تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

مدارک و اطلاعات نام نویسی آزمون ارشد علوم پزشکی 1402
مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت1402

مهم ترین و حساس ترین مرحله در ثبت نام کنکور مقطع کارشناسی ارشد علوم پزشکی، بارگذاری مدارک در سایت ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت می باشد. از این رو داوطلبان دقت داشته باشند برای جلوگیری از هر گونه اشتباه ابتدا دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را از سایت sanjeshp.ir دریافت و به دقت مطالعه نمایند و با آگاهی از شرایط ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت فرم آزمایشی پیش نویس نام نویسی را که در انتهای دفترچه قرار گرفته است، با استفاده از اطلاعات شخصی و تحصیلی پر کرده و بعد از آن نسبت به تکمیل فرم اصلی ثبت نام در سایت اقدام نمایند.

در صورت تعویض شناسنامه یا کارت ملی، ارسال رسید آن جهت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مورد قبول می باشد.

مدارک لازم جهت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401

لازم به ذکر است که متقاضیان با تکمیل فرم ثبت نام در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir و ارسال اسکن مدارک خود، یک کد رهگیری از سوی سامانه دریافت خواهند کرد که نگهداری از آن تا زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت لازم و ضروری است.

کلیه مدارک تحصیلی، مدارک نشان دهنده وضعین طرح نیروی انسانی، مدارک بیانگر سابقه کار داوطلب، مدارک نظام وظیفه، اصل فرم های بومی مناطق محروم و… می بایست پس از قبولی داوطلب و به صورت حضوری به واحد دانشگاهی محل پذیرش متقاضی تحویل داده شود و نیازی به بارگذاری هیچ کدام از این موارد در سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی نیست، لذا تاکید می شود که از ارسال هرگونه مشخصات غیر واقعی و غیر ضروری خودداری نمایید. مدارک مورد نیاز جهت آپلود در سامانه به شرح زیر می باشد. (لازم به ذکر است که حجم هر یک از مدارک به جز عکس، می بایست بین 100 تا 300 کیلوبایت باشد.)

  • فایل اسکن شده عکس 4*3 پرسنلی داوطلب (عکس ارسال شده باید مربوط به سال جاری و فاقد علامت مهر، منگنه و هر گونه خدشه باشد. ابعاد 400*300 پیکسل، فرمت jpg و همچنین حداکثر حجم 20 الی 100 کیلوبایت از دیگر مشخصه های فایل تصویر مورد نظر است.)
  • فایل اسکن اصل شناسنامه داوطلب (صفحه اول شناسنامه و در صورت وجود توضیحات، صفحه آخر آن نیز اسکن شود.)
  • فایل اسکن کارت ملی (هر دو سمت آن)

اگر کارت ملی و شناسنامه داوطلب به هر دلیلی مفقود یا غیر قابل استفاده شده است، اسکن رسید تعویض مدارک مربوطه قابل قبول می باشد. چنانچه در حین نام نویسی اینترنتی اصل شناسنامه و کارت ملی متقاضی در دسترس نباشد، فرآیند ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را با کپی این مدارک انجام دهید و پس از آن در زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت نسبت به ارائه اصل آن اقدام کنید.

داوطلبان باید به هنگام نام نویسی، مدارک مورد نیاز را به صورت کامل، خوانا و صحیح در sanjeshp.ir ارسال نمایند، چرا که در صورت ارسال ناقص یا نادرست مدارک، عواقب بعدی آن به عهده داوطلب خواهد بود و چنانچه مغایرتی با شرایط ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت وجود داشته باشد، قبولی داوطلب لغو و مطابق مقررات با وی برخورد خواهد شد. ذکر این نکته حائز اهمیت است که کلیه متقاضیان می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود در زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و مهلت مجدد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت اقدام کنند.

 

سوالات متداول

1- مدارک ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 را می بایست در چه کدام سامانه بارگذاری نمود؟

داوطلبان می بایست در هنگام ثبت نام، مدارک ذکر شده در این مقاله را در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir بارگذاری نمایند.

2- مدارک مورد نیاز برای بارگذاری در هنگام ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 شامل چه مواردی می شوند؟

این مدارک عبارت اند از عکس پرسنلی اسکن شده، شناسنامه و کارت ملی می باشند که جزئیات آن به طور کامل در این مقاله توضیح داده شده است.

3- اگر به دلیل تعویض، اصل شناسنامه را در حین ثبت نام کنکور ارشد علوم پزشکی 1401 در دسترس نداشته باشیم، چه کاری باید انجام دهیم؟

در این حالت، می توان از رسید تعویض مدارک اسکن تهیه نموده و آن را در سامانه بارگذاری کرد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۲ نظر

  1. باسلام بنده کنکورارشدپزشکی۹۸ازسهمیه داشتم ولی ازشهریه پردازقبول شدم ولی دانشگاه ثبت نام نکردم امسالم میخوام استفاده کنم توفرم ثبت اورده ایاسالهای قبل استفاده کردین یا ن من که ثبت نام نکردم دانشگاه گزینه ن روبزنم ممنون بابت راهنماییون

    • با سلام ،
      مطابق با دفترچه راهنمای ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت ۱۳۹۹ ، شما می بایست اعلام نمایید که قبلا از سهمیه مذکور استفاده نموده اید. لازم به ذکر است به دلیل اینکه در دوره غیرروزانه(شهریه پرداز) پذیرفته شده اید ؛ منحصرا یک بار دیگر مجاز به استفاده مجدد از این سهمیه در آزمون های سال های بعدی این مقطع می باشید.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد