خانه پذیرش بدون کنکور هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

خرید کارت اعتباری ثبت نام بدون کنکور غیرانتفاعی 1401
هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

دانشگاه غیرانتفاعی از دسته دانشگاه های شهریه پرداز بوده و از همین رو غیردولتی محسوب می گردد. این دانشگاه دانشجویان خود را از دو طریق کنکور سراسری و همچنین بر اساس سوابق تحصیلی (به صورت بدون کنکور) پذیرش می نماید. از آن جایی که تعداد زیادی از داوطلبان خواهان ورود به دانشگاه بدون شرکت در آزمون می باشند، می توان گفت که پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه های غیرانتفاعی مورد توجه و علاقه بسیاری از آن ها قرار دارد.

جهت انجام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مانند تمامی فرآیندهای ثبت نامی دیگر، نیازمند پرداخت مبلغی به عنوان هزینه نام نویسی می باشد که در این مطلب میزان این هزینه و نحوه پرداخت آن را بیان کرده ایم.

ثبت نام و پرداخت داوطلبان در پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در هر دو نیمسال تحصیلی به صورت اینترنتی انجام می شود.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

دانشگاه غیرانتفاعی از جمله دانشگاه هایی است که در دو نیمسال تحصیلی اول و دوم به ارائه برخی از رشته ها به صورت بدون کنکور می پردازد. بنابراین متقاضیانی که قصد دارند شانس پذیرش خود در رشته مورد نظرشان را از طریق پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی امتحان کنند، در ابتدا می بایست نسبت به کسب اطلاعات کامل از تمامی شرایط ثبت نام اقدام نمایند. سپس وجهی که برای نام نویسی آن ها در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی تعیین شده است را پرداخت نمایند.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهرماه

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی به صورت مشترک با ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی سایر دوره های دانشگاه سراسری صورت می گیرد. در سال جاری شیوه پذیرش در رشته های بدون آزمون مهر ماه این دانشگاه به این صورت بود که ثبت نام کنندگان در کنکور سراسری می توانستند بدون پرداخت هزینه، رشته های بدون آزمون مورد علاقه خود را در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری به ثبت برسانند. البته این دسته از افراد چنانچه در زمان ثبت نام کنکور نسبت به شرکت در دوره غیرانتفاعی اعلام علاقه مندی نکرده بودند، می بایست سریال اعتباری مربوطه را به صورت جداگانه تهیه می کردند.

دسته دوم، متقاضیانی بودند که در فرآیند نام نویسی کنکور شرکت نکردند و می بایست با پرداخت وجه 75000 هزار تومان اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته در سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی می نمودند.

هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی بهمن ماه

ثبت نام بدون آزمون بهمن ماه دانشگاه های غیرانتفاعی، سال گذشته به شیوه الکترونیکی انجام گرفت و پیش بینی می شود برای سال جاری نیز به همین منوال باشد. لذا داوطلبان می بایست در موعد مقرر به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نموده و هزینه تعیین شده را پرداخت نمایند. د

ر دوره گذشته متقاضیان باید مبلغ 37 هزار تومان را با استفاده از کارت های بانکی خود در سامانه مذکور پرداخت می کردند. در حال حاضر میزان این هزینه برای ورودی بهمن ماه سال جاری مشخص نیست به همین جهت شما می توانید در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی ایران مشاوره با ما همراه باشید و از اخبار جدید در این باره آگاه شوید.

نحوه پرداخت هزینه بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401

علاقه مندانی که قصد دارند در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیرانتفاعی شرکت نمایند، می بایست در مهلتی که جهت انجام فرآیند ثبت نام در اختیار آن ها قرار می گیرد، به سایت مربوطه مراجعه کرده و ضمن مطالعه اطلاعیه های موجود و آگاهی از دستورالعمل های ارائه شده، هزینه لازم را پرداخت نمایند. مراحل واریز وجه را در راهنمای زیر شرح داده ایم.

  • ابتدا وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید و از منوی موجود در سمت راست سایت، گزینه سراسری را انتخاب کنید.

اولین مرحله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

 

  • بر روی لینک فعال مربوط به “ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – مهر ماه 1401” کلیک کنید.

دومین مرحله ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

 

  • در این بخش از قسمت راست صفحه گزینه “خرید کارت” را انتخاب نمایید.

سومین مرحله ثبت نتم بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

 

  • دکمه “سریال ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در مرحله پذیرش دانشجو صرفا بر اساس سوابق تحصیلی سراسری – مهر ماه سال 1401.” را بفشارید. سپس بر روی گزینه “تایید و ادامه” کلیک کنید.

 

  • اطلاعات خواسته شده را در کادرهای مربوطه وارد نموده و کلید “تایید و ادامه” را بفشارید.

 

  • تیک عبارت مربوط به تایید اطلاعات درج شده را فعال نمایید تا دکمه ادامه روند پرداخت برای شما فعال گردد.

 

  • مشخصات مربوط به کارت بانکی عضو شبکه شتاب خود را در قسمت های مشخص شده وارد کنید و بر روی گزینه پرداخت کلیک نمایید.

مرحله هفتم ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری

پس از تکمیل فرآیند پرداخت، یک کد پیگیری در اختیار شما قرار می گیرد که برای درج کردن در فرم ثبت نام به آن نیاز دارید. بنابراین رسید پرداخت خود را پرینت کرده و تا پایان مراحل پذیرش نزد خود حفظ کنید.

با تکمیل مراحل ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 داوطلبان می بایست پیگیر اخبار مربوط به اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی باشند تا در صورت قبولی به انجام سایر مراحل پذیرش خود بپردازند. به منظور اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج و مشاهده اسامی پذیرفته شدگان می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه نمایید.

سوالات متداول

1- هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی مهر ماه 1401 چه میزان می باشد؟

مقدار این هزینه در سال جاری برای ترم مهر ماه 75000 هزار تومان می باشد.

2- چه زمانی می بایست هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 1401 را پرداخت نمود؟

پرداخت این هزینه پس از فعال شدن سامانه ثبت نام قابل پرداخت می باشد.

3- از طریق کدام سایت می توان هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی را پرداخت کرد؟

این مبلغ می بایست از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org واریز گردد.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره پیج کنکور