تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99
سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی برای تامین افراد متخصص و با تجربه هر ساله اقدام به برگزاری آزمون دکتری تخصصی در گروه های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دندانپزشکی و داروسازی می نماید. علاقه مندان به پذیرش در این گروه های آزمایشی می بایست در آزمون ورودی که توسط مرکز سنجش آموزش پزشکی برگزار می شود شرکت نمایند.

 ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت طبق روال هرساله در بهمن ماه انجام می گیرد و متقاضیان می توانند در زمان اعلام شده به سایت ثبت نام مراجعه و نسبت به نام نویسی خود در آزمون دکتری اقدام نمایند. لازم است به این نکته نیز توجه داشته باشید که پذیرفته شدگان آزمون دکتری تخصصی Ph.D سال تحصیلی 98 – 99 ، که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند و یا انصراف داده اند ، مجاز به شرکت در این آزمون نیستند.

لینک مستقیم ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

داوطلبان واجد شرایط نام نویسی در آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند در مهلت مقرر از طریق سایت sanjeshp.ir ، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

تمامی مراحل آزمون دکتری وزارت بهداشت توسط معاونت آموزشی مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می شود. ثبت نام در این مقطع نیز همانند سایر آزمون های وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و از طریق سامانه sanjeshp.ir انجام می گیرد. سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی صرفا برای گروه علوم پزشکی طراحی شده است و متقاضیان می توانند تمامی اخبار و اطلاعیه ها ، همچنین ثبت نام در آزمون های مورد نظر خود را از طریق همین سایت پیگیری نمایند. در هنگام ثبت نام در سایت مذکور ، داوطلبان باید به این نکته توجه داشته باشند که تمام اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل در فرم ثبت نام وارد نمایند تا در مراحل بعدی آزمون دچار مشکل نشوند.

راهنمای تصویری نحوه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 

داوطلبان واجد شرایط که قصد شرکت در آزمون دکتری وزارت بهداشت را دارند می توانند نسبت به ثبت نام اینترنتی در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی اقدام نمایند. برای سهولت در این امر راهنمای تصویری نحوه ثبت نام در سایت را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم:

  1. ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir و انتخاب گزینه “دکتری تخصصی  ph.D” مطابق تصویر زیر

مرحله اول ثبت نام

2. در این صفحه ، گزینه “ارسال مدارک – ثبت نام جدید” را انتخاب نمایید.

مرحله دوم ثبت نام

3.  دکمه رادیویی “ارسال مدارک – ثبت نام جدید” را انتخاب نمایید.

مرحله سوم ثبت نام

4. در قسمت مشخص شده “کد ملی” خود را وارد نمایید.

مرحله چهارم ثبت نام

5. چنانچه هزینه ثبت نام را واریز نکرده باشید مجاز به تکمیل فرم ثبت نام نخواهید بود. بر روی گزینه “پرداخت الکترونیکی” کلیک کرده و مبلغ تعیین شده را پرداخت نمایید. اگر متقاضی شرکت در دو رشته امتحانی هستید باید مبلغ فوق را برای هر دو رشته پرداخت کنید.

مرحله پنجم ثبت نام

نکاتی در خصوص ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 در سایت

همانطور که اشاره کردیم ثبت نام آزمون دکتری ، ارسال مدارک و دریافت کد پیگیری در نیمه دوم بهمن ماه 98 ، به صورت اینترنتی و از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی انجام می گیرد. در زمان تکمیل فرم ثبت نام متقاضیان می بایست تصویر مدارک خود را در سایت مذکور ارسال نمایند. داوطلبان به این نکته توجه داشته باشند که بعد از تکمیل تقاضانامه ثبت نام و ارسال مدارک خواسته شده ، با کلیک بر روی گزینه “ثبت” ، بلافاصله برای آن ها کد رهگیری صادر می شود و برای افرادی که این کد را دریافت کرده اند در صورت کامل بودن مدارک و احراز شرایط شرکت در آزمون ، کارت ورود به جلسه صادر خواهد شد.

شرکت کنندگان می بایست بعد از دریافت کد رهگیری ، آن را به همراه یک نسخه چاپ شده از فرم ثبت نام ، در نزد خود نگه دارند. لازم به ذکر است که ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 مستلزم پرداخت هزینه می باشد. متقاضیان باید مبلغ تعیین شده را به صورت اینترنتی و با در دست داشتن کارت بانکی عضو شبکه شتاب که دارای رمز دوم می باشد در سایت مذکور واریز نمایند. داوطلبان دقت داشته باشند چنانچه متقاضی شرکت در دو رشته (یا مجموعه) هستند باید برای هر یک هزینه جداگانه واریز نمایند.

آزمون دکتری وزارت بهداشت 99 در روزهای 22 و 23خرداد ماه 98 برگزار می شود. داوطلبانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند باید ابتدا دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را دانلود و به دقت مطالعه نمایند تا با تمامی شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت به طور کامل آشنا شوند. شما علاقمندان به شرکت در این آزمون می توانید برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت بر روی لینک های مربوطه کلیک کرده و آگاهی های لازم را کسب نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره