چهارشنبه , ۸ بهمن ۱۳۹۹
تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / پذیرش بدون کنکور / هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 99
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

دانشگاه غیرانتفاعی از دسته دانشگاه های شهریه پرداز بوده و از همین رو غیردولتی محسوب می گردد. این دانشگاه دانشجویان خود را از دو طریق کنکور سراسری و همچنین بر اساس سوابق تحصیلی (به صورت بدون کنکور) پذیرش می نماید. از آن جایی که تعداد زیادی از داوطلبان خواهان ورود به دانشگاه بدون شرکت در آزمون می باشند، می توان گفت که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های غیرانتفاعی مورد توجه و علاقه بسیاری از آن ها قرار دارد. جهت انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مانند تمامی فرآیندهای ثبت نامی دیگر، نیازمند پرداخت مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی می باشد که در این مطلب میزان این هزینه و نحوه پرداخت آن را بیان کرده ایم.

ثبت نام داوطلبان در پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی، با پرداخت مبلغ 37 هزار تومان به عنوان هزینه ثبت نام امکان پذیر می باشد.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

دانشگاه غیرانتفاعی از جمله دانشگاه هایی است که در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم به ارائه برخی از رشته ها به صورت بدون کنکور می پردازد. بنابراین متقاضیانی که قصد دارند شانس پذیرش خود در رشته موردنظرشان را از طریق پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی امتحان کنند، در ابتدا می بایست نسبت به کسب اطلاعات کامل از تمامی شرایط ثبت نام اقدام نمایند. سپس وجهی که برای نام نویسی آن ها در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی تعیین شده است را پرداخت نمایند.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهرماه

هزینه ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه برای ورودی مهر ماه 99، 37 هزار به علاوه 600 تومان هزینه اطلاع رسانی پیامکی می باشد که مانند ثبت نام کنکور سراسری باید قبل از اقدام به ثبت اطلاعات و انتخاب رشته پرداخت شود. با توجه به این که نام نویسی رشته های بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه به صورت اینترنتی انجام می شود، وجه مربوطه نیز باید به صورت غیرحضوری پرداخت گردد. متقاضیان جهت واریز این هزینه می بایست از روز 1 مرداد لغایت 2 شهریور اقدامات لازم برای خرید سریال اعتباری ثبت نام را به انجام برسانند.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه

ثبت نام بدون آزمون بهمن ماه دانشگاه های غیرانتفاعی در سال گذشته به صورت حضوری صورت می گرفت. یعنی داوطلبان ابتدا هزینه نام نویسی خود را اینترنتی پرداخت می کردند و سپس با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، به دانشگاه ارائه دهنده رشته مورد نظر خود مراجعه می نمودند. اما در سال جاری روند ثبت نام تغییر کرده و به شیوه الکترونیکی انجام می گیرد. سامانه خرید کارت اعتباری به طور همزمان با لینک ثبت نام آن از روز 30 آذر لغایت 3 دی ماه 99 فعال می باشد. داوطلبان باید مبلغ 37 هزار تومان را با استفاده از کارت های بانکی خود در سامانه مذکور پرداخت نمایند. در ادامه مطلب به بیان شیوه واریز این وجه می پردازیم.

نحوه پرداخت هزینه بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99

علاقه مندانی که قصد دارند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی شرکت نمایند، می بایست در مهلتی که جهت انجام فرآیند ثبت نام در اختیار آن ها قرار می گیرد، به سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مراجعه کرده و ضمن مطالعه اطلاعیه های مربوطه و آگاهی از دستورالعمل های ارائه شده، هزینه لازم را پرداخت نمایند. مراحل واریز وجه را در راهنمای زیر شرح داده ایم.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی موجود در سمت راست سایت، گزینه سراسری را انتخاب کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله اول

 

  • بر روی لینک فعال مربوط به “ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – مهر / بهمن ماه 1399” کلیک کنید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله دوم

 

  • در این بخش از قسمت راست صفحه گزینه “خرید کارت” را انتخاب نمایید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله سوم

  • دکمه “سریال ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – بهمن ماه سال 1399” را بفشارید. سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کیند.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله چهارم

 

  • اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه وارد نموده و کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله پنجم

  • تیک عبارت مربوط به تایید اطلاعات درج شده را فعال نمایید تا دکمه ادامه روند پرداخت برای شما فعال گردد.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله ششم

  • مشخصات مربوط به کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را در قسمت های مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری مرحله هفتم

 

پس از تکمیل فرآیند پرداخت، یک کد پیگیری در اختیار شما قرار می گیرد که برای درج کردن در فرم ثبت نام به آن نیاز دارید. بنابراین رسید پرداخت خود را پرینت کرده و تا پایان مراحل پذیرش نزد خود حفظ کنید.

با تکمیل مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99 داوطلبان می بایست پی گیر اخبار مربوط به اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99 باشند تا در صورت قبولی به انجام سایر مراحل پذیرش خود بپردازند. به منظور اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایید. جهت کسب آگاهی از جزئیات بیشتر در این زمینه می توانید بر روی لینک های فوق کلیک فرمایید.

 

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در هر یک از نیمسال های تحصیلی 99 چه میزان می باشد؟

این هزینه برای مهر و بهمن ماه یکسان و معادل 37 هزار تومان می باشد.

2- چه زمانی می بایست هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 99 را پرداخت نمود؟

پرداخت این هزینه پس از فعال شدن سامانه ثبت نام از روز 30 آذر لغایت 3 دی ماه قابل پرداخت می باشد.

3- از طریق کدام سایت می توان هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را پرداخت کرد؟

این مبلغ می بایست از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org واریز گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره