تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران

زمان نام نویسی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99
زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در چندین سال اخیر با هدف انتخاب اعضای آن در کشور برگزار می گردد.آخرین دوره اجرای این آزمون مربوط به سال جاری است که در شهریور 99 برگزار خواهد شد. داوطلبانی که علاقه دارند به این گروه از مشاوران ملحق شوند، ابتدا باید توجه داشته باشند که صرفا دارندگان تمامی شرایط امکان شرکت در این آزمون استخدامی را خواهند داشت. شرکت در آزمون کتبی و به دست آوردن حدنصاب نمره، مهم ترین اصل استخدام در این حوزه شغلی است اما تنها ملاک نمی باشد و در واقع پس از آن، داوطلبان وارد سایر مراحل جذب نیرو خواهند شد.

سازمان سنجش به عنوان مسئول اجرایی آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران، جزئیات مربوط به زمان و برگزاری آزمون را در موعد نام نویسی از طریق سایت خود به اطلاع داوطلبان می رساند.

زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

آزمون ورودی انتخاب اعضای جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال جاریدر شهریور ماه 99 و صرفا در شهر تهران برگزار خواهد شد. علاقه مندان واجد شرایطی که قصد شرکت در آزمون مذکور را دارند، لازم است بدانند که فرآیند نام نویسی داوطلبان از روز یکشنبه 18 خرداد 99 آغاز شد و به مدت یک هفته ادامه داشت. پس از اتمام مدت زمان فوق، چنانچه متقاضیان از زمان ثبت نام آگاهی نداشته باشند یا بنا به هر دلیل دیگری موفق به نام نویسی نگردند، می توانند در فرصت های جدیدی که سازمان سنجش آموزش کشور برای ثبت نام مجدد مقرر نموده است، اطلاعات خود را در سامانه مربوطه ثبت نمایند. مهلت ثبت نام طبق زمان بندی زیر تمدید شده است:

 • تمدید نوبت اول: 5 تیر ماه 99 تا 15 تیر ماه 99
 • تمدید نوبت دوم: 15 تیر ماه تا 20 تیر ماه 99

نحوه ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 99

آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران برای سومین بار است که در کشور برگزار می شود. با توجه به این که سازمان سنجش آموزش کشور، مجری برگزاری این آزمون می باشد، داوطلبان واجد شرایطی که قصد نام نویسی در این آزمون را دارند می بایست با مراجعه به سایت رسمی این سازمان در موعد مقرر، فرم تقاضانامه ثبت نام خود را تکمیل نمایند.

با توجه به این که شرکت در هر آزمونی مستلزم پرداخت هزینه می باشد، آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. لذا داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند می بایست ابتدا هزینه آزمون را پرداخت نموده و سپس سایر فرآیند نام نویسی را انجام دهند. مراحل ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99 گام به گام در راهنمای زیر آورده شده است. در حین انجام هر یک از مراحل مذکور، چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتر داشته باشید می توانید با کارشناسان مرکز ایران مشاوره تماس بگیرید.

 1. ابتدا باید به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی رنگی موجود در سمت راست صفحه، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را انتخاب کنید.
 2. در صفحه ای که نمایان می شود، بر روی لینک فعال “ثبت نام سومین آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1399” کلیک فرمایید.
 3. در گام بعدی، باید نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مشاوران مالیاتی ایران 99 اقدام کرده و کارت اعتباری آزمون را خریداری نمایید. برای این منظور از منوی موجود در صفحه، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب کنید.
 4. در نهایت سامانه یک کد رهگیری صادر می کند که لازم است نسخه چاپی آن را تهیه نموده و در زمان های مورد نیاز از آن استفاده کنید. اکنون باید اطلاعات مشخص شده را مشاهده و تایید نمایید تا عبارت “ادامه روند پرداخت” برای شما فعال شود.
 5. در صفحه پیش رو، اطلاعات مربوط به کارت بانکی شما درخواست شده است که این کارت می بایست عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم اینترنتی پویا و فعال باشد.
 6. اکنون سامانه شما را مجددا به صفحه اول ثبت نام ارجاع می دهد که در این مرحله باید روی گزینه “تایید و ادامه – گام بعدی” کلیک کنید.
 7. سریال کارت اعتباری خریداری شده را به دقت و عینا وارد نمایید و سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کنید تا به مرحله بعد راه یابید.
 8. در این مرحله به صفحه ای هدایت می شوید که می بایست فایل اسکن شده عکس پرسنلی خود را مطابق با مشخصات مورد نیاز در سامانه بارگذاری نمایید و مجددا گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب کنید.
 9. در این صفحه فرم تقاضانامه را مشاهده می کنید که باید مشخصات درخواستی را به طور صحیح وارد کنید و در نهایت، اطلاعات خود را تایید نمایید.

توجه:

1- کد رهگیری دریافتی برای مراجعات بعدی به سامانه، دریافت کارت ورود به جلسه و همچنین ویرایش اطلاعات ثبت نامی مورد نیاز می باشد.

2- هزینه ثبت نام به هیچ وجه قابل بازگردانی نمی باشد، بنابراین به متقاضیان توصیه می گردد قبل از شروع روند نام نویسی خود از شرایط ثبت نام آزمون ورودی مشاوران مالیاتی 99 موجود در آگهی راهنمای ثبت نام، به طور کامل اطلاع کسب کنند.

به اطلاع داوطلبان رسانده می شود که این آزمون در روز 7 شهریور ماه 99 برگزار خواهد شد. برای حضور در جلسه آزمون ارائه کارت ورود به جلسه آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 99 الزامی است به طوری که در صورت عدم به همراه داشتن آن، از حضور داوطلب در جلسه آزمون ممانعت به عمل خواهد آمد. کارت مذکور از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل دریافت می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی