تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کاردانی به کارشناسی / مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

مهلت نام نویسی کنکور کاردانی به کارشناسی 1400
مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

ایحاد فضای رقابتی مناسب در بین داوطلبان جهت راه یابی به دانشگاه ها و موسسات آموزش عال کشور در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته های با آزمون گروه های آموزشی پزشکی، فنی و مهندسی، کشاورزی و منابع طبیعی، علوم پایه،علوم انسانی، هنر و دامپزشکی از طریق ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی امکان پذیر می باشد. البته امکان تحصیل در برخی از کد رشته محل ها به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی متقاضیان نیز انجام می پذیرد. علاقه مندان تحصیل در رشته های با آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته می توانند در صورت برخورداری از شرایط ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی در موعد مقرر نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

تمامی مراحل ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می پذیرد.

مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

داوطلبان می توانند به منظور اطلاع از شرایط و سایر جزئیات مربوط به کنکور کاردانی به کارشناسی، دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی که لینک دانلود آن همزمان با آغاز فرآیند نام نویسی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فعال می گردد را مورد مطالعه قرار دهند تا در روند ثبت نام خود با مشکل مواجه نشوند.

طبق اطلاعیه صادره از سوی سازمان سنجش، فرآیند ثبت نام و انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته از روز یکشنبه 23 خرداد ماه 1400 آغاز شده و تا روز  یکشنبه 30 خرداد ماه 1400 نیز ادامه خواهد داشت. لذا واجدین شرایط می توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به سایت مذکور مراحل نام نویسی خود از جمله تکمیل فرم تقاضانامه و ثبت کد رشته محل های مورد نظر خود را به انجام برسانند. با توجه به این که امکان تمدید مهلت ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 پس از پایان بازه زمانی مذکور وجود دارد، می توانید با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره از آخرین اخبار مرتبط با مبحث فوق در اسرع وقت مطلع شوید.

نحوه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400

هر ساله ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق سایت اختصاصی سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.org صورت می پذیرد. به همین منظور، داوطلبان می توانند ضمن فراهم نمودن مدارک ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی، مراحل نام نویسی خود را طبق مراحل زیر انجام دهند.

  • ابتدا با ورود به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org از منوی سمت راست، بر روی گزینه “کاردانی به کارشناسی” کلیک نمایند.
  • اکنون در این بخش، گزینه “خرید کارت اعتباری” را انتخاب نموده و پس از پرداخت هزینه ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی از طریق کارت های بانک عضو شتاب، شماره سریال کارت اعتباری خود را یادداشت کنید.
  • مجددا به مرحله دوم بازگشته و این بار روی لینک فعال “ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی” کلیک نموده و شماره سریال کارت اعتباری و کد امنیتی موجود در صفحه را در کادرهای مربوطه وارد نمایید.
  • اکنون لازم است که به تکمیل فرم تقاضانامه پرداخته و عکس پرسنلی خود را در سامانه بارگذاری نمایید.
  • پس از انجام تمامی مراحل فوق، شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام را یادداشت نموده و این اطلاعات را تا زمان اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی نزد خود نگه دارید.

آن دسته از دواطلبانی که برخی از اطلاعات خود را هنگام نام نویسی به اشتباه در سامانه ثبت نموده اند، می توانند در زمان ثبت نام و یا مهلت مجدد آن نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی اقدام نمایند. همچنین در صورتی که پس از دریافت کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی متوجه هر گونه خطا در درج اطلاعات و یا عکس خود بر روی این کارت شدید؛ می توانید با با مراجعه به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کاردانی به کارشناسی، اقدامات لازم در راستای رفع نواقص کارت خود را به انجام برسانید.

 

سوالات متداول

1- فرآیند ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 در چه زمانی انجام می گیرد؟

این فرآیند از تاریخ 23 خرداد ماه 1400 آغاز شده و تا 30 خرداد ماه 1400 نیز ادامه خواهد داشت.

2- ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 از طریق کدام سایت صورت می پذیرد؟

نام نویسی این آزمون به صورت اینترنتی از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور انجام می شود.

3- آیا امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 وجود دارد؟

بله، داوطلبان می توانند در فرصت اولیه ثبت نام و یا تمدید مهلت آن در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود بپردازند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره