تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400
هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400

وزارت آموزش و پرورش هرساله جهت تامین نیروی مورد نیاز خود اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می نماید. این آزمون در سال جاری با هشتمین نوبت برگزاری آزمون مشترک دستگاه هایی اجرایی همزمان شده و به طور مشترک در سراسر کشور برگزار می شود. داوطلبان شرکت در این آزمون استخدامی، می بایست همزمان با شروع مهلت نام نویسی به جمع آوری اطلاعات از طریق مطالعه دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش پرداخته و اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. از جمله این اقدامات، پرداخت هزینه اولیه ای است که اجرا کننده آزمون یعنی سازمان سنجش آموزش کشور به جهت ارائه خدمات به شرکت کنندگان در نظر گرفته است. داوطلبانی که مایل اند در این آزمون شرکت کرده و برای اشتغال به حرفه دبیری شانس خود را امتحان کنند، باید دارای تمامی شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند چرا که تنها در این صورت مجاز به نام نویسی و شرکت در آزمون استخدامی مذکور می باشند. جهت اطلاع از میزان و نحوه پرداخت هزینه مربوطه تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال 99، 61 هزار تومان می باشد که از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org قابل پرداخت می باشد.

میزان هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

وزارت آموزش و پرورش به جهت پذیرش و تربیت نیروی کارآمد و با انگیزه در راستای تامین نیاز آموزشی کشور، اقدام به پذیرش دانشجو در دانشگاه های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی می نماید در صورتی که هنوز این امر به طور کامل محقق نشده است و مدارس کشور با کمبود معلم رو به رو هستند، به همین جهت با برگزاری آزمون استخدامی در تلاش است تا این کمبود نیرو را با استفاده از دانش آموختگان سایر دانشگاه ها جبران نماید. ثبت نام این آزمون استخدامی از طریق سایت سازمان سنجش انجام می پذیرد. بنابراین آن دسته از فارغ التحصیلان دانشگاهی که علاقمند به استخدام در آموزش و پرورش هستند، می بایست با مراجعه به سامانه مذکور، با پرداخت هزینه در نظر گرفته شده در این آزمون شرکت کنند.

متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش می بایست به محض آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99، به سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نموده و پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به تکمیل اطلاعات خود اقدام نمایند. هزینه ای که سازمان سنجش برای نام نویسی در این آزمون مقرر کرده است، برای سال 99 معادل 61 هزار تومان می باشد.

نحوه ی پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

همانطور که قبلا گفتیم سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری آزمون می باشد. بنابراین پرداخت هزینه و تکمیل مراحل نام نویسی با مراجعه به این سامانه انجام می شود. در

 

 • مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org

مرحله اول پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • انتخاب گزینه ی ” استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی “ از منوی سمت راست سایت ثبت نام

مرحله دوم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • کلیک بر روی گزینه ی ” خرید کارت اعتباری “ موجود در منوی سمت راست سایت

مرحله سوم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • انتخاب عبارت “سریال ثبت نام هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور سال 1399” و کلیک بر روی “تایید و ادامه” جهت هدایت به صفحه بعد

مرحله چهارم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 • درج اطلاعات شخصی خواسته شده در بخش های مربوطه

مرحله پنجم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

 

 

 •  پرداخت هزینه ثبت نام با استفاده از کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب دارای رمز دوم

مرحله ششم پرداخت هزینه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی

پس از تایید و تکمیل فرآیند پرداخت شماره سریال 12 رقمی خریداری شده برای شما منتشر می گردد که می بایست آن را برای انجام ثبت نام مورد استفاده قرار دهید.

توجه نمایید که وجه پرداختی به هیچ وجه قابل برگشت نخواهد بود، بنابراین توصیه می شود تا پیش از انجام روند ثبت نام حتما نسبت به مطالعه دفترچه ثبت نام اقدام بفرمایید.

 داوطلبان می بایست پیش از ثبت نام، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دانلود کرده و آن را به طور کامل آن را مطالعه کنند و سپس با آگاهی کامل از شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند. در صورتی که واریز وجه نام نویسی به طور صحیح انجام نگیرد، ادامه روند ثبت نام ممکن نخواهد بود. شرکت کنندگان در این آزمون استخدامی باید در زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش با آمادگی کامل در محل اجرای آزمون حاضر شوند و به یاد داشته باشند به همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش پرورش به همراه کارت شناسایی جهت تشخیص هویت آن ها توسط مسئولان برگزاری آزمون الزامی می باشد. جهت اطلاع از زمان دریافت کارت مذکور، می توانید بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش چه مبلغی تعیین شده است؟

هزینه ای که سازمان سنجش برای نام نویسی در این آزمون مقرر کرده است، برای سال 99 معادل 61 هزار تومان می باشد. 

2- هزینه ثبت نام این آزمون از چه طریقی قابل پرداخت است؟

این پرداخت به صورت اینترنتی بوده و از طریق سایت سازمان سنجش پرداخت می شود.

3- چه زمانی باید نسبت به واریز این مبلغ اقدام کرد؟

با توجه به این که پرداخت هزینه جزئی از فرآیند نام نویسی می باشد، همزمان با آغاز شدن مهلت نام نویسی می بایست نسبت به پرداخت هزینه لازم اقدام نمود.

 

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶ نظر

 1. سلام من بهمن فارق التحصیل کارشناسی پیوسته میشم میتونم تو ازمون شرکت کنم؟؟

 2. سلام من دیشب اومدم ثبت نام کنم دراین استخدامی یهو سامانه قطع شد دیگه موفقط نشدم از کارت اعتباری استفاده کنم از چ طریقی هزینه شو برگردونم

 3. سلام من مدرک دیپلم دارم و فاقد مدرک دانشگاهی هستم،هزینه رو پرداخت کردم ولی فهمیدم نمیتونم شرکت کنم،چطور میتونم هزینه رو پس بگیرم؟

  • با سلام، با توجه به شرایط مندرج در دفترچه ی راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش وجه واریز شده قابل استرداد نمی باشد.

دریافت مشاوره