تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / انتخاب رشته / شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 98

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 98

شرایط پذیرش دانشگاه امام صادق 98
شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

برای اغلب دانشجویان پذیرفته شدن در دانشگاه امام صادق (ع) جذابیت خاصی دارد یکی از دلایل آن این است که برای فارغ التحصیلان دانشگاه امام صادق (ع) فرصت های شغلی بهتری وجود دارد. این دانشگاه در دوره ی کارشناسی ویژه ی خواهران و کارشناسی ارشد پیوسته ویژه برادران دانشجو می پذیرد در این دانشگاه  قسمت خواهران و برادران به صورت مجزاست و شرایط ویژه ای برای پذیرش وجود دارد چرا که دانشگاه امام صادق دانشگاه خاصی است و داوطلبانی را پذیرش می کند که ممتاز و برای پیشبرد اهداف دانشگاه مستعد باشند.

شرکت در گزینش دانشگاه امام صادق (ع) مانعی برای انتخاب رشته در دانشگاه های سراسری نیست و در صورت پذیرش در گزینش دانشگاه امام صادق می توانید بین دانشگاه های سراسری و امام صادق نسبت به هر کدام که تمایل دارید ثبت نام نمایید. اگر شما هم تمایل به شرکت در گزینش این دانشگاه دارید ابتدا باید در هنگام ثبت نام کنکور سراسری در تاریخ 24 بهمن ماه تا 2 اسفند ماه 97 علاقمندی خود را برای ثبت نام در گزینش دانشگاه امام صادق (ع) را اعلام نمایید و سپس در زمان اعلام شده از طریق دانشگاه وارد سایت دانشگاه شده و بقیه مراحل ثبت نام را انجام دهید. در این مطلب تمام اطلاعات، شرایط و ضوابط لازم جهت ثبت نام در دانشگاه امام صادق را آورده ایم.

داوطلبان نظام جدید آموزشی می بایست بعد از مشخص شدن معدل کتبی پایه دوازدهم ، حداکثر تا پایان خرداد 98 با وارد کردن کد ملی و رمز عبور مجددا وارد سامانه ثبت‌نام دانشگاه شده و معدل کتبی خود را ثبت نمایند.

شرایط و نحوه ی ثبت نام در دانشگاه امام صادق سال 98

ثبت نام در دانشگاه امام صادق دارای دو مرحله است که انجام هر دو مرحله نیز الزامیست:

1- ثبت نام کنکور سراسری و انتخاب گزینه ی اعلام علاقمندی دانشگاه امام صادق (ع)

2- مراجعه به سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق (ع) به نشانی www.isu.ac.ir و تکمیل اطلاعات خواسته شده.

داوطلبان می بایست علاوه بر داشتن شرایط عمومی آزمون سراسری شرایط زیر را نیز دارا باشند:

شرایط عمومی شرکت در آزمون
تدین به دین اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری
التزام به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه
داوطلب باید متولد سال 1377 و بعد از آن باشد( انجام خدمت سربازی یا تحصیل در حوزه علمیه تاثیری در شرایط سنی دانشگاه امام صادق ندارد.)
دارا بودن سلامت و توانایی جسمی و روانی
 گذراندن پایه های تحصیلی یازدهم و دوازدهم داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی
شرکت در یکی از گروه های آزمایشی علوم تجربی، انسانی و ریاضی و فنی در آزمون سراسری

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق می توانید با مشاوره تحصیلی تلفنی ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.

مراحل تکمیل اطلاعات در سامانه ثبت نام دانشگاه امام صادق (ع) سال 98

داوطلبانی که در کنکور سراسری ثبت نام و شماره پرونده دریافت نموده اند باید از تاریخ 6 اسفند ماه به پایگاه اینترنتی دانشگاه امام صادق (ع) مراجعه و اقدام به ثبت نام نمایند. مراحل انجام ثبت نام در سایت مربوطه به شرح زیر می باشد:

 • وارد کردن کد ملی در کادر مربوطه
 • تعیین نوع نظام آموزشی داوطلب (نظام جدید یا نظام قدیم) در قسمت مربوطه
 • وارد کردن تمامی مشخصات فردی ، معدل های تحصیلی ، نام و کد محل پیش دانشگاهی (دوازدهم) و دبیرستان (پایه یازدهم) که در بالای کارنامه داوطلب درج شده است و آدرس دقیق منزل داوطلب و …
 • پرداخت هزینه ثبت نام به مبلغ 18000 تومان به صورت اینترنتی
 • دریافت رمز عبور و کد رهگیری در پایان ثبت نام و یادداشت نمودن آن

تذکر 1: اگر متقاضیان پس از واریز هزینه و تکمیل فرم ثبت نام ، موفق به دریافت رمز عبور و کد رهگیری نشوند ، ثبت نام آن ها تکمیل نشده و باید مجددا برای انجام ثبت نام خود به سامانه مراجعه نمایند.

تذکر2: متقاضیانی که قبل از شروع ثبت نام کنکور سراسری برای ثبت نام در دانشگاه امام صادق (ع) اقدام نموده اند می بایست از تاریخ یک اسفندماه الی 29 اسفندماه 97 با وارد نمودن کد ملی و رمز عبور وارد سامانه ثبت نام دانشگاه شده و شماره پرونده کنکور سراسری خود را ثبت کنند.

رشته های ارائه شده در دانشگاه امام صادق (ع) سال 98 

رشته های دانشگاه امام صادق 98 
رشته های ارائه شده در دانشگاه امام صادق (ع) سال 98

دانشگاه امام صادق (ع) برای سال تحصیلی 99-98 برای مقاطع کارشناسی (ویژه خواهران) و کارشناسی ارشد پیوسته (ویژه برادران) از بین داوطلبان واجد شرایط در رشته های زیر دانشجو می پذیرد.

دوره کارشناسی ارشد پیوسته – ویژه برادران
ردیف رشته و گرایش تحصیلی نوع دیپلم ظرفیت (نفر)
1 الهیات ، معارف اسلامی و ارشاد – فقه و مبانی حقوق اسلامی کلیه رشته های نظری 30
2 الهیات ، معارف اسلامی و ارشاد – فلسفه و کلام اسلامی کلیه رشته های نظری 15
3 الهیات ، معارف اسلامی و ارشاد – علوم قرآن و حدیث کلیه رشته های نظری 25
4 معارف اسلامی و اقتصاد ریاضی فیزیک و علوم تجربی 30
5 معارف اسلامی و حقوق – گرایش خصوصی کلیه رشته های نظری 20
6 معارف اسلامی و حقوق – گرایش جزا 20
7 معارف اسلامی و حقوق – گرایش حقوق عمومی 20
8 معارف اسلامی و علوم سیاسی کلیه رشته های نظری 60
9 معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات کلیه رشته های نظری 45
10 معارف اسلامی و مدیریت – گرایش مدیریت مالی کلیه رشته های نظری 20
11 معارف اسلامی و مدیریت – گرایش مدیریت بازرگانی 20
12 معارف اسلامی و مدیریت – گرایش مدیریت صنعتی 20
13 معارف اسلامی و مدیریت – گرایش مدیریت دولتی و سیاست گذاری عمومی 20
دوره کارشناسی – ویژه خواهران
ردیف رشته و گرایش تحصیلی نوع دیپلم ظرفیت (نفر)
1 فقه و حقوق اسلامی  کلیه رشته های نظری 40
2 فلسفه و کلام اسلامی  کلیه رشته های نظری 40
3 معارف اسلامی و علوم تربیتی  کلیه رشته های نظری 40
4 حقوق  کلیه رشته های نظری 40

در صورت سوال درباره رشته های ارائه شده در دانشگاه امام صادق در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد پیوسته می توانید با مرکز ایران مشاوره تماس حاصل نمایید و یا عضو کانال تلگرام انتخاب رشته شوید.

رتبه قبولی دانشگاه امام صادق (ع) 

رتبه کسب شده در کنکور سراسری برای پذیرش دانشگاه امام صادق (ع) به دلیل نیمه متمرکز بودن آن از اهمیت بالایی برخوردار است، معمولا داوطلبانی که تراز بالای 6500 داشته باشند به احتمال زیاد در این دانشگاه پذیرفته خواهند شد، نکته مهمی که باید یادآوری کنیم این است که فقط رتبه قابل قبول ملاک پذیرش در دانشگاه امام صادق (ع) نمی باشد بلکه معدل مقطع دبیرستان نیر مورد ارزیابی قرار می گیرد اما ممکن است فرد معدل خوبی کسب نکرده باشد اما در کنکور سراسری امتیاز مناسبی دریافت نموده باشد بنابراین عملکرد وی مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

شرط معدل در دانشگاه امام صادق (ع) 

یکی از سوالاتی که ممکن است برای داوطلبان دانشگاه امام صادق (ع) ایجاد شود این است که آیا معدل مشخصی برای پذیرش در این دانشگاه وجود دارد یا خیر؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم که در شرایط ذکر شده این دانشگاه عددی برای معدل مشخص نشده است اما نکته ی مهمی که قابل توجه است، موثر بودن معدل بالا در پذیرش داوطلب می باشد، در واقع اگر بخواهیم واضح تر توضیح دهیم بدین صورت است که هر چقدر معدل مقطع دبیرستان داوطلب بالاتر باشد احتمال پذیرش او نیز بالاتر خواهد بود.

شهریه دانشگاه امام صادق (ع) 

دانشگاه امام صادق (ع) یکی از دانشگاه های نیمه متمرکز و دولتی محسوب می شود که تا کنون از دانشجویان خود مبلغی به عنوان شهریه دریافت نکرده است تا دانشجویان بتوانند بدون استرس و اضطراب مالی به تحصیل بپردازند. بنابراین دانشجویان برای تحصیل در این دانشگاه لازم نیست شهریه ای پرداخت کنند.

آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق (ع) سال 98

مصاحبه حضوری دانشگاه امام صادق 98
آزمون شفاهی دانشگاه امام صادق 98

پس از برگزاری کنکور سراسری در تاریخ 13 و 14 تیرماه 98، دانشگاه معدل دوران دبیرستان و رتبه ی فرد در کنکور را مورد بررسی قرار می دهد و گروهی از داوطلبان را جهت آزمون شفاهی ( مصاحبه حضوری ) فرا می خواند. مهمترین معیارهای علمی که در مرحله مصاحبه مورد بررسی قرار می گیرد، همان معدل کتبی دیپلم و نمره ی کل آزمون سراسری است.بالاتر بودن این دو عامل باعث کسب بیشتر است و احتمال پذیرش را بالا می برد. لازم است بدانید که قبل از انجام مصاحبه باید فرم هایی را پر کنید. سوالات عبارتند از اطلاعات خانوادگی، سابقه زندگی فرد، اوقات فراغت، علایق سیاسی و … در واقع سوالات هم اعتقادی و هم سیاسی است و بنابر سطح پاسخگویی داوطلب نوع و سطح سوالات مراحل بعدی فرق می کند.

توصیه ما به داوطلبان این است که کتاب شهید مطهری را مطالعه نمایند زیرا هم در هنگام مصاحبه از آن سوالاتی مطرح می شود و هم پس از آن در طی دوران تحصیل یکی از کتب تدریسی مهم در این دانشگاه کتاب شهید مطهری می باشد. و مرحله آخر در صورتی که داوطلب در مصاحبه پذیرفته شود، تحقیقات محلی می باشد که در این مرحله یک نفر از طرف دانشگاه برای تحقیقات محله به محل سکونت داوطلب می رود که ابتدا تحقیق از مسجد و بسیج محل انجام می گیرد و سپس با هماهنگی قبلی به خانه داوطلب رفته و محیط زندگی و وضعیت خانوادگی داوطلب را مورد بررسی قرار می دهند. سپس به سراغ دو نفر از اعضای فامیل دو نفر از دوستان و دو نفر از افراد محله می روند تا پرونده تحقیقاتی داوطلب را تکمیل نمایند. دقت داشته باشید که داوطلبان معرفی شده از سوی سازمان سنجش به دانشگاه امام صادق با ضرایب خاص مربوط به این دانشگاه تعیین می شوند. زبان و ادبیات فارسی با ضریب 4 – معارف اسلامی با ضریب 4 – زبان خارجی با ضریب 2 و سایر درس ها مطابق با ضرایب آزمون سراسری می باشد.

انتخاب رشته و اعلام نتایج سال 98 

انتخاب رشته دانشگاه امام صادق در مرحله آزمون شفاهی صورت می گیرد و نیازی به انتخاب رشته در هنگام انتخاب رشته کنکور سراسری نیست. نتایج نهایی پذیرفته شدگان نیز اواخر شهریور از طریق سایت www.isu.ac.ir ( برادران ) و www.isuw.ac.ir (خواهران ) اعلام می شود. مشاوران مرکز ایران مشاوره  آماده پاسخگویی به سوالات شما در رابطه با انتخاب رشته دانشگاه امام صادق می باشند.

نکات مهم 

 • مدت زمان تحصیل دوره کارشناسی خواهران 5/4سال و به صورت تمام وقت روزانه می باشد.
 • مدت زمان تحصیل دوره کارشناسی ارشد برادران 7 سال و به صورت پیوسته می باشد.
 • از آنجا که رشته های تحصیلی دانشگاه امام صادق به صورت تلفیقی می باشد لذا تعداد زیادی از دروس حوزوی و علوم اسلامی به همراه دروس دانشگاهی و زبان عربی و انگلیسی یا فرانسه در سطح مکالمه و فهم کامل متون ارائه می گردد.
 • به دانشجویان واجد شرایط خوابگاه تعلق می گیرد.
 • تشکیل گرایش های اعلام شده در صورتی ممکن خواهد بود که تعداد دانشجویان واجد شرایط به حد نصاب مورد نظر دانشگاه برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق 98 با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 1 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۶۳ نظر

 1. Avatar

  سلام
  شما تراز آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه در سال ۹۷ رو میدونین چنده؟ممنون میشم اگه جواب بدین

 2. Avatar

  سلام
  من با توجه به اینکه گفتین تراز بالای ۶۵۰۰ احتمال قبولی زیادی داره ولی من با تراز ۷۲۰۰ به مصاحبه دعوت هم نشدم. خواستم بدونم که شما از تراز آخرین فرد دعوت شده به مصاحبه اطلاعی دارین؟؟

 3. Avatar

  سلام ایا امکان گذاشتن ثپت نام مجدد وجود دارد؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   با توجه به اتمام زمان ثبت نام کنکور سراسری احتمال اینکه سایت دانشگاه امام صادق ثبت نام مجددی برای داوطلبان بگذارد پایین می باشد .

 4. Avatar

  سلام بعد از تموم شدن دانشگاه کجا کار میکنیم

 5. Avatar

  امکانش هست الان که ثبت نام میکنیم بعد کنکور کلا منصرف شیم و مصاحبش هم نریم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام
   در حال حاضر شما ثبت نام اولیه دانشگاه امام صادق را انجام داده اید. در صورت کسب رتبه و تراز لازم و اعلام آمادگی برای دانشگاه امام صادق در انتخاب رشته خود ممکن است در این دانشگاه پذیرش شوید. در غیر این صورت دعوت به مصاحبه نخواهید شد .

 6. Avatar

  سلام خسته نباشید ثبت نام دانشگاه امام صادق تمدید نمیشه؟! من تازه متوجه شدم باید به جز کنکور در سایت خود دانشگاه هم ثبت نام کنم…

  • ایران مشاوره

   باسلام
   با توجه به تمدید زمان ثبت نام کنکور سراسری داوطلبان می توانند علاوه بر ثبت نام کنکور ، در سایت رسمی برای دانشگاه امام صادق نیز پیش ثبت نام انجام دهند.

 7. Avatar

  سلام میخواستم بدونم اگه معدل کل دیپلم ۱۷.۵۰باشه و معدل کتبی۱۲.۵۰باشه و تراز هم بالای۶۵۰۰باشه ایا به مصاحبه دعوت میشه؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   بله چنانچه رتبه و تراز خوبی را در کنکور سراسری کسب نمایید دعوت به مصاحبه برای ورود به دانشگاه امام صادق خواهید شد لیکن به این نکته توجه داشته باشید که داوطلبینی که معدل بالاتری دارند در اولویت پذیرش خواهند بود.

 8. Avatar

  سلام من میتوام ثبت نام کنم شهرستانمو رو نداره ما بندر ماهشهر ایم

  • ایران مشاوره

   باسلام
   دانشگاه امام صادق در تهران می باشد اما داوطلبانی که در شهرستان نیز زندگی می کنند هم ، می توانند با شرکت در کنکور سراسری و کسب تراز و رتبه لازم برای رشته های این دانشگاه انتخاب رشته کنند .

 9. Avatar

  سلام.من مادرم ایرانی است و پدرم اتباع و خودم دارای تابعیت و شناسنامه ایرانی و متولد ایران مشهد. میتونم در ازمون دانشگاه امام صادق ع شرکت کنم؟

 10. Avatar

  سلام خواهشا پاسخ دهید من الان میخوام اطلاعاتمو در ثبت نام ویرایش کنم تو ثبت نام گزینه ویرایش ندارد لطف بفرمایید راهنمایی کنید

 11. Avatar

  سلام. من هنگام ثبت نام برای دانشگاه امام صادق معدل نهایی سال یازدهمم رو اشتباه وارد کردم، هیچ راهی برای ویرایش وجود نداره؟

 12. Avatar

  سلام میخواستم بدونم که در دانشگاه امام صادق فقط واسه برادران مقطع کارشناسی ارشد پیوسته دارد؟و شهریه هم میگیرن؟
  و این باید در این مقطع باید ۷سال تحصیل کنیم؟

  • ایران مشاوره

   باسلام بله داوطلبان آقا می توانند در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته در دانشگاه امام صادق تحصیل کنند . تحصیل داوطلبان رایگان می باشد همچنین مدت زمان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته ۷ سال می باشد.

 13. Avatar

  سلام ایا این دانشگاه افسری هم دارد؟

 14. Avatar

  سلام؛برای دانش آموزان منطقه دو و معدل ۱۵ سال یازدهم،رتبه کنکور و همچنین تراز آزمون باید چند باشد؟!

 15. Avatar

  سلام ببخشید با فوق دیپلم فنی و حرفه ای هم میشه در این دانشگاه ثبت نام کرد

 16. Avatar

  سلام. رشته ی طراحی لباس مقطع فوق لیسانس هم داره تو این دانشگاه؟؟؟؟

 17. Avatar

  این درسته ک میگه تا ۱۰سال باید همون استانی ک تربیت معلم میخونی خدمت کنی؟ یا شرایط انتقالی داره؟

 18. Avatar

  سلام لطفاً خواهش می‌کنم سوال من روهم دقیق جواب بدین
  من دیابت نوع یک دارم اگه سایر شرایط رابه دست آورده باشم آیا این موضوع از نظر دانشگاه در نهایت مانع قبولی من خواهد شد؟؟؟؟

 19. Avatar

  سلام.ببخشید یه سوال داشتم.من معدل کل دیپلم ۱۶/۵۱ هستش و معدل کتبی دیپلم ۱۲/۷۸
  امکان قبولی هست؟سوالم اینه که دقیقا کدومش باید بالاتر از ۱۵ باشه برای قبولی در این دانشگاه؟
  معدل کل دیپلم یا معدل کتبی دیپلم
  ممنون میشم جواب بدین مهمه برام که بدونم بهش فکر کنم برای کنکور۹۸ یا نه

 20. Avatar

  سلام داداش اینکه ۸۵ درصد با سوابق تحصیلی پذیرفته میشن شامل دانشگاه فرهنگیان ، امام صادق یا مثلا دانشگاه های تراز اول کشور هم میسه؟

 21. Avatar

  سلام من دانشجوی انصرافی دوره روزانه هستم سال ۹۸ نمیتونم روزانه انتخاب رشته کنم میتونم دانشگاه امام صادق رو انتخاب کنم؟؟

 22. Avatar
  حمید علی اکبری

  سلام می‌خواستم بدانم که من در کنکور رتبه زیر هزار علوم انسانی داشته باشم و بقیه شرایط را دارم آیا می‌توانم ثبت نام کنم

 23. Avatar
  محمد رضا رحیمی

  با سلام میخواستم بدونم که کارشناسی ارشد مدیریت مالی بخوام بخونم در دانشگاه امام صادق باید چه کاری کرد؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   جهت تحصیل در دانشگاه امام صادق باید در آزمون سراسری ارشد شرکت نمایید، و تراز لازم برای این دانشگاه را کسب نمایید، و جهت انتخاب این دانشگاه باید در زمان انتخاب رشته کد مرتبط با دانشگاه امام صادق را باید در فرم انتخاب رشته خود وارد نمایید.

 24. Avatar

  سلام میخواستم بدونم شرایط جسمانی هم از نظر قد متوسط هم گیر میدن

  • Avatar

   با سلام
   در معاینات پزشکی دانشگاه امام صادق توده بدنی، فشارخون و قندخون، سوابق و عوامل خطر بیماریها، وضعیت تغذیه، سلامت روان و… مورد معاینه قرار می گیرند.

 25. Avatar

  سلام
  رشته های مقطع دکتری این دانشگاه برای خانمها چیه؟
  و آیا محدودیت سنی برای این مقطع وجود داره؟

  • ایران مشاوره

   با سلام
   طبق دفترچه راهنمای انتخاب رشته مقطع دکتری سال ۹۷ برای پذیرش در دانشگاه امام صادق ، در برخی رشته ها ، فقه و مبانی حقوق اسلامی ، تاریخ ، علوم اقتصادی ….. ارائه شده است ، این لیست رشته در هر سال متغیر می باشد. و جهت ورود به دانشگاه امام صادق نیاز به ارائه گواهی قبولی در آزمون معارف اسلامی (در ۵ حوزه «زبان عربی»، «اندیشه اسلامی»، «تفسیر قرآن کریم»، «فقه» و «اصول فقه») که از سوی دانشگاه امام صادق(ع) برگزار میشـود ، مصاحبه تخصصی الزامی است. ۳ -پذیرش در رشته «مدیریت آموزشی» فقط از میان خانمها صورت میپذیرد.

 26. Avatar

  سلام من دیپلم الکترونیک برق (فنی و حرفه ای ) با معدل ۱۸ هستم ایامیتوانم در این دانشگاه ادامه تحصیل بدهم.لطفا پاسخ باتشکر

  • Avatar

   با سلام
   خیر شما برای ورود به دانشگاه امام صادق میبایست دوره ی متوسطه خود را در رشته های نظری ادامه به تحصیل می دادید .

 27. Avatar

  سلام
  من متولد ۷۲ هستم و چون سرپرست خانواده بودم نتونستم ادامه تحصیل بدم
  الان شرایطی پیش اومده ک میتونم درس بخونم میخواستم بدونم آیا راهی هست که بتونم دانشگاه امام صادق درس بخونم.
  خیلی درس خوندن تو این دانشگاه برام مهمه

  • Avatar

   سلام دانشگاه امام صادق شرایط سنی دارد و اگر متولد سال ۷۶ به قبل باشید نمیتوانید در این دانشگاه شرکت فرمایید. این شرط سنی دارای تبصره نمیباشد

 28. Avatar

  سلام اگه کسی معدل خوبی نداشته باشه اما رتبه خوبی کسب کنه. آیا به مصاحبه دعوت خواهد شد؟

  • Avatar

   با سلام . شما حداقل باید معدل پایه خود را داشته باشید و معمولا باید دارای معدل ۱۵ به بالا باشید و اگر زیر این معدل باشید شما نمیتوانید به مصاحبه دعوت شوید .

 29. Avatar

  سلام من رشته مدیریت آموزشی ارشد قبول شدم تاریخ مصاحبه و شرایط دیگر را از کجا باید مطلع شوم؟

  • Avatar

   سلام
   برای اطلاع از تاریخ مصاحبه در رشته های مورد پذیرش در دانشگاه های نیمه متمرکز می توانید به سایت دانشگاه ها مراجعه نمایید.

 30. Avatar

  سلام.
  آیا طلاب هم در دانشگاه پذیرش میشوند؟

 31. Avatar

  سلام و خسته نباشید. من دیپلم فنی و حرفه ای رشته کامپیوتر دارم آیا میتونم تو دانشگاه امام صادق ثبت نام کنم؟

 32. Avatar

  سلام من سال٩٨کنکور میدم میخوام ببینم با چه رتبه کنکور و معدلی میتون قبول بشم تو رشته حقوق؟ممنون

 33. Avatar

  سلام به نظرتون با رتبه ۲۱۷۶۲ منطقه ۱ و معدل دیپلم ۱۹/۱۸ و معدل کتبی ۱۷/۵ و تراز ۷۱۱۱ دانشگاه امام صادق قبول میشم؟
  فرهنگیان چطور؟

 34. Avatar

  با سلام
  به نظر شما از بین گرایش های رشته مدیریت کدوم یکی آینده شغلی بهتری داره؟

  • Avatar

   با سلام رشته های مدیریت بازرگانی صنعتی مالی و مدیریت صنعتی جزو رشته های خوب پر طرفدار و اینده دار این رشته محسوب میشود

 35. Avatar

  سلام درجایی دیدم در قبولی دانشگاه امام صادق بعضی دروس ضریب های متفاوتی با ضرایب کنکور دارن مثلا اینکه دینی و ع بی ضریب چهار دارن آیا درسته؟با تشکر

 36. Avatar

  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  ایا دانشگاه امام صادق (ع) برای مقطع کارشناسی ارشد دانشجو جذب می کنه؟

 37. Avatar

  سلام و خسته نباشید… من رشتم حقوقه و یک مسبج واسم اومده که کازشناسی ارشد روزانه دانشگاه امام صادق مجاز شدید و به سایت سنجش مراجعه کنید… داخل یایت سنجش به این موضوع اشاره ایی نشده و من نمیدونم باید جکار کنم. میشه راهنماییم کتید؟

  • ایران مشاوره

   سلام بله امکان انتخاب رشته برای کسانی که مجموعه حقوق و علوم تربیتی مقطع کارشناسی ارشد شرکت کرده اند در دانشگاه امام صادق وجود دارد و شما میتوانید کد مربوطه را از دفترچه ی اصلاحیه ی راهنمای انتخاب رشته ببینید و در انتخاب ها ی خود وارد کنید.

 38. Avatar

  سلام ببخشید میخواستم ببینم چه رتبه ای برای قبولی میخواد؟واینکه حافظ قران بودن هم تاثیری دارد یا خیر؟

 39. Avatar

  سرچ های اینترنتی هم میگردن

  • Avatar

   باسلام. شرایط این دانشگاه عبارتند از: سلامت کامل جسمی و روانی،داشتن مدرک دیپلم و پیش‌ دانشگاهی،شرکت در یکی از گروه‌های آزمایشی ریاضی و فنی،تجربی و انسانی کنکور سراسری،فقط متولدین سال ۷۴ به بعد میتوانند پذیرش این دانشگاه شوند.ثبت نام این دانشگاه در دو مرحله انجام میشود: ۱_باید در کنکور سراسری شرکت کنید و گزینه ی علاقمندی به دانشگاه امام صادق رو حتما انتخاب کنید. ۲_ باید به سایت اینترنتی دانشگاه امام صادق از طریق این آدرس http://www.isu.ac.ir مراجعه کنید و اطلاعاتی که از شما خواسته شده رو تکمیل کنید.

 40. Avatar

  خسته نباشین
  معدل دیپلممون باید چند باشه حداقل؟

 41. Avatar

  سلام .ثبت نام دانشگاه امام صادق (ع) برای داوطلبان کنکور ۹۷ از چه زمانی آغاز میشود؟
  ممنون

دریافت مشاوره