تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400
مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور تحت نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در غالب دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه حضوری برگزار می شود که پذیرفته شدگان نهایی به صورت پیمانی در این وزارتخانه و سایر سازمان های تابع آن، مشغول به کار می شوند. این آزمون برای دومین بار است که در سال جاری برگزار می شود، بنابراین علاقه مندان جهت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 می بایست در موعد مقرر به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور، اقدامات لازم را جهت نام نویسی خود به انجام برسانند.

ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

در حال حاضر زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 مشخص نشده است؛ اما با توجه به سال گذشته، آزمون استخدامی وزارت بهداشت در دو دوره برگزار شد و ثبت نام دوره اول آن در مرداد ماه از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به نشانی sanjeshp.ir انجام پذیرفت و آزمون آن نیز در مهر ماه برپا شد. همچنین در پذیرش دوره دوم، متقاضیان پس از مطالعه دفترچه ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت و اطلاع از شرایط و ضوابط مربوطه از روز دوشنبه مورخ 15 دی ماه تا روز یکشنبه مورخ 21 دی ماه با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور فرآیند نام نویسی خود را آغاز کردند.

تا کنون زمان ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 و این که در چند نوبت و توسط کدام ارگان مجری برگزار خواهد شد، مشخص نشده است و ما به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم در کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره عضویت داشته باشید و از به روز ترین اخبار در این زمینه اطلاع یابید.

نحوه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400

با توجه به تغییر شیوه ثبت نام در دوره دوم آزمون استخدامی وزارت بهداشت در سال جاری، متقاضیان می بایست کلیه فرآیند نام نویسی خود از جمله هزینه ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت را مطابق با راهنمای موجود در ادامه مقاله از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به انجام برسانند.

  • پس از ورود به سایتسازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org، گزینه “سایر آزمون های استخدامی” را از منوی موجود در سمت راست صفحه انتخاب کنید.
  • اکنون روی لینک فعال “ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی – درمانی‌ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی سال 1400” کلیک کنید.
  • گزینه ”خرید کارت اعتباری” را از منوی سمت راست صفحه، برگزینید.
  • مراحل پرداخت هزینه را با استفاده از کارت های بانکی عضو شبکه شتاب تکمیل نموده و شماره سریال کارت اعتباری که سامانه در اختیاریتان قرار می دهد را نزد خود نگه دارید.
  • مجددا به مرحله دوم بازگشته و این بار کلید “تایید و ادامه – گام بعدی” را بفشارید.
  • پس وارد کردن “شماره سریال کارت اعتباری” و “کد امنیتی” نمایان شده، روی عبارت “ورود به سیستم” کلیک کنید.
  • در این بخش می بایست فایل اسکن شده عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نموده و فرم تقاضانامه اینترنتی را تکمیل نمایید.
  • پس از انجام تمامی مراحل فوق، سامانه کدی را تحت عنوان کد رهگیری در اختیارتان قرار می دهد که لازم است آن را تا پایان مراحل آزمون نزد خود نگه دارید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت سه الی چهار روز پیش از برگزاری آزمون از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد، داوطلبان می بایست با مراجعه به حساب کاربری خود در سایت مذکور نسبت به دریافت این کارت اقدام نموده و آن را همراه با کارت شناسایی معتبر جهت حضور در جلسه آزمون استخدامی وزارت بهداشت  ارائه نمایند.

 

سوالات متداول 

1- ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 چه زمانی انجام می شود؟

در حال حاضر زمان آن مشخص نشده است؛ شما عزیزان می توانید با عضویت در کانال تلگرام آزمون های استخدامی مشاوره تحصیلی ایران مشاوره در اسرع وقت از تاریخ دقیق آن مطلع شوید.

2- ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 از چه طریق انجام می شود؟

فرآیند نام نویسی علاقه مندان به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org انجام می پذیرد.

3- آیا امکان تمدید در مهلت ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت 1400 وجود دارد؟

هنوز خبری مبنی بر تمدید مهلت نام نویسی در دست نیست اما با توجه به سال های اخیر امکان آن وجود دارد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی