تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / آزمون استخدامی / نتایج استخدام بانک تجارت 1400

نتایج استخدام بانک تجارت 1400

تاریخ اعلام نتایج استخدام بانک تجارت
نتایج استخدام بانک تجارت 1400

چند سالی است که آزمون های استخدامی یکی از راه های مناسب و متداول برای اشتغال در ارگان ها و سازمان های مختلف دولتی و خصوصی به شمار می روند. در این میان، شرکت در آزمون های استخدامی بانک ها و اشتغال در نظام بانکی کشور، یکی از پرطرفدارترین مشاغلی است که امروزه با آن رو به رو هستیم.

داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک تجارت که در موعد مقرر اقدامات لازم برای استخدام در بانک تجارت را به انجام رسانده اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن می باشند تا بتوانند در صورت قبولی، خود را برای حضور در سایر مراحل استخدام آماده سازند.

داوطلبان می توانند در روز 18 شهریور ماه با مراجعه به سایت اختصاصی بانک تجارت از نتایج آزمون اتخدامی این بانک در سال جاری مطلع گردند.

زمان اعلام نتایج استخدام بانک تجارت 1400

پس از برگزاری آزمون استخدامی، داوطلبان می توانند پس از شرکت در مرحله اول از نتیجه اولیه خود در زمان مقرر مطلع شوند و در صورت پذیرش، اقدامات لازم را جهت کسب آمادگی برای شرکت در مصاحبه انجام دهند. نتایج این دو مرحله در بازه های زمانی متفاوت در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که به شرح ذیل می باشند.

زمان اعلام نتایج اولیه

شرکت کنندگان این آزمون استخدامی می توانند با مراجعه سامانه اختصاصی بانک تجارت در زمان مقرر، از پذیرش یا عدم پذیرش در آزمون کتبی خود اطلاع پیدا کنند و در صورت کسب نتیجه قابل قبول، برای مرحله مصاحبه حضوری خود را آماده نمایند. آزمون ورودی بانک تجارت سال جاری در تاریخ 24 تیر ماه برگزار شد و نتایج مرحله اول این آزمون در روز 18 شهریور ماه بر روی سایت استخدام بانک تجارت قزاز گرفت.

زمان اعلام نتایج نهایی

این مرحله از اعلام نتایج در دوره های مختلف، در بازه های زمانی متفاوتی صورت گرفته است و بسته به تعداد شرکت کنندگان و یا مدت زمان انجام مصاحبه، گزنیش و یا معاینات پزشکی، ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد. بنابراین زمان دقیقی را نمی توان به عنوان تاریخ اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک تجارت برای سال 1400 بیان کرد، چرا که این روند همواره در سال های مختلف دستخوش تغییراتی بوده و اسامی پذیرفته شدگان در بازه های زمانی متفاوت از یکدیگر اعلام شده است. به همین دلیل توصیه می کنیم در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضو شوید تا به محض انتشار هر گونه خبر پیرامون مبحث فوق، در اسرع وقت از آن مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت 1400

همان طور که در بخش قبل اشاره شد، بانک تجارت به دو روش نسبت به جذب نیروی مورد نیاز خود اقدام می نماید. روش اول به صورت ارسال رزومه از سوی داوطلبان و بررسی سوابق علمی و مهارت های تخصصی آن ها می باشد و افرادی که مورد تایید اولیه قرار بگیرند، می بایست تمامی مراحل مصاحبه و انجام معاینات پزشکی را پشت سر بگذارند.

روش دوم آن نیز که بسیار بین ارگان ها و بانک های کشور مرسوم است، برگزاری آزمون کتبی و دعوت از پذیرفته شدگان برای حضور در مصاحبه، گزینش و سایر مراحل استخدام می باشد. معمولا هنگامی که استخدام بانک تجارت به روش اول انجام شود، نتایج بررسی رزومه داوطلبان از طریق مراجع ارتباطی مختلف به آن ها اطلاع رسانی می شود تا متقاضیان خود را برای حضور در دیگر مراحل استخدام همچون بررسی مدارک، مصاحبه، گزینش و انجام معاینات پزشکی آماده سازند. داوطلبان در موعد مقرر می توانند طبق مراحل زیر کارنامه اینترنتی اولیه خود را مشاهده کنند.

 • در مرحله اول بایستی وارد سایت بانک تجارت به نشانی tejaratbank.ir شوید و بر روی “اعلام نتایج آزمون استخدامی” در قسمت چپ سایت کلیک نمایید.

مرحله اول مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت

 • در مرحله دوم، وارد صفحه زیر می شوید که ضروری است “کد ملی” و “کد امنیتی” مندرج را جهت مشاهده کارنامه اینترنتی خود درج کنید و سپس دکمه “مشاهده نتیجه” را بفشارید.

مرحله دوم مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت

پس از وارد کردن اطلاعات، وارد پنل شخصی خود خواهید شد و نتیجه آزمون استخدامی بانک تجارت شما برایتان به نمایش درخواهد آمد.

لازم به ذکر است چنانچه داوطلب تمامی مراحل استخدام بانک تجارت را با موفقیت پشت سر بگذارد اما مشخص شود که فرد دارای شرایط استخدام بانک تجارت نبوده است، پذیرش وی لغو می گدد. پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی بانک تجارت، می بایست در دوره های آموزشی که برای آن ها برگزار می گردد شرکت نموده و پس از کسب مهارت های لازم فعالیت خود را در این بانک آغاز نمایند.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه استخدام بانک تجارت 1400 چه زمانی اعلام خواهد شد؟

نتایج آزمون کتبی استخدام این بانک در روز 18 شهریور منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت 1400 اقدام کرد؟

با مراجعه به سایت رسمی بانک تجارت به نشانی اینترنتی tejaratbank.ir می توان به مشاهده و دریافت کارنامه پرداخت.

3- نتایج نهایی استخدام بانک تجارت 1400 در چه تاریخی اعلام می شود؟

اعلام نتایج مصاحبه در بازه های زمانی متفاوتی صورت گرفته و بسته به تعداد شرکت کنندگان و یا مدت زمان انجام مصاحبه، گزنیش و یا معاینات پزشکی، ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۳۱ نظر

 1. سلام نتایج بانک تجارت اعلام شده

  • با سلام و درود، بله، هم اکنون نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک تجارت در سایت اختصاصی این بانک قابل مشاهده می باشد.

 2. سلام
  نتیجهازمون بانک تجارت چی شد پس

 3. سلام نتایج آزمون اعلام شده ؟؟؟؟من نمیتونم ببینم

 4. نتایج بانک تجارت چه زمانی اعلام میشه؟؟

 5. نتایج بانک تجارت چی شد؟؟؟

نمایش دیدگاه های بیشتر
دریافت مشاوره پیج آزمون استخدامی