تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

تاریخ اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400
زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

پذیرش دانشجو در دانشگاه های علمی کاربردی به صورت بدون کنکور انجام می شود و به همین دلیل تحصیل در این دانشگاه ها متقاضیان خاص خود را به ویژه از میان شاغلین دارد. این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی از داوطلبانی که علاقه مند شرکت در پذیرش هر یک از نیمسال های مهر و بهمن هستند ثبت نام به عمل می آورد. لذا داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نموده باشند، مشتاق اند تا هر چه زودتر از نتیجه انتخاب رشته در دانشگاه مذکور باخبر شوند. اما چگونه و در چه زمانی می توان از این نتایج مطلع شد؟ در ادامه مطلب شما را از جزئیات اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آگاه می کنیم.

نتایج پذیرش بدون کنکور مقطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

همان طور که ذکر شد، دانشگاه علمی کاربردی دو نوبت در سال اقدام به انتشار فراخوان جذب دانشجو می نماید و بر همین اساس اعلام نتایج پذیرش هر دوره نیز در زمان های جداگانه ای به شرح زیر صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج نیمسال اول

آن دسته از داوطلبانی که دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی را جهت ادامه تحصیل خود در برگزیده اند، پس از ثبت نام و انتخاب رشته برای نیمسال اول تحصیلی منتظر زمان اعلام نتایج این دانشگاه هستند. نتایج نام نویسی دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال جاری در روز سه شنبه 6 مهر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت. متقاضیانی که در هر یک از انتخاب های خود پذیرفته شده اند، لازم است از روز شنبه 10 مهر ماه با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، به کسب اطلاعات در خصوص زمان و سایر جزئیات ثبت نام پرداخته و سپس حضورا در دانشگاه محل قبولی روند نام نویسی را در پیش بگیرند.

لازم به یادآوری است که پذیرفته شدگان جهت آگاهی از آدرس دانشگاه محل قبولی خود باید به دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400 رجوع نمایند.

زمان اعلام نیمسال دوم

فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان در پذیرش نیمسال دوم تحصیلی این دانشگاه نیز از اوایل بهمن ماه آغاز می شود و معمولا با توجه به تمدید زمان نام نویسی و انتخاب رشته، تا اواخر بهمن ماه ادامه پیدا می کند. نتایج ثبت نام در این نیمسال تحصیلی نیز عمدتا در دهه سوم اسفندماه از طریق تماس تلفنی و یا مرجعه حضوری، به اطلاع داوطلبان رسانده می شود. به محض انتشار نتایج ورودی بهمن ماه سال جاری، مقاله حاضر به روز رسانی می گردد.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

متقاضیان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی که در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در مهر ماه اقدام به انتخاب رشته کرده اند، می توانند با پیمودن مراحل زیر، نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند.

 • مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی موجود در سمت راست صفحه
 • کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی / کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی مهر ماه سال 1400”
 • پس از وارد شدن به صفحه اعلام نتایج، دو روش برای دریافت نتیجه ثبت نام خود پیش روی شما خواهد بود.
 1. وارد کردن شماره پرونده + شماره شناسنامه
 2. ثبت نمودن نام خانوادگی + نام + شماره شناسنامه + سال تولد

 

 

 

شماره پرونده داوطلبان در رسید ثبت نامی که در پایان مرحله نام نویسی دریافت کرده اند، درج می گردد. در صورت عدم دسترسی به آن می توانید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، درخواست بازیابی شماره پرونده خود را ثبت نمایید.

داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده اند و از نتیجه کسب کرده ناراضی هستند، مایلند در مورد ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی دانشگاه علمی کاربردی نیز آگاهی کسب کنند و یا به منظور تحصیل در این دانشگاه ها از شهریه دانشگاه علمی کاربردی اطلاع یابند. شما می توانید جهت آگاهی از موارد ذکر شده، بر روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج بدون کنکور مقطع کاردانی علمی کاربردی ورودی مهر ماه 1400 در چه تاریخی صورت می گیرد؟

نتایج بدون کنکور مقطع کارشناسی حرفه ای این دانشگاه در روز 6 مهر ماه منتشر شد و زمان انتشار نتایج مقطع کاردانی از طریق همین مقاله و همچنین کانال علمی کاربردی به اطلاع شما رسانده می شود.

2- داوطلبان از چه طریقی می توانند به نتایج بدون کنکور مقطع کاردانی علمی کاربردی 1400 خود دسترسی داشته باشند؟

اعلام نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

3- نتایج بدون کنکور علمی کاربردی ورودی بهمن 1400 چه زمانی منتشر می گردد؟

معمولا این نتایج در اواخر اسفند ماه اعلام می شود.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

 1. سلام وقتتون بخیر
  اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی کی میاد که انتخاب واحد کنیم؟
  خیلی داره دیر میشه

  کارشناسی هم اومد اما همچنان کاردانی نه

دریافت مشاوره