تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / علمی کاربردی / زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

تاریخ اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400
زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

پذیرش دانشجو در دانشگاه های علمی کاربردی به صورت بدون کنکور انجام می شود و به همین دلیل تحصیل در این دانشگاه ها متقاضیان خاص خود را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به ویژه از میان شاغلین دارد. لذا داوطلبانی که در موعد مقرر نسبت به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نموده باشند، مشتاق اند تا هر چه زودتر از نتیجه انتخاب رشته در دانشگاه مذکور باخبر شوند. اما چگونه و در چه زمانی می توان از این نتایج مطلع شد؟ در ادامه مطلب شما را از جزئیات اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی آگاه می کنیم.

نتایج پذیرش بدون کنکور دو نیمسال مهر و بهمن مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود.

زمان اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

همان طور که ذکر شد، دانشگاه علمی کاربردی دو نوبت در سال اقدام به انتشار فراخوان جذب دانشجو می نماید و بر همین اساس اعلام نتایج پذیرش هر دوره نیز در زمان های جداگانه ای به شرح زیر صورت می گیرد.

زمان اعلام نتایج نیمسال اول

آن دسته از داوطلبانی که دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی را جهت ادامه تحصیل خود در برگزیده اند، پس از ثبت نام و انتخاب رشته برای نیمسال اول تحصیلی منتظر زمان اعلام نتایج این دانشگاه هستند. نتایج نام نویسی دوره کارشناسی حرفه ای دانشگاه جامع علمی کاربردی مهر ماه سال جاری در روز سه شنبه 6 مهر ماه بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

زمان اعلام نیمسال دوم

فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته داوطلبان در پذیرش نیمسال دوم تحصیلی این دانشگاه نیز از اواسط آذر ماه آغاز شد و تا اوایل دی ماه نیز ادامه داشت. نتایج ثبت نام در این نیمسال تحصیلی نیز به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی سازمان سنجش و در تاریخ 29 دی ماه 1400 منتشر شد. متقاضیانی که در هر یک از انتخاب های خود پذیرفته شده اند، بایستی از روز 3 بهمن ماه با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، به کسب اطلاعات در خصوص زمان و سایر جزئیات ثبت نام در دانشگاه محل قبولی پرداخته و روند نام نویسی نهایی را در پیش بگیرند.

نحوه مشاهده نتایج بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی 1400

متقاضیان تحصیل در دانشگاه جامع علمی کاربردی که در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اقدام به انتخاب رشته کرده اند، می توانند با پیمودن مراحل زیر، نتیجه انتخاب رشته خود را مشاهده کنند.

  • مراجعه به سایت سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه “جامع علمی کاربردی” از منوی موجود در سمت راست صفحه
  • کلیک بر روی لینک فعال “اعلام نتیجه دوره کاردانی فنی و دوره کاردانی / کارشناسی حرفه‌ای نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی – کاربردی بهمن ماه سال 1400”
  • تکمیل کادرهای موجود در صفحه با استفاده از اطلاعات داوطلب و سپس کلیک بر روی گزینه “مشاهده نتیجه”

شماره پرونده داوطلبان در رسید ثبت نامی که در پایان مرحله نام نویسی دریافت کرده اند، درج می گردد. در صورت عدم دسترسی به آن می توانید از طریق ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش، درخواست بازیابی شماره پرونده خود را ثبت نمایید.

داوطلبانی که در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی شرکت کرده و به اطلاع از شهریه دانشگاه علمی کاربردی دارند، می توانند با مطالعه مطلب مربوطه از پاسخ سوالات خود آگاهی کسب کنند.

 

سوالات متداول

1- اعلام نتایج بدون کنکور مقطع کاردانی و کارشناسی علمی کاربردی ورودی بهمن ماه 1400 در چه تاریخی صورت می گیرد؟

نتایج بدون کنکور مقاطع مذکور برای این دانشگاه در روز 29 بهمن ماه منتشر شد.

2- داوطلبان از چه طریقی می توانند به نتایج بدون کنکور مقطع کاردانی علمی کاربردی 1400 خود دسترسی داشته باشند؟

اعلام نتایج به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می شود.

3- پذیرفته شدگان در دوره پذیرش نیمسال دوم بهمن ماه می بایست چه اقداماتی انجام دهند؟

داوطلبان بایستی از روز 3 بهمن ماه با مراجعه به سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی، به کسب اطلاعات در خصوص زمان و سایر جزئیات ثبت نام در دانشگاه محل قبولی بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. سلام وقتتون بخیر
    اعلام نتایج کاردانی دانشگاه علمی کاربردی کی میاد که انتخاب واحد کنیم؟
    خیلی داره دیر میشه

    کارشناسی هم اومد اما همچنان کاردانی نه

دریافت مشاوره