تماس با برترین مشاوران کشور
از طریق تلفن ثابت استان تهران - 9092305538
سایر استان ها
9099071647 - 9099072938

9099071647 - 9099072938
خانه / دکتری / هزینه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت

هزینه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت

هزینه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت 99
هزینه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت 99

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

علاقمندان به تحصیل در مقطع دکتری رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و دندان پزشکی می بایست در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت نمایند. این افراد در صورت کسب نمره حد نصاب در آزمون کتبی ، باید مرحله دیگری را باعنوان مصاحبه دکتری وزارت بهداشت بگذرانند. پذیرفته شدگان چند برابر ظرفیت با پرداخت هزینه ای که برای مصاحبه در نظر گرفته می شود می بایست در مصاحبه شرکت کرده و در صورت پذیرش نهایی تحصیل خود را در دانشگاه پذیرفته شده آغاز نمایند.

داوطلبان در صورت قبولی در آزمون کتبی ، جهت آگاهی از هزینه و جزئیات مصاحبه آزمون دکتری ، می بایست به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه نمایند.

هزینه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت

معمولا شرکت در مصاحبه دانشگاه ها شامل پرداخت هزینه ای می شود ، این هزینه به جهت بررسی مدارک و سوابق تحصیلی و … با توجه به رشته انتخابی داوطلبان توسط دانشگاه مقصد دریافت می گردد. متقاضیان رشته های علوم پایه پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، دندانپزشکی ، داروسازی و سایر رشته های پژوهشی که پس از قبولی اولیه در آزمون کتبی به مصاحبه دعوت شده اند ، می بایست به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به آدرس sanjeshp.ir مراجعه نموده و با مطالعه اطلاعیه های منتشر شده در این سایت ، از زمان و محل مصاحبه رشته و هم چنین سایت دانشگاهی که در آن دعوت به مصاحبه شده اند آگاه شوند.

داوطلبان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت آزمون دکتری وزارت بهداشت معمولا علاقمندند از این موضوع مطلع شوند که هزینه شرکت در مصاحبه دکتری وزارت بهداشت به چه میزان است و چگونه باید آن را پرداخت کرد ؟ در پاسخ به این پرسش ها باید بگوییم آن دسته از داوطلبان آزمون دکتری وزارت بهداشت که به مصاحبه دانشگاهی دعوت می شوند می بایست به سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و از جزئیات مصاحبه ، از جمله زمان و آدرس دقیق محل برگزاری مصاحبه و نیز میزان هزینه ای که باید برای شرکت در گزینش آن دانشگاه پرداخت کنند مطلع شوند. هزینه مصاحبه نیز معمولا به صورت اینترنتی پرداخت و به شماره حساب دانشگاه مورد نظر واریز می شود.

داوطلبان به این نکته نیز توجه داشته باشند در صورتی که به مصاحبه چند رشته و دانشگاه دعوت شدند می بایست هزینه ی مربوط به مصاحبه هر رشته را به طور جداگانه به دانشگاه مربوطه بپردازند.

نکاتی در خصوص مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت

  • داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه می بایست کارت شناسایی معتبر و هم چنین کارت ورود به جلسه آزمون خود را به همراه داشته باشند.
  • مصاحبه به صورت تخصصی برگزار می شود و داوطلبان در چند مرحله مجزا از نظر میزان تسلط بر پایان نامه کارشناسی ارشد و مقاله های استخراج شده از آن ، توانایی بیان و ارائه شفاهی مطالب علمی ، میزان تسلط در زبان انگلیسی و از نظر میزان توانمندی های تخصصی با توجه به رشته مورد تقاضای خود مورد بررسی و گزینش قرار می گیرند.
  • زمان برگزاری مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت برای رشته های مختلف در بازه های زمانی متفاوت معمولا از نیمه دوم تیرماه آغاز و تا هفته اول مردادماه ادامه خواهد داشت.
  • متقاضیان جهت شرکت در مصاحبه حتما می بایست دارای مدرک زبان مورد تایید شورای عالی برنامه ریزی علوم پزشکی باشد و در روز مصاحبه مدرک خود را به همراه داشته باشد. برای پذیرش در دکتری وزارت بهداشت پذیرش به صورت مشروط غیرقابل قبول می باشد.
  • همان طور که گفته شد هرگونه اطلاعات بیشتر در مورد مصاحبه ، از جمله میزان هزینه لازم برای شرکت در مصاحبه و نحوه پرداخت آن ، هر گونه تغییر در زمان ، محل و نحوه برگزاری مصاحبه و … از طریق سایت دانشگاه برگزار کننده مصاحبه اطلاع رسانی خواهد شد.

در صورتی که شما نیز جزو آن دسته از داوطلبانی هستید که به مصاحبه دکتری وزارت بهداشت دعوت شده اید ، می توانید برای آگاهی از زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت و هم چنین اعلام نتایج مصاحبه دکتری وزارت بهداشت روی لینک های مربوطه کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه مصاحبه آزمون دکتری وزارت بهداشت با مشاوران ایران مشاوره تماس حاصل نمایید.ساعت تماس از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل و از طریق تلفن های ثابت –
تماس از استان تـهران: 9092305538
تماس از سایر استان ها: 9099072938 - 9099071647
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت بسته تخفیف مشاوره کلیک کنید

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره