خانه استخدام بانک ها نتایج استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

نتایج استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

نتایج استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

چند سالی است که آزمون های استخدامی یکی از راه های مناسب و متداول برای اشتغال در ارگان ها و سازمان های مختلف دولتی و خصوصی به شمار می روند. در این میان، شرکت در آزمون های استخدامی بانک ها و اشتغال در نظام بانکی کشور، یکی از پرطرفدارترین مشاغلی است که امروزه با آن رو به رو هستیم. داوطلبان واجد شرایط استخدام بانک تجارت که در موعد مقرر اقدامات لازم برای استخدام در بانک تجارت را به انجام رسانده اند، بی صبرانه منتظر اعلام نتایج آن می باشند تا بتوانند در صورت قبولی، خود را برای حضور در سایر مراحل استخدام آماده سازند.

 

 لینک مستقیم اعلام تایج اولیه آزمون استخدامی بانک تجارت

لینک مستقیم اعلام نتایح اولیه آزمون استخدامی بانک تجارت
لینک مستقیم اعلام نتایح اولیه آزمون استخدامی بانک تجارت

نتایج اولیه آزمون استخدامی بانک تجارت در روز دوشنبه مورخ 27 آذر 1402 اعلام شد.

زمان اعلام نتایج استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

پس از برگزاری آزمون استخدامی، داوطلبان می توانند پس از شرکت در مرحله اول از نتیجه اولیه خود در زمان مقرر مطلع شوند و در صورت پذیرش، اقدامات لازم را جهت کسب آمادگی برای شرکت در مصاحبه انجام دهند. نتایج این دو مرحله در بازه های زمانی متفاوت در دسترس داوطلبان قرار می گیرد که به شرح ذیل می باشند.

زمان اعلام نتایج اولیه

شرکت کنندگان این آزمون استخدامی می توانند با مراجعه سامانه اختصاصی بانک تجارت در زمان مقرر، از پذیرش یا عدم پذیرش در آزمون کتبی خود اطلاع پیدا کنند و در صورت کسب نتیجه قابل قبول، برای مرحله مصاحبه حضوری خود را آماده نمایند. آزمون ورودی بانک تجارت سال جاری در تاریخ 26 آبان ماه برگزار می شود و نتایج مرحله اول این آزمون حدودا یک ماه پس از تاریخ مذکور مورخ27 آذر 1402 بر روی سایت استخدام بانک تجارت قرار گرفت.

زمان اعلام نتایج نهایی

این مرحله از اعلام نتایج در دوره های مختلف، در بازه های زمانی متفاوتی صورت گرفته است و بسته به تعداد شرکت کنندگان و یا مدت زمان انجام مصاحبه، گزینش و یا معاینات پزشکی، ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد. بنابراین زمان دقیقی را نمی توان به عنوان تاریخ اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک تجارت برای سال 1402 بیان کرد، چرا که این روند همواره در سال های مختلف دستخوش تغییراتی بوده و اسامی پذیرفته شدگان در بازه های زمانی متفاوت از یکدیگر اعلام شده است. به همین دلیل توصیه می کنیم در کانال تلگرام آزمون های استخدامی عضو شوید تا به محض انتشار هر گونه خبر پیرامون مبحث فوق، در اسرع وقت از آن مطلع شوید.

نحوه مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲

همان طور که در بخش قبل اشاره شد، بانک تجارت به دو روش نسبت به جذب نیروی مورد نیاز خود اقدام می نماید. روش اول به صورت ارسال رزومه از سوی داوطلبان و بررسی سوابق علمی و مهارت های تخصصی آن ها می باشد و افرادی که مورد تایید اولیه قرار بگیرند، می بایست تمامی مراحل مصاحبه و انجام معاینات پزشکی را پشت سر بگذارند.

 

روش دوم آن نیز که بسیار بین ارگان ها و بانک های کشور مرسوم است، برگزاری آزمون کتبی و دعوت از پذیرفته شدگان برای حضور در مصاحبه، گزینش و سایر مراحل استخدام می باشد. معمولا هنگامی که استخدام بانک تجارت به روش اول انجام شود، نتایج بررسی رزومه داوطلبان از طریق مراجع ارتباطی مختلف به آن ها اطلاع رسانی می شود تا متقاضیان خود را برای حضور در دیگر مراحل استخدام همچون بررسی مدارک، مصاحبه، گزینش و انجام معاینات پزشکی آماده سازند. داوطلبان در موعد مقرر می توانند طبق مراحل زیر کارنامه اینترنتی اولیه خود را مشاهده کنند.

 • در مرحله اول بایستی وارد سایت بانک تجارت به نشانی tejaratbank.ir شوید و بر روی “اعلام نتایج آزمون استخدامی 1402” در قسمت چپ سایت کلیک نمایید. (توجه داشته باشید در صورت انقضای آگهی در صفحه اصلی، با استفاده از نشانی employ.tejaratbank.ir می توانید مستقیما وارد صفحه اعلام نتایج شوید.)
مرحله اول اعلام نتایج اولیه ازمون استخدامی بانک تجارت
مرحله اول اعلام نتایج اولیه ازمون استخدامی بانک تجارت
 • در مرحله دوم، وارد صفحه زیر می شوید که ضروری است کد ملی و کد امنیتی به علاوه شماره تلفن همراه خود را درج و در نهایت کلید “مرحله بعد را بفشارید.
مرحله دوم اعلام نتایج اولیه ازمون استخدامی بانک تجارت
مرحله دوم اعلام نتایج اولیه ازمون استخدامی بانک تجارت
 • کد تایید ارسال شده را وارد کرده و در نهایت آیکون “مشاهده نتیجه” را لمس نمایید.
مرحله سوم اعلام نتایج اولیه ازمون استخدامی بانک تجارت
مرحله سوم اعلام نتایج اولیه ازمون استخدامی بانک تجارت

لازم به ذکر است چنانچه داوطلب تمامی مراحل استخدام بانک تجارت را با موفقیت پشت سر بگذارد اما مشخص شود که فرد دارای شرایط استخدام بانک تجارت نبوده است، پذیرش وی لغو می گردد. پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی بانک تجارت، می بایست در دوره های آموزشی که برای آن ها برگزار می گردد شرکت نموده و پس از کسب مهارت های لازم فعالیت خود را در این بانک آغاز نمایند.

 

سوالات متداول

1- نتایج اولیه استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲ چه زمانی اعلام خواهد شد؟

نتایج اولیه این آزمون در روز دوشنبه مورخ 27 آذر 1402 منتشر شد.

2- از چه طریقی می توان به مشاهده نتایج استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲ اقدام کرد؟

با مراجعه به سایت رسمی بانک تجارت به نشانی اینترنتی tejaratbank.ir می توان به مشاهده و دریافت کارنامه پرداخت.

3- نتایج نهایی استخدام بانک تجارت ۱۴۰۲ در چه تاریخی اعلام می شود؟

اعلام نتایج مصاحبه در بازه های زمانی متفاوتی صورت گرفته و بسته به تعداد شرکت کنندگان و یا مدت زمان انجام مصاحبه، گزنیش و یا معاینات پزشکی، ممکن است چندین ماه به طول بیانجامد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۳۱ نظر
 1. یا امام حسین

  سلام نتایج بانک تجارت اعلام شده

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، بله، هم اکنون نتایج نهایی آزمون استخدامی بانک تجارت در سایت اختصاصی این بانک قابل مشاهده می باشد.

 2. Atefeh

  سلام
  نتیجهازمون بانک تجارت چی شد پس

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است؛ به محض اعلام نتایج در کانال تلگرام آزمون های استخدامی اطلاع رسانی خواهد شد.

 3. زینب

  سلام نتایج آزمون اعلام شده ؟؟؟؟من نمیتونم ببینم

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت اعلام نشده است؛ جهت اطلاع از آخرین اخبار می توانید عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی باشید.

 4. زینب

  نتایج بانک تجارت چه زمانی اعلام میشه؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است. شما می توانید عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی ایران مشاوره باشید به محض مشخص شدن جزئیات اطلاع رسانی خواهد شد.

 5. یوسف

  نتایج بانک تجارت چی شد؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و وقت بخیر، در حال حاضر اطلاعیه ای در خصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت منتشر نشده است. جهت اطلاع از آخرین اخبار می توانید عضو کانال تلگرام آزمون های استخدامی باشید.

 6. فرشته

  سلام نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت ۱۴۰۰چه زمانی اعلام میشه؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است. جهت اطلاع از آخرین اخبار می توانید عضو کانال تلگرام مشاوره تحصیلی باشید.

 7. ليلى

  سلام شناسه کاربرى با رمز عبور که یادمون نیس موقع ثبت نام فقط یه شماره پرونده دادن با کد رهگیرى که میزنم میگه اشتباهه توروخدا راهنماییم کنید

  • ایران مشاوره

   باسلام، شما با وارد شدن به صفحه اعلام نتایج بانک تجارت، و وارد کردن کد ملی و کدامنیتی مربوطه قادر به مشاهده نتایج خواهید بود.

 8. نگین سبزعلی

  باسلام من هرچی سایت بانک تجارت رو میگردم قسمت نام کاربردی و رمز عبور رو پیدا نمیکنم میشه لطفا راهنمایی کنید دقیقا در کدام قسمت است

  • ایران مشاوره

   با سلام، جهت مشاهده ی نتایج آزمون می بایست به سایت بانک تجارت، به قسمت ورود کاربر مراجعه نمایید.

 9. مانی

  سلام ببخشید منظور از شناسه کاربری و رمز ورود چیه ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، شما در زمان ثبت نام یک پروفایل با شناسه کاربری و رمز ورود جهت ثبت نام در آزمون ایجاد کردید. با داشتن همان شناسه کاربری و رمز ورود می توانید نتایج آزمون را مشاهده کنید.

  • ایران مشاوره

   با سلام، شما با وارد شدن به صفحه اعلام نتایج بانک تجارت، و وارد کردن کدملی و کد امنیتی مربوطه قادر به مشاهده نتایج خواهید بود.

 10. زهرا

  سلام من هر کاری میکنم نمیتونم نتیجه رو ببینم ! برای نام کاربری و رمز عبور باید چی وارد کنیم؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، شما در زمان ثبت نام یک پروفایل با شناسه کاربری و رمز ورود ایجاد کردید تا ثبت نام خود را انجام دهید. با داشتن همان شناسه کاربری و رمز ورود می توانید نتایج آزمون را مشاهده کنید.

 11. Nasrin

  سلام نتایج آزمون استخدامی بانک تجارت ۹۹ اعلام شده؟؟؟؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، نتایج آزمون استخدامی، هم اکنون در سایت بانک تجارت قابل مشاهده می باشد.

 12. محمد

  سلام
  در سایت بانک تجارت نتایج قابل مشاهده نیست. لطفا راهنمایی فرمایید

  • ایران مشاوره

   با سلام، شما می توانید از طریق قسمت ورورد کاربر و وارد کردن شناسه کاربری و رمز ورود نتیجه ی آزمون را مشاهده کنید.

 13. abolfazl

  سلام
  کسی خبری داره نتایج کی میادش ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام و درود. نتایج از روز یکشنبه روی سایت قرار گرفته است.

 14. سمانه

  سلام ،
  یک ماه بیشتر شد چرا نتایج آزمون بانک تجارت نیومد ؟

  • ایران مشاوره

   با سلام، نتایج آزمون در حال حاضر در سایت بانک تجارت، قابل رویت می باشد.

 15. مانی

  سلام کی نتایج ازمون بانک تجارت مشخص میشه

  • ایران مشاوره

   با سلام. تا به این لحظه اطلاعیه ای مبنی بر اعلام نتایج آزمون بانک تجارت در دسترس قرار نگرفته است.

مشاوره بانک ها پیج استخدام بانک