9099071647    تماس از تلفن ثابت
خانه آزمون استخدامی ورود به سایت استخدام بانک شهر | shahr-bank.ir

ورود به سایت استخدام بانک شهر | shahr-bank.ir

سایت ثبت نام آزمون استخدامی بانک شهر 99
سایت استخدام بانک شهر 99
اشتغال در هر یک از بخش های نظام بانکداری، در هر زمان علاقه مندان بسیاری دارد. بانک های کشور چه خصوصی و چه دولتی از نظر کیفی شرایط مطلوبی را برای کارمندان خود ایجاد می کنند و به همین سبب همواره در زمان های مختلف داوطلبان بسیاری در تلاش برای اشتغال در آن ها به سر می برند. بانک شهر یکی از بانک های خصوصی کشور به شمار می رود که همانند سایر بانک ها در صورت نیاز به نیروهای جدید و متخصص، از متقاضیان واجد شرایط استخدام بانک شهر دعوت به همکاری می نماید. بر همین اساس علاقه مندان می بایست در مدت زمان اعلام شده، اقدام به درج اطلاعات و مشخصات خود در سامانه ثبت نام نمایند.

لینک مستقیم ورود به سایت استخدام بانک شهر

لینک مستقیم ورود به سایت استخدام بانک شهر
لینک مستقیم ورود به سایت استخدام بانک شهر

تمامی اخبار و اطلاعیه های مربوط به استخدام بانک شهر به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی این بانک به نشانی shahr-bank.ir منتشر می گردد.

معرفی سایت استخدام بانک شهر

بانک شهر از دسته بانک هایی است که برای جذب نیرو معمولا آزمون برگزار نمی کند و به روش بررسی رزومه و برگزاری مصاحبه، کارمندان خود را استخدام می نماید. آخرین باری که این بانک اقدام به پذیرش نیرو از طریق آزمون استخدامی نمود به سال 89 برمی گردد که در این حالت، نمره کتبی داوطلب یکی از اصلی ترین عوامل برای راه یابی به سایر مراحل استخدام بود. اما این بانک در سال های اخیر به روش دریافت رزومه و بررسی مدارک، به استخدام دوطلبان می پردازد.

برای اشتغال در بانک شهر، ابتدا علاقه مندان باید در سایت استخدام این بانک به نشانی shahr-bank.ir ثبت نام نموده و مدارک خود را ارسال نمایند. علاوه بر فرآیند ثبت نام که به صورت اینترنتی انجام می شود، سایر اقدامات مربوط به استخدام نیز با مراجعه به همین سامانه انجام می شود. برای مثال داوطلبان می بایست قبل از ثبت مشخصات خود، دستورالعمل ثبت نام را دریافت نموده و مطالعه کنند.

در صورتی که استخدام این بانک از طریق آزمون استخدامی انجام گیرد، برای شرکت در آزمون یک کارت ورود به جلسه به شرکت کنندگان اختصاص می یابد که لینک دریافت آن روی سایت رسمی بانک شهر قرار می گیرد. همچنین برای مشاهده نتایج استخدام بانک شهر و تمام اطلاعیه های مربوط به استخدام باید از طریق همین سایت اقدام کرد . چنانچه پس از مشخص شدن نتایج آزمون، شرکت کنندگان نسبت به آن اعتراضی داشته باشند باید در سامانه نام برده تقاضای بررسی مجدد نمرات خود را ثبت نمایند.

نحوه نام نویسی در سایت استخدام بانک شهر

بانک شهر به طور معمول هر چند سال یک بار بر اساس اولویت های مورد نیاز خود از واجدین شرایط، استخدام به عمل می آورد. هنوز از جذب نیرو توسط این بانک در سال 99 اخباری منتشر نشده است، بنابراین زمان استخدام بانک شهر در سال جاری به طور دقیق مشخص نیست. اما به طور معمول، نام نویسی طبق یک روش مشترک جذب انجام می شود. از همین رو، متقاضیان باید به سامانه استخدام بانک شهر مراجعه نموده و پس از مطالعه ضوابط و شرایط موجود در آگهی مربوطه، طی مراحل زیر روند نام نویسی خود را آغاز نمایند.

 1.  به سایت بانک شهر به آدرس اینترنتی shahr-bank.ir وارد شوید.
 2. هزینه ثبت نام را از طریق کارت بانکی عضو شبکه شتاب و دارای رمز پویای فعال واریز نمایید و سریال اعتباری مربوطه را خریداری کنید.
 3. مدارک خود را تکمیل نموده و آن ها را در سامانه بارگذاری نمایید.
 4. مشخصات و اطلاعات خواسته شده را در قسمت های مربوطه در فرم تقاضانامه اینترنتی وارد نمایید.
 5. در صورتی که اطلاعات نمایش داده شده مورد تایید شما می باشند، روی عبارت “تایید و ادامه” کلیک کنید.
 6. چنانچه ثبت نام شما به درستی انجام شده باشد، کد رهگیری مربوط به پرداخت هزینه و تکمیل نام نویسی برای شما صادر می شود که می بایست آن را یادداشت نموده و برای مراجعات بعدی به سایت، نزد خود نگه دارید.

مدارکی که باید در زمان ثبت نام در سایت بارگذاری شوند

 •  فایل اسکن شده کارت ملی (هر دو طرف)
 • تصویر صفحات اول، دوم و توضیحات شناسنامه
 • اسکن عکس 4*3 تمام رخ و با کیفیت
 • تصویر کارت پایان یا معافیت از خدمت (ویژه متقاضیان آقا)
 • فایل اسکن شده مدرک تحصیلی

با گذشت مدتی از زمان استخدام بانک شهر و ارسال مدارک، نتیجه بررسی هویت و رزومه داوطلبان از طریق سامانه استخدام بانک شهر اعلام می شود. در صورتی که اطلاعات متقاضیان از سوی بانک شهر مورد تایید قرار بگیرد، به مصاحبه دعوت خواهند شد. دقت کنید که دعوت به مصاحبه به صورت تلفنی اطلاع رسانی می شود. بنابراین از مراجعه و پیگیری حضوری خودداری کنید. همچنین پس از اعلام نتایج استخدام بانک شهر، اسامی پذیرفته شدگان نهایی در سایت استخدام این بانک قرار خواهد گرفت.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره استخدامی پیج استخدامی