تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

تاریخ ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400
زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران در چندین سال اخیر با هدف انتخاب اعضای این جامعه در کشور برگزار شده است. متقاضیان شرکت در چهارمین دوره این آزمون می بایست در آبان ماه سال جاری منحصرا در شهر تهران به رقابت بپردازند. داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون ورودی مشاوران مالیاتی 1400 می توانند در بازه زمانی اعلام شده از سوی سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به نام نویسی و ارسال مدارک ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران اقدام نمایند. در صورتی که قصد شرکت در این آزمون را دارید، می توانید جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام آن، ما را تا انتهای این مقاله همراهی نمایید.

فرآیند ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400 در بازه زمانی 2 الی 8 شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد.

زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

پیش از اقدام به ثبت نام خود در هر آزمونی ابتدا می بایست به منظور جلوگیری از بروز مشکل در روند پذیرش خود، از کلیه شرایط و ضوابط مرتبط با آن مطلع شده و سپس در مدت زمان مقرر، نسبت به نام نویسی خود اقدام نمایید. بازه زمانی 2 الی 8 شهریور ماه به عنوان زمان ثبت نام آزمون جامعه مشاوران مالیاتی ایران از سوی مجری برگزاری این آزمون یعنی سازمان سنجش اعلام شده است. لذا داوطلبان می توانند در مدت زمان مذکور به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و فرآیند نام نویسی خود را به صورت اینترنتی به انجام برسانند.

ناگفته نماند که پس از پایان مهلت اولیه ثبت نام نیز ممکن است بسیاری از داوطلبان بنا به دلایل مختلف موفق به تکمیل مراحل مربوطه و ارسال مدارک خود نشوند و به همین دلیل، مرتبا پیگیر اخبار پیرامون تمدید مهلت ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی می باشند. مطابق با اخبار منتشر شده، مهلت نام نویسی این آزمون تا روز دوشنبه مورخ 15 شهریور ماه تمدید شده است که در این بازه زمانی، علاوه بر ثبت نام جدید، امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی داوطلبان از طریق سایت sanjesh.org نیز فراهم می باشد.

نحوه ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران 1400

با توجه به این که سازمان سنجش آموزش کشور مجری برگزاری این آزمون می باشد، داوطلبان واجد شرایطی که قصدثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400 را دارند، می بایست با مراجعه به سایت رسمی این سازمان در موعد مقرر، فرآیند نام نویسی از جمله پرداخت هزینه و تکمیل فرم تقاضانامه خود را مطابق با راهنمای زیر به انجام برسانند.

  1. مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “سایر آزمون های استخدامی” از منوی موجود در سمت راست صفحه
  2. کلیک روی لینک فعال “سیستم ثبت نام چهارمین آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران سال 1400”
  3. خرید کارت اعتباری با پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مشاوران مالیاتی ایران از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب
  4. بازگشت مجدد به صفحه ابتدایی ثبت نام و فشردن کلید “تایید و ادامه – گام بعدی”
  5. درج سریال کارت اعتباری خریداری شده در بخش مربوطه و کلیک روی گزینه “تایید و ادامه”
  6. بارگذاری مدارک مورد نیاز ثبت نام از جمله فایل اسکن شده عکس پرسنلی داوطلب
  7. تکمیل فرم تقاضانامه و درج اطلاعات مورد درخواست

توجه داشته باشید که هزینه ثبت نام آزمون ورودی مشاوران مالیاتی ایران پس از واریز به هیچ عنوان قابل بازگردانی نمی باشد، بنابراین به متقاضیان توصیه می گردد قبل از شروع روند نام نویسی خود از شرایط ثبت نام آزمون ورودی مشاوران مالیاتی 1400 موجود در متن آگهی منتشر شده در سایت سازمان سنجش آموزش کشور مطلع شوند و تنها در صورت احراز کلیه شرایط مورد نیاز، اقدام به تکمیل مراحل فوق نمایند. همچنین می توانید جهت اطلاع از رشته های مورد نیاز آزمون جامعه مشاوران مالیاتی، بر روی لینک مرتبط با آن کلیک کنید.

 

 سوالات متداول

1- ثبت نام آزمون ورودی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی سال جاری چه زمانی آغاز می شود؟

این فرآیند در بازه زمانی 2 الی 8 شهریور ماه انجام می پذیرد.

2- از چه طریقی باید نسبت به ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی 1400 اقدام کرد؟

نام نویسی علاقه مندان شرکت در این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام آزمون جامعه مشاوران رسمی مالیاتی ایران وجود دارد؟

بله، مطابق با اطلاعیه صادره، فرآیند نام نویسی علاقه مندان تا روز دوشنبه مورخ 15 شهریور ماه تمدید شده است.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی