تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / علمی کاربردی / زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

تاریخ اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99
زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

پذیرش دانشجو در دانشگاه های علمی کاربردی بدون کنکور می باشد، به همین دلیل تحصیل در این دانشگاه ها متقاضیان خاص خود را به ویژه از میان شاغلین دارد. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی، در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می نماید، داوطلبانی که در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99، نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام این دانشگاه اقدام کرده اند، علاقه مندند تا هر چه زودتر از نتیجه انتخاب رشته باخبر شوند. نتایج پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال تحصیلی اول (مهرماه) در سال جاری، آبان ماه اعلام شد و زمان انتشار نتایج پذیرش این دانشگاه ها برای نیمسال تحصیلی دوم (بهمن ماه)، معمولا نیمه دوم اسفندماه می باشد.

نتایج پذیرش بدون کنکور مقطع کاردانی فنی و حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی در روز چهارشنبه 7 آبان ماه 99 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام شد.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

زمان اعلام نتایج دوره کارشناسی 

آن دسته از داوطلبانی که دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی را جهت ادامه تحصیل خود در مقطع کارشناسی برگزیده اند، پس از ثبت نام و انتخاب رشته برای نیمسال اول تحصیلی بی صبرانه منتظر زمان اعلام نتایج این دانشگاه هستند. نتایج نام نویسی و انتخاب رشته دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی برای نیمسال اول تحصیلی (مهرماه) تا کنون اعلام نشده است. شما کاربران عزیز می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، از آخرین اخبار در رابطه با این موضوع مطلع شوید.

نتایج نهایی این دانشگاه ها برای پذیرش بهمن ماه نیز عمدتا اواخر اسفند ماه اعلام می شود و داوطلبان برای مشاهده نتیجه انتخاب رشته خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج دوره کاردانی

متقاضیانی که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای را انجام داده و نسبت به انتخاب کدرشته محل های نیمسال اول تحصیلی اقدام نموده اند، برای دریافت کارنامه این دوره از نظام آموزش مهارتی دانشگاه علمی کاربردی می بایست در تاریخ چهارشنبه 7 آبان ماه 99 به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایند.

 ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور کاردانی فنی حرفه ای داوطلبان در پذیرش نیمسال دوم تحصیلی این دانشگاه نیز از اوایل بهمن ماه آغاز می شود و معمولا با توجه به تمدید زمان نام نویسی و انتخاب رشته، تا اواخر بهمن ماه ادامه پیدا می کند. نتایج ثبت نام در این نیمسال تحصیلی نیز عمدتا در دهه سوم اسفندماه از طریق تماس تلفنی و یا مرجعه حضوری، به اطلاع داوطلبان رسانده می شود.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 99

متقاضیان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی که در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مهر ماه اقدام به انتخاب رشته کرده اند، می توانند با پیمودن مراحل زیر، نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند. البته در برخی از دانشگاه های علمی کاربردی نتایج نهایی از طریق دانشگاه اطلاع رسانی می شود.

  • مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی موجود در سمت راست صفحه

مرحله اول مشاهده نتایج پذیرش بدون کنکوردانشگاه جامع علمی کاربردی

  • کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهرماه 1399”

مرحله دوم مشاهده نتایج پذیرش بدون کنکوردانشگاه جامع علمی کاربردی

  • پس از وارد شدن به صفحه اعلام نتایج، دو روش برای دریافت نتیجه ثبت نام خود پیش روی شما خواهد بود.
  1. روش اول با عنوان “جستجوی نتیجه با شماره (اطلاعات) پرونده” می باشد و داوطلب در این روش با وارد کردن شماره پرونده، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی که در سایت نمایش داده می شود، می تواند نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته خود را مشاهده کند.
  2. روش دوم “جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی” می باشد و مناسب داوطلبانی است که در زمان اعلام نتایج به هر دلیلی اطلاعات پرونده خود را در دسترس ندارند. در این روش متقاضیان با وارد کردن نام خانوادگی، نام، شماره شناسنامه، سال تولد و عبارت امنیتی می توانند از نتیجه ثبت نام خود آگاه شوند.

مرحله سوم مشاهده نتایج پذیرش بدون کنکوردانشگاه جامع علمی کاربردی

در صورتی که متقاضیان در دوره کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه ثبت نام کرده اند باید گزینه فعال “اعلام نتیجه دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهرماه 1399 “ را انتخاب نمایند.

شماره پرونده همه ی داوطلبان در رسید ثبت نامی که در پایان مرحله نام نویسی دریافت کرده اند، موجود می باشد. در صورت عدم دسترسی به آن می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش، درخواست بازیابی شماره پرونده خود را ثبت نمایید. به همین منظور لازم است با نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش آشنا باشید.

عمده داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده اند، مایلند در مورد میزان اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی نیز آگاهی کسب کنند و یا به منظور تحصیل در این دانشگاه ها، از شهریه دانشگاه علمی کاربردی 99 اطلاع یابند؛ شما همراهان گرامی می توانید جهت آگاهی از موارد ذکر شده، بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج بدون کنکور مقطع کاردانی علمی کاربردی ورودی مهر در چه تاریخی صورت می گیرد؟

نتایج پذیرش بدون کنکور مقطع کاردانی علمی کاربردی (ورودی مهر) در روز چهارشنبه 7 آبان ماه 99 منتشر شد.

2- داوطلبان از چه طریقی می توانند به نتایج خود دسترسی داشته باشند؟

اعلام نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

3- نتایج بدون کنکور علمی کاربردی ورودی بهمن چه زمانی صورت می پذیرد؟

معمولا این نتایج در نیمه دوم اسفند ماه از طریق سامانه مربوطه اعلام می گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره