تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / علمی کاربردی / زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی
زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

پذیرش دانشجو در دانشگاه های علمی کاربردی بدون کنکور می باشد ، به همین دلیل تحصیل در این دانشگاه ها علاقمندان خاص خود را به ویژه از میان شاغلین دارد. دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ، در دو نیمسال تحصیلی مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می نماید ، داوطلبانی که در زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، نسبت به انتخاب رشته و ثبت نام این دانشگاه اقدام کرده اند علاقمندند تا هر چه زودتر از نتیجه انتخاب رشته باخبر شوند. نتایج پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال تحصیلی اول (مهرماه) ، نیمه ی دوم شهریورماه اعلام می شود و زمان اعلام نتایج پذیرش این دانشگاه ها برای نیمسال تحصیلی دوم (بهمن ماه) ، معمولا نیمه دوم اسفندماه می باشد.

داوطلبان پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی می توانند در نیمه دوم شهریورماه و یا نیمه دوم اسفندماه ، نتایج پذیرش بدون کنکور این دانشگاه را از طریق سایت سازمان سنجش ، مشاهده نمایند.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

زمان اعلام نتایج دوره کارشناسی 

آن دسته از داوطلبانی که دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی را جهت ادامه تحصیل خود در مقطع کارشناسی برگزیده اند پس از ثبت نام و انتخاب رشته برای نیمسال اول تحصیلی (که از اواخر مردادماه آغاز می شود و تا اوایل شهریورماه ادامه دارد) ، بی صبرانه منتظر زمان اعلام نتایج این دانشگاه هستند ، نتایج نام نویسی و انتخاب رشته دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی برای پذیرش مهر ، در اواخر شهریورماه و حدود چند روز پس از اعلام نتایج دوره کاردانی اعلام می شود. نتایج نهایی این دانشگاه ها برای پذیرش بهمن ماه نیز معمولا اواخر اسفند ماه اعلام می شود و داوطلبان برای مشاهده نتیجه انتخاب رشته خود باید به سایت سازمان سنجش مراجعه کنند.

زمان اعلام نتایج دوره کاردانی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی در دوره کاردانی فنی و کاردانی حرفه ای ، برای پذیرش در نیمسال اول تحصیلی از دهه سوم مرداد ماه آغاز می شود و متقاضیانی که نسبت به انتخاب کدرشته محل های آن اقدام نموده اند ، باید بدانند که نتایج نهایی انتخاب رشته آن ها در نیمه دوم شهریورماه و معمولا چند روز زودتر از نتایج کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه اعلام می شود. ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان در پذیرش نیمسال دوم تحصیلی این دانشگاه نیز از اوایل بهمن ماه آغاز می شود و معمولا با توجه به تمدید زمان نام نویسی و انتخاب رشته ، تا اواخر بهمن ماه ادامه پیدا می کند. نتایج ثبت نام در این نیمسال تحصیلی نیز در دهه سوم اسفندماه و باز هم کمی زودتر از نتایج مقطع کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه اعلام می شود.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 98

متقاضیان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی که در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام به انتخاب رشته کرده اند ، می توانند با پیمودن مراحل زیر ، نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند. البته در برخی از دانشگاه های علمی کاربردی نتایج نهایی از طریق دانشگاه اطلاع رسانی می شود.

  • مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
  • انتخاب گزینه ” جامع علمی کاربردی “ از منوی سمت راست صفحه
  • داوطلبانی که در دوره کاردانی این دانشگاه ثبت نام نموده اند ، می بایست روی لینک فعال ” اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهرماه 1398 (یا بهمن ماه 1398) ” کلیک نمایند.
  • در صورتی که متقاضیان در دوره کارشناسی ناپیوسته این دانشگاه ثبت نام کرده اند باید گزینه فعال ” اعلام نتیجه دوره مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهرماه 1398 (یا بهمن ماه 1398) “ را انتخاب نمایند.

پس از وارد شدن به صفحه اعلام نتایج ، دو روش برای دریافت نتیجه ثبت نام خود مشاهده خواهید کرد:

  • روش اول با عنوان ” جستجوی نتیجه با شماره (اطلاعات) پرونده ” می باشد و داوطلب در این روش با وارد کردن شماره پرونده ، شماره شناسنامه و عبارت امنیتی که در سایت نمایش داده می شود ، می تواند نتیجه ثبت نام و انتخاب رشته خود را مشاهده کند.
  • روش دوم “جستجوی نتیجه با اطلاعات فردی “ می باشد و مناسب داوطلبانی است که در زمان اعلام نتایج به هر دلیلی اطلاعات پرونده خود را در دسترس ندارند. در این روش متقاضیان با وارد کردن نام خانوادگی ، نام ، شماره شناسنامه ، سال تولد و عبارت امنیتی می توانند از نتیجه ثبت نام خود آگاه شوند.

شماره پرونده همه ی داوطلبان در رسید ثبت نامی که در پایان مرحله نام نویسی دریافت کرده اند موجود می باشد ، در صورت عدم دسترسی به آن می توانید از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، درخواست بازیابی شماره پرونده خود را بدهید.

  • در نهایت و پس از وارد کردن اطلاعات خود از طریق یکی از روش های بالا ، می توانید با کلیک روی گزینه ” مشاهده نتیجه ” ، از سرانجام انتخاب رشته خود مطلع شوید.

داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده اند ، بد نیست در مورد میزان اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی نیز آگاهی کسب کنند ، هم چنین شما عزیزان در صورت علاقمندی می توانید جهت آگاهی از اعلام نتایج دانشگاه علمی کاربردی و نیز شهریه دانشگاه علمی کاربردی ، روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره