سه شنبه , ۲۷ آذر ۱۳۹۷
تماس با برترین مشاوران زبان خارجی
تماس از طریق تلفن ثابت 9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت
مصاحبه دکتری وزارت بهداشت

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

آزمون دکتری وزارت بهداشت 97 در تاریخ 20 و 21 اردیبهشت ماه سال جاری برگزار شد و نتایج آزمون دکتری وزارت بهداشت در تاریخ 3 تیر ماه منتشر شد و دفترچه انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت نیز همزمان با اعلام نتایج منتشر شد و داوطلبان چند روزی برای انجام انتخاب رشته فرصت داشتند. پس از مشخص شدن پذیرفته شدگان انتخاب رشته، داوطلبان به دنبال کسب اطلاعات درمورد مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 97 هستند. لازم به ذکر است که مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 97 به صورت تخصصی و در قالب چند ایستگاه مجزا شامل تسلط کافی بر پایان نامه مطع کارشناسی ارشد و مقاله های استخراج یافته از آن، توانایی ارائه شفاهی مطالب علمی، جستجوی منابع علمی، تسلط کافی بر زبان انگلیسی و توانمندی های لازم تخصصی بر موضوعات رشته امتحانی می باشد. از آن جا که این روزها داوطلبان زیادی جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلیایران مشاوره تماس می گیرند تصمیم گرفتیم این مقاله را به ” مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 97 ” اختصاص دهیم. بنابراین پیشنهاد می کنیم این مطلب را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید تا از اطلاعات لازم و ضروری مربوط به اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشتمطلع گردید. 

جهت حضور در جلسه مصاحبه باید علاوه بر کارت شناسایی معتبر، کارت ورود به جلسه خود را همراه داشته باشید.

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 97

مصاحبه دکتری وزارت بهداشت برای رشته های علوم پایه، بهداشت و تخصصی و دندانپزشکی از تاریخ 19 تیر آغاز و تا 1 مرداد ماه و برای رشته های داروسازی در تاریخ 16 و 17 تیر و برای رشته های پژوهشی از 14 تیر آغاز و تا 7 مرداد ماه ادامه خواهد داشت. در رشته هایی که مصاحبه آن ها تنها در یک منطقه آمایشی برگزار می شود،

  1. داوطلبان می توانند طبق علاقه و در نظر گرفتن سایر پارامترها، اقدام به انتخاب کلیه رشته محل های آموزشی نمایند و هیچ محدودیتی در انتخاب وجود نخواهد داشت.
  2.  در رشته هایی که مصاحبه آن ها در دو منطقه آمایشی برگزار می شود، داوطلبان می توانند بر اساس علاقه و در نظر گرفتن سایر شرایط و ضوابط نسبت به انتخاب تمامی رشته محل های آموزشی اقدام کنند و هیچ محدودیتی در انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت آنان وجود نخواهد داشت.

” داوطلبانی که دانشگاه های هر دو منطقه را انتخاب نمایند دو نمره مصاحبه خواهند داشت و هر نمره مصاحبه در انتخاب های آن منطقه اعمال خواهد شد. “

3. مصاحبه رشته محل های مربوط به دانشگاه آزاد اسلامی در همان دانشگاه انجام خواهد شد. در واقع داوطلبی که دانشگاه آزاد را نیز در اولویت های خود انتخاب کند، علاوه بر انتخاب های دیگرش به دانشگاه آزاد نیز معرفی خواهد شد. نمره مصاحبه در دانشگاه آزاد تنها برای انتخاب های دانشگاه آزاد ملاک است.

4. در رشته هایی که در دو منطقه آمایشی مصاحبه به عمل می آید، داوطلبان بر اساس نمره و انتخاب خود و در صورت تکمیل نشدن ظرفیت آن منطقه آمایشی، به هر دو یا یکی از دو محل معرفی شده اند. داوطلبانی که به دو منطقه معرفی می شوند دارای دو نمره مصاحبه خواهند بود که نمره هر مصاحبه مربوط به دانشگاه های همان منطقه آمایشی است.

5. هر گونه اطلاعات بیشتر از طریق سایت دانشگاه برگزار کننده مصاحبه اطلاع رسانی خواهد شد.

مصاحبه دوره های پژوهشی دکتری وزارت بهداشت 97

داوطلبان دکتری پژوهشی وزارت بهداشت جهت شرکت در مصاحبه می بایست دارای شرایط مذکور در جدول زیر باشند :

شرایط شرکت در مصاحبه دکتری پژوهشی وزارت بهداشت 97
داوطلبانی می توانند در مصاحبه دکتری پژوهشی شرکت کنند که دارای حداقل 2 مقاله اصیل پژوهشی چاپ شده و نمایه شده در نمایه های بین المللی Web of sciences یا PubMed به عنوان نویسنده اول یا مسئول باشند. ( مقالات می بایست چاپ شده باشد و مستندات مربوط به ارسال و در دست بررسی بودن مقاله مورد قبول نمی باشد. )
دارا بودن مدرک زبان مورد تایید شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی یکی از الزامات مصاحبه است و ثبت نام به صورت مشروط غیر قابل قبول می باشد.
در هر دانشگاه علوم پزشکی برای هر رشته فقط یک مصاحبه انجام می شود و پذیرش مربوط به انتخاب رشته در مراکز تحقیقات آن دانشگاه، با همان مصاحبه صورت می پذیرد.
هر داوطلب بر اساس اولویت نمره کتبی، حداکثر به سه مرکز تحثقیقات در دانشگاه های علوم پزشکی که دارای ظرفیت باشد معرفی خواهد شد.
داوطلبان بایستی جهت بهره مند شدن از حداکثر امکان معرفی به مصاحبه، تمامی اولویت های قابل انتخاب در همه دانشگاه های علوم پزشکی را که در رشته داوطلب پذیرش دارند مشاهده نموده و طبق علاقه و سایر پارامترهای مدنظر خود انتخاب نمایند.
داوطلبان پس از معرفی به دانشگاه می توانند در مصاحبه واحدی که بر اساس رشته داوطلب برگزار می شود شرکت نمایند.
داوطلبان مجاز به انتخاب رشته/محل، ضروری است سوابق آموزشی، پژوهشی و اطلاعات مورد نیاز را از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir بارگذاری نموده تا از طریق دانشگاه های پذیرنده مورد ارزیابی قرار گیرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نوع سوالات مصاحبه دکتری وزارت بهداشت 97 می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تحصیلی تلفنیایران مشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان و محل برگزار کننده مصاحبه دکتری تخصصی 97

در این قسمت اطلاعات مربوط به زمان و محل برگزاری مصاحبه رشته های مختلف را قرار خواهیم داد.

اطلاعات مصاحبه ای رشته های داروسازی

زمان و محل برگزاری مصاحبه دکتری پژوهشی 97

” محل مصاحبه داوطلبان متقاضی رشته بینایی سنجی بیمارستان چشم پزشکی نور در محل دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشد. “

برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره مصاحبه دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت در سراسر کشور – 9099071647

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اگر نمی توانید با ما تماس بگیرید کلیک کنید