تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401

سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401
دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401

پس از برگزاری کنکور، اکثر داوطلبان به دنبال سوالات و پاسخنامه کنکور گروه آزمایشی هنر هستند تا با مقایسه پاسخ های خود با پاسخنامه ای که از طریق سازمان سنجش منتشر شده است، درصدی را که در هر درس کسب کرده اند محاسبه کنند و به این ترتیب قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری حدود تراز و رتبه احتمالی خود در کنکور هنر را بدست آورند.

البته به جز داوطلبان کنکور 1400 متقاضیان کنکور 1401 نیز به دنبال سوالات و پاسخنامه کنکور هنر 1401 هستند تا با آشنایی از نحوه طرح سوالات در کنکور سال های گذشته، آمادگی بیشتری جهت شرکت در آزمون کسب کنند.

دفترچه سوالات کنکور گروه آزمایشی هنر، چند ساعت پس از برگزاری آزمون و پاسخنامه آن نیز حدود 3 روز بعد از آزمون از طریق سایت رسمی سازمان سنجش قابل دریافت می باشد.

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401

سازمان سنجش آموزش کشور، مسئول برگزاری آزمون سراسری در گروه های آزمایشی مختلف است. رشته هنر نیز از گروه های آزمایشی شناور است که بسیاری از داوطلبان علاوه بر شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی خود، مایل به شرکت در این آزمون نیز هستند.هر ساله پس از برگزاری آزمون هر یک از گروه های آزمایشی، ابتدا دفترچه سوالات و چند روز پس از آن پاسخنامه و یا همان کلید سوالات آزمون از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.

در آزمون سراسری هنر سال 99، برای داوطلبانی که دارای یکی از مدارک دیپلم نظام قدیم و نظام جدید بودند، دو دسته سوال طراحی می شد و متقاضیان می بایست با توجه به نوع دیپلم خود، به یکی از این دفترچه سوالات پاسخ دهند اما در سال 1401 تنها یک دسته سوال، آن هم مطابق با دروس نظام جدید در اختیار افراد قرار گرفت.

در ادامه نیز دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون گروه هنر در جدول قرار داده شده است. همچنین شما عزیزان می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور، شانس قبولی خود را در رشته ها و دانشگاه های مختلف مشاهده نمایید.

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401
دانلود دفترچه سوالات دروس عمومی کنکور هنر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود دفترچه سوالات دروس اختصاصی کنکور هنر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود دفترچه سوالات اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیرانگلیسی کنکور هنر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک کنید.)

دانلود پاسخنامه کنکور هنر 1401

(جهت دریافت فایل، روی لینک فوق کلیک نمایید.)

اعتراض به سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401

اگر پس از برگزاری کنکور هنر و بررسی مجدد سوالات متوجه شدید که یک یا چند سوال کنکور از منبعی خارج از کتاب های درسی و منابع معرفی شده طرح شده و یا مفهوم آن نیز در کتاب درسی و منابع معرفی شده برای کنکور هنر وجود نداشته است، می توانید تا 20 تیر ماه سال جاری با ثبت درخواست اعتراض به نتایج کنکور سراسری نسبت به سوال مورد نظر در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام کنید. در صورت پذیرفته شدن اعتراض داوطلبان، سازمان سنجش پاسخ صحیح یا غلط همه داوطلبان به آن سوال را در نتایج کنکور بدون تاثیر اعلام خواهد کرد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش می توانید روی لینک آن کلیک نمایید. هم چنین در صورتی که  برای ثبت اعتراض نسبت به سوالات یا پاسخنامه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

 

سوالات متداول

1- دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401 از چه طریق قابل دریافت می باشد؟

این دفترچه از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org قابل دریافت است.

2- چه زمانی امکان دریافت دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 1401 از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور وجود دارد؟

دفترچه سوالات چند ساعت و پاسخنامه کلیدی آزمون تقریبا 3 روز پس از برگزاری بر روی سایت مذکور قرار گرفت.

3- آیا امکان ثبت اعتراض به سوالات کنکور سراسری هنر 1401 وجود دارد؟

بله، این امکان از طریق مراجعه به سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور وجود دارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کنکور