تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / کارشناسی ارشد / هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

راهنمای خرید کارت اعتباری انتخاب رشته ارشد آزاد 1401
هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

فرآیند انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد نیز همانند دیگر مقاطع تحصیلی آن از طریق سایت دانشگاه آزاد انجام می شود که افراد با مراجعه به سامانه مذکور و بررسی دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 جهت آگاهی از شرایط و همچنین میزان هزینه ای که می بایست برای خرید کارت اعتباری پرداخت شود، می توانند کد رشته های خود را به ثبت برسانند. توجه داشته باشید که درج کدرشته محل های مورد نظر داوطلبان صرفا پس از پرداخت هزینه لازم از طریق کارت های بانکی عضو شبکه شتاب امکان پذیر می باشد و در صورت واریز، مبلغ مورد نظر پس داده نمی شود.

لینک مستقیم پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

داوطلبان جهت پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور ارشد آزاد می بایست به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه مراجعه کنند.

هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401

متقاضیانی که قصد دارند جهت ادامه تحصیل در رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اقدام نمایند، می بایست با ورود به سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی این دانشگاه در بازه زمانی مقرر، فرم اینترنتی خود را تکمیل کنند. انتخاب کدرشته های دانشگاه آزاد همراه با پرداخت هزینه صورت می گیرد که مبلغ در نظر گرفته شده برای انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 مبلغ 116 هزار تومان می باشد.

 شایان ذکر است که با شروع زمان انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد می توان نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمود. همچنین فراموش نکنید که اگر اطلاعات خود را به صورت نادرست در سایت وارد نموده و یخواهید موارد لازم را ویرایش کنید، نیازی به پرداخت هزینه مجدد نیست. 

راهنمای تصویری پرداخت هزینه انتخاب رشته کنکور ارشد دانشگاه آزاد 1401

پیش از آن که بخواهید مطابق با مراحل زیر مبلغ اعلام شده از سوی دانشگاه آزاد را جهت تکمیل فرم انتخاب رشته مقطع ارشد خود پرداخت نمایید، در نظر داشته باشید که در صورت واریز هزینه ثبت نام، وجه پرداختی مسترد نمی گردد، لذا از انتخاب خود اطمینان حاصل فرمایید.

  • ابتدا به سایت دانشگاه آزاد به نشانی azmoon.org یا azmoon.iau.ac.ir مراجعه نموده و روی لینک فعال “انتخاب رشته آزمون کارشناسی ارشد سال 1401 دانشگاه آزاد اسلامی” کلیک نمایید.

مرحله اول انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  • حال کد دسترسی 7 رقمی و کد ملی خود را در کادرهای مربوطه وارد کرده و سپس کلید “ورود” را بفشارید.

مرحله دوم انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  • جهت آغاز فرآیند انتخاب رشته باید مبلغی که در این مرحله نمایش داده می شود را واریز کنید و بدین منظور می بایست بر روی دکمه “پرداخت” کلیک نمایید.

مرحله سوم انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

  • در این مرحله به صفحه مربوط به پرداخت اینترنتی درگاه بانکی مورد نظر هدایت می شوید که باید اطلاعات کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود به همراه ایمیل را در بخش های مشخص درج نموده و در نهایت عبارت “پرداخت” را بفشارید.

مرحله چهارم انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

با واریز وجه لازم، به صفحه انتخاب رشته منتقل می شوید که پس از انتخاب استان، واحد و رشته می توانید کدرشته های مربوطه را مشاهده و انتخاب کنید. پس از انجام مراحل فوق، متقاضیان می توانند در زمان اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد، با ورود به پنل شخصی خود در سایت دانشگاه آزاد از وضعیت پذیرش در رشته و دانشگاه مورد نظر آگاه شوند و در صورت قبولی، نسبت به تکمیل سایر مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند.

 

سوالات متداول

1- هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 چقدر است؟

این هزینه برابر با 116 هزار تومان می باشد.

2- چگونه می توان هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را پرداخت نمود؟

پرداخت هزینه این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سایت azmoon.org و مطابق با مراحل ذکر شده در این مقاله انجام می شود.

3- چه زمانی می توان هزینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1401 را پرداخت نمود؟

داوطلبان می توانند هم زمان با آغاز ثبت نام نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند که در حال حاضر زمان آن برای سال 1401 مشخص نمی باشد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دریافت مشاوره پیج کارشناسی ارشد