جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / تیزهوشان / زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 98
زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 97 روز جمعه 11 خرداد ماه سال جاری برگزار شد و آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم روز جمعه 5 مرداد ماه برگزار خواهد شد. پس از اتمام آزمون تیزهوشان نهم به دهم داوطلبان زیادی با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس می گیرند و پیگیر زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی هستند. به همین دلیل تصمیم گرفتیم این مطلب را به ” زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ” اختصاص دهیم و در آن به زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم و در کنار آن به نحوه اعتراض به  اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان  و اعلام نتایج آزمون مدارس نمونه دولتی بپردازیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را تا انتها مطالعه کنید. مطئنا با خواندن این مطلب به پاسخ بیشتر سوالات خود خواهید رسید.

پس از مشخص شدن نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی، امکان ثبت اعتراض نسبت به نتایج اعلام شده در یک بازه زمانی مشخص، فراهم خواهد شد.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم 97

اعلام نتایج آزمون تیزهوشان نهم به دهم و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی نهم به دهم که در تاریخ 97/3/11 برگزار شد و نتایج آن هفته اول مرداد ماه بر روی سایت قرار گرفت. برای مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم 97 می بایست به سایت ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی Azmoon.medu.ir مراجعه کنید و با وارد کردن کد ملی دانش آموز ( به عنوان نام کاربری ) و رمز عبور همگام، وارد صفحه شخصی داوطلب شوید و بر روی گزینه ” اعلام نتایج ” کلیک کنید و نتایج آزمون را مشاهده نمایید. چنانچه داوطلبی نمره قبولی لازم را کسب نکرده باشد، تعداد پاسخ خای صحیح، غلط و نزده در هر درس به همراه تراز کسب شده و همچنین تراز آخرین فرد قبولی در مدارس تیزهوشان یا نمونه دولتی نمایش داده خواهد شد و اگر دانش آموز پذیرفته شده باشد، نام مدرسه قبولی ذکر خواهد شد. چنانچه در هر یک از مراحل مشاهده نتایج، با مشکلی مواجه شدید می توانید با مشاوران مرکز ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های بیشتری را خدمت شما عزیزان ارائه دهند.

زمان و نحوه مشاهده نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم 97

همانطور که گفته شد آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم 5 مرداد ماه برگزار خواهد شد و به احتمال زیاد نتایج آزمون تیزهوشان ششم و اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ششم ابتدایی چند هفته پس از برگزاری آزمون، اعلام خواهدشد. در حال حاضر زمان دقیق اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم 97 مشخص نیست ولی به احتمال زیاد تا نیمه اول شهریور ماه از طریق سایت Azmoon.medu.ir قابل مشاهده خواهد بود. پس از ورود به سایت مذکور و وارد کردن کردن کد ملی دانش آموز به عنوان نام کاربری و رمز عبور همگام و نهایتا ورود به صفح شخصی داوطلب، می توانید نتایج آزمون را مشاهده و از وضعیت قبولی و یا عدم قبولی داوطلب مطلع گردید. ضمنا جهت اطلاع از نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم 97 می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی 97 – 98

ممکن است برخی از دانش آموزانی که در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی ششم به هفتم و نهم به دهم 97 – 98 شرکت کرده اند، پس از اعلام نتایج، به نتایج اعلام شده اعتراض داشته باشند. لازم به ذکر است که در یک بازه زمانی مشخص امکان ثبت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  برای دانش آموزان فراهم خواهد شد. برای ثبت اعتراض بایستی به سایت  Azmoon.medu.ir  مراجعه کنید و از طریق لینکی که در این سایت برای ثبت اعتراض قرار خواهد گرفت، اعتراض خود را نسبت به نتایج اعلام شده، ثبت کنید. سال های گذشته دانش آموزانی بوده اند که نسبت به نتایج آزمون خود اعتراض داشته اند و اعتراض آن ها پس از بررسی، مورد موافقت قرار گرفته و نتیجه قبولی را دریافت کرده اند. البته لازم به ذکر است که دلایل شما برای اعتراض به نتایج آزمون نمونه دولتی باید منطقی باشد. دلایلی که می توان با توجه به آن ها نسبت به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی اعتراض کرد، عبارتنداز :

  1. اعمال نشدن قانون پذیرش مربوط به دوقلو ها
  2. غلط محاسبه شدن نمره کل
  3. مطابقت نداشت اولویت های ثبت شده در کارنامه و برگه ورود به جلسه دانش آموز
  4. عدم مطابقت تعداد پاسخ های درست و غلط و پاسخ های داده نشده ی کارنامه با پاسخ برگی که در سایت وجود دارد و …

با یک تماس تلفنی با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیایران مشاوره می توانید ثبت اعتراض را به مشاوران مرکز ایران مشاوره بسپارید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک نظر

  1. Avatar

    بهتر است نحوه دریافت رمز همگام را نیز برای دانش اموزان توضیح دهید

دریافت مشاوره