تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

مدارک ثبت نام آزمون ارشد وزارت بهداشت 1400
مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

مهم ترین و حساس ترین مرحله در ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد بارگذاری مدارک در سایت ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد. داوطلبان دقت داشته باشند برای جلوگیری از هر گونه اشتباه می بایست ابتدا دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را از سایت مربوطه دریافت و به دقت مطالعه نمایند و سپس فرم پیش نویس را که در انتهای دفترچه قرار گرفته است را پر کرده و بعد از آن نسبت به تکمیل فرم اصلی ثبت نام در سایت اقدام نمایند.

در صورتی که شناسنامه یا کارت ملی داوطلب برای تعویض به مراکز مربوطه ارسال شده است، ارسال رسید آن نیز جهت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مورد قبول می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1400

آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی توسط مرکز سنجش، آموزش پزشکی کشور برگزار می شود. علاقه مندان به شرکت در این آزمون باید در اواخر بهمن ماه ثبت نام خود را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir انجام دهند. لازم به ذکر است که داوطلبان با تکمیل فرم ثبت نام و ارسال اسکن مدارک خود، یک کد رهگیری از سوی سامانه دریافت خواهند کرد. مدارک لازم برای نام نویسی در این آزمون وزارت بهداشت 1400 به قرار زیر می باشد. (حجم هر یک از مدارک می بایست بین صد الی سیصد کیلوبایت باشد.)

  • اسکن یک قطعه عکس 4*3 (عکس ارسال شده باید مربوط به سال جاری و فاقد علامت مهر، منگنه و هر گونه خدشه باشد. دارای ابعاد 400*300 پیکسل و فرمت jpg همچنین حداکثر حجم آن 20 – 100 کیلوبایت باشد.)
  • اسکن اصل شناسنامه داوطلب (صفحه اول شناسنامه و در صورت وجود توضیحات، صفحه آخر آن نیز اسکن شود.)
  • اسکن کارت ملی (هر دو سمت آن)

داوطلبان باید به هنگام ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مدارک مورد نیاز را به صورت کامل، خوانا و صحیح در sanjeshp.ir ارسال نمایند چرا که در صورت ارسال ناقص یا نادرست مدارک، عواقب بعدی آن به عهده داوطلب خواهد بود. سایر مدارک مورد نیاز نظیر مدرک تحصیلی نظام وظیفه، وضعیت طرح نیروی انسانی و… بعد از پذیرش، توسط دانشگاه پذیرنده اخذ می شود و چنانچه مغایرتی با شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وجود داشته باشد، قبولی داوطلب لغو و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد.

 

سوالات متداول

1- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را در چه سایتی بارگذاری کنیم؟

داوطلبان می بایست در هنگام ثبت نام، مدارک ذکر شده در این مقاله را در سایت مرکز سنجش، آموزش پژشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir بارگذاری نمایند.

2- مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در هنگام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت چیست؟

این مدارک عبارت اند از اسکن عکس پرسنلی، شناسنامه و کارت ملی که جزئیات آن به طور کامل در این مقاله توضیح داده شده است.

3- در هنگام ثبت نام، شناسنامه ام را به دلیل تعویض آن در دسترس ندارم. چه کاری باید انجام دهم؟

شما می توانید از رسید تعویض مدارک خود اسکن تهیه نموده و آن را در سامانه بارگذاری نمایید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۲ نظر

  1. باسلام بنده کنکورارشدپزشکی۹۸ازسهمیه داشتم ولی ازشهریه پردازقبول شدم ولی دانشگاه ثبت نام نکردم امسالم میخوام استفاده کنم توفرم ثبت اورده ایاسالهای قبل استفاده کردین یا ن من که ثبت نام نکردم دانشگاه گزینه ن روبزنم ممنون بابت راهنماییون

    • با سلام ،
      مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۳۹۹ ، شما می بایست اعلام نمایید که قبلا از سهمیه مذکور استفاده نموده اید. لازم به ذکر است به دلیل اینکه در دوره غیرروزانه(شهریه پرداز) پذیرفته شده اید ؛ منحصرا یک بار دیگر مجاز به استفاده مجدد از این سهمیه در آزمون های سال های بعدی این مقطع می باشید.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد