تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

مهلت نام نویسی دانشگاه علمی کاربردی 99
مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

دانشگاه علمی کاربردی یکی از موسسات معتبر عالی و آموزشی کشور به شمار می رود که هر ساله نسبت به پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته براساس سوابق تحصیلی اقدام می نماید. رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در زمینه های بسیار متنوعی ارائه می شود که داوطلبان می توانند جهت اطلاع از جزئیات مربوطه در مدت زمانی که جهت ثبت نام ورودی مهر ماه و بهمن ماه اعلام می گردد به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند و با دانلود و مطالعه دفترچه راهنما علاوه بر رشته ها، از شرایط و نکات مربوط به آن نیز مطلع شوند.

دانشگاه علمی کاربردی در دو مقطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت بدون کنکور در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه، دانشجو می پذیرد.

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

در چند سال اخیر سازمان سنجش آموزش کشور، مسئول تعیین زمان ثبت نام در رشته های دانشگاه علمی کاربردی در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم می باشد؛ به این صورت که داوطلبان می توانند مطابق با اطلاعیه ای که در سایت اختصاصی سازمان مذکور قرار می گیرد، پس از دریافت دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و با نظر گرفتن شرایط و نکات موجود در آن، اقدامات لازم را در موعد مقرر جهت تکمیل فرم تقاضانامه خود به انجام برسانند

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مهر ماه 99

اولین فراخوان مربوط به ثبت نام مقطع کاردانی ترم مهر ماه دانشگاه علمی کاربردی در تاریخ 4 شهریور لغایت11 شهریور ماه 99 و برای مقطع کارشناسی ناپیوسته از 11 شهریور تا 17 شهریور ماه 99 تعیین شد؛ اما پس از اطلاعیه ای از سمت سازمان سنجش تاریخ ثبت نام مقطع کاردانی لغو شد و شروع انجام این فرآیند، همزمان با مهلت نام نویسی دوره کارشناسی ناپیوسته تعیین گردید. همچنین این تاریخ تا چهار نوبت برای هر دو مقطع تحصیلی تمدید شد، که زمان های دقیق آن به شرح زیر است.

تمدید مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
مقطع کاردانی  مقطع کارشناسی ناپیوسته
تمدید مهلت اول: 17 شهریور ماه 99 تمدید مهلت اول: تاریخ 18 شهریور ماه 99
تمدید مهلت دوم: 23 شهریور ماه 99 تمدید مهلت دوم: 23 شهریور ماه 99
تمدید مهلت سوم: 27 شهریور ماه 99 تمدید مهلت سوم: 27 شهریور ماه 99
تمدید مهلت چهارم: 16 مهرماه 99 تمدید مهلت چهارم: 16 مهرماه 99

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ماه 99

نام نویسی در ترم بهمن دانشگاه علمی کاربردی سال جاری به صورت اینترنتی انجام می پذیرد، به این صورت که داوطلبان می بایست رشته تحصیلی مورد نظر خود را بعد از مطالعه دفترچه راهنما، انتخاب نمایند و برای مقطع کاردانی از روز سه‌ شنبه مورخ 16 دی لغایت دوشنبه مورخ 22 دی ‌ماه و در مقطع کارشناسی از روز چهارشنبه 17 دی‌ تا سه ‌شنبه مورخ 23 دی ‌ماه 99، فرآیند ثبت نام خود را در سایت سازمان سنجش به آدرس sanjesh.org به انجام برسانند. همچنین این مهلت مجددا تا 25 دی ماه 99 برای هر دو مقطع، تمدید گردید.

نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

متقاضیانی که واجد شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی می باشند، می توانند در زمان مقرر برای هر دو نیمسال تحصیلی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور، به روش زیر در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهند.

  • به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نموده و از منوی سمت راست، بر روی عبارت “جامع علمی کاربردی” کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله اول 99

  • سپس بر روی لینک فعال “ثبت نام پذیرش دوره (کاردانی _ کارشناسی ناپیوسته) 1399” کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله دوم 99

  • گزینه “خرید کارت” را جهت پرداخت هزینه نام نویسی انتخاب کنید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله سوم 99

  • با توجه به مقطع مورد نظر یکی از گزینه های ثبت نام دوره کاردانی و یا کارشناسی ناپیوسته را انتخاب کرده و سپس کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله چهارم 99

  • اطلاعات مورد نیاز را در کادرهای موجود در صفحه پیش رو وارد کرده و گزینه “تایید و ادامه” را انتخاب نمایید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله پنجم 99

  • بعد از ثبت اطلاعات، یک شماره پیگیری در اختیار شما قرار خواهد گرفت که لازم است جهت تکمیل فرآیند نام نویسی این کد را به همراه داشته باشید. در آخر نیز کلید ” ادامه روند پرداخت” را فشار دهید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله ششم 99

 

  • اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب را در بخش های مربوطه وارد کرده و کلید “پرداخت” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هفتم 99

  • حال مجددا به صفحه نخست بازگردید و گزینه “تایید و ادامه-گام بعدی” را انتخاب نمایید. در این زمان صفحه ای مطابق عکس زیر نمایان خواهد شد که الزامی است شماره سریال 12 رقمی دریافتی از سوی سامانه و کد امنتی موجود در صفحه را کادر مربوطه وارد کرده و در نهایت کلید “تایید” را بفشارید.

ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی مرحله هشتم 99

در انتها پس از ورود به سامانه، اطلاعات فردی، اطلاعات تحصیلی و کد رشته محل های مورد نظر را وارد کنید. همچنین شماره پرونده 6 رقمی و کد پیگیری ثبت نام 16 رقمی که سیستم در اختیار شما قرار می دهد را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگه دارید.

با توجه به این که هر ساله در زمان ثبت نام این دانشگاه بسیاری با این سوال مواجه می شوند که آیا امکان تحصیل در رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی وجود دارد یا خیر، لازم است بدانید که پذیرش دانشجو در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه های علمی کاربردی تنها در برخی از رشته ها و مطابق با ظرفیت دانشگاه مورد نظر امکان پذیر است. همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه، بر روی لینک های مربوط به آن کلیک نمایید.

 

سوالات متداول

1- زمان ثبت نام نیمسال تحصیلی بهمن دانشگاه علمی کاربردی سال 99 به چه صورت است؟

تاریخ این فرآیند برای مقطع کاردانی از روز سه‌ شنبه مورخ 16 دی لغایت دوشنبه مورخ 22 دی ‌ماه و در مقطع کارشناسی از روز چهارشنبه 17 دی‌ تا سه ‌شنبه مورخ 23 دی ‌ماه 99، می باشد.

2- ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی به چه صورت انجام می شود؟

ثبت نام این دانشگاه به صورت اینترنتی از طریق سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور صورت می پذیرد.

3- آیا امکان تمدید مهلت ثبت نام نیمسال تحصیلی بهمن دانشگاه علمی کاربردی وجود دارد؟

بله، شما توانند با عضویت در کانال مشاوره تحصیلی ایران مشاوره، در اسرع وقت از آخرین اخبار مرتبط با این مبحث مطلع شوید.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره