تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

زمان برگزاری مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش 99
زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

داوطلبانی که به موجب ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 و شرکت در آزمون کتبی آن، مورد پذیرش اولیه قرار گیرند باید در مهلتی که برای آن ها لحاظ می شود، اقدامات لازم را جهت بررسی مدارک انجام دهند. سپس از بین آن ها، افرادی که مورد تایید باشند، می توانند در جلسه مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 شرکت کنند.

چنانچه داوطلبی در موعد و مکان مقرر برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش حضور نیابد، به منزله انصراف او از سایر مراحل تلقی شده و امکان اعتراض نیز وجود نخواهد داشت.

در پذیرش آزمون استخدامی آموزش و پرورش 30 درصد، نمره مصاحبه و 70 درصد، نمره آزمون تاثیرگذار می باشد.

زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

پذیرفته شدگان اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، باید از روز 15 بهمن ماه به سایت وزارت آموزش و پرورش به نشانی medu.ir مراجعه کنند و اقدامات لازم را جهت بررسی مدارک انجام دهند. با توجه به این که در دفترچه ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش 99 زمان شروع و برگزاری جلسه مصاحبه برای عناوین شغلی مختلف تعیین نشده است، نمی توان در رابطه با آن اظهار نظر کرد. از همین رو شما داوطلبانی که قصد اطلاع از زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارید، می بایست با مراجعه به پورتال رسمی وزارت آموزش پرورش و وارد شدن به سایت آموزش و پرورش استان خود، از زمان مصاحبه و روند ارسال مدارک آگاهی پیدا کنید.

دقت کنید که اگر مدارک خود را در مهلت مقرر ارسال نکنید، مورد تایید قرار نگرفته و دعوت به مصاحبه نیز نخواهید شد. از همین رو بهتر است در همان روزهای آغازین اقدامات لازم را انجام دهید.

مدارک لازم برای مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99

داوطلبانی که به مصاحبه رشته های مورد نیاز استخدامی آموزش و پرورش 99 دعوت می شوند، باید برخی مدارک را در جلسه مصاحبه به همراه خود داشته باشند که به شرح زیر است.

  • اصل شناسنامه به همراه کپی از تمام صفحات آن
  • اصل کارت ملی به همراه کپی از آن
  • 2 قطعه عکس پرسنلی 4*3

علاوه بر مدارک فوق، داشتن فرم اطلاعات فردی که از دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش، قابل دریافت می باشد نیز به صورت تکمیل شده و با الصاق یک قطعه عکس به آن در محل مصاحبه الزامی است.

در آخر، افرادی که مورد پذیرش نهایی قرار گیرند، می بایست در یک دوره مهارت آموزی استخدامی آموزش و پرورش 99 شرکت نمایند که جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید بر روی لینک آن کلیک کنید. همچنین داوطلبانی که نتوانستند در مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش نمره مد نظر خود را کسب نمایند و یا ثبت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش خود تمایل دارند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به ثبت درخواست خود در قسمت سیستم پاسخگویی اقدام کنند.

سوالات متداول

1- مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 در چه زمانی انجام می گیرد؟

در حال حاضر زمان دقیقی در این باره بیان نشده است، اما به محض مشخص شدن آن، در کانال تلگرام استخدامی ایران مشاوره بیان می شود.

2- آیا زمان ارائه مدارک با زمان مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت همزمان انجام می گیرد؟

این امر به ارگان مربوطه آزمون استخدامی بستگی دارد. به منظور اطلاع از این موضوع داوطلبان می بایست از تاریخ 15 بهمن ماه به سایت رسمی وزارت آموزش و پرورش به نشانی medu.ir مراجعه کنند.

3- در چه زمانی می توان به نتایج مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه اجرایی اعتراض نمود؟

در صورت اعلام تاریخ دقیق در این باره، مقاله بروز رسانی خواهد شد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۴ نظر

  1. سلام.جواب مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش چه زمان و از چه طریقی قابل مشاهده س

    • با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر اطلاعیه ای مبنی بر اعلام نتایج ازمون استخدامی اموزش و پرورش منتشر نشده است. نتایج از طریق سایت سازمان سنجش قابل مشاهده خواهد بود.

  2. زمان ارائه مدارک به صورت اینترانتی برای مصاحبه افراد پذیرفته شده کی می باشد

    • با سلام، مطابق با اطلاعیه ی سایت سنجش، پذیرفته شدگان می بایست از تاریخ ۱۳۹۹/۱۱/۱۵، برای انجام سایر مراحل به سایت ارگان های مربوطه مراجعه کرده.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی