تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099072938 - 9099071647
خانه / دکتری / هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98
هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

در سال های اخیر سازمان سنجش و آموزش پزشکی از متقاضیان علاقمند به شرکت در آزمون دکتری تخصصی وزارت بهداشت ثبت نام به عمل می آورد. تمام داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت می باشند ، می توانند از 16 بهمن لغایت 27 بهمن ماه نسبت به ثبت اطلاعات خود در سایت sanjeshp.ir اقدام کنند. با توجه به اینکه آزمون دکتری علوم پزشکی دانشگاه سراسری و آزاد ادغام شده بنابراین داوطلبان با یک ثبت نام به طور خودکار در آزمون هر دو دانشگاه شرکت خواهند کرد. شما داوطلبان می بایست قبل از شروع این فرآیند دفترچه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت را دریافت نموده و به دقت مطالعه کنید چرا که این امر موجب تسریع و تسهیل در روند نام نویسی شما خواهد شد.

داوطلبان می توانند با در نظر داشتن شرایط خود در دو رشته (مجموعه) در آزمون دکتری ثبت نام کنند.

هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت

یکی از آزمون هایی که هر ساله طرفداران زیادی را به خود اختصاص می دهد ، دکتری علوم پزشکی می باشد ، این آزمون با توجه به ظرفیت پذیرش کم و داوطلبان بسیار زیاد از حساسیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت به صورت اینترنتی و ازطریق سایت سنجش و آموزش پزشکی انجام می شود که متقاضیان برای انجام این امر ملزم به پرداخت هزینه می باشند ، هزینه ثبت نام مبلغ 75 هزار تومان و هزینه خدمات پیامکی 500 تومان می باشد. پرداخت هزینه به صورت اینترنتی و غیرحضوری می باشد و نیازی نیست که داوطلبان به بانک مراجعه کنند.

نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دکتری علوم پزشکی

  1. در ابتدا باید وارد سایت سنجش و آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir شده و از منوی راست صفحه بر روی گزینه “دکتری تخصصی ph.D” کلیک کنید.

مرحله اول ثبت نام

2. سپس بر روی گزینه ” ارسال مدارک – ثبت نام جدید” کلیک نمایید.

مرحله دوم ثبت نام

3. گزینه ” ارسال مدارک – ثبت نام جدید” را انتخاب کنید.

مرحله سوم ثبت نام

4. در این مرحله کد ملی خود را وارد نموده و در صفحه ای که نمایان می شود هزینه ثبت نام را به مبلغ 75 هزار و 500 تومان به صورت اینترنتی و از طریق کارت های عضو شبکه شتاب (کارت هایی که دارای رمز دوم هستند) پرداخت کنید.

مرحله پنجم ثبت نام

5. چنانچه متقاضی شرکت در دو رشته امتحانی هستید ، می بایست هزینه آزمون را دو بار و به صورت جداگانه برای هر رشته پرداخت نمایید. با انتخاب گزینه “پرداخت الکترونیکی” به صفحه زیر هدایت خواهید شد.

پرداخت هزینه

6. با وارد کردن اطلاعات و کلیک بر روی گزینه “ثبت اطلاعات و ادامه خرید اعتبار” وارد صفحه زیر خواهید شد.

مرحله دوم پرداخت هزینه

7. در صفحه زیر باید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و در نهایت دکمه پرداخت را کلیک نمایید.

درگاه پرداخت الکترونیکی

با پرداخت هزینه ، مجددا وارد سایت شده و مراحل فوق را طی نمایید و با وارد نمودن کد ملی خود ، وارد صفحه ثبت نام خواهید شد.

ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت 98 از تاریخ 16 بهمن لغایت 27 بهمن سال 97 به صورت اینترنتی و از طریق سایت sanjeshp.ir انجام خواهد شد. داوطلبان علاقمند به تحصیل در این مقطع تحصیلی می بایست هزینه ثبت نام خود را به مبلغ 75 هزار و 500 تومان پرداخت کنند. زمان برگزاری آزمون دکتری وزارت بهداشت دهه آخر اردیبهشت ماه خواهد بود ، لازم به ذکر است که داوطلبان در روز آزمون باید کارت شناسایی و کارت ورود به جلسه خود را به همراه داشته باشند در صورت نداشتن هر یک از کارت های مذکور از حضور داوطلب ممانعت به عمل خواهد آمد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 2 بامداد از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران 9092305538
تماس از سایر استان ها 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسته انتخاب رشته دریافت مشاوره