تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / نمونه دولتی / هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

هزینه نام نویسی آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401
هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

همانطور که می دانید مدارس نمونه دولتی از جمله مدارس برتر کشور می باشند که هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به جذب دانش آموزان برتر و با استعداد می کنند. لازم است گفته شود که سطح و کیفیت علمی و آموزشی کلاس ها در مدارس نمونه دولتی نسبت به مدارس عادی بسیار بالاتر است، به همین علت بسیاری از دانش آموزان علاقه مند به تحصیل در این مدارس هستند.

لازم به ذکر است که تنها پذیرش در پایه نهم به دهم این مدارس دارای آزمون می باشد و پذیرش دانش آموزانی که قصد تحصیل در پایه هفتم مدارس نمونه دولتی را دارند، صرفا بر اساس سوابق تحصیلی آن ها صورت می گیرد.

در صورت عدم پرداخت هزینه در موعد ثبت نام، بایستی وجه مورد نظر را در زمان دریافت کارت ورود به جلسه در سایت واریز نمایید در غیر این صورت حق شرکت در آزمون را نخواهید داشت.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

بسیاری از دانش آموزان آرزوی تحصیل در مدارس نمونه دولتی را دارند، این دسته از افراد بایستی در موعد مقرر نسبت به ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی خود اقدام کنند. بسیاری از افراد این سوال را مطرح می کنند که هزینه ثبت نام در آزمون مدارس نمونه دولتی چقدر می باشد؟ نحوه ثبت نام به چه صورت انجام می شود؟ برای یافتن پاسخ سوالات خود ادامه این مقاله را مطالعه کنید.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی ششم به هفتم 

همانطور که گفته شد آزمون دانش آموزان پایه ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی حذف شده و پذیرش این مقطع تحصیلی فقط بر اساس سوابق تحصیلی صورت می گیرد، این بدان معنا است که هیچ ثبت نام الکترونیکی انجام نمی شود بنابراین هزینه ای الکترونیکی نیز وجود نخواهد داشت.

هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم

برای ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم، دانش آموزان می بایست در بازه زمانی مشخص شده به سامانه ثبت نام مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را کامل کنند. برای تکمیل فرآیند ثبت نام باید هزینه نام نویسی را به صورت اینترنتی و توسط کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت نمود؛ هزینه ثبت نام این آزمون در سال 1401 – 1400 با توجه به سال تحصیلی جاری مبلغ 25 هزار تومان می باشد.

مراحل ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 – 1401

اگر شما نیز جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که علاقه مند به ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی می باشید ولی از نحوه ثبت نام آگاهی ندارید می توانید این مطلب را تا انتها مطالعه کنید.

  • در ابتدا باید وارد سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی شوید. (توجه داشته باشید که نام نویسی دانش آموزان هر استان از طریق سایت های جداگانه ای صورت می گیرد.)
  • پس از ورود به سامانه، باید در فیلدهای مشخص شده کد ملی و رمز ورود همگام خود را وارد نمایید. (رمز ورود همگام باید از مدرسه دریافت شود)
  • در مرحله سوم می بایست فرم ثبت نام اینترنتی را دریافت نموده و اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. (اطلاعات وارد شده باید کاملا دقیق و درست باشد چرا که در صورت ارسال اطلاعات نادرست امکان اعتراض وجود نخواهد داشت.)
  • در مرحله چهارم باید عکس دانش آموز را بارگذاری کنید.
  • در این مرحله متقاضی ملزم به پرداخت هزینه ثبت نام می باشد. (برای پرداخت هزینه باید در صفحه اول سامانه بر روی وضعیت پرداخت کلیک کنید تا به درگاه پرداخت اینترنتی هدایت شوید.)
  • در پایان پس از تکمیل مراحل ثبت نام باید کد پیگیری را از سایت دریافت نموده و اگر موفق به دریافت کد پیگیری ثبت نام نشدید، ثبت نام شما ناقص خواهد ماند.

همانطور که اشاره شد ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی نهم به دهم در نیمه دوم خرداد ماه انجام می شود. شایان ذکر است که هیچ آزمونی برای مقطع ششم به هفتم مدارس نمونه دولتی برگزار نخواهد شد و ثبت نام این مقطع تحصیلی بر اساس سوابق تحصیلی می باشد. همچنین پذیرش در این پایه از طریق مراجعه حضوری به مدارس و تکمیل فرم ثبت نام امکان پذیر می باشد. بدیهی است کسانی که واجد همه شرایط باشند شانس پذیرش بیشتری دارند. برای اطلاع از زمان و نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون نمونه دولتی بر روی لینک کلیک کنید.

 

سوالات متداول 

1- هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 به چه میزان است؟

با توجه به سال گذشته مبلغ قابل پرداخت جهت نام نویسی معادل 25 هزار تومان می باشد.

2- برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 چگونه باید اقدام کرد؟

هزینه ثبت نام این آزمون، به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام مدارس نمونه دولتی هر استان قابل پرداخت می باشد.

3- اطلاعات مورد نیاز برای پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی 1400 - 1401 چیست؟

این اطلاعات شامل کد ملی و رمز ورود همگام می باشند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره