تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کنکور / دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 99

دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 99

سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 99
دانلود سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

کنکور گروه آزمایشی هنر صبح روز چهارشنبه 29 مرداد ماه 99 برگزار شد. پس از برگزاری کنکور، اکثر داوطلبان به دنبال سوالات و پاسخنامه کنکور گروه آزمایشی هنر هستند تا با مقایسه پاسخ های خود با پاسخنامه ای که از طریق سازمان سنجش منتشر شده است درصدی را که در هر درس کسب کرده اند محاسبه کنند و به این ترتیب قبل از اعلام نتایج کنکور سراسری حدود تراز و رتبه احتمالی خود در کنکور هنر را بدست آورند. البته به جز داوطلبان کنکور 99 داوطلبان کنکور 1400 نیز به دنبال سوالات و پاسخنامه کنکور هنر 99 هستند تا با آشنایی از نحوه طرح سوالات در کنکور سال های گذشته، آمادگی بیشتری جهت شرکت در کنکور 1400 کسب کنند.

دفترچه سوالات کنکور گروه آزمایشی هنر، چند ساعت پس از برگزاری آزمون و پاسخنامه آن نیز حدود 3 روز بعد از آزمون از طریق سایت رسمی سازمان سنجش قابل دریافت می باشد.

دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 99

سازمان سنجش آموزش کشور، مسئول برگزاری آزمون سراسری در گروه های آزمایشی مختلف است. رشته هنر نیز از گروه های آزمایشی شناور است که بسیاری از داوطلبان علاوه بر شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی خود، مایل به شرکت در این آزمون نیز هستند. هر ساله پس از برگزاری آزمون هر یک از گروه های آزمایشی، ابتدا دفترچه سوالات و چند روز پس از آن پاسخنامه و یا همان کلید سوالات آزمون از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org منتشر خواهد شد.

در آزمون سراسری هنر سال 99، برای داوطلبانی که دارای یکی از مدارک دیپلم نظام قدیم و نظام جدید می باشند دو دسته سوال طراحی می شود و متقاضیان می بایست با توجه به نوع دیپلم خود، به یکی از این دفترچه سوالات پاسخ دهند. جهت سهولت شما عزیزان در دریافت دفترچه سوالات و پاسخنامه آزمون گروه هنر، دفترچه سوالات آزمون نظام قدیم و نظام جدید سال 99 را در ادامه مطلب قرار داده ایم، هم چنین شما عزیزان نیز می توانید با استفاده از نرم افزار تخمین رتبه کنکور ، شانس قبولی خود را در رشته ها و دانشگاه های مختلف مشاهده نمایید.

دفترچه سوالات و پاسخنامه نظام آموزشی 3-3-6 گروه آزمایشی هنر کنکور سراسری 99
دانلود دفترچه سوالات نظام جدید دروس عمومی کنکور هنر 99
دانلود دفترچه سوالات اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی نظام جدید کنکور هنر 99
دانلود دفترچه سوالات دروس اختصاصی نظام جدید کنکور هنر99
دانلود پاسخنامه کنکور هنر نظام جدید 99 
دفترچه سوالات و پاسخنامه نظام آموزشی قدیم، گروه آزمایشی هنر کنکور سراسری 99
دانلود دفترچه سوالات دروس عمومی نظام قدیم کنکور هنر 99
دانلود دفترچه سوالات اقلیت های دینی و زبان های خارجی غیر انگلیسی نظام قدیم کنکور هنر 99
دانلود دفترچه سوالات دروس اختصاصی نظام قدیم کنکور هنر 99
دانلود پاسخنامه کنکور هنر نظام قدیم 99

اعتراض به سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری 99

اگر پس از برگزاری کنکور هنر و بررسی مجدد سوالات متوجه شدید که یک یا چند سوال کنکور از منبعی خارج از کتاب های درسی و منابع معرفی شده طرح شده و یا مفهوم آن نیز در کتاب درسی و منابع معرفی شده برای کنکور هنر وجود نداشته است می توانید با ثبت درخواست اعتراض به نتایج کنکور سراسری، نسبت به سوال مورد نظر در سامانه پاسخگویی سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام کنید. در صورت پذیرفته شدن اعتراض داوطلبان، سازمان سنجش پاسخ صحیح یا غلط همه داوطلبان به آن سوال را در نتایج کنکور بدون تاثیر اعلام خواهد کرد.

شما عزیزان جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت و ارسال درخواست در سایت سازمان سنجش می توانید روی لینک آن کلیک نمایید. هم چنین در صورتی که  برای ثبت اعتراض نسبت به سوالات یا پاسخنامه نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی ایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دانلود دفترچه سوالات و پاسخنامه کنکور سراسری هنر 99 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9099071647
تماس از سایر استان ها: 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور