یکشنبه , ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سراسر کشور - 9099071647
- 9099071647
خانه / مشاوره تحصیلی / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 98

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

دانشگاه غیر انتفاعی جزو دانشگاه های غیر دولتی می باشد که هر ساله از دو طریق کنکور سراسری و همچنین بر اساس سوابق تحصیلی (بدون کنکور) اقدام به پذیرش دانشجو می نماید. معمولا علاقمندان زیادی خواهان شرکت در پذیرش بدون کنکور این دانشگاه هستند ، همچنین ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی شامل پرداخت هزینه ای نیز می شود. مبلغ ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه ، برای پذیرش بهمن ماه 97 مبلغ 22 هزار تومان و برای ورودی مهر ماه 98 نیز مبلغ 27 هزار و 500 تومان می باشد که داوطلبان می بایست پس از اعلام نتایج نسبت به پرداخت هزینه اقدام کنند.

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی ورودی مهر 98 ، نیازی به خرید کارت اعتباری نیست و ثبت نام اینترنتی اولیه بدون پرداخت وجه صورت می گیرد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 98

دانشگاه غیر انتفاعی از جمله دانشگاه هایی است که در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم و در برخی از رشته های خود ، اقدام به پذیرش دانشجو بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می نماید. همانند نام نویسی آزمون سراسری ، ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه ها نیز شامل پرداخت هزینه ای می شود.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مهرماه 98

هزینه ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه برای ورودی مهر ماه 27 هزار و 500 تومان می باشد ، که برای ثبت نام بدون کنکور نیمسال اول ، بر خلاف ثبت نام کنکور سراسری ، نیازی به خرید کارت اعتباری و پرداخت این مبلغ به صورت اینترنتی نمی باشد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه ها برای ورودی مهر 98 ، از روز دوشنبه 20 اسفندماه 97 آغاز شده و تا 6 شهریور ماه 98 ادامه خواهد داشت. مراحل ثبت نام جهت پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه ها نیز از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن ماه 98

داوطلبان پذیرش بدون کنکور در نیمسال تحصیلی دوم ، از تاریخ 29 دی ماه لغایت 10 بهمن ماه ، با انتخاب رشته و دانشگاه مورد نظر خود می بایست برای ارائه مدارک لازم به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه نمایند. پس از بررسی مدارک توسط دانشگاه مربوطه از شخص داوطلب برای امضای فرم تعهد دعوت به عمل خواهد آمد که متقاضیان می بایست در این مرحله از طریق سیستم پرداخت الکترونیکی در سایت سازمان سنجش ، اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام نمایند. این مبلغ برای سال 97 ، 22 هزار تومان بود. به محض منتشر شدن دفترچه ی ثبت نام بدون کنکور بهمن ماه 98 ، مبلغ ثبت نام در همین صفحه اطلاع رسانی خواهد شد.

نحوه ثبت نام و پرداخت هزینه بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی مهر 98

شما داوطلبان عزیز لازم است تا پیش از انجام ثبت نام در پذیرش بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی ، ابتدا با مطالعه دفترچه ثبت نام بدون کنکور مهر ماه ، از شرایط پذیرش این دانشگاه ها مطلع شده و در صورتی که واجد شرایط بودید اقدام به ثبت نام نمایید. همچنین بهتر است پیش از آغاز نام نویسی ابتدا مدارک لازم را آماده کنید تا هنگام ثبت نام به مشکل بر نخورید. پیش از ورود به سایت جهت انجام ثبت نام ، بهتر است از قبل با مطالعه ” دفترچه ی راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته “ ، رشته ها و دانشگاه های مورد علاقه خود را اولویت بندی کنید ، شما از تاریخ 20 اسفندماه لغایت 6 شهریورماه فرصت دارید تا نسبت به ثبت نام خود در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اقدام کنید. اعلام نتایج نهایی توسط دانشگاهی که در آن پذیرفته می شوید صورت می گیرد ، البته این امکان نیز وجود دارد که نتایج از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شود.

توجه داشته باشید که ثبت نام اینترنتی و انتخاب رشته هیچ هزینه ای در بر ندارد و داوطلبان نباید هیچ گونه وجهی به بهانه ی بررسی اطلاعات به صورت اینترنتی به دانشگاه ها پرداخت نمایند. همان طور که گفته شد مبلغ ثبت نام باید تنها به صورت حضوری و پس از اعلام نتایج ، در دانشگاهی که فرد پذیرفته می شود پرداخت گردد.

داوطلبان در صورتی که در یکی از انتخاب های خود قبول شوند ، می بایست از تاریخ سی شهریورماه لغایت 2 مهرماه به صورت حضوری به دانشگاه پذیرفته شده مراجعه کنند و با همراه داشتن کارت بانکی نسبت به ثبت نام حضوری و پرداخت هزینه اقدام نمایند.

متقاضیان ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه در بهمن ماه می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر روی لینک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه کلیک نمایند. همچنین در صورت علاقمندی جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی نیز می توانید روی لینک های آن ها کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.شماره تماس از طریق تلفن های ثابت –
تماس از سراسر کشور 9099071647
تماس از استـان تهران 9092305538
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره