تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت - 9099071647
خانه / پذیرش بدون کنکور / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 1400
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

دانشگاه غیرانتفاعی از دسته دانشگاه های شهریه پرداز بوده و از همین رو غیردولتی محسوب می گردد. این دانشگاه دانشجویان خود را از دو طریق کنکور سراسری و همچنین بر اساس سوابق تحصیلی (به صورت بدون کنکور) پذیرش می نماید. از آن جایی که تعداد زیادی از داوطلبان خواهان ورود به دانشگاه بدون شرکت در آزمون می باشند، می توان گفت که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های غیرانتفاعی مورد توجه و علاقه بسیاری از آن ها قرار دارد. جهت انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مانند تمامی فرآیندهای ثبت نامی دیگر، نیازمند پرداخت مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی می باشد که در این مطلب میزان این هزینه و نحوه پرداخت آن را بیان کرده ایم.

ثبت نام داوطلبان در پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در هر دو نیمسال تحصیلی به صورت اینترنتی انجام می شود.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

دانشگاه غیرانتفاعی از جمله دانشگاه هایی است که در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم به ارائه برخی از رشته ها به صورت بدون کنکور می پردازد. بنابراین متقاضیانی که قصد دارند شانس پذیرش خود در رشته مورد نظرشان را از طریق پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی امتحان کنند، در ابتدا می بایست نسبت به کسب اطلاعات کامل از تمامی شرایط ثبت نام اقدام نمایند. سپس وجهی که برای نام نویسی آن ها در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی تعیین شده است را پرداخت نمایند.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهرماه

در حال حاضر مبلغی مبنی بر هزینه ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه برای ورودی مهر ماه 1400 مشخص نشده است، اما با توجه به سال گذشته که مبلغ 37 هزار به علاوه 600 تومان بود و مانند ثبت نام کنکور سراسری باید قبل از اقدام به ثبت اطلاعات و انتخاب رشته پرداخت می شد. احتمال می رود هزینه این نام نویسی در سال 1400 نیز به همین میزان باشد.

توجه داشته باشید که با توجه به این که نام نویسی رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به صورت اینترنتی انجام می شود، وجه مربوطه نیز باید به صورت غیرحضوری پرداخت گردد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه

ثبت نام بدون آزمون بهمن ماه دانشگاه های غیرانتفاعی در سال گذشته به شیوه الکترونیکی انجام گرفت. سامانه خرید کارت اعتباری به طور همزمان با لینک ثبت نام آن در زمان مقرر فعال می باشد. در حال حاضر مبلغی مبنی بر هزینه نام نویسی مشخص نشده است اما مطابق با سال گذشته که داوطلبان باید مبلغ 37 هزار تومان را با استفاده از کارت های بانکی خود در سامانه مذکور پرداخت می کردند؛ احتمال آن که این مبلغ در سال جاری مشابه با سال گذشته باشد بسیار است. در ادامه مطلب به بیان شیوه واریز این وجه می پردازیم.

به محض دریافت اطلاعات جدید در این زمینه اخبار آن را در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره به اشتراک می گذاریم.

نحوه پرداخت هزینه بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400

علاقه مندانی که قصد دارند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی شرکت نمایند، می بایست در مهلتی که جهت انجام فرآیند ثبت نام در اختیار آن ها قرار می گیرد، به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مراجعه کرده و ضمن مطالعه اطلاعیه های مربوطه و آگاهی از دستورالعمل های ارائه شده، هزینه لازم را پرداخت نمایند. مراحل واریز وجه را در راهنمای زیر شرح داده ایم.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی موجود در سمت راست سایت، گزینه سراسری را انتخاب کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله اول

 

  • بر روی لینک فعال مربوط به “ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – مهر / بهمن ماه 1400” کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله دوم

 

  • در این بخش از قسمت راست صفحه گزینه “خرید کارت” را انتخاب نمایید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله سوم

  • دکمه “سریال ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – بهمن ماه سال 1400” را بفشارید. سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کیند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله چهارم

 

  • اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه وارد نموده و کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله پنجم

  • تیک عبارت مربوط به تایید اطلاعات درج شده را فعال نمایید تا دکمه ادامه روند پرداخت برای شما فعال گردد.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله ششم

  • مشخصات مربوط به کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را در قسمت های مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله هفتم

 

پس از تکمیل فرآیند پرداخت، یک کد پیگیری در اختیار شما قرار می گیرد که برای درج کردن در فرم ثبت نام به آن نیاز دارید. بنابراین رسید پرداخت خود را پرینت کرده و تا پایان مراحل پذیرش نزد خود حفظ کنید.

با تکمیل مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1400 داوطلبان می بایست پی گیر اخبار مربوط به اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی باشند تا در صورت قبولی به انجام سایر مراحل پذیرش خود بپردازند. به منظور اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایید. جهت کسب آگاهی از جزئیات بیشتر در این زمینه می توانید بر روی لینک های فوق کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در هر یک از نیمسال های تحصیلی 99 چه میزان می باشد؟

این هزینه برای مهر و بهمن ماه یکسان و معادل 37 هزار تومان می باشد.

2- چه زمانی می بایست هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99 را پرداخت نمود؟

پرداخت این هزینه پس از فعال شدن سامانه ثبت نام از روز 30 آذر لغایت 3 دی ماه قابل پرداخت می باشد.

3- از طریق کدام سایت می توان هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را پرداخت کرد؟

این مبلغ می بایست از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org واریز گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

HTML Snippets Powered By : XYZScripts.com
دریافت مشاوره