قابل استرداد نمی باشد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی