خانه تیزهوشان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

زمان اصلاح اطلاعات ثبت نام آزمون استعداد درخشان یا سمپاد 1402 - 1403
ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403، جهت ورود دانش آموزان به مقطع متوسطه اول و دوم مدارس سمپاد، به صورت اینترنتی و از طریق سایت ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان به انجام می رسد. در این حین، همواره امکان بروز اشتباه در وارد نمودن اطلاعات و مشخصات ثبت نامی داوطلبان در سایت نام نویسی وجود خواهد داشت. درج اطلاعات نادرست و ناقص در فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت نام می تواند باعث وجود اشتباه اطلاعاتی بر روی کارت ورود به جلسه شود و روند پذیرش یا رویه شرکت در آزمون دانش آموز را مختل نماید.

از این رو سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان که ناظر بر مدارس سمپاد می باشد، به منظور کاهش احتمال بروز اشتباه در اطلاعات ثبت نامی متقاضیان، امکان ویرایش اطلاعات را فراهم نموده است که این افراد می توانند در مهلت از پیش اعلام شده نسبت به تصحیح مشخصات خود به صورت اینترنتی اقدام نمایند.


امکان ویرایش اطلاعات نام نویسی آزمون تیزهوشان در زمان ثبت نام، تمدید مهلت و مهلت مجدد آن و همچنین در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سمپاد وجود دارد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی مدارس سمپاد برای کلیه داوطلبانی که نسبت به نام نویسی و پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان اقدام نموده اند، وجود دارد. متقاضیان ادامه تحصیل در پایه های هفتم و دهم این مدارس می توانند در زمان ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان 1402 – 1403 و تمدید مهلت آن، نسبت به اصلاح مندرجات نادرست فرم نام نویسی اینترنتی از طریق سایت مربوطه اقدام نمایند.

اگر داوطلبی، پس از پایان مهلت ثبت نام، متوجه اشتباهی در اطلاعات مندرج شود، می بایست در زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون تیزهوشان، اقدامات لازم جهت ویرایش مشخصات ثبت نامی را به انجام رساند.

در سال گذشته زمان نام نویسی و تمدید آن اواخر فروردین ماه و بازه دریافت کارت آزمون اواخر خردادماه (یک هفته قبل از برگزاری آزمون) بود که در هر سه بازه امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی در سایت وجود داشت.

البته به دلیل آن که هنوز زمان دقیقی برای ثبت نام دوره جدید این آزمون اعلام نشده است برای ویرایش اطلاعات آن نیز نمی توان تاریخ دقیقی را در نظر گرفت. در صورت انتشار هرگونه اطلاعیه در این زمینه، جزئیات مربوطه از طریق کانال تلگرام تیزهوشان ایران مشاوره اطلاع رسانی خواهد شد.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403
عنوانتاریخ
زمان اولیه ثبت نام فروردین ماه 1402
تمدید مهلت ثبت ناماواخر خرداد ماه 1402

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 – 1403

پس از اطلاع از زمان ویرایش اطلاعات ثبت نامی آزمون تیزهوشان 1401 – 1402، نوبت به آگاهی از نحوه انجام این رویه می باشد. متقاضیانی که نسبت به صحت اطلاعات درج شده خود مردد هستند، می توانند طبق دستورالعمل زیر و در بازه های اعلام شده، نسبت به تصحیح اشتباهات فرم تقاضانامه اقدام نمایند.

از آن جایی که دوره گذشته نتایج این آزمون از طریق سامانه پادا به نشانی pada.medu.ir منتشر شده بود و سایت ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم به نشانی azmoon.medu.ir به سامانه پادا متصل شده است، انتظار می رود در این دوره نیز کلیه فرآیند های مربوط به ثبت نام از جمله ویرایش اطلاعات نیز از این طریق باشد. لذا انجام مراحل مربوطه در پایه های مختلف مطابق راهنمای ذیل خواهد بود.

ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم

 • ابتدا از طریق آدرس اینترنتی pada.medu.ir  به صفحه اصلی سامانه پادا وارد شده و بر روی زبانه “ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان” کلیک کنید.

 • سپس نام کاربری و رمز عبور را وارد و عبارت “ورود کاربران” بفشارید.

 • پس از وارد شدن به صفحه شخصی خود در قسمت مدیریت، سه آیکون را مشاهده می کنید. به منظور رویت فرم ثبت نام، بر روی آیکون دوم کلیک کنید.

حال در این مرحله، فرم ثبت نام قابل مشاهده است که می توانید اطلاعات خود را اصلاح کنید و در نهایت پس از ویرایش فرم، بر روی گزینه “ذخیره” کلیک نمایید.

ویرایش اطلاعات ثبت نام تیزهوشان ششم به هفتم

چنانچه ثبت نام پایه های ششم به هفتم سال 1402 – 1403 نیز از طریق سامانه پادا انجام شود، ویرایش اطلاعات نیز از همان سامانه به روش قبلی خواهد بود اما در صورت عدم تغییر رویه برای نام نویسی پایه های ششم به هفتم مدارس سمپاد، ویرایش اطلاعات نیز از طریق سامانه ثبت نام یعنی سامانه همگام به آدرس hamgam.medu.ir یا hoosh.medu.ir به صورت مراحل زیر انجام می گیرد.

 • با وارد نمودن یکی از  آدرس های hamgam.medu.ir یا hoosh.medu.ir وارد صفحه اصلی ثبت نام مدارس تیزهوشان پایه های ششم به هفتم شده و با استفاده از رمز همگام و نام کاربری وارد حساب کاربری خود شوید.

 • سپس نقش و نام سازمان خود را در کادر های زیر وارد نموده و کلید “تایید” را بفشارید.

 • پس از وارد شدن به صفحه شخصی خود در قسمت مدیریت، سه آیکون را مشاهده می کنید. برای ویرایش فرم ثبت نام، بر روی آیکون دوم کلیک کنید.

در فرم نمایش داده شده می توانید اطلاعات قابل ویرایش را اصلاح نمایید.

چه اطلاعاتی در فرم ثبت نام تیزهوشان 1402 – 1403 قابل ویرایش است؟

باید توجه داشته باشید که حتی در زمان های مشخص شده برای ویرایش اطلاعات، صرفا موارد خاصی قابل اصلاح بوده نه تمامی عناوینی وارد شده. اطلاعات زیر موارد قابل ویرایش فرم ثبت نام هستند:

 •  نام استان
 • شهرستان مورد تقاضا
 • اولویت های انتخابی

امکان تغییر موارد زیر در فرم نام نویسی وجود ندارد:

 • نام
 • نام خانوادگی
 • کد ملی
 • نوع مدرسه
 • استان محل سکونت کنونی

نکته:  امکان تغییر اولویت ها، صرفا برای متقاضیانی وجود دارد که هنوز هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان  را پرداخت ننموده اند.


سوالات متداول

1- در چه زمان هایی امکان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 - 1403 وجود دارد؟

ویرایش اطلاعات فرم ثبت نام سمپاد در زمان ثبت نام، تمدید، مهلت مجدد ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه امکان پذیر می باشد.

2- ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 - 1403 از چه طریقی انجام می شود؟

این فرآیند به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان به نشانی pada.medu.ir انجام می پذیرد.

3- بعد از اتمام فرآیند ثبت نام آزمون تیزهوشان 1402 - 1403 چه اطلاعاتی قابل ویرایش هستند؟

اطلاعاتی مانند نام استان و شهرستان مورد تقاضا، اولویت های انتخابی قابل تغییر هستند.

سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱۲۸ نظر
 1. دررود
  الن ک زمان دریافت کارت ورود به جلسههست من نمیتونم هیچ کدوم از مواردی ک میخوام و ویرایش کنم چیکار باید بکنم؟
  لطفا راهنماییم کنید

  • سلام ، وقتتون بخیر. در صورتی که با سامانه این امکان برای شما وجود ندارد باید به صورت حضوری به آموزش و پرورش ناحیه خود قسمت سمپاد مراجعه کنید.

 2. سلام خسته نباشید ببخشید اندازه عکس من بسیار کوچیک و قابل تشخیص نیست الان هم نمیشود اطلاعات را ویرایش کنم میشود راهنمایی کنید
  ممنون

  • با سلام و وقت بخیر، با توجه به عدم امکان ویرایش اطلاعات، می توانید به صورت حضوری به مرکز آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 3. سلام وقت بخیر. من ثبت نام کردم وجه هم پرداخت کردم. کافی نت به جای اینکه سه تا الویت را برای من وارد کنه یکی را وارد کرده آیا امکان این هست که من اولویت ها را ویرایش کنم. آخه دوتا از اولویت هام خالی مونده

  • با سلام و درود، در حال حاضر متاسفانه امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می توانید به صورت حضوری به آموزش و پرورش استان محل سکونت خود مراجعه نمایید.

 4. سلام . می تونیم رشته انتخابی خود را هم تغییر دهیم ؟ در مدت زمان گرفتن کارت ورود به جلسه

  • با سلام و درود، در حال حاضر اطلاعیه ای در این خصوص منتشر نشده است؛ مورد ذکر شده را می توانید از آموزش و پرورش استان محل اقامت خود پیگیری نمایید.

 5. سلام زمان گرفتن کارت ورود به جلسه امکان تغییر حوزه امتحانی هست؟

  • با سلام و درود، در حال اطلاعیه دقیقی در این خصوص منتشر نشده است؛ جهت بررسی مشکل خود، می توانید به صورت حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 6. سلام من اولویت مدارس رو اشتباه وارد کردم کی میتونم ویرایش کنم؟
  آیا درسته که میگن ۵ روز قبل از شروع آزمون میشه ویرایش داد؟

  • با سلام، اطلاعیه ای در خصوص ویرایش اطلاعات منتشر نشده است اما شما هم اکنون میتوانید به آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه نمائید.

 7. با سلام
  ایا برای کسانی که موفق به ثبت نام ازمون هفتم نشدند امکانی برای شرکت در ازمون وجود دارد

 8. سلام
  من در تیزهوشان رشته ریاضی را ثبت نام کردم و ثبت نهایی هم کردم. آیا میشه رشته ام رو تغییر بدم؟

  • با سلام، متاسفانه هم اکنون امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد اما شما میتوانید برای بررسی و پیگیری بیشتر به آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه نمائید.

 9. سلام من ۲۳ام ثبت نام کردم وجه هم پرداخت کردم امکان ویرایش اولویتهام وجود داره؟آموزش و پرورش محل مراجعه کنیم گزینه اولویت ها رو ویرایش میکنن؟

  • با سلام و درود، در صورت تکمیل مراحل ثبت نامی، مجاز به ویرایش اطلاعات نخواهید بود؛ می توانید به صورت حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 10. سلام من۲۳ام ثبت نام کردم وجه هم پرداخت کردم حالا بخوام اولویت هامو تغییر بدم امکانش هست؟آموزش و پروش مراجعه کنیم تغییر میدن؟

 11. من معدلن رو ۲۰ صدم اشتباه وارد کردم امکان داره آزمون رو بدم؟

  • با سلام و وقت بخیر، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می بایست به صورت حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 12. سلام من امروز ثبت نام کردم تا دو روز دیگه هم وقت هست برای ثبت نام اولویت هام باید جابه جا بشن امکانش هست؟

  • با سلام و احترام، در حال حاضر امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود ندارد، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می توانید به صورت حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 13. سلام
  اگر اولویت هامونو اشتباه وارد کرده باشیم
  کی و چطور میشه تغییر داد؟

  • با سلام و درود، با توجه به عدم امکان ویرایش اطلاعات، می بایست به صورت حضوری به مرکز آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 14. سلام امکان تغییر رشته مورد نظر از طریق تماس یا مراجعه به اداره مل ممکنه ؟

  • با سلام و وقت بخیر، جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود، می توانید نسبت به مراجعه حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 15. سلام
  من معدلم را اشتباه وارد کردم
  میشه تغییرش داد؟

  • با سلام و درود، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می بایست به صورت حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 16. سلام
  متاسفانه اولویت ها رو اشتباه وارد کردم ،با توجه به اینکه هنوز مهلت ثبت نام تمام نشده و وجه ثبت نام رو پرداخت کردم چطور امکانش هست که بتونم اولویت هارو ویرایش کنم؟!

  • با سلام، متاسفانه امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد، شما میتوانید از طریق شماره تلفن هایی که در سامانه ثبت نامی ذکر شده است، تماس حاصل نمائید.

 17. باسلام و خسته نباشید من موقع ثبت نام عکس رو اشتباهی اپلود کردم و امکان ویرایش نیز برایم فعال نیست ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • با سلام و درود، جهت بررسی و رفع مشکل خود، می توانید نسبت به مراجعه حضوری به آموزش و پرورش استان محل اقامت خود، اقدام نمایید.

 18. سلام وقتتون بخیر ببخشید من به اشتباه شماره همراه مو ثبت کردم چکار کنم میشه لطف کنید پاسخ بدهید ممنون میشم

  • با سلام و احترام، شما میتوانید برای پیگیری ویرایش اطلاعات خود با شماره تماس های پشتیبانی مندرج در سامانه ثبت نامی تماس حاصل نمائید.

 19. سلام ببخشید من الان کلاس هفتم تمام شده و در مدرسه دولتی و عادی خوندم میشود برای کلاس هشتم امتحان تیزهوشان بدهم و به مدرسه تیزهوشان بروم

 20. سلام
  ببخشید من از نسخه تحت وب استفاده میکنم و امکان گذشتن تصویر نمایه برام امکان پذیر نیست
  و حتما باید تصویر نمایه بگذارم میشه بگید چطور میتونم استفاده کنم

 21. سلام ببخشید امسال امکان ویرایش اطلاعات اولویت بندی پس از پرداخت پول وجود نخواهد داشت ؟

 22. سلام .. من در نوبت دوم ششم ۱ خوب داشتم .. می تونم در تیزهوشان شرکت کنم؟

  • با سلام، برای شرکت در آزمون، نمرات دروس نوبت دوم پایه پنجم و نوبت دوم پایه ششم ملاک می باشد؛ در صورتی که در تمامی دروس عنوان «خیلی خوب» و فقط در یک درس «خوب» داشته باشید، مجاز به شرکت در آزمون می باشید.

 23. سلام محل آزمون رو میشه لالانم تغییربدیم؟

 24. سلام وقت بخیر
  من اولویت هدایت تحصیلیم رو اشتباه وارد کردم و هزینه هم پرداخت کردم تا قبل از آزمون این امکان رو قرار میدن که ویرایشش کنم؟؟؟
  ممنون میشم ی توضیح کامل بم بدید

 25. سلام تهران هستم و در اولویت مدرسه اشتباه کردم امکان ویرایش هست تا اولویتها رک درست کنم

 26. سلام تهران هستم و اولویت مدارس رو اشتباه زدم امکان ویرایش اولویتها هست؟

 27. سلام برای من شهری به غیر از محل سکونتم برای برگزاری آزمون نوشته شده است چطور میشه تغییرش داد

  • با سلام و درود، شما می توانید برای بررسی و رفع مشکل خود، به صورت حضوری به مرکز آموزش و پرورش استان محل اقامت خود مراجعه نمایید.

 28. سلام من اولیت مدتررس را اشتباه زدم امکان تعییر هست

 29. سلام من امسال در پایه نهم هستم و در مشهد درس میخوانم و در آزمون تیزهوشان شهرستان شیروان ثبت نام گرده ام در صورتی قبولی در آزمون تیزهوشان شیروان میتونم در همین سال اول انتقالی بگیرم برای مشهد یا باید یک سال دگر صبر کنم

  • با سلام و درود، در سال اول پذیرش، انتقال دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان در داخل یک شهرستان ممنوع می باشد.

 30. سلام ببخشید من میخوام اولویت و شهرستان مقصد رو تغییر بدم ایا امکانش هست در زمان کارت ورود به جلسه امکان ویرایش باز شه

  • با سلام و وقت بخیر، هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، امکان تغییراولیت وجود ندارد. شما تنها مجاز به واریز هزینه ثبت نام می باشید.

 31. ببخشید وقتی رفتم داخل سایت نوشته بود تا ۱۰ خرداد تمدید ایا واقعی هست میتونم از اول ثبت نام کنم در تیزهوشان

  • با سلام، اطلاعیه قرار گرفته در سایت تیزهوشان مرتبط با تمدید مهلت واریز وجه بوده و در حال حاضر امکان ثبت نام وجود ندارد.

 32. سلام
  من‌به‌دلیل‌مشکلاتی‌نتونستم‌تو‌‌مدارس‌استعداد‌درخشان‌ثبت‌نام‌کنم
  الان‌میخوام‌ثبت‌نام‌کنم
  آیا‌امکان‌ثبت‌نام‌مجدد‌وجود‌داره‌یا‌خیر؟

  • با سلام و وقت بخیر، مهلت ثبت نام به اتمام رسیده است، شما می توانید جهت ثبت نام، از طریق مدرسه محل تحصیل و یا آموزش و پرورش پیگیری نمایید.

نمایش دیدگاه های بیشتر
مشاوره تیزهوشان پیج سمپاد